"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ay noldu bize kizlar, hepimiz dokuluyomusuz da haberimiz yokmus :) demek ki sicak havalar ve klimalara ufak tefek stresler de eklenince hepimiz dagilmisiz :))) neyse, toparlaniriz biz, olur oyle arada. (rapunzelim bak dayanamadim, yine olumlu gormek icin cirpiniyorum:)))

seilla ankara`da mi olcaksin, super otesi olur bulusabilsek! benim sizi gorcek bi cumartesim kaliyodu, o da cok mumkun gorunmuyo, cunku ailemle nisan meselelerini konusmak icin o gunden baska uygun gun kalmadi :KK43: pazar da benimki geliyo zaten.. benim annem babam ayri, o yuzden evde bi iki saat konusur cikarim gibi olmuyo, bi organizasyon yapip bulusmamiz gerekiyo, o yuzden tum gunumu kilitliyo bu durum.. yine de aksam falan, bi kac saatligine de olsa kacmaya calisicam, bakalim mumkun olcak mi.

kucuk bocuk, bu arada meraktan da olcem, yarini zor edicem :))

strawin buse eksikligi de bana neleri hatirlatti bilenler bilir :))

yok tatlımm öle deil :KK70: buse oldu da ben size sölemedim, o kısmını eksik anlattım ama dayanamadım söledim şimdi :KK52:

dur cnmm iyice meraklansınlar, arkası yarınnnn :KK52:

ayy straw ne kötüsün herşleyi cımbızla almak gerek senden bak bizde dökülüyoruz hemen olan olmayan ne varsa hele ben yağmadan gürlüyorum seni seni :KK20:

miskacım yarın saatlerim tam olarak netleşir sanıyorum ama cumartesi gün boyu ankarada olurum yüksek iihtimal sana numaramı yollarım yola cıkarken olurda fırsatın olursa haberleşiriz bende mümkün oldugunca cabuk halletmeye calışıcam işleri ki gezmeyede vaktim kalsın öpüyorum hepiniziiiii

ayy straw ne kötüsün herşleyi cımbızla almak gerek senden bak bizde dökülüyoruz hemen olan olmayan ne varsa hele ben yağmadan gürlüyorum seni seni :KK20:

miskacım yarın saatlerim tam olarak netleşir sanıyorum ama cumartesi gün boyu ankarada olurum yüksek iihtimal sana numaramı yollarım yola cıkarken olurda fırsatın olursa haberleşiriz bende mümkün oldugunca cabuk halletmeye calışıcam işleri ki gezmeyede vaktim kalsın öpüyorum hepiniziiiii

banane bananeee sölemiceeeemmmm :KK53:
neyse anlatiyim hadiiii :KK52:
arabaya bindikkk, sonraaa ben senden çok hoşlanıorum dediiiii veeee sarılıp yavaşça öptüüüü :78:
bu kadarcık, devamını ben de bilmiorum, senaryo yok doğaçlama gelişior, çekimler c.tesi olucak :KK60:

Son düzenleme:
Kızlar Koçtaş'la kavga ettim ve ayaklarım zonkluyor yazacaklarım şimdilik bunlar:))))))
Gelişmeler süper, buluşalım bana da çok iyi gelir...

banane bananeee sölemiceeeemmmm :KK53:
neyse anlatiyim hadiiii :KK52:
arabaya bindikkk, sonraaa ben senden çok hoşlanıorum dediiiii veeee sarılıp yavaşça öptüüüü :78:
bu kadarcık, devamını ben de bilmiorum, senaryo yok doğaçlama gelişior, çekimler c.tesi olucak :KK60:

yaa ben herşeye yetişicem diye herşeyi yarım yamalak yapıyorum galiba yaaa... hem çalışıp hem bura kaynatmak zor oluyor ... ya ben nasıl atlamışım bu buse olayını öleee... çok tatlı canım yaaa... çok hoş ; ne güzel yaaaa... off düşünemiyorum o anki heyecanı ... hayırlısı olsun inşallah... adam gibi biri olsun da :KK69:

demek ankara buluşması planlanıyor... off izmir çok sıcak ; yarın çalışmıyor olsaydım belki ben de kaçardım ankaraya ; değişiklik olurdu... güzel oluyor KKdan birileri ile tanışmak ; daha önce yapmadıysanız tavsiye ederim... mutlaka ayaralayın bir şekilde ve görüşün... ben mesela izmirde sık sık görüşebildiğim bir arkadaş kazandım :KK34:

bu arada bu sabah sinir oldum kızlar... karşılaşmadık ve üstelik her zamankinden daha da erken çıktım hani kalabalık caddede değil de daha içerde dar bir kaldırımda karşılaşabilmek için... ama yok karşılaşmadık bile... geçen haftaki olayın üstüne sadece bir kere karşlaştık ve manasız hale geliyor... görünürde bir sürü nedeni olabilir karşılaşmamızın uyanamamıştır ; başka bir yerde kalmıştır ; başka bir yoldan gitmiştir ya da çok erken gitmiştir vs... ama benim hissettiğim neden ise bunun da olmayacak olması... sabahları erken çıkıyorum ; saçma sapan karşısına çıkıcam diye yolumu uzatıyorum filan çok mu zorluyorum ne... bıraksam da hiç karşılaşmıcaz gibi geliyor... sanki kaderimle inatlaşıyorum ; ben yön vermek istiyorum ama hep taş koyuyor işte... off en iyisi çalışayım ben sinirlerim bozuldu... elimdeki tek şey işim zaten... :KK59:

yaa ben herşeye yetişicem diye herşeyi yarım yamalak yapıyorum galiba yaaa... hem çalışıp hem bura kaynatmak zor oluyor ... ya ben nasıl atlamışım bu buse olayını öleee... çok tatlı canım yaaa... çok hoş ; ne güzel yaaaa... off düşünemiyorum o anki heyecanı ... hayırlısı olsun inşallah... adam gibi biri olsun da :KK69:

demek ankara buluşması planlanıyor... off izmir çok sıcak ; yarın çalışmıyor olsaydım belki ben de kaçardım ankaraya ; değişiklik olurdu... güzel oluyor KKdan birileri ile tanışmak ; daha önce yapmadıysanız tavsiye ederim... mutlaka ayaralayın bir şekilde ve görüşün... ben mesela izmirde sık sık görüşebildiğim bir arkadaş kazandım :KK34:

bu arada bu sabah sinir oldum kızlar... karşılaşmadık ve üstelik her zamankinden daha da erken çıktım hani kalabalık caddede değil de daha içerde dar bir kaldırımda karşılaşabilmek için... ama yok karşılaşmadık bile... geçen haftaki olayın üstüne sadece bir kere karşlaştık ve manasız hale geliyor... görünürde bir sürü nedeni olabilir karşılaşmamızın uyanamamıştır ; başka bir yerde kalmıştır ; başka bir yoldan gitmiştir ya da çok erken gitmiştir vs... ama benim hissettiğim neden ise bunun da olmayacak olması... sabahları erken çıkıyorum ; saçma sapan karşısına çıkıcam diye yolumu uzatıyorum filan çok mu zorluyorum ne... bıraksam da hiç karşılaşmıcaz gibi geliyor... sanki kaderimle inatlaşıyorum ; ben yön vermek istiyorum ama hep taş koyuyor işte... off en iyisi çalışayım ben sinirlerim bozuldu... elimdeki tek şey işim zaten... :KK59:

cnm benimm günaydın :) bu kadar dert etme tatlımm yaa bu yaşa kadar sabrettik, biraz daha sabret bakalım, yok edemem diorsan olmadı ilk görüşünde bişiler yapmayı dene olur mu :KK70:
bu arada benim de cnm sıkkınnnn offff... dün facebooktan seni ekliyim dedim.. yok kullanmıorum ekleme gerek yok dior, kızdım, gene de yok dedi :63:
bu işte bi iş var yaaaaa, kızlar sizce neden ekleme dior? benim başkalarıyla da bağlantısı olabileceği fikri aklıma geldi, çok cnm sıkıldı öfffff :26:
ortak bi arkadaşımız da yok ki hakkında bilgi alabileceğim.. bi işle alakalı işyerime geldiğinde tanışmıştık.. bu hareketi güven vermediii... ben herkes benim gibi şeffaf olabilsin istiorum, yaa çok mu zor bişey buuuu :KK14:
neyse yrn görüşünce konuşucaz bakalım ne diecek :97:

Son düzenleme:

hop hop dur bakalım yok öle umutsuzluk falan can sıkmıyoruz denk gelememişsiziniz hepsi bu bidahaki karşılaşmanızda halledersin sen bu olayı güveniyorum sana ben :KK34:

bak strawa sesiz ve derinden cözdü iki dakikada olayı bizede gülecek durun sırayla

inşallah denk gelirde görüşebiliriz gelsen ne güzel olurrrrrduuuuuuuuu

cnm benimm günaydın :) bu kadar dert etme tatlımm yaa bu yaşa kadar sabrettik, biraz daha sabret bakalım, yok edemem diorsan olmadı ilk görüşünde bişiler yapmayı dene olur mu :KK70:
bu arada benim de cnm sıkkınnnn offff... dün facebooktan seni ekliyim dedim.. yok kullanmıorum ekleme gerek yok dior, kızdım, gene de yok dedi :63:
bu işte bi iş var yaaaaa, kızlar sizce neden ekleme dior? benim başkalarıyla da bağlantısı olabileceği fikri aklıma geldi, çok cnm sıkıldı öfffff :26:
ortak bi arkadaşımız da yok ki hakkında bilgi alabileceğim.. bi işle alakalı işyerime geldiğinde tanışmıştık.. bu hareketi güven vermediii... ben herkes benim gibi şeffaf olabilsin istiorum, yaa çok mu zor bişey buuuu :KK14:
neyse yrn görüşünce konuşucaz bakalım ne diecek :97:

hımm ilginç bi durum acıkcası vermemek isteyişi takılmak da haklısın bence
bi anlam veremedim doğrusu bi tandık bulsan ekli oldugu birini falan bilgi edinirdin

sahte bi adres alıp eklesem mi :26: allahım tam entrikacı olduk, erkeklerden nefret edicem yakında :KK47:

:KK53: diyorum işte ben bazen kendi kendime acayip gülüyorum napıyosun sen seilla ya diye
sahte adres işi için bişey diyemicem canım ama gerek yok bence boşver yarın buluştuğunuzda net bi şekilde ifade edersin rahatsızlığını
neden böle davrandığını falan sorarsın ona göre de tavrını koyarsın konuşmak en güzeli bence
ama diyorum bi sex and the city cıkar bizden hahaha süper olurmuş aslında bak hem yazar hem oynarız
bu gerçek hikayelerden yola cıkılarak senaryolaştırılmıştır :KK37:

bu dan sonra dizi yada film artık siz seçin ama arkası yarın olurdu bizden :KK60: öffff sacmalıyorum yine hala bakmadım da ne var ne yok dieeeeeeeeee

Selam kızlar, ne bu stres yahuu bizde böylee, eyy kader duy sesimizi. :KK9:

Face kullanmıyorum demiş belki de cidden kullanmıyodur strw. Bunu göz göre göre yapmaz herhalde.

böcük ipleri bizim elmze vermeme konusunda süperler bunlar. Ben de ben başlatırım, ben sürdürürürüm havalarındaydım adamcaaz istemedi:)) E bekleyince de kendileri gelmiyor. Sap gibi yaşıycaz herhalde. :KK47:

seilla ya ve hepimize baktığımda kendimi görmüş gibi oluyorum, hepsi yaşadığımız gördüğümüz şeyler, erkeklere bi şeyler olmuş.

kizlar, sekerler, bal petekleriiii :21:

ayy tarkanin eski sarkilarini dinliyoruz sabahtan beri sirektteki kizlarla, hepimiz nostaljik nostaljik takiliyoruz, iyi geldi :))

bocugum, senin olayi okudukca aklima sey geliyo, romantik komedi diye film vardi ya, sinem kobal`in oynadigi karakter, gozune kestirdigi unlu ve yakisikli cocugu tavlamak icin binbir strateji gelistiriyodu :KK9: ama en sonunda istedigini aliyodu, onu da hatirlatmadan gecemiycem :))

straw sen de sahte hesapla falan ekleme sakin, daha baslamadan mahvedersin bence, hic hos olmaz. tatmin edici bi cevap vermiyosa, biraz zaman verip gozlemlemeyi dene bence. daha cok yeni, belki hayatini duzene sokamamistir henuz, biraz zaman tanimalisin gibi sanki.

rapunzel yaa, ben su ankaradaki bekar arkadaslarimi bi gozden geciriyim bakalim, sana uygun buldugum biri cikarsa yapistircam :KK9:

X