"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ateşli cadılar naber bugün kimseyi öpmemiş ve öpmek istememişsiniz? :))İnsanın bi günü bi gününü tutmuyo ki demi...

seilla flört ihtimalleri bile insana enerji veriyor bak sen de bi kaç gündür iyisin olasılıklar bile güzel, inşallah o olasılıklar bi gün gerçek olucak.

Ben şu yolda karşiılaştığın arkadaşını da tuttum kız, durumu uygunsa neden olmasın şekerim? Böyle bi arabanın durmöası seni alması filan olayları güzel oluyo reklamlardaki gibi hissediyo insan kendini bana da olur bazen:))) Hepimiz aşk kadını gibiyiz maşallah nerde kim var kim yok her şey buna yoruyoruz:))

Gerçi benim hayra yoracak bi aday adayım bile yok. Benim kazma face te dolaşıyor arada bi 5 dk giriyorum görüyorum ne bişi yazıyor ne bişi, ben de yazmıyorum tabi. Aslında silsem yeri var da çok zor ekledik birbirimizi kıyamıyorum:)))

Dün evimde eşya yığınlarının arasında yattım, sırtım tutulmuş çok iş var yardıma gelin kızlar yaa:) Ahh komşu olsaydık sizinle kahveye çağırsaydım sizi.:KK69:

yaa ben anlayamıyorum o çocuğu ama anlamaya çalışmak da zaman ve enerji kaybı olacak artık ... çok tuhaf yaa valla okul açılınca suratına bile bakma...

yaaaa rapucum hakkaten ne garip bi adam cıktı senin bu tospik düşnme daha sen onu boşver yeni ev yeni aday yeni okul dönemi yenilenmiş bir rapunzel oda derdine yansın

miskacım ne tatlı heyacanlar sıkıntılar yaşıyosun ne hoş herşey güzel olacak ama yakın çevre ile olan törenler cok daha eğlenceli oluyo inan nişanında harika geçecek inşallah biz abimin nikah merasiminde öleydik sadece yakın cevre harika eğlendik burdada düğün töreni yapıldı oda hariika oldu herkes hala cok eglendiğini sölüyo sen eğlenirsen emin ol herkes eğlenir biz cok eglenmiştik iki dakika oturmadık hiç telaş yapma yani akışına bırak harika olacak herşey

straw da tamamen cıkartmış hayatından bu adamı kararlı bu konuda
böcük araya haftasonu giriyo olurda karşılaşmazsınız pazartesi mutlaka bi atrak bekliyorum senden

ayyy bu arada az önce benim arabalıyla aşağıda karşılaştık yanıma gelip slm tatlım nbr demesin mi:KK53: kaldım iyiiiiii diye geveledim ağzımda hiç öle bi cocuk gibi gelmiyodu gözüme sessiz sakin bi tip gibiydi şaşrıtıyo beni ama fazla cıvırsa :KK15: şimdilik değerlendirmede yani

kankacımda geldi özlemişim ya uğradı ama pek konuşamadık tatil resimlerine baktım süper vücudu varmış onunda boyu 1.75 falan genelde gömlke falan giyiyo ya cok belli olmuyodu demek üzerine oturan seylerde giyiyo gerci ama dikkat etmemişim demek bu aralara algılarım acıkya:78: vay be ne vucüt varmış sende dedim amma kasmışsın hiç de bile o normali bide kastığımı düşün dedi bilmem artık görmeden inanmam dedim hahahaha :82: uçtum biri beni tutsun oda benden böle bişey beklemiyodu ya sadece gülebildiiiiii

cok mutluyum cok mutluyum allahım yaaa sen bozma aminnnnnnnnnnnn :nazar:
hepimiz mutlu olalım aminnnnnnnnnnnn

yaa ben anlayamıyorum o çocuğu ama anlamaya çalışmak da zaman ve enerji kaybı olacak artık ... çok tuhaf yaa valla okul açılınca suratına bile bakma...

bi şey olmamış gibi davranmayı arada da bi durum olduğunda laf sokmayıo düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba kızlar?

misk'dan taktik dersleri alıyoruz adam olacaz inş. Hiç sanmıyorum ama neyse. :KK9: Yok yani hoca iyi de öğrenciler pek kötü. :KK9:

seilla canımlar cicimler hızlı bir başlangıç mı yapıyorsun acaba yoksa yanınızdakilere hava atan cinsten mi bu adam da benim kazma gibi? :))

Baştan ayağa yenilenesim var canım benim yazdıklarını okuyunca içim açıldı sağol beni anladığın için...

bu arada günyadın herkese de ben daha uyanamadım sanki... nasıl suratsızım anlatamam...
sabah çocuğun suratına da bakmadım ; karikatür kitabım vardı onu okuyordum okumaya devam ettim; gözlükleri de gözündeydi uzaktan geldiğini görünce kaldırmadım kafamı filan ; ayy asabiyim ben bugün... şirket telefonum da susmuyor sabahtan beri ama uyandıramadılar hala... :KK53:

öğleden sonra 4 gibi çıkıcam işten ; umarım üst braketlerim çıkacak... off yine çalıyor telefon... :KK47:

Arada bir geri çekilmek lazım. :KK53:

misk'dan taktik dersleri alıyoruz adam olacaz inş. Hiç sanmıyorum ama neyse. :KK9: Yok yani hoca iyi de öğrenciler pek kötü. :KK9:

seilla canımlar cicimler hızlı bir başlangıç mı yapıyorsun acaba yoksa yanınızdakilere hava atan cinsten mi bu adam da benim kazma gibi? :))

Baştan ayağa yenilenesim var canım benim yazdıklarını okuyunca içim açıldı sağol beni anladığın için...

aynen öle yap şekerim bi yenile kendini bi şımart bak nasıl iyi hissedeceksin herşey harika olacak
bence hiç laf bile sokma yokmuş gibi davran neşen yerinde olsun o düşünsün kara kara laf soktukca bişey sanacak kendini seninde yaran tazelenecek yok yere

evet bak çok hızlı başladı bu çocukşimdilik bişey demedim ama baktım havacı civacı alırım anında havası ben
o yüzden suan gözlemdeyim sadece bugün içimdeki ışık dışa yansıdı heralde ki herkes farkında ne kadar mutlusun
ramazan bi sana yaradı diyo herkes ha bide yemek teklifi aldım ama o durum biraz can sıkıcı şuan anlatıp sıkılmak istemiyorum

kızlar az sonra dişçi randevüm için çıkacağım... off umarım sorun olmaz; bir haftadır kanamayan diş etim az önce fırçalarken kanadı yaaa... umarım dişçide de kanamaz yoksa yine çıkmayacaklar ama ben çok hazırladım kendimi bugün kurtulmaya... dua edin kızlar yaaa...

Selam kızlaaaaaaaaaaaaarrrr!!! :))
Sonunda ait olduğum başlığı buldum sanırsam! o başlıktan o başlığa hep bir şeyler eksik diye savrulup durmuşum!
Tam tamına başlığa uyuyorum..
Allah kimseyi yalnızlıkla sınamasın,zor iş..:KK43::KK43::KK43:
Rabbim tez zamanda hepimizin karşısına hayırlı insanlar çıkarır inşallah..:KK69:

eeee sıkışın bakem ben geldim huuuuuuuu :84::84:

NOT: tüm sayfalarım okumam çok zor,ama bir 30 küsür okudum sanırım..medeni hali değişen veya aşık olup mutlu olan var mı merak ediyorum doğrusu..
Bu arada bazı evli arkadaşların önerilerine uymaya karar verdim..28 yaşındayım ama 23-24 göstediğimi söylerler.ben de hep sevimli,cici şeyler giymeyi severim.artık daha kadınsı giyinmeliyim diyorum,belki de beni çocuk gibi görüyorlardır ne bileyim..:KK43::KK43:

kızlar az sonra dişçi randevüm için çıkacağım... off umarım sorun olmaz; bir haftadır kanamayan diş etim az önce fırçalarken kanadı yaaa... umarım dişçide de kanamaz yoksa yine çıkmayacaklar ama ben çok hazırladım kendimi bugün kurtulmaya... dua edin kızlar yaaa...

inşallah hayırlısıyla kurtulursun canım sonra da kocaman bi gülümseme bekliyoruz senden

Selam kızlaaaaaaaaaaaaarrrr!!! :))
Sonunda ait olduğum başlığı buldum sanırsam! o başlıktan o başlığa hep bir şeyler eksik diye savrulup durmuşum!
Tam tamına başlığa uyuyorum..
Allah kimseyi yalnızlıkla sınamasın,zor iş..:KK43::KK43::KK43:
Rabbim tez zamanda hepimizin karşısına hayırlı insanlar çıkarır inşallah..:KK69:

eeee sıkışın bakem ben geldim huuuuuuuu :84::84:

NOT: tüm sayfalarım okumam çok zor,ama bir 30 küsür okudum sanırım..medeni hali değişen veya aşık olup mutlu olan var mı merak ediyorum doğrusu..
Bu arada bazı evli arkadaşların önerilerine uymaya karar verdim..28 yaşındayım ama 23-24 göstediğimi söylerler.ben de hep sevimli,cici şeyler giymeyi severim.artık daha kadınsı giyinmeliyim diyorum,belki de beni çocuk gibi görüyorlardır ne bileyim..:KK43::KK43:

ozaman hoşgeldinnnnn ama şimdi acil cıkmam lazım zamanla tanışırz canım biz hep burdayızzzzzz :KK53:
hepinize iyi hafta sonlarıııı öpüyorum
:KK54:

ozaman hoşgeldinnnnn ama şimdi acil cıkmam lazım zamanla tanışırz canım biz hep burdayızzzzzz :KK53:
hepinize iyi hafta sonlarıııı öpüyorum
:KK54:

hoşbuldum seilla,artık ben de buralardayım,ama dilerim ki tez vakitte bu başlığın artık bizi yansıtmadığını düşünürüz,kalbimizi fetheden eşlerimiz dolayısıyla..:KK9:
mübarek günler,bol bol dua edelim birbirimize bacılar! :KK9:

ben geldim kızlaaaar hem de kocaman bir sırıtmaylaaa :KK66: kurtuldum sonunda pek de güzel oldular... altlar çok içime sinmemişti ama üstler daha çok göründüğü ve gerçekten içime sindikleri için keyfim pek yerinde... üstelik çok da renkleri değişmemiş... off yaa herkese sırıtasım var çok feci... ayy bugün de güzellik salonunda pembe maskemi de uyguladılar mı pztye süper olucam haberiniz olsun :)))

eylül arkadaşımıza hoşgeldin diyorum ben de... aşık olmaya heveslimiz çok da maalesef olamıyor işte... bir miskamız var evliliğe doğru güzel adımlarla ilerleyen ; geri kalanlarımız yerinde sayıyor... aslında burdakilerin çoğu yaşından küçük gösteriyor galiba... off napalım leopar desenli mayokinilerle mi dolaşalım kadınsı görünücez diye ; biz 35inde lolita olacak gruptanız da ya kime lolitalık yapıcaz o ayrı bir mevzu :KK53:

ben geldim kızlaaaar hem de kocaman bir sırıtmaylaaa :KK66: kurtuldum sonunda pek de güzel oldular... altlar çok içime sinmemişti ama üstler daha çok göründüğü ve gerçekten içime sindikleri için keyfim pek yerinde... üstelik çok da renkleri değişmemiş... off yaa herkese sırıtasım var çok feci... ayy bugün de güzellik salonunda pembe maskemi de uyguladılar mı pztye süper olucam haberiniz olsun :)))

eylül arkadaşımıza hoşgeldin diyorum ben de... aşık olmaya heveslimiz çok da maalesef olamıyor işte... bir miskamız var evliliğe doğru güzel adımlarla ilerleyen ; geri kalanlarımız yerinde sayıyor... aslında burdakilerin çoğu yaşından küçük gösteriyor galiba... off napalım leopar desenli mayokinilerle mi dolaşalım kadınsı görünücez diye ; biz 35inde lolita olacak gruptanız da ya kime lolitalık yapıcaz o ayrı bir mevzu :KK53:

ilahi böcük,Allah iyiliğini versin e mi :KK9::KK9: miska'nın darısı başımıza artık..
ya ne yapalım acaba dedim bu olasılık olabilir mi?çünkü kadınsı giyinmeyi pek sevmediğimden sevimli şeyler alırım,sonra yaşımı öğrenenler şok geçirir.hep ünv.li öğrenci sanırlar gittiğim mağaza,avm vb yerlerde,bu yüzden çoğunlukla öğrenci indirimi teklif edilir bana:KK53::KK60::KK60:
yeni dişlerin hayırlı olsun,hiç bir sorun çıkmadan güle güle kullan inşallah..
Moral bozmak yok kızlar,Allah'tan ümit kesmek küfre girmek demek,beklenmedik zamanda ne kapılar açar hayatımızda..inşallah yaşımız gereği söylüyorum,çabucak nihayete erer bekleyişimiz..dediğim gibi mübarek günlerdeyiz,bol bol dua edelim birbirimize,iki kişinin birbirlerine karşılıklı yaptıkları dua geri çevrilmez,kk olarak birbirimize bol bol dua edelim..

ilahi böcük,Allah iyiliğini versin e mi :KK9::KK9: miska'nın darısı başımıza artık..
ya ne yapalım acaba dedim bu olasılık olabilir mi?çünkü kadınsı giyinmeyi pek sevmediğimden sevimli şeyler alırım,sonra yaşımı öğrenenler şok geçirir.hep ünv.li öğrenci sanırlar gittiğim mağaza,avm vb yerlerde,bu yüzden çoğunlukla öğrenci indirimi teklif edilir bana:KK53::KK60::KK60:
yeni dişlerin hayırlı olsun,hiç bir sorun çıkmadan güle güle kullan inşallah..
Moral bozmak yok kızlar,Allah'tan ümit kesmek küfre girmek demek,beklenmedik zamanda ne kapılar açar hayatımızda..inşallah yaşımız gereği söylüyorum,çabucak nihayete erer bekleyişimiz..dediğim gibi mübarek günlerdeyiz,bol bol dua edelim birbirimize,iki kişinin birbirlerine karşılıklı yaptıkları dua geri çevrilmez,kk olarak birbirimize bol bol dua edelim..

ben de öyle birçok yerde öğrenci indiriminden faydalanıyorum ; sesimi de çıkarmıyorum valla :) düşün diş tellerinm bile vardı düne kadar :) teşekkür ederim bu arada inşallah sorun yaşamam artık dişlerimle :) yaş mevzusuna geri dönersek çoluk çocukla uğraşmak zorunda kalmak ve aksine yaşıtlarımızın ilgisini görememek sinir bozucu oluyor tabii...

valla moral bozmamak konusunda senden bol bol destek bekliyorum ben kendi adıma ;genelde bir "neden" soruları zihnimde dolaşır da :)

Bakma sen böcüğüm,ben de zaman zaman yinelerim o soruyu..Ama manevi yönüm kuvvetlidir rabbim kabul ederse tabi..bu yüzden kendimi durduruyorum,durdurmaya çalııyorum,yapma vardır bir hayır diye.. Allah diyor ya ''iste,vereyim! '',ben de istiyor,sabrediyorum.sonuçta imtihandayız,vardır bir hikmeti diyorum..belki de şimdiye kadar karşımıza çıkan çoluk çocuğun veya odun/öküzün aksine,gönlümüze sinecek biri olacak..
Moral konusuna gelince nasipten öte yolun olmadığını işe girme döneminde fazlasıyla yaşadım..en olmayacak dediğim anda,en çok neden sorusu beynimi yemeye başladığı anda ve neredeyse ümidimin tükenmeye başladığı anda işe girdim..o yüzden kısmetimizde varsa olacak,ve bir hayır olduğunu da biliyorum,ne olduğunu bilmesem de..
çoğu kişi biyolojik saatimizden bahsetmiş ya,ben biraz da onun için endişeleniyorm,zihnimde beliren nedenlerle birlikte,aradaki yaş farkı haddinden fazla olmasın diyerek..bazen de diyorum belki yoktur kısmetimizde evlenmek..bilemiyorum..işim var,güzel olduğum söylenir,hatta inanmazlar sevgilim olmadığına,yalan söylüyorsun derler,kendimi bildm bileli bu böyle..ama yok işte..zamanında diyorum kafasızlık mı ettim,iş işi diye tuttururken benle evlenmek yada görüşmek ya da tanışmak isteyenleri geri çevirerek..şimdiki nesle bakıyorum valla pek bi akıllılar,nasıl olsa iş bulmak zor bari önce koca bulayım gerisi gelir diyorlar,evlendikten sonra bir bakıyorum arkasından iş de bulmuş,hani evlilikte keramet var ya,bir şekilde nasip oluyor..
Şimdiye kadar kaçmamın en büyük sebebi evlilikten korkmam..27 yaşında aklım başıma geldi,ama 1 yıldır da kimseyi bulamıyorum evlenmeye layık..bir an önce olsun diyorum çünkü farkettim ki gün geçtikçe daha seçici oluyor ve kimseyi beğenmiyorum..mükemmel adam yok,ona en yakına razı ol,sev diyorum ama yok yine vazgeçiyorum,bir yerlerde bekliyor diyorum! pehh :)) tövbe tövbe..
işte böyle bacılar..birbirimize moral vermeye devam,pozitif düşünmeye devam,Yaradan'a sığınıp ondan istemeye devam..Elbet bir gün bize de bir kapı açacak inşallah..:KK70::KK70::KK71:

böcükçüm dişlerini beğenmene sevindim aklından çıkar artık rahat edersin bol bol gülümse müstakbel enişteye:)

eylül. hoşgeldin hepimizin hikayesi nasıl da birbirine benziyor, yazdıkların kelimesi kelimesine aynı düşündüklerimiz, paylaştıklarımızla. İnan işi olmayıp eş arayanlara kızıyordum ben de bi zamanlar önce iş diye, birkaç yıldır diyorum çok haklılarmış, insana iş elbette lazım ama eş arayınca da bulunacak bir şey değil işin en azından o yönü var:))

Ben tamamen teslim olmuş hissediyorum kendimi son zamanlarda içimde kırgınlık isyan vs bir şey yok artık, kabullenmek de insanı rahatlatıyormuş çok. Olmuyorsa vardır muhakkak bir sebebi, belki de çok üzülecektik yıpranacaktık, hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın diyorum hep..Tabi çok da fazla geç olmasa iyi olur çünkü bi tane bebek yapmak isterim ben de:))

seilla ışıltın buraya yansıyor bebeğim:) Maşallah! Yemek teklifi demişsin hem meraklandırıyosun hem anlatmıyosun, yoksa ben mi görmedim yazdın da? O kadar yorgunum ki kafamı kaldıramıyorum. Ablası ikinciye mesaj atmadı mı noldu???

Valla olsun bi şeyler de topiğin adını değiştirelim, Altın Kızlar Evleniyor Çılgın Kızlar Geliyor topiği filan koyalım...

Ne düşünürsek onu çağırıyomuşuz ya hani kızlar, benim düşüncelerimin derininde evliliğe karşı olumsuz duygular var sanırım yaa. Hep adam benim elimi kolumu bağlıycak kısıtlıycak gibi bi düşünce oluyor bende. Halbuki çok güzel evlilikler içinde büyüdüm.

Çılgın biri olması lazım çok ağır bu erkekler yaa:KK43:(

Saçıuzunaklı kısa,öncelikle hoşbuldum..nickin çok şirin çok beğendim ama dikkat ettim de kızlar sana rapunzel diyor,sakıncası yoksa ben de öyle diyeyim..
evet aynıdır muhakkak,düşündüklerimiz,başlığı ilk bulup içindekileri okuyunca ben de aynı şeyi söyledim..biraz da rahatladım yaşasın yalnız değilim diye:))
Topiğin adının değişmesini tuttum valla:KK9: ama tabi önce icraatte bulunmamız gerek:90:
sen de taşınmışsın sanırım,yeni evinde güle güle otur..ama şunu söyleyeyim yalnız yaşamak o kadar da güzel birşey değil..evliliğe dair korkularımı atmama yardımcı olan etkenlerden biri de buydu,ailemden farklı bir şehirde çalışıyorum..gün geliyor çok üzülüyor,çok ağlıyorsun,bakıyorsun kimse yok yanında..işte o zaman ''Allah'ım ne olurdu başımı yaslayacağım bir omuz olsaydı'' diyorsun..:KK43::KK43:

Herşeyin hayırlısı...

Yalnız değiliz çok şükür net sayesinde yalnız olmadığımız anlıyoruz biraz da çünkü normal hayatta bekar insan az rsatlanan bir "tür":)

Var mı sende icraatler canım? :KK66: Hani başlığın adını değiştirmeyi sana devretsek, bizde pek yok da:)) Gerçi seaillayla böcükte olacak gibi...

Aileme yakınım ben canım o yüzden yarı yalnız sayılırım. Allah kimseyi yalnız koymasın. Yanımıza birer hayat arkadaşı nasip etsin en temizinden.

heeey noluyor ordaaa ; ben neyi değiştirem yahuuu ; valla bırakmam sizi ; aşiretten bulucam ben boy boy hepimize faydam dokunsun... bu yaştan sonra sadece kendime müslüman olamam ben :)

X