"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

küçük böcük geçmiş olsun, güzellik salonlarından çıkmıyorsun bakıyorum da, arkadaş pek bi şanslı:)

yok canım yaaa güzelleşmeye çalışıyorum işte... bence bilerek beni çok güzel yaratmamış ; şimdi bile burnum havada geziyorum bir de güzel olsam ne olurdu tahmin edemiyorum :)

cnm benim sen ölesin, içimden geçeni söledimm :KK16:
ben hiç eğitim almadım o konuda, en iyisi ben dans kursuna gelebilecek birini aramaya devam ediyim :KK53:

bence fotoğrafçılık da hoş olabilir... dans kurslarına tek giden erkek pek olmuyor ama fotoğrafçılık daha hoş... hem dağ dere tepe gezilir ; fotoğraf çekilir... ben de ünv.de gitmiştim 1 sene fotoğrafçılık kursuna çok eğlenceliydi... ama daha sonra 4 yıl yamaç paraşütü yapınca bıraktım :)

yok gibi uzak duruyo sanki herşeydençözemedim annesine demişki yani annesi anneme demiş evlenmesini istiyolar ya bunun şimdi yokmu biri demişler buda gözümün içine bakıyo kızlar bişey diyim diye ama benim ilgimi çeken evlenebileceğim biri yok etrafımda demiş (yaklaşık altı ay önce ) öle geziyim tozıtyım takılıyım bi tip değil daha ciddi daha derin bi cocuk o izlenimi veriyo beni cekende o zaten tabi bunlar benim anladığım tam terside olabilir bilemiyorumki aslında abimden şifresini istesemde bi baksam kapalı duvarı bişesini göremiyosunki sadece ekli olanlar ulaşabiliyo da abime ne desemde şifresini istesem ayy yada durum benim yengeye diyim de bi baksım bakalım belki nerde olduguna dair bişeyler de vardır hihaaa nasıl aklıma gelmedi bu aman oda bilmiyo abim şifresini yaaa
durun ben çözecem ama olmadı kıracam artık kusura bakmasınnnnnn ayy ama yok habersiz yapamam istemek en iyisi arıyorum

abinin arkadaş listesinde mi çocuk ? şifre kırmak filan süpersin :)

yok gibi uzak duruyo sanki herşeydençözemedim annesine demişki yani annesi anneme demiş evlenmesini istiyolar ya bunun şimdi yokmu biri demişler buda gözümün içine bakıyo kızlar bişey diyim diye ama benim ilgimi çeken evlenebileceğim biri yok etrafımda demiş (yaklaşık altı ay önce ) öle geziyim tozıtyım takılıyım bi tip değil daha ciddi daha derin bi cocuk o izlenimi veriyo beni cekende o zaten tabi bunlar benim anladığım tam terside olabilir bilemiyorumki aslında abimden şifresini istesemde bi baksam kapalı duvarı bişesini göremiyosunki sadece ekli olanlar ulaşabiliyo da abime ne desemde şifresini istesem ayy yada durum benim yengeye diyim de bi baksım bakalım belki nerde olduguna dair bişeyler de vardır hihaaa nasıl aklıma gelmedi bu aman oda bilmiyo abim şifresini yaaa
durun ben çözecem ama olmadı kıracam artık kusura bakmasınnnnnn ayy ama yok habersiz yapamam istemek en iyisi arıyorum

Aaa nası yani şifre kırılıp bakılabiliyor sonra o insan normal face ine girip çıkabiliyo mu, yani benim şifrem de kırık olabilir ve birileri bakıyo olabilir mi örneğin? Yoksa şifre kırılınca bi daha giremez mi hesap sahibi?

cnm denize girmen şart deil ki, seneye girersin :KK55: bence o arada da farklı şeyler yapmış olursun.. mesela doğu anadolu ya da karadeniz gezisi v.s. harika olur :)

aslında aklıma geldi ama tura katılabileceğim akadaşlarım izinlerini kullandılar... ahh işte bir sevgilim olacaktı da onla tatil planı yapacaktık ; herkes sevgilisiyle kocasıyla yaptı tatilini... :KK14:

yok canım yaaa güzelleşmeye çalışıyorum işte... bence bilerek beni çok güzel yaratmamış ; şimdi bile burnum havada geziyorum bir de güzel olsam ne olurdu tahmin edemiyorum :)

bence fotoğrafçılık da hoş olabilir... dans kurslarına tek giden erkek pek olmuyor ama fotoğrafçılık daha hoş... hem dağ dere tepe gezilir ; fotoğraf çekilir... ben de ünv.de gitmiştim 1 sene fotoğrafçılık kursuna çok eğlenceliydi... ama daha sonra 4 yıl yamaç paraşütü yapınca bıraktım :)

abinin arkadaş listesinde mi çocuk ? şifre kırmak filan süpersin :)

Yok yok boşuna gezmezsin sen öyle burnu havada, güzelsindir.

Ben dökülüyorum var ya, yorgunluktan gözlerimin altı çöktü, cildim de güneşten kurudu, saçlarım uzadı kesilmeleri lazım biraz, kaşlarımı bile aldırmadım şu rendevuya giderken süslenmiştim en son. :KK52:

Yok yok boşuna gezmezsin sen öyle burnu havada, güzelsindir.

Ben dökülüyorum var ya, yorgunluktan gözlerimin altı çöktü, cildim de güneşten kurudu, saçlarım uzadı kesilmeleri lazım biraz, kaşlarımı bile aldırmadım şu rendevuya giderken süslenmiştim en son. :KK52:

ben de dökülüyorum... gece bir de göz kapağımdan böcek ısırdı galiba ; gözüm şişmiş... :)

hayır hala erkek arkadaşlarımla görüşüyorum ya onu görmüş.sen böyle daha iyisin dedi.

boşver canım ya baksana arkadaşlarını sorun eden bir adama nasıl güvenip sırtını dayacaksın ki? demek ki her zaman yanında olabilecek biri değil...

Aferin sana da hee, hem adamdan ayrıldım diye üzülüyosun hem onun istemediği şeyleri yapıyorsun.

haklısın ama iş işten geçti zaten , ben sınırlarımı çizdim sen aştın onları seçtin dedi.ben de onları seçmiş olsam senden kurtulduğum için mutlu olurdum bu kadar üzülüyo olmazdım dedim. ben ona en başında demiştim erkek arkadaşım çok benim diye. katlanamadı.

günaydın kızlarrrrr ilişkisi yokkkkkkkkkkkkkk
abimden aldım şifresi kuzum hiçbişey demeden verdi hemen sormadı bile napacaksın die
nese ilişkisi yok düğünün ertesi günü girmiş enson fotğraf paylaşmı bikaçtane birinde bende varım:KK62:
ne ara çekilmiş hiç hatırlamıyorummmm ondan sonra bidaha girmemiş hiç
pyaşaımıda yok nerde olduguna dair böle işteeeeeeeeeee

günaydın kızlarrrrr ilişkisi yokkkkkkkkkkkkkk
abimden aldım şifresi kuzum hiçbişey demeden verdi hemen sormadı bile napacaksın die
nese ilişkisi yok düğünün ertesi günü girmiş enson fotğraf paylaşmı bikaçtane birinde bende varım:KK62:
ne ara çekilmiş hiç hatırlamıyorummmm ondan sonra bidaha girmemiş hiç
pyaşaımıda yok nerde olduguna dair böle işteeeeeeeeeee

günaydın herkese ; sana da günaydın :)

demek ki faceden hoşlanmayan bir arkadaş... girer umarım birkaç güne :)
ben bu sabah karşılaşamadım normalden erken aldılar beni bugün yani 5dk farkla kaçırdım... neyse az biraz görünmeyeyim gözüne napıım :)

günaydın herkese ; sana da günaydın :)

demek ki faceden hoşlanmayan bir arkadaş... girer umarım birkaç güne :)
ben bu sabah karşılaşamadım normalden erken aldılar beni bugün yani 5dk farkla kaçırdım... neyse az biraz görünmeyeyim gözüne napıım :)

seni göremedi ya bakarsın oda yarın daha erken cıkar belli mi olur
böle merak uyandırmak daha güzel bence
yani öle cok sık giren bi tip değil belli sadece paylaşımda bulunacağı zamanlar girmiş yani biyere gitmişse
yada bişey yapmışsa falan

kızlar ya kızacaksınız belki bana ama napiyim takıldım işte boyu cok kısa bu badamın hiç takıntılarım yoktur aslında öle ama nebiliyim hep uzun birni hayal ederdim ben tıfılım o tıfıl öfff
bide kedi besliyo resimlerini falan koymuş bende pek hoşlanmam kedilerden ama şaşırdım doğrusu kedi beslemesine
:KK60: am neye güldüm biliyomusunuz oda sanırım benimle aynı psikolojide bunalıma girmiş fazla sosyal
binicilik ucus dersleri tırmanma gezmediği yer kalmamış bende öle ne bulursam atlıyorum ya ama net yaşını öğrenemedim
çünkü yılı yok doğum günüde yakın bi zamanmış ve benim sevgili abim abicim diye kutlamış doğum gününü :96:
bu arada abimle aramızda 2 yaş var bizim heralde 34 35 var yaşı ama hiç göstermiyo minyon ya

kızlar ya kızacaksınız belki bana ama napiyim takıldım işte boyu cok kısa bu badamın hiç takıntılarım yoktur aslında öle ama nebiliyim hep uzun birni hayal ederdim ben tıfılım o tıfıl öfff
bide kedi besliyo resimlerini falan koymuş bende pek hoşlanmam kedilerden ama şaşırdım doğrusu kedi beslemesine
:KK60: am neye güldüm biliyomusunuz oda sanırım benimle aynı psikolojide bunalıma girmiş fazla sosyal
binicilik ucus dersleri tırmanma gezmediği yer kalmamış bende öle ne bulursam atlıyorum ya ama net yaşını öğrenemedim
çünkü yılı yok doğum günüde yakın bi zamanmış ve benim sevgili abim abicim diye kutlamış doğum gününü :96:
bu arada abimle aramızda 2 yaş var bizim heralde 34 35 var yaşı ama hiç göstermiyo minyon ya

haha :KK9: aynı şeyi ben de düşünüyorum... bu çocuk da kısa hatta diyorum benden uzun mu bilmiyorum diye... benim boyum 1.54 düşünün artık... senin hesap ben cüce o cüce :)
bu arada bundan önce hoşlandığım çocuk da 1.98 idi yani nerdeyse 50cm vardı aramızda... görün işte halimi tipim filan kalmadı ; ne olursa makbul :KK53: biraz zaman aldı ama alıştı gözüm şimdi diyorum boyu boyuma uygun diye :)

pek faalmiş arkadaş niye girsin ki facee... ama hareketli olması güzel bence...
kedi konusunda birşey diyemeyeceğim ben de mesela köpekleri uzaktan severdim ama kardeşim köpeğiyle birlikte yanıma taşınınca başka oldu köpek sevgim... hatta ilk defa "aşkım" kelimesini kızımıza söyledim... hiç kullanmayacağım bir kelimeydi bir baktım dişi bir dobermana aşkım diyorum... yani hayvan sevgisi paylaşınca çok farklı birşey ; takılma sen kedisine :)

sen kaç yaşındaydın canım yaa unuttum ben :44:

haha :KK9: aynı şeyi ben de düşünüyorum... bu çocuk da kısa hatta diyorum benden uzun mu bilmiyorum diye... benim boyum 1.54 düşünün artık... senin hesap ben cüce o cüce :)
bu arada bundan önce hoşlandığım çocuk da 1.98 idi yani nerdeyse 50cm vardı aramızda... görün işte halimi tipim filan kalmadı ; ne olursa makbul :KK53: biraz zaman aldı ama alıştı gözüm şimdi diyorum boyu boyuma uygun diye :)

pek faalmiş arkadaş niye girsin ki facee... ama hareketli olması güzel bence...
kedi konusunda birşey diyemeyeceğim ben de mesela köpekleri uzaktan severdim ama kardeşim köpeğiyle birlikte yanıma taşınınca başka oldu köpek sevgim... hatta ilk defa "aşkım" kelimesini kızımıza söyledim... hiç kullanmayacağım bir kelimeydi bir baktım dişi bir dobermana aşkım diyorum... yani hayvan sevgisi paylaşınca çok farklı birşey ; takılma sen kedisine :)

sen kaç yaşındaydın canım yaa unuttum ben :44:

canım ben 26 yaşındayım ve bu adama abi diyorum yani küçüğkken öle derdik toplasan 10 kere bir araya gelmişizdir e abimde abi diyince heeeehhhh deim tam olmuş

boy meseleside ben tam boyumu bilmiyorum ama ünideyken hoca 1.58 ölçmüştü burdada benim abim 1.76 ve bu abimdende kısa anladığım kadarıyla tarkan gibi bişey galiba sosyaliği benimde cok hosuma gitti ama yaşına takıldım şimdi bide küçük görmesin beni

seilla bi aşk hikayesi mi doğuyorrr :)

ayy seni yerim ben inşallah heni öle bişey olsa nedense yakıştırdım bizi birbimize bende ama kader kısmet tabi
ha ilginç bi durum var kapadokyaya gittiğim tarihlerde oda ordaymış aynı tarihlerde aynı yerdeymişiz yani bu da
hoşuma gitti görüyosunuz işte kendi kendime neler cıkarıyorum :78:

ayy seni yerim ben inşallah heni öle bişey olsa nedense yakıştırdım bizi birbimize bende ama kader kısmet tabi
ha ilginç bi durum var kapadokyaya gittiğim tarihlerde oda ordaymış aynı tarihlerde aynı yerdeymişiz yani bu da
hoşuma gitti görüyosunuz işte kendi kendime neler cıkarıyorum :78:

:)) ne güzel ya sevmek çok güzel bi duygu, inşallah onunda aklında bişeyler vardırr :KK1:

X