"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy seni yerim ben inşallah heni öle bişey olsa nedense yakıştırdım bizi birbimize bende ama kader kısmet tabi
ha ilginç bi durum var kapadokyaya gittiğim tarihlerde oda ordaymış aynı tarihlerde aynı yerdeymişiz yani bu da
hoşuma gitti görüyosunuz işte kendi kendime neler cıkarıyorum :78:

birşeylerden anlam çıkarma konusunda kimse elimize su dökemez :)

:)) ne güzel ya sevmek çok güzel bi duygu, inşallah onunda aklında bişeyler vardırr :KK1:
ya evet güzel şeylerde buda eleime patlamasa bakalım belkide adam farkımda bile değil umarım annesi benimle ilgili niyetinden ona bahsetmiştir de seninde dediğin gibi yeni bir aşk doğar

birşeylerden anlam çıkarma konusunda kimse elimize su dökemez :)
kesinlikle katılıyorum bu konuda üstümüze yok o yüzden her ihtimale karşı hazırlıyorum kendimi

Hadi seilla göreyim seni.

Nasılsınız kızlar bugün?
işte bekliyorum bakalım canım bi eklese bir iki kelime konuşsam tamamen karar vericem tamam mı devamm mı diye
bugün cok bunaltıcı bi hava var ama iyiyim dün mükemmel uyudum kaç günün yotgunlupu uykusuzluğu cıktıı şükür

off yaaa ben bu ingiliz müşterimden nefret ediyorum ; tüm enerjimi alıyor benim yaaa... mailine cevap olarak türkçe saydırmak istiyorum yaaa ruh hastaları... :KK47:

ben düne göre gayet iyiyim... gece uyuyabildim mışıl mışıl... cildim de biraz toparlandı gayet iyiyim... sen ne yaptın ev işlerini ?

Güzeel, artık seninkini tavlama olaylarına gaz verebiliriz:) Ben ameleliğe başladım, evin eski malzemelerinin atılmasına yardım ettim dün, o yüzden tek bacağım yok olmuş gibi topallıyorum resmen:) Ama evim diyebileceğin bir yerin olması duygusu çok garip geliyor hâlâ...

ya evet güzel şeylerde buda eleime patlamasa bakalım belkide adam farkımda bile değil umarım annesi benimle ilgili niyetinden ona bahsetmiştir de seninde dediğin gibi yeni bir aşk doğar

kesinlikle katılıyorum bu konuda üstümüze yok o yüzden her ihtimale karşı hazırlıyorum kendimi

işte bekliyorum bakalım canım bi eklese bir iki kelime konuşsam tamamen karar vericem tamam mı devamm mı diye
bugün cok bunaltıcı bi hava var ama iyiyim dün mükemmel uyudum kaç günün yotgunlupu uykusuzluğu cıktıı şükür

İyi ne güzel yerime de dinlenin kızlar:KK43: Demek ki düğünden sonra girmiş foto koymuş, keşke hemen ekleseymişsin bak o girdiğine denk gelirdin. Neyse ekler bakalım, fotolarda sen varmışsın bu süper yaa:KK66:

[/QUOTE]
İyi ne güzel yerime de dinlenin kızlar:KK43: Demek ki düğünden sonra girmiş foto koymuş, keşke hemen ekleseymişsin bak o girdiğine denk gelirdin. Neyse ekler bakalım, fotolarda sen varmışsın bu süper yaa:KK66:[/QUOTE]

evet ya amöa ozaman kapalıydı benim face ondan bide o gece ben onun farkında bile değildim yoksa oturu sohbet falan ederdim masada oturuken grup halindeyiz diyorumya nezaman çekildi onu bile hatırlamıyorum ama kendimi görüncede cok mutlu oldum

Sonra anlatır gülersiniz inşallah, aynı masadaydık farkımda bile değildin der o sana:))

güzel olmasına güzel de ben hep kol kola eşya seçeceğim birini hayal ederdim, şimdi yalnız başıma uğraşıp duruyorum işte, kader...

Sonra anlatır gülersiniz inşallah, aynı masadaydık farkımda bile değildin der o sana:))

güzel olmasına güzel de ben hep kol kola eşya seçeceğim birini hayal ederdim, şimdi yalnız başıma uğraşıp duruyorum işte, kader...

canim benim yaa, deme oyle seyler, yalniz basina bi seyler yapmanin/yapabilmenin tadi bambaska, hayat ne yaparsa yapsin sana, karsisina dikilebilme cesareti oluyo insanin, beni hicbi sey yikamaz diyosun, az sey mi bunlar? eminim ki senin icin en hayirli, en guzel olan zamanda, dogru insanla sececeksin yeni esyalarini ve ogrendiklerin cebinde, yanina kar kalmis olacak :KK71:

kucuk bocuk, uzaktan kesme fasli ne zaman biticek, ne zaman icraate gecicez :) isin heyecanli yani orasi :)))

seilla seni de doverim he, boyu kisaymis!

mrb kızlarrrrr nasılsınız bakalımmmm :) :KK16:
ben de dün çok güzel uyudum ama sanırım bugün klima çarptı, acaip başım ağrıordu neyse ki geçti..
seilla ilşkisi olmaması harika cnmm, inşallah olucak bu iş :KK66:
miskaya katılıorrruummm küçükböcüğüm artık bişiler yapma vakti geldiiiii, boşa kaybedicek zamanımız yok haksız mıyım :KK23:
rapucum inşallah yeni evinle birlikte istediğin bütün güzel şeylere de en kısa zamanda kavuşursun :KK16:

bu arada var yaa o boy olayını ben de acaip takıntı yapıorum, o yüzden hiç görüşmeden reddettiim çok kişi oldu :KK67:
geçen gün nişana gittik dedim yaa, arkadaşın eniştesi araba kullanıor (ama onun boyu baya kısa, sanırım 1.60 filan) biz onun önündeki arabadaydık, bizim arabayı da nişanlanıcak çocuk kullanıor, döndü arkasını diğer arabaya baktı, enişte arabayı kullanırken kaybolmuş yaa dior, yaa işte benim eşime öyle bişey deseler uyuz olurummm :84: gerçi diğer durumda da hakkında yorum yapılabilecek bi eşim bile olmıycak ama neyse :KK36:

yaaa valla çok özeniyorum yaa keşke benim de evim olsa da kendime ait ; tadilatıyla uğraşabilsem rapuş ; rapuş diyoruz galiba sana artık :)
tabii böyle zamanlarda bir erkek olsa fena olmaz diye düşünülüyor ister istemez ama süper bir duygu... ben mesela ailem taşınmadan önce izmire yalnız yaşarken evdeki elektrik ya da su tesisatıyla ilgili ufak tefek tadilatları kendim yapardım ve acayip de keyif alırdım... iste bu güçlü hatun olmanın süper yanı :)
tabii bir erkek varsa hayatında bilmiyormuş ; beceremiyormuş gibi davranacaksın o ayrı...

ya kızlar harekete geçerim geçmesine de aslında biraz beklesem daha iyi olmaz mı ki... düşündüm biraz mesela o arkamıza bakıp yakalandığımız zaman ben benim farkımda mı değil mi bilmiyordum... ama o hareketle ikimiz de anladık ki birbirimizin farkındayız... ertesi gün de diğer günlerden farklı olarak bariz bir şekilde dönüp baktı ve bankamatikte oyalandı... eğer benim ilgimden rahatsız olsaydı o kadar oyalanmazdı... sonuçta aylardır ilk defa para çekiyor ve ben bunun tesadüf olabileceğini gözardı etmemekle birlikte pek tesadüf gibi gelmiyor... hiç mi para harcamadı aylardır :) demek ki bu ilgiden rahatsız değil diye düşünüyorum bu nedenle... cuma günü pek ilgilenmedik ; en son da cuma karşılaştık... ama cuma günü de prş günü gibi davransaydı daha iyi olabilirdi... iyisini düşünelim bu çocuk bu durumdan hoşnutsa eğer sanki ilk hareketi yapabilecek birine benziyor... ve bu da tabii ki makbul olan... ama baktım bir süre daha aynı şekilde devam çocuk da hareket yok o zaman bir günaydın derim ; en azından aklımda kalmaması için... mesela yarın sabah onun geldiği tarafa doğru gideceğim servise binmek için bakalım nolacak ? anlatabildim mi derdimi :)

rapu ya sıkma canının bakıyım kafana göre takıl daya döşe biriyle bunları yapacağın günler gelecek ve ozaman için tecrübe edinmiş oluyosun işte şimdiden ne güzellll tadını cıkar bence

miskacım ya başta moral bozucu oldu bir dünya topuklum var güme gitti hepsi tabi o takıntı yapmazsa ben rahatlıkla giyerim

strawcım saol canım inşallah olcak bakalım buda elime patlamasında şimdi ben takıldım ya buna kısmetleri acılır daha benden haberdar olamadan buluverir birini cıldırırım işte ozaman acarım agzımı yumarım gözümü allah verdiyse saydırırım nese bunları düşünmek bile istemiyorum suam

böcüğüm sende biraz daha emin olmayı istemekle haklı olabilirsin ama en azından daha uzun bakışlar at direk onunla ilgilendigini belli eden baktın karşılık veriyo yap hemen atağını ama elini cabuk tut cok da vakit kaybetme

ben bu akşam sabah kadar face başıında nöbet tutarım diyodum ama arkadaşlar sinema ayarlmışlar oraya gidcem gerci erken saatte seansı ablya msj mı göndersem acaba ne var ne yok nasılsın diye nedersiniz belki bi haber alırım

X