"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aaaa ne kadar ayıp bişey yaa yemin ediorum okuyunca ben sinirlendim tam dayaklık! cnm, akıllısı bizi bulmaz mı yaa bu ne biçim iş.. sen ne dedin peki cnm?

Ya aslında sayıp sövmem bile olurdu da hanımlığımı bozmayım dedim cidden istemedim muhatap olup onun bi tarafını kaldırmayı. "Öyle mi müsair değilsin yani? Tamam o zaman ben gidiyorum." dedim, o da "Evet müsait değilim şu an, buralardaysan (tatile çıkmıyorsan henüz diyor) sonra şeyapalım." falan diycek oldu "Hı hıııııı" dedim renksiz renksiz "Görüşürüz" gibi bişi dedi cevap vermedim kapadım. Kızlar bi de ben onun yerine gitmiştim elimde hediyesi ve abur cuburlarla.

gerçekten senin yerinde başkası olsa çok sert tepki verirdi cnm ama sen doğru olanı yapmışsın... off yaa ben insanları anlamıorum artık gerçekten anlamıorum ben de dün msnde eski erkek arkadaşımın sevgilisiyle tatil fotoğraflarını gördüm, çok kötü hissettim hala da öle hissediorum.. nedir bizim sorunumuz yaaa çok mu dürüst olmamız acaba?

çok ayıp etmiş cidden ya. bide özür dilicene kendini haklı çıkarmaya çalışıo

çok ayıp etmiş cidden ya. bide özür dilicene kendini haklı çıkarmaya çalışıo

yaa cnm bi de ne seni yanlış yönlendirmek ne de sana akıl vermek istemem ama bu yaptığı cidden çok ayıp.. seni araması gereken de oydu zaten, sonuçta arayıp görüşelim diyen o.. bu yüzden sanırım bu çocuktan çok fazla bişey beklememen gerekior.. başlangıçta böyle yapan sonradan neler yapmaz ki....

Yok hayatım sonrası öncesi mi kaldı, ben net olarak anlayayım, kafamdaki soru işaretleri zaman zaman bende oluşan vicdan azapları kaybolsun istiyordum, böyle yok olması kısmetmiş. Telefonu elime aldım arayıp sayıyordum kendimi bikaç kez tuttum çok kötü şeyler söylerdim o an, onun istediği de o zaten, elde edemeyeceğini biliyor, şartları uygun değil ya da başka nedenler her neyse, benim onunla görüşmeyeceğimi sanıyordu, üste çıkacaktı gelecek yıl boyunca gelmedin etmedin şudur budur diye, gidince de kaçtı. Karakterini koydu benim için elbette bitti.

Üzülmeye değmez bunlara da bakma işte insanız biz hala... Şerefsizlere göre davranamıyoruz.

hay allahım yaa... saat de konuştunuz ama sen gittin ve kapıda mı kaldın... saat konuşmasanız hadi neyse de... off ya harbi öküzmüş arkadaş... sen git tatiline canım hiç aklında kalmasın sen elinden geleni yaptın... artık yeni aşkalara yelken açma zamanı gelmiştir :)

Evet canım aynen öyle oldu, kaçtı resmen benden. Sanki ben dedim ona beni 10 kez davet et diye, bunu liseli yapmaz yaa.

Evet canım aynen öyle oldu, kaçtı resmen benden. Sanki ben dedim ona beni 10 kez davet et diye, bunu liseli yapmaz yaa.

Al işte yine bir dengesiz öküz daha. Özür bile dilemeden niye beni aramadın mı diyor bi de
Boşver canım sen onu, kendini böyle erken belli etmesi de süper olmuş bence hiç arayıp içindekileri saymaya bile değmez. Ay çok sinirlendimm yaa

hepimiz yeterince öküzle karşılaştık, öküz kontenjanımız doldu, lütfen artık karşımıza öküz cinsinden olmayan birileri çıksın

Son düzenleme:
Ben de biriyle görüşüyorum, şimdilik ne olduğunu anlayamadım ama İnşallah öküz çıkmazz

Ben de biriyle görüşüyorum, şimdilik ne olduğunu anlayamadım ama İnşallah öküz çıkmazz

Kafanı karıştırıyorsa uğraşma derim canım, başta olayları çıkmazda bırakan erkek sonunda da aynı şeyi yapıyor, sen dünya iyisi de olsan fark etmiyor, hatta senin özelliklerin ne kadar iyiyse adamlar o kadar sorun yaratıyor, kafa karıştırıyor.

Bana mesela, baştan beri "şöyle mi acaba böyle mi acaba, ben mi böyle düşünüyorum acaba, ne demek istiyor belki zamanla oturur" vs gibi onlarca şey düşündürmeyi başardı, ne ilgisini kesti ne de tamamen geri çekildi. Sonunda da iş hesapların ortaya dökülmesi aşamasına gelince kaçtı. Sanki ben ona ölmüşüm gibi. Bu kafayla mutluluğun m sini yakalayamaz ve mutluluk namına da bana bir şey veremez mesela. Ama hep ortada ciddi bir ilgi varmış gibi yaptı. Sinirlerimi yıpratmaktan başka bir işe yaramadı, demek istediğim olacak olan net oluyor, zaman kaybı yaşamanı istemem.

öyle mi diosun cidden:44:

benimde iyice gözüm korktu soğudum erkeklerden hiç ciddi bişe yaşamama rağmen

pazar günü plansız olmak ne iğrenç bişey yaa havada acayip sıcak... aksi gibi saat 3te güzellik salonunda randevum var güneş tepemden bakacak ; bayılmam inşallah... sonra bir arkadaşımla görüşmeyi umud ediyorum... sizin planlar ne kızlar ?

yüzsüzlükte sınır tanımayan erkekler grubuna biri daha kesin giriş yaptığına göre bundan sonrası gerçekten zaman kaybı olacak canım... tatile ne zaman çıkıyorsun ; kimle gideceksin ?

öyle mi diosun cidden:44:

benimde iyice gözüm korktu soğudum erkeklerden hiç ciddi bişe yaşamama rağmen

Yaşadıklarımdan anladığım bu canım. Herkesin durumu farklılık arz edebilir ancak erkeğin kararlı olmaması kadını çok üzüyor. Öyle bir noktaya gelmemen dileğiyle...

Ben kiracımla görüşeceğim, yarın yıllık kirası doluyor sözleşmeyi yenilemek istiyor ama fiyatta artış olmasın diyor, bilmiyorum alnımda ne yazıyor da insanlar bana bunları reva görüyor. Sanırım çıkacak, hatta ben geçip oturmayı planlar oldum evde ama tadilat işleri var bir yığın, eğer onlara girişirsem 15 günü rahat bulacak, sonrası da ramazan, tatili kısa tutucam galiba.

yüzsüzlükte sınır tanımayan erkekler grubuna biri daha kesin giriş yaptığına göre bundan sonrası gerçekten zaman kaybı olacak canım... tatile ne zaman çıkıyorsun ; kimle gideceksin ?

Yalnız gidicem canım.

Ona kızgınım gerçekten, çocuk değiliz ki biz kaç yaşında insanlarız gönül eğlendiremeyeceğini de biliyor neden üstüme düşüyorsun o zaman gördüğünde peşimdesin, ne gerek var, ortada aşk var da dayanamıyor olsan zaten beni bu hale getirmezsin, ee o zaman? Psikoljik rahatlama seanslarına beni dahil etmiş anlaşılan, şimdi ayağıma getirdim ama istemedim falan diye düşünüyordur diyorum artık ne düşüneyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…