"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Canım çok iyi olmuş bence haftasonu görüşelim dediğin en azından görüşüp niyetini anlarsın tam olarak.. merakla bekliyorum ben de haberlerini:)))

Bence bu saatten sonra aşık olamam diye bir şey yok, aşk olmazsa nasıl olucak o iş? :44: Aşk geçici olabilir ama aşık olup evliliklerini sürdüren çiftlerin hali bir başka oluyor doğrusu.

Gerçi şu da var sevgili olabilmişsen bu adamla, eş de olabilirsin ben mesela aşık olmadığım biriyle sevgili de olamam.

hımm o zaman haklıymış çocuk... sevgilisiniz ve de yaşlar 28 ; biraz zor bir durummuş :26: ama yine de beklentiler çok önemli... mesela ben 2 yıllık ilişkimde aşık değildim ; o da değildi ama sevgi vardı... benim için önemli olan buydu ama terkedilme nedenim onun artık heyecan duymamasıymışmış :) yani onun önceliği aşk ve heyecan olduğu için bitmesini istedi... bana kalsa hiç bitmezdi... evlilikte tabii ki bir süre sonra monotonlaşıyor herşey ama sonuçta eğer illa aşk diyorsan ve mutsuz olacağını düşünüyorsan kabul etmeyebilirsin... mutsuz bir evlilikte hergün kırmak incitmekten daha iyidir...

cnm ben de bir sene boyunca benden hoşlanan ama benim ilgi duymadıım biri ile belki olabilir belki sevebilirim umuduyla denedim, gerçi biz sevgili olmadık o ayrı mesele ama sonuçta ne mi oldu? bana dokunduunu bile düşünemediim bi insanla evlenemeyeceğimi fark ettim.. siz sevgili olduğunuza göre çok da ilgisiz olmamalısın ona karşı ama sonradan aşık olabilir miyim die düşünüorsan öle bişey mümkün deil...
tatlımm akıl vermesi kolay tabi düşündüm de sanırım ben de yapamam ama şöle bişi yapabilirsin, 1 duble bişey içip bu işi kolaylıkla halledebilirsin ama işyerinde durumun ne olur bu halde düşünmek bile istemiorum :)))) sen en iyisi acele etme bakalım neler olucak
aynen cnm yaa ben de hiç bi ilgi duymadıım biriyle en mükemmel özelliklere sahip olsa bile yok sevgili olamıorummmm...

Al sana heyecan deyip aldatıcaksın böyle adamları heycandan ölcekler görücekler günlerini.

sabah sabah içersem iş yeri kaldırır bu durumu da midem kaldırmaz ayy süpersin yaaa taam sakin olalım ben halledicem bi şekilde
diş tellerim var onların çıkmasına az kaldı onlar bir çıksın 32 diş sırıtırım en kötü

Al sana heyecan deyip aldatıcaksın böyle adamları heycandan ölcekler görücekler günlerini.

ya dimi... aslında sebep neydi biliyormusun bilmem kaç yıl önceki sevgilisi facebooktan nasılsın mesajı atmış da ona bile heyecanlanmış da ; biz de bişey eksikmiş de vs... en doğrusu buymuş... işte ayrılalı 3 yıl oldu... 2 yıl sonra da ben bir mesaj atıcam nasılsın diye görecek o heyecanı.. ehh şimdiki sevgilisi de heyecanlanır sanırım o zaman

Bu face de kötü oldu yaa kim kaçıncı sevgilisiyle beraber takip edebiliyoruz.:76:

facebooka feci dalasım var benim... bana attığı kazıkların maşallahı var... ne oldu biliyor musun ; ben bu heyecanlı arkadaşımızı hemen listemden silmiştim ve ayrıldığımızdan beri bir kere bile görüşmedik; konuşmadık... bu sene başında yalnızlık damarlarımda gezinirken ve ben de depresif takılırken bir gün bir farkettim benim sayfamda onla ilgili birşey nasıl olur diye araştırırken bir de baktım ki arkadaş listeme eklenmiş... :44: olayı algılamaya çalışırken iletisinde benim baş harfim ve özlemekle ilgili bir yazı gördüm... sonra tabii sinirlerim bozuldu... en yakın arkadaşım da sayfasını inceledi ben bakmadım ve o harfin yeni sevgilisine ait olduğunu anladık...sevgilisi olmasına değil ama bunun bir şekilde gözüme sokulması çok kötü etkilemişti... sanki kaderimin bana gıcığı vardı da ben zaten yalnızlık depresyonu içindeyken baak onun sevgilisi var dedi resmen... üstelik bu facebookun güncellenme sırasında oluşan bir hatasıymış ; eski ayarlara geri dönebiliyormuş... yani o şekilde arkadaş olmuşuz biz ama yani neden öğrenmem gerekti hala bilmiyorum... çünkü hiç aklımda bile değildi o zamanlar... neyse kazığı face mi kaderim mi attı o başka bir konu tabii :)

valla cnm aynen bana da feci kazıklar attı.. eski sevgilimden ben ayrılmıştım ama ayrılmak kendi kararınız olsa bile onu başkasıyla görmek canınızı acıtıor.. bi gün bunun sayfasına bakiyim dedim, bi baktım evlilik fotoğrafı.. o kadar üzüldüm ki, artık benim için bitmiş olsa da benim bi zamanlar evlilik planları yaptıım birinin evlendiğini ve benim hala yalnız olduumu görmek çok can sıkıcı...

yaa evet bir de evlendiğini görmem gerekecek benim de

Ayy küçük Emrah modunda okuyorum kızlar yaa Benim de lise aşkım evlenmiş görünce kötü olmuştum ama karısı benden güzel değilmiş diye kendimi avuttum.

tatlımm beğeniorsan eminim ki güzelsindirrr valla ben de kendimi baya beğenirim, bizi görmeyenler utansın

bizi beğenmeyenler beğenmesin peeeh ben kendime yeterim diycem de demeyeyim en iyisi...

bu akşam kandil diye anneannemi aradım normalde aramam sürekli bir eee ne zaman mürüvvetini görücez muhabbeti yapıyor haliyle... ben de bugün aradım anneannem duaları sıraladı ; tez zamanda hayırlısından bir kısmet diye ... amiiin dedim... bi de dedim ki "anneanne sen yukardakine benden daha yakınsın söyle de bir güzellik yapsın" ben başaramıyorum belki anneannem yardım eder umuduyla ne dediğimi de şaşırdım :)

ayy cnm yaaa çok yaşa e mi güldürdün benii

Daha iyilerine layığız diye diye bakalım kime layık olcaz kızlar, yarın dananın kuyruğunu koparıyorum.

Aynı yerde olsak görüşürdük ne güzel olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…