"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

cnmm önceden tanıdıım birisi, işyerimde tanışmıştık, benimle ilgileniordu ama boyu kısa die ben pek oralı olmamıştım :kk77:
sonra geçen hafta görüşelim dedi.. c.tesi çıktık, baya güzel bi gün geçirdim :) dün akşam gene davet etti, görüştük.. yemeğe gittik, sonra bişiler içtik.. sonra da beni eve bıraktı..
tam olarak çok hoşlanıorum diemem ama bişiler hissediorum işte :KK69:
sabah da msg attı, c.tesi için gene görüşelim dedii, bakalım neler olucak, heyecanla bekliorum, belki de kısmetim odur :KK24:
bu arada yay burcu, yay burcu özgürlüğüne çok düşkün olur yaw, böyle biri evliliğe de kolay yanaşmaz gibi gelior ama niyetim de ciddi dior, bakalım hayırlısı olsun :78:

süperrr tatlım ya inan cok sevindim harika gelişmeler varmış sendede bak haberimiz yokmuş
ya sen boşver hem boyunu ,burcunu nonu bunu bakma sen ban ben öle yazıp duruyorum hala bi haber bi gelişme yokya
hergün kendi kendime farklı bişeyine takılıyorum işte hepsi bu konuşunca tanımaya başlayınca netleşicek herşey
belki cok beğenşicem belki direk vazgecicem bilemiyorum ki bi eklese bi sohbet etsek ohh rahatlıycam valla
hem bak ne güzel siz birlikte vakit de geçirmişsiniz anlaşmışsınızda ki devam buluşmalara önemli olan uyuşabilmek anlaşabilmek gerisi gelir zaten bol şans şimdiden

süperrr tatlım ya inan cok sevindim harika gelişmeler varmış sendede bak haberimiz yokmuş
ya sen boşver hem boyunu ,burcunu nonu bunu bakma sen ban ben öle yazıp duruyorum hala bi haber bi gelişme yokya
hergün kendi kendime farklı bişeyine takılıyorum işte hepsi bu konuşunca tanımaya başlayınca netleşicek herşey
belki cok beğenşicem belki direk vazgecicem bilemiyorum ki bi eklese bi sohbet etsek ohh rahatlıycam valla
hem bak ne güzel siz birlikte vakit de geçirmişsiniz anlaşmışsınızda ki devam buluşmalara önemli olan uyuşabilmek anlaşabilmek gerisi gelir zaten bol şans şimdiden

cnm benimm tşk ederim, inş. hayırlısı olur hepimiz içinnn :KK71:
tatlım bu arada bence sen de onun adresi fazla kontrol etme, biz bayanlar bişeyi irdeledikçe aklımızda senaryolar kuruoruz, kendimden biliorum :kk77:
arkadaşlık davetini kabul etmesini bekle, öncesinde kafanda önyargılar oluşmasın, kendin tanırsan daha güzel olur :)
inşallah hepimiz için güzel şeyler olucak artık :KK70:

tatlım bu arada bence sen de onun adresi fazla kontrol etme, biz bayanlar bişeyi irdeledikçe aklımızda senaryolar kuruoruz, kendimden biliorum :kk77:
arkadaşlık davetini kabul etmesini bekle, öncesinde kafanda önyargılar oluşmasın, kendin tanırsan daha güzel olur :)

inşallah canım amin aynen öle yaptım bende bıraktım :KK45: hatta haftasonuna kadar ekleyip eklemediğine bile bakmayı düşünmüyorum
sacmalamaya başladım artık nezman ekler de denk gelirsek konuşup bakıcaz ne oluyo diye :KK23: herzamanki gibi herşeyin hayırlısı diyoruzzz :KK71:

sonradan gördüm ben yaaa... bak sen neler olmuş da sölemiyorsun; ben de gün gün rapor veriyorum :)
hadi bakalım hayırlısı olsun tatlım...

boyu kısa demişsin ya senden kısa mı yoksa uzun boylu bir erkek değil mi ? ne biliim ya fiziksel kriterlerimizde değişiklik yapmak lazım sanırım :)
bu arada bence emniyet kemeri ve sigara olayı güzel ; topluma ve çevreye saygısı olan birine benziyor... böyle insanları seviyorum :)
bence bu cts de görüşün... ayy keşke ben de yazabilsem böyle şeyler :KK16:

sonradan gördüm ben yaaa... bak sen neler olmuş da sölemiyorsun; ben de gün gün rapor veriyorum :)
hadi bakalım hayırlısı olsun tatlım...

boyu kısa demişsin ya senden kısa mı yoksa uzun boylu bir erkek değil mi ? ne biliim ya fiziksel kriterlerimizde değişiklik yapmak lazım sanırım :)
bu arada bence emniyet kemeri ve sigara olayı güzel ; topluma ve çevreye saygısı olan birine benziyor... böyle insanları seviyorum :)
bence bu cts de görüşün... ayy keşke ben de yazabilsem böyle şeyler :KK16:

tatlım tşk ederim.. aslında boyu benden kısa deil 1.77 filan benim boyum 1.70.. ama işte ben uzun boylu yapılı tiplerden hoşlanıorum da :78:
görüşücez bakalım ama çok da ümitlenmiyim, erkek milleti her an saçmalıyabilior :KK4:
inşallah senin de o çocukla olucak bi gelişme, eminimmmmm :KK19:

tatlım tşk ederim.. aslında boyu benden kısa deil 1.77 filan benim boyum 1.70.. ama işte ben uzun boylu yapılı tiplerden hoşlanıorum da :78:
görüşücez bakalım ama çok da ümitlenmiyim, erkek milleti her an saçmalıyabilior :KK4:
inşallah senin de o çocukla olucak bi gelişme, eminimmmmm :KK19:

iri yapılı olsa güzel olur tabii ; hani kendini güvende hissedersin filan ama sen de pek minik diilmişsin ki :)

Bu arada yay burcu özgürlüğüne fena halde düşkündür şekil a. :KK9:

Rahatını bozacak şeylerden fazlasıyla ürktüğü için kendi kurallarına uyulmasını bekler, kuralcı olduğundan değil yani:)) Aksine çok çılgındır kimsenin cesaret edemediği riskler alabilir, gezmeye bayılır, orijinal kişilikler olaylar durumlar ilgisini çeker, enteldir, her konuda geniş bilgi ve deneyim sahibi olmanı bekler, dar görüşlülükten hoşlanmaz, dış görünüşe çok önem verir, parasını sevdiği kişi ve ya şey için acayip harcar, fedakar değildir, fedakarlık yapıp susamayacağı için karşılığını da genellikle alamadığından, hiç yapmayayım daha iyi der, meraklıdır farklı kültürleri yaşamları merak eder, 6. hissi güçlüdür, gerçek bir dost olamayacağı kişiyle sevgili olamaz, sohbetinin ve gelecek beklentilerinin uyması gerekir, ayrıntıcıdır, eğer beklentilerin aynı olmama durumu varsa uzar:))

Rahatını bozacak şeylerden fazlasıyla ürktüğü için kendi kurallarına uyulmasını bekler, kuralcı olduğundan değil yani:)) Aksine çok çılgındır kimsenin cesaret edemediği riskler alabilir, gezmeye bayılır, orijinal kişilikler olaylar durumlar ilgisini çeker, enteldir, her konuda geniş bilgi ve deneyim sahibi olmanı bekler, dar görüşlülükten hoşlanmaz, dış görünüşe çok önem verir, parasını sevdiği kişi ve ya şey için acayip harcar, fedakar değildir, fedakarlık yapıp susamayacağı için karşılığını da genellikle alamadığından, hiç yapmayayım daha iyi der, meraklıdır farklı kültürleri yaşamları merak eder, 6. hissi güçlüdür, gerçek bir dost olamayacağı kişiyle sevgili olamaz, sohbetinin ve gelecek beklentilerinin uyması gerekir, ayrıntıcıdır, eğer beklentilerin aynı olmama durumu varsa uzar:))

benim abim ve en yakın arkadaşım yay... söylediklerim doğru... bir de rahattırlar biraz yani gereksiz yere dert tasa edinmezler kendilerine o yüzden eğlencelidirler... onlarla pek bunalım takılamıyorum ben :)

Son düzenleme:
iri yapılı olsa güzel olur tabii ; hani kendini güvende hissedersin filan ama sen de pek minik diilmişsin ki :)
evet canım pek de minik delim ondan zaten bu takıntı :KK53:
Ayynen katılıyorum sana böcük. strawa da :63: yapıyorum.
tatlımm nie bana :63: yapıorsun bakiyimmmm :)

cnm tşk ederim bilgi verdiğin için :) cidden deişik yerleri gezmeyi seven biri, beni güzel yerlere götürüor hep, bi de baskın bi karakter gibi geldi bana.. ben de baskın bi karaktere sahibimdir, biraz fedakarlık yapmazsam sıkıntı yaşanabilir yani :KK36:

benim abim ve en yakın arkadaşım yay... söylediklerim doğru... bir de rahattırlar biraz yani gereksiz yere dert tasa edinmezler kendilerine o yüzden eğlencelidirler... onlarla pek bunalım takılamıyorum ben :)
evet cnmm kesinlikle eğlenceli bir burç :KK66:

günaydın güzelliklerrr :KK71: nasılsınız bugün bakalım? :)

gunaydin seker :KK71:

ben bu hafta cok durgun ve keyifsizdim yaa, acaba stresten mi :KK43:
yarin yola cikiyoruz, kardesim bendeydi, birlikte ankaraya gidiyoruz. pazar da sevgilim gelicek. babayla tanismaca :S bu gerginlik mi beni boyleyapti, midem iyi degildi o yuzden mi boyleyim, yoksa ofiste falan enerjim mi dusuyo, ya da ya da nazar mi var uzerimde bilmiyorum ama, modum cok kotu yani :KK59:

siz nasilsiniz?

yarin yola cikiyoruz, kardesim bendeydi, birlikte ankaraya gidiyoruz. pazar da sevgilim gelicek. babayla tanismaca :S bu gerginlik mi beni boyleyapti, midem iyi degildi o yuzden mi boyleyim, yoksa ofiste falan enerjim mi dusuyo, ya da ya da nazar mi var uzerimde bilmiyorum ama, modum cok kotu yani :KK59:

siz nasilsiniz?

günaydın tatlımmm :) strestendir büyük bi olasılıkla, fazla heyecan yapma herşey harika olucak inşallaaaaahhhhh :KK66:
benim de bu hafta sürekli başım ağrıdı, klima çok fena çarpıor beni yaaa, kapayınca da çok bunalıorum, öffff sıcak havaları sevmiorum beeeeennnnn :KK30:
bi yandan da aynen sendeki gibi mide ağrılarım oluor.. en son 2 sene önce bu işyerine yeni başlarken stresten olmuştu, bu ara işyeri çok gergin, gene nüksetti, ilaç kullanmaya başladım :KK43:
seninki de muhtemelen strestendir tatlımm, tanışma olduktan sonra inş. bişeyin kalmıycak :KK71:

günaydınnnnn idare ederm diyim ya bi durgunluk var çözemiyorum nedir amaç günü bitirmek oldu hep benim için bu hafta nedendir bilmem

siz nasilsiniz?

demek ki tek bende yok bu ruh hali cok verimsiz tatsız bi hafta geçiriyorum keyifli olabilmek adına zorluyorum kendimi ama yok içimden gelmiyo bıraksalr bi köşede öle otururum gıkım cıkmaz yani hiç de sevmem bu halimi her gören soruyo hayırdır bi problem mi var diye ama benim malum günlerim yaklaşıyo sanırım ondan ve havanın sıck olmnasıda büyük etken benim için halsiz yapıyo beni sıcaklar işe gelirken hazırlanmak bile zor geliyo:KK68:

söylediklerin yazacaktım ; söylediklerim yazmışım... sanki o kadar bilgiyi ben verdim :KK37:

siz nasilsiniz?

günaydın kızlar... ben iyiyim ; akşam şirket yemeğimiz vardı sabah kötü olurum diye korkmuştum ama neyse ki gayet iyiyim ; tabii çocuğu da gördüm ondan da mı iyiyim ki :KK17:
gerçi bir atraksiyon yoktu ama en azından izinde değilmiş onu öğrenmiş oldum.. yarın ki servisim yine onun geldiği yöne yürümemi gerektirecek... evden 5 dakika daha erken çıkıp tenhada kıstırmayı planlıyorum :KK61:

bu arada miskacım bence de strestendir... babayla tanışma ne de olsa biraz gerginlik yaratır ama güzel şeyler bunlar ; sen keyfine bak bence :)

Merhaba kızlar, ben de pek iyi hissetmiyorum bugün, her tarafı ağrır mı bi insanın yaa? Şu işlerimi bitirip yeni hayatıma başlamak istedikçe aksilikler çıkıyor işler uzadıkça uzuyor, bakalım hayırlısı...

miski amberim, tabi strestendir olacak o kadar canım, bitki çayı içmeni öneriririm özellikle papatya içersen ohhh dünya varmış diyceksin, gidince babana da içir :)) Her şeyi olumlu görmeye çalışmak da insanı yorar, biraz daha rahat ol bence :KK66:

strawım sen biliyosun suçunu, bize rapor verirken eksiklerin oldu :KK52: onu diyoruz anlamazdan gelmee. :KK60:

böcükçüm onu gördüğüm gün ben de iyi oluyordum göremezsem kötü, ne tatlı psikolojidir o :) Romantik komedi izler gibiyim. :KK69:

Hepimiz için güzellikler olsunn şekelerleeeeerrr!!!

amin hepimiz için güzellikler olur umarım

miskanın tanışma yemeği şahane gecer, straw harika bi cumartesi daha geçirir, böcük için süper bi tanışma olur, rapucum seninde ev mişlerin en kısa zamanda yoluna girer ve güzel yeniliklere veile olur inşallah

kendim içinde umarım bu haftasonu ekler beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK4:

günaydınnnnn idare ederm diyim ya bi durgunluk var çözemiyorum nedir amaç günü bitirmek oldu hep benim için bu hafta nedendir bilmem

demek ki tek bende yok bu ruh hali cok verimsiz tatsız bi hafta geçiriyorum keyifli olabilmek adına zorluyorum kendimi ama yok içimden gelmiyo bıraksalr bi köşede öle otururum gıkım cıkmaz yani hiç de sevmem bu halimi her gören soruyo hayırdır bi problem mi var diye ama benim malum günlerim yaklaşıyo sanırım ondan ve havanın sıck olmnasıda büyük etken benim için halsiz yapıyo beni sıcaklar işe gelirken hazırlanmak bile zor geliyo:KK68:
yaaa cnm var yaa aynen işyerimdeki sıkıntıların da etkisyile o kadar gerginim ki.. ayaklarım geri geri gidior.. cuma bi gelse die gün sayıorum resmen :KK59:
söylediklerin yazacaktım ; söylediklerim yazmışım... sanki o kadar bilgiyi ben verdim :KK37:

günaydın kızlar... ben iyiyim ; akşam şirket yemeğimiz vardı sabah kötü olurum diye korkmuştum ama neyse ki gayet iyiyim ; tabii çocuğu da gördüm ondan da mı iyiyim ki :KK17:
gerçi bir atraksiyon yoktu ama en azından izinde değilmiş onu öğrenmiş oldum.. yarın ki servisim yine onun geldiği yöne yürümemi gerektirecek... evden 5 dakika daha erken çıkıp tenhada kıstırmayı planlıyorum :KK61:

bu arada miskacım bence de strestendir... babayla tanışma ne de olsa biraz gerginlik yaratır ama güzel şeyler bunlar ; sen keyfine bak bence :)
bakalım neler olucaaakkk, inşallah harika şeyler olurrr, gelişmeleri sabırsızlıkla beklioruummm :KK23:
Merhaba kızlar, ben de pek iyi hissetmiyorum bugün, her tarafı ağrır mı bi insanın yaa? Şu işlerimi bitirip yeni hayatıma başlamak istedikçe aksilikler çıkıyor işler uzadıkça uzuyor, bakalım hayırlısı...

miski amberim, tabi strestendir olacak o kadar canım, bitki çayı içmeni öneriririm özellikle papatya içersen ohhh dünya varmış diyceksin, gidince babana da içir :)) Her şeyi olumlu görmeye çalışmak da insanı yorar, biraz daha rahat ol bence :KK66:

strawım sen biliyosun suçunu, bize rapor verirken eksiklerin oldu :KK52: onu diyoruz anlamazdan gelmee. :KK60:

böcükçüm onu gördüğüm gün ben de iyi oluyordum göremezsem kötü, ne tatlı psikolojidir o :) Romantik komedi izler gibiyim. :KK69:

Hepimiz için güzellikler olsunn şekelerleeeeerrr!!!
aslında bi eksiklik var tatlımmm yaaa, küçük de olsa bir buse gibi :78: :p
amin hepimiz için güzellikler olur umarım

miskanın tanışma yemeği şahane gecer, straw harika bi cumartesi daha geçirir, böcük için süper bi tanışma olur, rapucum seninde ev mişlerin en kısa zamanda yoluna girer ve güzel yeniliklere veile olur inşallah

kendim içinde umarım bu haftasonu ekler beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK4:
inşallah cnm, güzel dileklerin için tşk ederimmmm.. umarım bu hafta ekliycek seniiii :KK70:

hehhh haftasonuna süper bi program hazırlandı bana hışırım çıkacak yineeeeeeeee
cumartesi ankaradayımmm kızlar olurda buluşursanız katılabilirriim sanıyorum
olmuşken tam olsun hem ziyaret hem ticaret
pazarda samsundayımmmmmmmmmmm
tek korkum reglim yolculuklara denk gelmesi gidişhat onu gösteriyo cünkü
cuma akşamı yola cıkıyorum pazar burdayım

ay noldu bize kizlar, hepimiz dokuluyomusuz da haberimiz yokmus :) demek ki sicak havalar ve klimalara ufak tefek stresler de eklenince hepimiz dagilmisiz :))) neyse, toparlaniriz biz, olur oyle arada. (rapunzelim bak dayanamadim, yine olumlu gormek icin cirpiniyorum:)))

seilla ankara`da mi olcaksin, super otesi olur bulusabilsek! benim sizi gorcek bi cumartesim kaliyodu, o da cok mumkun gorunmuyo, cunku ailemle nisan meselelerini konusmak icin o gunden baska uygun gun kalmadi :KK43: pazar da benimki geliyo zaten.. benim annem babam ayri, o yuzden evde bi iki saat konusur cikarim gibi olmuyo, bi organizasyon yapip bulusmamiz gerekiyo, o yuzden tum gunumu kilitliyo bu durum.. yine de aksam falan, bi kac saatligine de olsa kacmaya calisicam, bakalim mumkun olcak mi.

kucuk bocuk, bu arada meraktan da olcem, yarini zor edicem :))

strawin buse eksikligi de bana neleri hatirlatti bilenler bilir :))

X