"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Yok öyle değil, bu kız benim olmalı dedirten duygu nerde? Engelleri aşmak filan? Tamam dağ delmesinler de istendiğini bilmek önemli değil mi..

evet onu beklediğimizden böyle kaldık sanırım ; benim de bu çocuktan beklediğim şey bu... yoksa gidip tanışırım hiç de utanmam...
ama ben bu işlere ciddi ciddi kafa yormaktansa geyiğe vurmayı tercih ediyorum... yoksa daha bir içim sıkılacak biliyorum...

Sen ışık saçmaya devam et, ayrıca senin gibi hanımefendiyi bulmuş da ne istiyor! :KK47: Arkadaşını işe karıitırmayalım şimdilik, madem eylüle kadar bakıcaksın:)

amaan bu erkeklerim işine akıl sır erdirmek mümkün mü ; aklı başında kızlar toplanmışız işte buraya... bir yazı vardı ; akıllı kadının başı ağır gelir erkeğin omzuna diye o durum bizimkisi... biraz saf görünmek lazım en azından...

evet onu beklediğimizden böyle kaldık sanırım ; benim de bu çocuktan beklediğim şey bu... yoksa gidip tanışırım hiç de utanmam...
ama ben bu işlere ciddi ciddi kafa yormaktansa geyiğe vurmayı tercih ediyorum... yoksa daha bir içim sıkılacak biliyorum...

Yada aşıksın çekiniyorsun ama itiraf edemiyorsun:))) Amann neden için sıkılsın, her şey ortada olgunsan erkekleri tanıyorsan olmuyor, bu işler biraz da cahillik işi. Cahilken baş göz ediverselermiş bizi keşke:))

günaydın kızlaaar :) yaa o kadar süslendim püslendim bugün ama göremedim yine... sadece arkadaşını gördüm ; bu bir işaret olabilir mi :KK37:
geçen çarşamba da arkadaşı yalnız gitmişti... çarşambaları napıyor bu çocuk acaba :44: neyse yine de keyfim yerinde dün 3 günlük karşılaştık zaten :)

bu arada başlığın geyiğe taşınması da iyi olmuş cidden ; demek her şeyde bir hayır var diye boşuna dememişler :) neyse kaçıyorum ben çalışayım ; belki mesai yaparım bu akşam...

günaydınnlarrrrrrrrrrrr canlarrrrrrrrrrrrrrrrr
okudum tüm yazdıklarınızı harikasınız ya
ben bugün müthiş iyi hissediyorum ama hiç bir nedeni yok silkelendim ve kendime geldim hepsi bu
rapucum bak aklın yolu bir demişsin bi yerde aynen öle şekerim ablaya msj yazdım dün nasılsın napıyosun nezaman geleksin gibi
bakalım ne cvp verecek ama a kaldı heran davetimi geri cekebilirim yada kalır canı nezman isterse ekler no problem artık benim acımdan bu aralar kendime odaklıyım :KK23: dün gidip bi güzellik salonuyla görüştüm tatil yapamadım ya solaryuma giriyim bi kaç seans dedim önümüzdeki bu cuma başlıyorum böcüğümü kıskanıp biraz bakımda yaptırabilirim tabi :KK12: bi enerji doldum yani hazır şarj olmuşken olumlu harcıyım diyorum bende böle

rapucum ya ağladım falan yazmışsın yapma böle nolur yakışmıyor sana bak biz hepimiz sana özeniyoruz burda bizim de bi evimiz olsa diye biliyorum olumsuzluklar gardımızı düşürdü(bu aralar ne cok kullanıyorum bu kelimeyi ben :KK37:)ama aşamıyacağımız şeyler değilki bunlar yeni süper bi evin olcak sende içine yenilerek girdinmi herşey süper olacak

böcüğüüümm hadi bakalım tüm gözler sende yap hamleni ve ende git sevdiğinle tatile bu tatil hayalini bende kurmuştum eylüle kadar beni eklese konuşsak anlaşsak tatile gitsek diye ama benimki hayal olarak kalacak sanırım aman napimmm bende gider bi tatiil aşkı bulurum olmadı artık yapacak bişey :KK76:

cekucum hoşgeldin tatlım bende tatil diyorum artık yaaaaaaaaa cıkmamakla bencede iyi yapmışsın haketmiş ama aramasını dinleniyor oldugunu düşünmesine bağlabilirsin sanırım arar bugün nasılsın diye yani aramalı

strawda bi gelişme yok hala sanırım

miskada bugün yarın döner sanıyorum

veeeee evet yeni öğretmenimiz hoşgeldin tekrar sende bizden yaş olarak bir kaç adım öndesin ne güzellllllllllll

seilla güne tam gaz başlamışsın valla süper :) ben de çalışıcam diyorum diyorum ama gidemiyorum...
bişi sölicem solaryuma girmesen de başka bişey yaptırsan ; herkesler bronz zaten sen beyaz kal :)

ablasına seslenmekle iyi yapmışsın en azından biraz akıllarında olmuş olursun... herşeyi de biz yapalım iyi valla yaa...

vee hayat bize uzanıp erkeğimizi alma şansını sundu...:KK53:

Son düzenleme:
günaydıııınnnnnnnn güzelllerrrrr :KK16:
yaaaa dün yazdıklarınızı okudum, harikasınız yaaa, böcüğüm çok güldürdün beni, işyerinde ekrana bakıp gülen bir tip :KK52:
bence de eylüle kadar bekle, bi iş çıkmazsa arkadaşına yönel, eldeki imkanları iyi değerlendirmek lazımm :KK53:
rapucum lütfen canını sıkma, hiç evlenemesek ne olucak? biz en azından kendi ayakları üzerinde durabilen başarılı insanlarız, bu bile mutlu olmamıza yetmeli bence, hem emin ol bi çok insan senin yerinde olmak tek başına yaşamak ister bi daha ağlamaaakkk yookkk :KK70:
yeni öğretmenimiz hoşgeldin :)
ceku hoşgeldin cnm :) o kadar zaman aramayan insandan hayır gelmez ama sen gene de çok fazla yüz vermesen de görüş, elde birileri olsun, en azından bize bahsedicek konu çıkmış olur :KK23:
seilla bugün harikasın cnm hep böyle ol, inaşşallahh ekliycek seni :KK70:
bu arada öpücükten bahsetmişsiniz, öpmeden bırakmam tabi, amaann öpemedim bile die aklımda kalmamış oldu :KK60:
bu arada onunla artık görüşmem sanırım kızlar, aramadı ben de aramıorum..
hepinize iyi çalışmalarrr :KK54:

seilla güne tam gaz başlamışsın valla süper :) ben de çalışıcam diyorum diyorum ama gidemiyorum...
bişi sölicem solaryuma girmesen de başka bişey yaptırsan ; herkesler bronz zaten sen beyaz kal :)

ablasına seslenmekle iyi yapmışsın en azından biraz akıllarında olmuş olursun... herşeyi de biz yapalım iyi valla yaa...

vee hayat bize uzanıp erkeğimizi alma şansını sundu...:KK53:

aynen öle tatlım ve gayet menunum kendimden gözlerim parlıyo resmen nasılda salmışım kendimi nezamandır öfff ne ayıp:KK20:
canım ya zaten cok beyaz değililm buğday tenliyim açık buğday yani ama samsunda omuzlarım kollarım falan yandı elbise giyince bacaklarım acık kalıyo dengeleme acısından zaten cok kararmaya niyetim yok tatile gidince tam olur sırf bi değişiklik yapmış olmak için yani :KK53: evet bi yoklıyım dedim belki abladan bi bilgi alıtım hakkında sanırım yok piyasada bu adam bukadar sürede girilmeden durulmaz yani son cümleyede bittim bu arada aynen o hesap bizim iş

günaydıııınnnnnnnn güzelllerrrrr :KK16:
yaaaa dün yazdıklarınızı okudum, harikasınız yaaa, böcüğüm çok güldürdün beni, işyerinde ekrana bakıp gülen bir tip :KK52:
bence de eylüle kadar bekle, bi iş çıkmazsa arkadaşına yönel, eldeki imkanları iyi değerlendirmek lazımm :KK53:
rapucum lütfen canını sıkma, hiç evlenemesek ne olucak? biz en azından kendi ayakları üzerinde durabilen başarılı insanlarız, bu bile mutlu olmamıza yetmeli bence, hem emin ol bi çok insan senin yerinde olmak tek başına yaşamak ister bi daha ağlamaaakkk yookkk :KK70:
yeni öğretmenimiz hoşgeldin :)
ceku hoşgeldin cnm :) o kadar zaman aramayan insandan hayır gelmez ama sen gene de çok fazla yüz vermesen de görüş, elde birileri olsun, en azından bize bahsedicek konu çıkmış olur :KK23:
seilla bugün harikasın cnm hep böyle ol, inaşşallahh ekliycek seni :KK70:
bu arada öpücükten bahsetmişsiniz, öpmeden bırakmam tabi, amaann öpemedim bile die aklımda kalmamış oldu :KK60:
bu arada onunla artık görüşmem sanırım kızlar, aramadı ben de aramıorum..
hepinize iyi çalışmalarrr :KK54:

dimi straw bende cok güldüm okurken seviyorum bizi ben
ayyy evet bugün müthiş bir enerji doluyum aman bana nazar değmesin:nazar:

kararlısın demek strawcım görüşmemekle tabi en doğrusu sen bilirsin ama aramaması hoş olmamış tabi bencede o aramadan arama
ayy öpmek diyince nekadar uzun zaman oldu ben kimseleri öpmeyelei ilk buldugumun vay halineeeeeeeeeeeeeeeee :KK52::KK60:
şaslı olacak yani:KK23:
öpüldünüzzzzzzzzzz :KK54: (siz korkmayın ama o düşünsün ayyyy seviyorum kendimi bugün)

dimi straw bende cok güldüm okurken seviyorum bizi ben
ayyy evet bugün müthiş bir enerji doluyum aman bana nazar değmesin:nazar:

kararlısın demek strawcım görüşmemekle tabi en doğrusu sen bilirsin ama aramaması hoş olmamış tabi bencede o aramadan arama
ayy öpmek diyince nekadar uzun zaman oldu ben kimseleri öpmeyelei ilk buldugumun vay halineeeeeeeeeeeeeeeee :KK52::KK60:
şaslı olacak yani:KK23:
öpüldünüzzzzzzzzzz :KK54: (siz korkmayın ama o düşünsün ayyyy seviyorum kendimi bugün)

valla bugün ben de daha bi iyi hissediorum, bakalım birden ufak bişeyle omuzlarım aşağı düşmezse şimdilik sorun yok :KK52:
bulduğunu öpmeden bırakma tabi cnmmm, tadına bakmadan olmaz :KK60:

tövbe tövbe ramazan ramazan neler diyorsunuz öyle :KK37:
valla 3yıl oldu sevgilimden ayrılalı ; birini bulursam olacaklardan ben sorumlu değilim valla :KK53:

valla bugün ben de daha bi iyi hissediorum, bakalım birden ufak bişeyle omuzlarım aşağı düşmezse şimdilik sorun yok :KK52:
bulduğunu öpmeden bırakma tabi cnmmm, tadına bakmadan olmaz :KK60:
dimi kesin bakmak lazım :KK51: yakalarsammmmmmmmmm :KK54:

tövbe tövbe ramazan ramazan neler diyorsunuz öyle :KK37:
valla 3yıl oldu sevgilimden ayrılalı ; birini bulursam olacaklardan ben sorumlu değilim valla :KK53:

ayy benimde 3 yıl oldu yaaa cok uzun olmuş bu ne ya kurudum resmen :84:
ve bulduğum vakittttttt:KK1:

az önce patronumla iznimi konuştuk 22sinde çıkıp bayramla birleştiricem ... yani tatil arkadaşı (!) bulmak için 18günüm kaldı...
aslına bir müşterimle de inatlaşmıştık bir dahaki gelişine birini bulacaktım ve alex 10ağustosta geliyor... bu açıdan bakarsak 1 haftam kaldı kızlar :KK53:

X