"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben de tatil istiyorum yaaaa... tatil tarihim netleşene kadar sevgili bulup onla tatile çıkmayı planlıyorum ; o zaman tam action olacak :KK53:
senin çocukla ilgili doğru bir karar vermişsin ; haklısın tatildeyken de nasılsın diye arayabilirdi... arama ama gelmicem diye de beklesin dursun :)

bu arada kızlar ; benim çocukla bu akşam 2 kez karşılaştık :KK52: ilki iş çıkışında biraz erken döndüm ; eczanenin önünde ilacım hazırlanırken arkadaşımla telefonla konuşuyordum... bir batım karşı kaldırımda metrodan geliyor... çok geniş bir cadde değil ; o da farketti.... uzaktan bakıştık diyebilirim sanırım... onlar yürümeye devam ettiler tabii.. sonra ben eve gelip laptopu bıraktım ve güzellik salonuma gittim yürüyerek 15dk mesafede filan... seansım bittiğinde saat 8buçuğa geliyordu geçtim karşı kaldırıma arkadaşın gördüm yanında da benim çocuk valla önce arkadaşını farkettim :KK60: neyse orda da karşılıklı yürürken azıcık baktık... gözlük yoktu yine ; ayy umarım üstüne oturmuştu biri de kırılmıştır... her zaman karşılaşılan yerlerden başka yerde karşılaşınca çok keyifli oluyor... tamam sonuçta aynı bölgede yaşıyoruz ama olsun... iyi hissediyorum kendimi :)

Aradım başım ağrıyo çıkamam evden dedim, o da açılırsın iyi gelir filan dedi, hiç iyi hissetmiyorum kendimi uzancam biraz dedim tamam sen bilirsin dedi iyi akşamlar dedim kapattım. Başım ağrıyodu gerçekten ama dışarı çıkamayacak gibi de değildim, biraz da denemek için iyi değilim dedim bakalım nasıl olduğumu merak edip arayacak mı diye düşündüm ama aramadı. Bütün iyi düşüncelerimi kötüye dönüştürdü :KK35: kendi bilir

Hepimizin durumları kötü böcük actionı senden bekliyoruz artık :KK62: Bakışmalar güzel ay keşke bir harekete geçse bişeyler de yapsa tadından yenmeyecek :KK69:

hoşgeldin aramıza kaderdaş :KK34:
ben de öğretmenim 25 yaşındayım önceden evliliği istemiyodum daha erken diyodum görüşmek isteyenlerle görüşmedim. Herkes, bak hemen evlen demiyo kimse sana en azından görüş iyi birisi çıkar içinden diyodu aldırış etmedim. Şimdi görüşmeye başladım ama sanki bütün garip tipler beni buluyo gibi :KK37: :KK1:
Bi de ortamlarda cıvıl cıvıl olan tipler dikkat çekiyo ama erkekler öyle kızlarla ciddi ilişki düşünmüyo artık. Ben de çekingen bir insanım benim görüştüğüm kişiler hep ağır birisin her ortamda nasıl davranılmasını gerektiğini biliyosun derler. O cıvıl cıvıl kızlar üniversite ortamlarında dikkat çekiyo ama çalışan insanların aradığı özellikler ağır olan oturmasını kalkmasını konuşmasını bilen özellikteki bayanları tercih ediyolar bence.
Ben kadere inanınırım bir arkadaşım ölümle nikah tarihin hiç şaşmaz demişti, çok doğru bir söz. Şimdi biz burda ne kadar gelip içimizi döksek aşk yok kimse yok diye yakınsak da zamanı gelince herşey yaşanır ben buna inanıyorum. Allah hepimizin kaderini güzel yazmıştır inşallah
Umutsuzluk yok öpüyorum hepinizi :KK54::KK71:

tanıştığımız insanlarla evlilik düşünmemek lazım bence... yani hedefimiz mutluluk olmalı ; evlilik diye düşündükçe daha baştan eliyoruz insanları... en azından görüşmek lazım ; katılıyorum herkeslere :) bilemeyiz ki kim nasıldır... ben üniversiteye başlayacağım zaman komşu ablamız bana ; karpuz alır gibi deneyeceksin demişti çünkü kelek çıkma ihtimalleri çok daha fazla öyle uzaktan anlaşılmaz demişti :)

Yaa olur mu öyle şey böcüük, bakar dururum demezdin sen noluyo yaa? Hep arkadaşıyla mı geziyolar artık? Yalnız bulsan da kıstırsan keşke:))

Aradım başım ağrıyo çıkamam evden dedim, o da açılırsın iyi gelir filan dedi, hiç iyi hissetmiyorum kendimi uzancam biraz dedim tamam sen bilirsin dedi iyi akşamlar dedim kapattım. Başım ağrıyodu gerçekten ama dışarı çıkamayacak gibi de değildim, biraz da denemek için iyi değilim dedim bakalım nasıl olduğumu merak edip arayacak mı diye düşündüm ama aramadı. Bütün iyi düşüncelerimi kötüye dönüştürdü :KK35: kendi bilir

Hepimizin durumları kötü böcük actionı senden bekliyoruz artık :KK62: Bakışmalar güzel ay keşke bir harekete geçse bişeyler de yapsa tadından yenmeyecek :KK69:

belki uyumuşsundur diye rahatsız etmek istememiştir ; belki yarın sorar nasıl oldun diye... pembe gözlükler gözümde farkettiniz mi :82: ama sen yine de pek yüz verme bu arkadaşa onun kafasını toplaması lazım ve seni ikna edebilmesi lazım...

en iyi durumda olanımız bensem vay halimize :18:

tanıştığımız insanlarla evlilik düşünmemek lazım bence... yani hedefimiz mutluluk olmalı ; evlilik diye düşündükçe daha baştan eliyoruz insanları... en azından görüşmek lazım ; katılıyorum herkeslere :) bilemeyiz ki kim nasıldır... ben üniversiteye başlayacağım zaman komşu ablamız bana ; karpuz alır gibi deneyeceksin demişti çünkü kelek çıkma ihtimalleri çok daha fazla öyle uzaktan anlaşılmaz demişti :)

Şu şöyle bu böyle diye reddettim herkesi görüşmedim bile çoğuyla şimdi de görüştüklerim dengesiz çıkıyo. Hata ettim sanırsam:KK59:
Yine de hiçbirşey için geç değil diye düşünüyorum çıkacaktır karşıma beyaz atlı prensim :)

Yaa olur mu öyle şey böcüük, bakar dururum demezdin sen noluyo yaa? Hep arkadaşıyla mı geziyolar artık? Yalnız bulsan da kıstırsan keşke:))

ayy ne biliim birden hatun kişi olduğum aklıma geldi sanırım ; dank etti ya da... erkekse o gelsin moduna geçiş yaptım sanırım... :26:
arkadaşıyla işe gidip geliyorlar ; sanırım ev arkadaşı birlikte dışarı da çıktıklarına göre... daha önce de bir kere yemek yerlerken görmüştüm onları... tabii gay de olabilirler :)
önceki tipin de yanında hep aynı arkadaşı olurdu... ben de hep yalnız... kendimi mi tekrar ediyorum ne...

bu arada cuma günü baya erken çıktım ama yine de göremedim diye canım sıkılmıştı ya ; akşam bir arkadaşımla buluşmuştum eve dönerken bu önceki tiple karşılaştık ; görmezden geldim... ayy dedim kadere bak görmek istediğimi göstermez ; görmek istemediğim adamı çıkarır karşıma...

ya siz de sanacaksınız köyde yaşıyorum ben ; yolda sokakta selam vermeye başlıcam herkese yakında; en iyisi esnaftan başlayayım :KK9:

belki uyumuşsundur diye rahatsız etmek istememiştir ; belki yarın sorar nasıl oldun diye... pembe gözlükler gözümde farkettiniz mi :82: ama sen yine de pek yüz verme bu arkadaşa onun kafasını toplaması lazım ve seni ikna edebilmesi lazım...

en iyi durumda olanımız bensem vay halimize :18:

Artık kafasını toplamasını da beklemiyorum, soğudum hiç içimden görüşmek gelmiyor. Adam dengesiz canı sıkılıyo görüşelim diyo sonra tekrar sıkılıyo aramıyo hiç gelemem böyle şeylere.

Straw da biriyle görüşüyodu noldu ki acep, onda var sanki actionlar öpücükler filan :KK62:

Şu şöyle bu böyle diye reddettim herkesi görüşmedim bile çoğuyla şimdi de görüştüklerim dengesiz çıkıyo. Hata ettim sanırsam:KK59:
Yine de hiçbirşey için geç değil diye düşünüyorum çıkacaktır karşıma beyaz atlı prensim :)

evet evet çıkar ; atı olmasa da arabası olur belki :)

Artık kafasını toplamasını da beklemiyorum, soğudum hiç içimden görüşmek gelmiyor. Adam dengesiz canı sıkılıyo görüşelim diyo sonra tekrar sıkılıyo aramıyo hiç gelemem böyle şeylere.

Straw da biriyle görüşüyodu noldu ki acep, onda var sanki actionlar öpücükler filan :KK62:

ben olsam ben de istemezdim sanırım; tutarsızlıkları yoruyor insanı... bir de daha başlamadan böyleyse başlayıp da rahata kavuşunca nasıl olurlar diye düşünüp uzak durmak geliyor içimizden...

straw bir öpücüğe kanmadı valla ; facebook olayı öpücüğü bastırdı :)

böcük dediklerini miska duymasın, yok hanımefendi olduğunu hissetmiş de yok erkekten bekliycekmiş de çok kızar valla:)) bence doğrusunu yapıyorsun ama:KK66: Yolda nasıl gelicek orası muamma biraz. İsterse bahane bulabilir tabi, senden ışık alıyor.

ceku bu çocukla sevgili misiniz siz?

ben bi ara çok kadere bağlamıştım bu olayı... amaan demiştim olacaksa olur heralde... ama o dönemde evden işe işten eve yaşantım... sanki biri gelip zili çalacaktı "ben romeo ; gerçek aşkın savaşçısı ... yalnızlık bitti ..." diye... ama önemli bir nokta var zilde benim ismim yazıyordu ... şimdi babamın ismi ; devrim yaptı da kendisi ; zilden de umudum kesilince biraz dedim ortalarda dolanayım... ev iş ev iş yaşantısı kurtarmayacak belli...

Yok şekerim ne Romeosu, adamlar centilmenlik namına bir şey bilmiyorlar, görgüsüzlük diz boyu mesela, hesabı kız ödemeli, kız başlatmalı, fedakarlığı kız yapmalı... vs. Yanında erkek varmış gibi hissedemiyorsun ki. Benim rastladıklarım da tuhaftı kızlar, normaline rastlanmıyor çünkü ortam bozuk:) Kadınla yarış halindeler sanki adamlar, sahiplenici yönleri yok olmuş erkeklik özelliklerini yitirmiş gibiler bunları bu yüzden yaşıyoruz. Vardır belki bi numune o danerdedir bilinmez tabi, gelip kapı ziline basmaz belki ama bir mucize olabilir neden olmasın?

böcük dediklerini miska duymasın, yok hanımefendi olduğunu hissetmiş de yok erkekten bekliycekmiş de çok kızar valla:)) bence doğrusunu yapıyorsun ama:KK66: Yolda nasıl gelicek orası muamma biraz. İsterse bahane bulabilir tabi, senden ışık alıyor.

ya kuzucum yaa hanımefendi diilim henüz orası kesin ama biraz daha aktif olsa daha iyi olmaz mı... benden ışık almak ne demek adam güneş gözlüksüz bakamıyor gözlerini kamaştırıyor heralde ona verdiğim ışık :KK37: ya evet aslında sabah sabah ben köşede beklerken yanıma gelemez sonuçta tuhaf olur ama ne biliim bu akşam mesela karşılaştığımızda arkamdan bir pardon dese olabilirdi mesela... neyse ben ona az daha ışık saçayım en iyisi... yarın sabah kafamda şu ışıklı şeytan tacıyla insem işe yarar mı :KK37:

Yok şekerim ne Romeosu, adamlar centilmenlik namına bir şey bilmiyorlar, görgüsüzlük diz boyu mesela, hesabı kız ödemeli, kız başlatmalı, fedakarlığı kız yapmalı... vs. Yanında erkek varmış gibi hissedemiyorsun ki. Benim rastladıklarım da tuhaftı kızlar, normaline rastlanmıyor çünkü ortam bozuk:) Kadınla yarış halindeler sanki adamlar, sahiplenici yönleri yok olmuş erkeklik özelliklerini yitirmiş gibiler bunları bu yüzden yaşıyoruz. Vardır belki bi numune o danerdedir bilinmez tabi, gelip kapı ziline basmaz belki ama bir mucize olabilir neden olmasın?

kapı ziline basan tüpçü amca sahiplenici olabilir gibi geldi bana ; o imaj var sanki acaba onlara da mı şans versek :26: ya da sucu amca... hani tüpü ya da koca damacanayı sırtlarına atıp sıkıca kavrıyorlar ya öyle bir imaj canlandı gözümde...

Evet o da melek kıyafeti giysin tam dediğim manzara olsun işte. Erkek kadın rolleri değişiyor. Tam bir toplumsal bunalım dönemine denk gelmişiz. Ya adamlar modern yaşamaya çalışıyorlar bir yandan da annelerinin beğendiği kız muhabbeti yapıyorlar, akrabadan evleniyorlar filan ne bileyim. Bir erkeğin bir bayana güvenmesi mümkün değil belki ondan yalnız kaldık, güvendiren nasıl güvendiriyor bilmem..

kapı ziline basan tüpçü amca sahiplenici olabilir gibi geldi bana ; o imaj var sanki acaba onlara da mı şans versek :26: ya da sucu amca... hani tüpü ya da koca damacanayı sırtlarına atıp sıkıca kavrıyorlar ya öyle bir imaj canlandı gözümde...

Yok öyle değil, bu kız benim olmalı dedirten duygu nerde? Engelleri aşmak filan? Tamam dağ delmesinler de istendiğini bilmek önemli değil mi..

yok canım değiliz bikaç kez görüştük sadece

Evet o da melek kıyafeti giysin tam dediğim manzara olsun işte. Erkek kadın rolleri değişiyor. Tam bir toplumsal bunalım dönemine denk gelmişiz. Ya adamlar modern yaşamaya çalışıyorlar bir yandan da annelerinin beğendiği kız muhabbeti yapıyorlar, akrabadan evleniyorlar filan ne bileyim. Bir erkeğin bir bayana güvenmesi mümkün değil belki ondan yalnız kaldık, güvendiren nasıl güvendiriyor bilmem..

süper yaaa ; başında haresi de olsun ama...

X