"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Yok şekerim yook, istemiyorum bulma bana kimseleri, kafayı da boşaltıp ööyle boş boş yaşıycam:))

"Alinti ile cevapla" butonu yerine "kotu icerik bildir" butonuna basmak uzereydim yanlislikla :)) sebep sorarlarsa da "ayagina gelen kismetleri tepikliyor" yazardim gerci, bence hak ediyosun! neyse sen bi bosalt da kafani, ben yine ara ara yoklicam seni :KK9:

"Alinti ile cevapla" butonu yerine "kotu icerik bildir" butonuna basmak uzereydim yanlislikla :)) sebep sorarlarsa da "ayagina gelen kismetleri tepikliyor" yazardim gerci, bence hak ediyosun! neyse sen bi bosalt da kafani, ben yine ara ara yoklicam seni :KK9:

Kötü içerik ha! :KK60: Ne yani hayatında bi kazma istemediğine karar vermiş biri kötü içeriğe mi layık oluyo? :KK60: Kısmet tepiklemekte üstüme yoktur canım sen beni boşver de haftasonu geliverdi nasıl durumlar ondan haber ver. Görücüye çıkıyo damadımız aman da aman:)) Kısmet bu işte aşık oluverdin istemem de istemem dediğin adama bak. Hani daha dün gibi, kağıtlara kocalar evler çizmiştik de neremize soksak diye düşünüyoduk, bak sen kocadan başladın ben evden, hadi hayırlısı...:KK9:

baktım hala eklememiş ama sadece buna baktım ama hiç face açmış mı açmamış mı bilmiyorum bakmadım bakmıycam da:KK43:
cnm bence girmiş mi girmemiş mi hiç bakma, girdiyse canın sıkılır haftasonun mahfolur ve bi erkek için haftasonunu mahfetmeye değmezz :)
Selam kızlar, ne bu stres yahuu bizde böylee, eyy kader duy sesimizi. :KK9:

Face kullanmıyorum demiş belki de cidden kullanmıyodur strw. Bunu göz göre göre yapmaz herhalde.

böcük ipleri bizim elmze vermeme konusunda süperler bunlar. Ben de ben başlatırım, ben sürdürürürüm havalarındaydım adamcaaz istemedi:)) E bekleyince de kendileri gelmiyor. Sap gibi yaşıycaz herhalde. :KK47:

seilla ya ve hepimize baktığımda kendimi görmüş gibi oluyorum, hepsi yaşadığımız gördüğümüz şeyler, erkeklere bi şeyler olmuş.
tatlımm ama adresi vaaarrrr, neyse zaten ben ona dedim ki o zaman yrn facebookunu yanımda açıcaksın bakıcam, olur dediiii... bu arada erkeklere harbiden bişey olmuş yaa, en işe yaramazı bile bi nazlı bi nazlı hey allahım ne günlere kaldık, nerde eski aşklar di mi yahuuuu :97:
QUOTE=miska;20280138]kizlar, sekerler, bal petekleriiii :21:

ayy tarkanin eski sarkilarini dinliyoruz sabahtan beri sirektteki kizlarla, hepimiz nostaljik nostaljik takiliyoruz, iyi geldi :))

bocugum, senin olayi okudukca aklima sey geliyo, romantik komedi diye film vardi ya, sinem kobal`in oynadigi karakter, gozune kestirdigi unlu ve yakisikli cocugu tavlamak icin binbir strateji gelistiriyodu :KK9: ama en sonunda istedigini aliyodu, onu da hatirlatmadan gecemiycem :))

straw sen de sahte hesapla falan ekleme sakin, daha baslamadan mahvedersin bence, hic hos olmaz. tatmin edici bi cevap vermiyosa, biraz zaman verip gozlemlemeyi dene bence. daha cok yeni, belki hayatini duzene sokamamistir henuz, biraz zaman tanimalisin gibi sanki.

rapunzel yaa, ben su ankaradaki bekar arkadaslarimi bi gozden geciriyim bakalim, sana uygun buldugum biri cikarsa yapistircam :KK9:[/QUOTE]

yok tatlımm yapmam öle bişi merak etme ama arada şeytan dürtüverior benim suçum yookkk :KK53:
bu arada tanışmada bol şanslaaarrr, herşey harika olur umarımmm :) unutmadan madem rapunzel istemior bana birini bulabilirsin sakıncası yok :KK60:
nasılsa bunla da devam etmiyceğe benzior :KK53:

evet bişeyi daha sonlandırmış olduk.. olmayınca olmuor demek kızlar.. adam bana dedi ki 2 sene sonra filan evlenirmiş :) ben artık bu işleri bırakıp inzivaya çekiliorum kızlar, oturup ağlamaktan bıktım :KK14:
hepinize iyi geceler....

ya kuzucum bu işler belli olmaz ki... sonuçta tek kişinin istemesiyle ya da istememesiyle olmuyor ki ; evlilik 2 kişilik... birbirini gerçekten seven 2 kişi vasa o tarih öne de çekilir ; ileriye de atılır... şartlar doğrultusunda tabii... hemen olumsuz düşünme bence...

bu arada ben bugün işe geldim... sipariş girmem gerek sisteme... yarın yokum; önce dişçi sonra da doktor randevüm var... hepinize şimdiden iyi haftalar diliyorum... :KK34:

evet bişeyi daha sonlandırmış olduk.. olmayınca olmuor demek kızlar.. adam bana dedi ki 2 sene sonra filan evlenirmiş :) ben artık bu işleri bırakıp inzivaya çekiliorum kızlar, oturup ağlamaktan bıktım :KK14:
hepinize iyi geceler....

Belki de en baştan evlilik düşünerek siliyoruz fırsatları diyorum bazen ancak, bi adamın gözünün içine acaba evlenicek miyiz diye bakarak da zaman geçmiyor ki. En iyisi dediğimiz sistem, kimseleri istemiyorum evlenmiycem diyelim bakalım belki tersi olur:))

Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına şekerim...

İyi pazarlar herkese.

ya kuzucum bu işler belli olmaz ki... sonuçta tek kişinin istemesiyle ya da istememesiyle olmuyor ki ; evlilik 2 kişilik... birbirini gerçekten seven 2 kişi vasa o tarih öne de çekilir ; ileriye de atılır... şartlar doğrultusunda tabii... hemen olumsuz düşünme bence...

bu arada ben bugün işe geldim... sipariş girmem gerek sisteme... yarın yokum; önce dişçi sonra da doktor randevüm var... hepinize şimdiden iyi haftalar diliyorum... :KK34:
yok tatlım sadece o da deil.. adam çok inat.. senle evlensek bile seni facebooka eklemem inat ettim dior.. herşeye müdahale edior sinir oldum.. onla ömür mü geçer....
Belki de en baştan evlilik düşünerek siliyoruz fırsatları diyorum bazen ancak, bi adamın gözünün içine acaba evlenicek miyiz diye bakarak da zaman geçmiyor ki. En iyisi dediğimiz sistem, kimseleri istemiyorum evlenmiycem diyelim bakalım belki tersi olur:))

Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına şekerim...

İyi pazarlar herkese.

cnm en iyisi senin gibi yapmak.. kimseyi istemiorum artık.. rahat da bırakmıorlar ama artık yaklaşan olursa defedicem hemen, erkek sinek bile gelmesin yanımaaaa :KK53:
kızlar bu arada altın kızları oluşturucaz yakında :KK52:

yok tatlım sadece o da deil.. adam çok inat.. senle evlensek bile seni facebooka eklemem inat ettim dior.. herşeye müdahale edior sinir oldum.. onla ömür mü geçer....

cnm en iyisi senin gibi yapmak.. kimseyi istemiorum artık.. rahat da bırakmıorlar ama artık yaklaşan olursa defedicem hemen, erkek sinek bile gelmesin yanımaaaa :KK53:
kızlar bu arada altın kızları oluşturucaz yakında :KK52:

aaa altın kızlar benim çocukluktan beri hedefim haline geldi zaten ; herkesle altın kızları oluşturmak üzere sözleştim ama valla herkes benim gibi sözne pek sadık kalmadı :KK53:

tatlıımmm ben seni asla yalnız bırakmam, merak etmeeee :KK53:

niyeyse pek inanasım gelmedi ; inanmak da istemiyorum zaten... :)
bu arada face olayına pek takılma... bence ilişkinin başında ipleri vermekten korkuyor da ondan öyle davranıyor olabilir... bir de tatlı dille bir hatunun çözemeyeceği şey yoktur bence... biz sadece bazen çok dik durduğumuz ; biz haklıyız dediğimiz için bunlarla yüzleşiyoruz... annem der hep " tamam kocacım diyeceksin ama kendi bildiğini yapacaksın... sonra da o demiş de sen yapmışsın gibi davranacaksın" diye... biliyorum çok zor ama bunları ancak böyle kandırarak yol alınabiliyor sanırım... :)

günaydınnnnnnnnn canlarrrrrrrrrrrrrr herkese iyi haftalar şimdiden

ben ankaraya gişdemedim ama samsunda süğper vakit gecirdim
buarada benimkinden tık yok ama kendide girmemiş haftasonu moralsiz olmamak için dün gece baktım sıfır hareket
ama hiç canımı sıkmadım olacak olan olur bende bi süre artık bişey düşünmek istemiyorum yoruldum kendi kendime cırpınmaktan
biraz kafa dinlemek istiyorum işte bazı sıkıntılarım oldu onlara yoğunlaşacam bu ara

yani rapucum haklısın biraz ara vermek en güzeli olacak galiba en azından sen ev işlerinle uğraşıyosun ben de işe salacam kendimi artık

strawcım sende bukadar hızlı karar vermesen keşke düşüncelerimiz belirli planlarımız oluyo elbet ama bazen hayat öle bişey cıkarıyo karşına anında yeni planlar yapmak zorunda kalıyosun seninkide kafasında bi plan oluşturmuş olabilir ama bu değişmeyecek diye bi kural yok biraz daha zaman ver bence ikinizede ama tabi algılarınıda daima acık tut tedbirli olmakta fayda var tabiki

böcüğüm merakla bekliyorum sendende bi takım gelişmeler artık öpüyorum seni

miska neyaptı acaba?

öpüyorum hepinizi

niyeyse pek inanasım gelmedi ; inanmak da istemiyorum zaten... :)
bu arada face olayına pek takılma... bence ilişkinin başında ipleri vermekten korkuyor da ondan öyle davranıyor olabilir... bir de tatlı dille bir hatunun çözemeyeceği şey yoktur bence... biz sadece bazen çok dik durduğumuz ; biz haklıyız dediğimiz için bunlarla yüzleşiyoruz... annem der hep " tamam kocacım diyeceksin ama kendi bildiğini yapacaksın... sonra da o demiş de sen yapmışsın gibi davranacaksın" diye... biliyorum çok zor ama bunları ancak böyle kandırarak yol alınabiliyor sanırım... :)
cnm ben de soğudum, inat herkes edebilir ama bu aşmış kendini mantıksız inat edior.. kendi de farkında ama huy işte...
tatlımm bu arada zaten aslında erkekler kendi dedikleri olur zannederler ama son söz hep kadınındır :KK53:
günaydınnnnnnnnn canlarrrrrrrrrrrrrr herkese iyi haftalar şimdiden

ben ankaraya gişdemedim ama samsunda süğper vakit gecirdim
buarada benimkinden tık yok ama kendide girmemiş haftasonu moralsiz olmamak için dün gece baktım sıfır hareket
ama hiç canımı sıkmadım olacak olan olur bende bi süre artık bişey düşünmek istemiyorum yoruldum kendi kendime cırpınmaktan
biraz kafa dinlemek istiyorum işte bazı sıkıntılarım oldu onlara yoğunlaşacam bu ara

yani rapucum haklısın biraz ara vermek en güzeli olacak galiba en azından sen ev işlerinle uğraşıyosun ben de işe salacam kendimi artık

strawcım sende bukadar hızlı karar vermesen keşke düşüncelerimiz belirli planlarımız oluyo elbet ama bazen hayat öle bişey cıkarıyo karşına anında yeni planlar yapmak zorunda kalıyosun seninkide kafasında bi plan oluşturmuş olabilir ama bu değişmeyecek diye bi kural yok biraz daha zaman ver bence ikinizede ama tabi algılarınıda daima acık tut tedbirli olmakta fayda var tabiki

böcüğüm merakla bekliyorum sendende bi takım gelişmeler artık öpüyorum seni

miska neyaptı acaba?

öpüyorum hepinizi

inşallah bu hafta ekliycek seni cnmmmm, kocaman öpüldüünnn :KK16:
gerçekten miska ne yaptı acaba, rapunzel de ordalarda yookkk :26:
böcüğümm sen bugün gördün mü, gel de bi haber ver, meraktan çatlatma bizi :84:

müthiş bir baş ağrısı çekiyorum ölüyorum bitiyorum suan yolculuk klima güneş sıcak derken başım kazan gibi
oruç vurdu herkesi heralde kimsecikler yok strawcım ya ben bu arada bi hata yaptım galiba eski adresi güncellemek yerine
keşke yeni bitane açsaydım hortladı yine millet düşünüyorum şimdi bunu kapatım yeni bitane acsam nasıl olur hos o zaten eklemdi ama
ablası eklediye ne alak yeni ekledi niye değişti bidaha diye napsam silemiyorumda ama muhattapda olmak istemiyorum bazılarıyla off karasız kaldım :KK59: zaten eklemiyo sinirleniyorum komple kapatasım geliyo ne güzeldi facem yokken hergün başında kaldım yine
(gardım düşüyo galiba kızlar biri beni kendime getirsin acilll :92:)

müthiş bir baş ağrısı çekiyorum ölüyorum bitiyorum suan yolculuk klima güneş sıcak derken başım kazan gibi
oruç vurdu herkesi heralde kimsecikler yok strawcım ya ben bu arada bi hata yaptım galiba eski adresi güncellemek yerine
keşke yeni bitane açsaydım hortladı yine millet düşünüyorum şimdi bunu kapatım yeni bitane acsam nasıl olur hos o zaten eklemdi ama
ablası eklediye ne alak yeni ekledi niye değişti bidaha diye napsam silemiyorumda ama muhattapda olmak istemiyorum bazılarıyla off karasız kaldım :KK59: zaten eklemiyo sinirleniyorum komple kapatasım geliyo ne güzeldi facem yokken hergün başında kaldım yine
(gardım düşüyo galiba kızlar biri beni kendime getirsin acilll :92:)

tatlımm benim şöyle bi silkelen kendine gel, dışarı çık taze hava al veeeee o seni ekliyene kadar yeni bi adres alma sakııııııınnnnnn :KK76:

merhaba kızlar... bugün işe gitmedim ben ; dişçi ve doktor randevüm vardı ya ... o yüzden sabah karşılaşmadık ama itiraf ediyorum en son cuma günü göremediğim için acaba başka bir yerden mi gitmeye başladılar diye tedirgin olup sabah camdan izledim geçenleri... neyse ki değiştirmemiş yolunu :) yarın sabaha artık... ama maalesef diş tellerimin üsttekilerini çıkarmadı dişçim ; diş etimde problem oldu diye sadece altları çıkardı ; üstler için cumaya randevü verdi tekrar... yani sırıtma olayım haftaya kaldı :)
bu arada alttakiler bile çıkınca bir tuhaf ; bir eksiklik hissettim üsttekiler çıkınca nasıl olacak bilmiyorum... sanki dişlerimçok büyükmüş gibi geliyor :)

seilla ; düşünmeden beklemeyi başarabilirsen sana kocaman bir aferin :) insan ister istemez düşünüyor bir de bu konuda herşeyden daha çok sabırsız oluyor niyeyse... bence şimdilik değiştirme adresini ; engelleme filan yapsan istemediğin kişilerden kurtulursun...

strawcım ; bence biraz daa görüş bakalım... sonra aklında acabalar kalmasın...

kızlar susan miller diye ünlü bir astrolog var ; aylık burç yorumları süper oluyor... yalnız ingilizce ; anlarım diyorsanız okumanızı tavsiye ederim... ben koçum ; diyor ki ağustosun ilk 3 haftası dışarlarda ol ; mutlaka biriyle tanışacaksın ; çok ışıltılısın; hakettiğin aşk kapıda vs... verdi yani bana gazı ; keyfim yerinde... umarım yarın sabah güzel birşeyler olur :)

benim için sabah ; sizin için tüm gün süper olsun :)

Kızlar selam, okudum yazdıklarınızı pek bi sevimlisiniz, öpüyorum hepinizi.:)) Hayırlı ramazanlar...

Ben bugün taşındım, bi kaç parça eşyamı attım eve, tekrar eve döndüm çünkü çok iş var onları halledene kadar burdayım, telefon ve net bağlatmam lazım, adsl in en uygun tarifesi hangisidir bilen var mı? Tek başıma sıkılırım netsiz yapamam gibi geliyor. Bu arada evin yarısını işgal ettiğimi fark ettim kızlar, cidden kovsalar yeriymiş yani beni. Ev rahatladı resmen boşaldı ıvır zırvırım var hep, doğru düzgün eşya da değil. Her işe kendim koşturuyorum, ustalarla haşır neşirim bu aralar Altın Kızlar'ı ihmal ettim biraz:)

Altın Kızlar'ı çok severdim ben yaa, okuyunca da çok güldüm muhabbete. Ciddi ciddi aynıyız he. Umarım farklı bi diziye geçiş yaparız çünkü gerçek hayatta o kadar da eğlenceli olmuyor. Umut kelimesi benim için bir şey ifade etmez oldu kızlar çok değişik bi psikolojiye girdim ben, kendimi ilk kez böyle hissediyorum, evlenEmemeyi kabullenme aşamasını geçmiş gibi hissediyorum artık, çok sancılı bi süreç yaşadım ama şu an sanki evet evlenmiycem işte bu anlaşıldı havasındayım hatta bununla ilgili çok doğal 1-2 cümle çıktı ağzımdan "aa evlenirsin daha neden öyle diyosun" falan dediklerinde kendime geldim kabullendiğimi:))

Bu iyi bi şey mi bilmiyorum...

Sıcaktan ölmek üzereyim şu an... Siz napıyosunuz nerelerdesiniz yahu gece takılan bi ben varım sanırım:KK43:( miskayı da çok merak ediyorum, inşallah çok güzel gelişmelerle döner. Bize de örnek olur:))

Kendimi mektup yazıyomuş gibi hissettim bi an.

Bi bayan arkadaşla konuşurken "erkeği çok fazla sahiplenmek gerektiğini" söylemişti. Yoksa bizim olmazmış. O kadar sahiplenicekmişiz ki, "bu kadın beni yönetebilir, teslim edebilirim kendimi bu hatuna" diyecekmiş... Ben hangi noktalarda geri çekildiğimi söylediğimde, "ohoo sen en baştan çekiliyosun, ilişkiye ve o insana sahip çıkmıyosun, ilişkide 3. şahıs gibisin" falan demişti.

Bense güven duymadan sahiplenemiyorum ve bu döngüyü kıramıyorum kızlar.:KK68:

günaydınlar herkese
okudum tüm yorumları cok saolun beklyorum şimdilik ama face engelliyemeyeceğim insanlarla dolu yeni bi adreste aldım tamamen gizli suanda bir kişi var içinde öbürünüde sadece kontrol ediyorum bakalım eklemişmi diye ekleyince bu adresimde kıvama gelince bi hal eder geçiş yaparım artık ama düşünmemeye karar verdim artık önceliğim bu konu olmayacak biraz değişikliğe ihtiyacım var hayatımda bi eleme moduna girdim bakalım sonuc ne olacak (tabi buna yaşadığım bazı olaylar neden oldu bahsetmeye bile değmez ama bitakım kararlar almaya itiyo insanı malesef) böle işte

böcüğüm umarım senin için güzel şeyler olur sabırla bekliyorum gelişmeleri

miska da bugün dönecekti sanırım bi gelsede baksak neler oldu

straw ve rapu ve ben evet suan evet suan biraz düştü omuzlarımız farkındayım ama bi gün bizede gülecek biraz daha sabır diyelim artık

X