"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aynen ; nefret ediyorum haftasonlarından... mesela yarın kimse işe gelmiyor ama ben gelicem yapacak daha iyi bir şeyim yok ve de burda klima va diye

sağolun kızlar ya gerçekten dediğiniz gibi düğünde bayramda herkes el ele sarmaş dolaş olunca insan daha beter anlıyor yalnızlığını.çevremde bütün arkadaşlarım nişanlı evlencek eş durumundan gitçekler belki de ondan çok yalnız hissediyorum kendimi.

benim yalnızlığımı dindiren biri vardı.ama geleceğimiz asla olamazdı.sadece çok sevmek istedim onu.olmadı bitti.hayırlısı diyelim.şimdi de kimseye ilgi duyamıyorum çok tuhaf duygularımı kaybettim galiba ben

çok geçmemişse ayrılığın üzerinden başka birine ilgi duyamaman sağlıklı bir durum zaten... zamana bırak biraz...
sen kaç yaşındasın canım ?

canım anladığım kadarıyla yrılığın henüz taze o sebeple suan hissettiklerin gayet doğal
biraz zaman lazım cok düşünmemeye kafanı dağıtmaya çalış
kendinden bahsetsene biraz

1 ay oldu biteli ara ara tabiki iletişim oldu. ben 22 yaşında öğretmenim 8 aydır çalışıyorum. dediğim gibi herkes nişanlı evli olunca çevremde baskı oluştu bende galiba biri hayatımda olmalı gibi.aslında çok saçma kafamı dinlemem lazım uzun bi süre benim allak bullak oldum.

1 ay kısa bir süre tabi hem yaşında cok gencmiş ne güzel mesleğinde harika bayılıp alsınlar seni
boşver takma hiçbişeyi kafanı dinle bir süre bence kendinle ilgilen zamanla yeni birileri girer hayatına
zaten su sıra yeni bir iliişki sağlıksız olabilir senin için dediğim gibi kısa bi zaman olmuş

mantıklı olan bu illa birimi olcak başka şeylerle ilgileneyim film izliyim, kitap okuyayım ne biliyim süslenip püsleneyim diyorum ama buunların hiçbirini yapamıyorum.
neyse şu aralar biraz iyiyim çok şükür slow müzikler dinlememeye çalışıyorum falan :)

aslında canımın sıkılmasının sebebi sürekli karşımda olması.facete her an takip ediyorum.msn gün boyu açık bir sn konuşmadan durmazdık şimdi sus pus.ne yaptığını da merak ediyorum sürekli bi takip hali

o sıkıntı oluyo nişte başlarda haklısın bütün vakit onunla ugraştıgın için günler bomboş geçiyomuş gibi geliyo ama inan sadece alışkanlık bi süre sonra bu haline de alışıyosun hatta yazık onca vakiti boşa harcamışım bile diyebiliyosun

kesinlikle ilerde öyle derim bende.. ee sizler ne işlerle meşgulsunuz neler yapıyorsunuz.seilla sen trabzondasın sanırım?

Hoşgeldin bir öğretmen daha katıldı aramıza, branşın ne? Mesleğin güzel havada kapılırsın gibi bi şey demiş seilla da, sırf bu sebepten evlenmek isteyenlerle dolu oluyor etrafın.

Bi teyzeyle tanıştık oğlunu evlendirmiş diyor ki "ayy niye seni daha öce tanımamışım kızım, öğretmen gelin aradım durdum bi zaman, bulamadım, gittim bilmem ne aldıM" Mesleği söylemiycem her meslek çok değerlidir. Ben de ölüyodum senin taşkafa oğlunla evlenmeye sanki. Oğlunu falan da tanımıyorum bu arada.

Ayrılık sebebine göre de acı verebilir. Neden ayrıldınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…