"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gunaydinn sekerlerr :)) bi gun bi gelicem, bu topige beni almadiginizi gorucem he, yazdiklarinizi okudukca bu konudaki korkularim artiyo :)) hehehe, once dunyaevine giren digerlerini de aldirsin tamam mi, bu isler sirayla degil :)

ben de istanbuldayim, dans aktivitelerinize katilamam belki ama fotografcilikla ilgilenen varsa belki birlikte fotograf cekeriz ya da kurslara gideriz??

günaydın cnmm :KK16: bence evlensen bile bu pozitif hallerinle her zaman burda yanımızda olmalısın cnmm, gitmek istesen de bırakmayız :84:
cnm ben fotoğrafçılık kursu da düşünebilirim, sadece biraz daha sosyal olabilmek amacında olduğumdan bi kursa gideyim dedim.... var mı başka ist.da yaşıyan?

Son düzenleme:
Kimselerde bir kıpırtı yok gene. :KK9: miska hariç tabi, miska kıpırtıyı bırak koşuyooo maşallah diyelim. :nazar: Bize de bulaşsın inşallah.

Hayat çok kısa kızlar yaa, zaman akıp gidiyoo, of yani, sağlık olsun şükürler olsun ama ben artık yorulmuşum sanki yahu.:KK53:

günaydın cnmm :KK16: bence evlensen bile bu pozitif hallerinle her zaman burda yanımızda olmalısın cnmm, gitmek istesen de bırakmayız :84:
cnm ben fotoğrafçılık kursu da düşünebilirim, sadece biraz daha sosyal olabilmek amacında olduğumdan bi kursa gideyim dedim.... var mı başka ist.da yaşıyan?

ayy canim benimm, ne tatlisinn :KK69:

temel fotograf egitimi aldim ben, makinem de var, ama istedigim kadar vakit ayiramiyorum, beni gaza getircek kimse olmadigindan midir nedir, hep ihmal ediyorum. ama keyif alip da, bu ise yonelmek isteyen olursa zevkle eslik ederim :)

öfff hala bi tık yok ama yılmak da yok bekliyorum bakjalım takıldım resmen odaklanamıyorum başka bşiişeye zırt pırt girip bakıyorum ne var ne yok diye kurtulmam lazım bu halden bende epilasyona gitmek istiyorum özellikle yazın makine elimde geziyorum valla kendime bakıyım bende bakarsınız olmazken bişey olur hazırlılklı olıyım dimi:kk77::78:

kafamı dağıtmam laazım kızlar yoksa kafayı yiycem aa bu arada varmı gelişmne buluşma işinde cok bunaldım bende kaçasım var gelebilirim bakarsınız

Kimselerde bir kıpırtı yok gene. :KK9: miska hariç tabi, miska kıpırtıyı bırak koşuyooo maşallah diyelim. :nazar: Bize de bulaşsın inşallah.

Hayat çok kısa kızlar yaa, zaman akıp gidiyoo, of yani, sağlık olsun şükürler olsun ama ben artık yorulmuşum sanki yahu.:KK53:

banada yoruldum gibi geliyo ama napıyoruz rehavete kapılmıyoruz canım bırakmıyoruz kendimizi bak ısararla bekliyorum ben belki hiçbişey olmıycak ama napiyim en azından içime kalmaz bu arada odaklandım buna başak bişey gözüm görmüyo benim platonik başlamış tam anlamıyla tabi ben hiç oralı olmuyorum bozuk çalıyo o yüzden ama umrumda değil tek hedifim çakma mehmedim:KK69:

banada yoruldum gibi geliyo ama napıyoruz rehavete kapılmıyoruz canım bırakmıyoruz kendimizi bak ısararla bekliyorum ben belki hiçbişey olmıycak ama napiyim en azından içime kalmaz bu arada odaklandım buna başak bişey gözüm görmüyo benim platonik başlamış tam anlamıyla tabi ben hiç oralı olmuyorum bozuk çalıyo o yüzden ama umrumda değil tek hedifim çakma mehmedim:KK69:

Tabi ki canım icraat yoksa boşvereceksin en güzeli bu da bir alternatif olunca yapabiliyoruz bunu, ben zaman zaman gene düşünmeden edemiyorum mesela, biri olsa anında unutum eminim:)) Ablası yoğunsa doğrudur nasıl yazsın ama sonuçta seninle ilgilenen konuşan ablasıydı belki de denk gelirsiniz düğüm bi şekilde çözülmeye başlar. Kaç gün oldu canım sen ekleyeli?

Tabi ki canım icraat yoksa boşvereceksin en güzeli bu da bir alternatif olunca yapabiliyoruz bunu, ben zaman zaman gene düşünmeden edemiyorum mesela, biri olsa anında unutum eminim:)) Ablası yoğunsa doğrudur nasıl yazsın ama sonuçta seninle ilgilenen konuşan ablasıydı belki de denk gelirsiniz düğüm bi şekilde çözülmeye başlar. Kaç gün oldu canım sen ekleyeli?

du bakıyım nezamandı perşembeydi işte 5 gün oldu ama bi tık yok ablasını görsem sorcam zaten direk nerde bu cocuk
ama su konuda katılıyorum sana birini olması işklleri kolaylaştırıyo yoksa kendini yiyip duruyosun

Çok olmamış daha, 10 günü geçerse düşünürüz. :KK9: Şu an face e bakmamış olma ihtimali var, 10 günü geçerse adamın nazlı olma ihtimalini düşünebiliriz:))

ayy canim benimm, ne tatlisinn :KK69:

temel fotograf egitimi aldim ben, makinem de var, ama istedigim kadar vakit ayiramiyorum, beni gaza getircek kimse olmadigindan midir nedir, hep ihmal ediyorum. ama keyif alip da, bu ise yonelmek isteyen olursa zevkle eslik ederim :)

cnm benim sen ölesin, içimden geçeni söledimm :KK16:
ben hiç eğitim almadım o konuda, en iyisi ben dans kursuna gelebilecek birini aramaya devam ediyim :KK53:

tatlımm bazı insanlar facebooka çok nadir girerler, bence o da öyle olsa gerek, o yüzden napıoruz, ümitsizliğe kapılmıoruuzzz :KK24:

sanırım tipi onu gösteriyo zaten aslında
ümitsizliğimde yok garip bi duygu içmdeki sadece bian önce netleşsin istiyorum
vakit kaybetmek istemiyorum hepsi bu
nese cıkmam gerek şimdi biraz işlerim var öpüyorum sizi

Evet ben de onu diyorum henüz bakmamıştır, bi hafta bile olmamış, tatil zamanı hem:) Arkadaşları, duvarı açık mı, izlenim edinmişsindir biri var mı yok mu diye.

yok gibi uzak duruyo sanki herşeydençözemedim annesine demişki yani annesi anneme demiş evlenmesini istiyolar ya bunun şimdi yokmu biri demişler buda gözümün içine bakıyo kızlar bişey diyim diye ama benim ilgimi çeken evlenebileceğim biri yok etrafımda demiş (yaklaşık altı ay önce ) öle geziyim tozıtyım takılıyım bi tip değil daha ciddi daha derin bi cocuk o izlenimi veriyo beni cekende o zaten tabi bunlar benim anladığım tam terside olabilir bilemiyorumki aslında abimden şifresini istesemde bi baksam kapalı duvarı bişesini göremiyosunki sadece ekli olanlar ulaşabiliyo da abime ne desemde şifresini istesem ayy yada durum benim yengeye diyim de bi baksım bakalım belki nerde olduguna dair bişeyler de vardır hihaaa nasıl aklıma gelmedi bu aman oda bilmiyo abim şifresini yaaa
durun ben çözecem ama olmadı kıracam artık kusura bakmasınnnnnn ayy ama yok habersiz yapamam istemek en iyisi arıyorum

günaydın kızlarrr :KK16: ben dün plaja gittim, güneşlenmeyi abartmışım, gece ateşim çıktı uyayamadım, uykusuzluktan ölüorummmmm, nasıl akşam olucak bilmiorum valla :26:

ya ben bu sene denize giremeyeceğim galiba epilasyon olayı nedeniyle... o yüzden senelik iznimde ne yapacağımı da bilmiyorum... evde oturmak da istemiyorum... :44:

ya ben bu sene denize giremeyeceğim galiba epilasyon olayı nedeniyle... o yüzden senelik iznimde ne yapacağımı da bilmiyorum... evde oturmak da istemiyorum... :44:

cnm denize girmen şart deil ki, seneye girersin :KK55: bence o arada da farklı şeyler yapmış olursun.. mesela doğu anadolu ya da karadeniz gezisi v.s. harika olur :)

X