"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Daha iyilerine layığız diye diye bakalım kime layık olcaz kızlar, yarın dananın kuyruğunu koparıyorum.

Aynı yerde olsak görüşürdük ne güzel olurdu.

yrn mı buluşuosunuz cnm. hadi hayırlısı. bol şans diliyorum sana

bnce bu çocuk kesin hoşlanıo senden. sadece gurur yapıo sanki. yada söylediğin sebepten (beraber oturma mevzusu) ötürü kabul etmiceinden korkuo

nasıııl ? kesin görüşcek misiniz ; konuştunuz mu ? bence o dananın kuyruğu daha kopmaz :)

Ay evet bence de kopmaz. Ben pimpiriklenirim, o çekinir, ben hikaye yazarım, o kızar derken daha işimiz çok
oyy oy. 50 yaşımı bulucam galiba bu gidişle.

Gününü bana bırakmıştı her şeyi bana bırakacak bu adam galiba ben de mesaj attım akşam, yarın diye. Bekliyorum, görüşürüz, yazmış. Akşamüzeri gidicem çok sıcak hava.

Evet bakalım konuları açmaya çalışcam var mı tavsiyeleriniz?

kişisel bakımdan ; dizilerden ; magazinden ve erkeklerden konu aç... eğer muhabbet koyulaşırsa koşarak uzaklaş

Ya hayır onu demiyorum, ortada evlilik teklifi yokken evlenince ailesiyle mi yaşıycak ayrı mı bunu nasıl sorabilirim demek istemiştim, diğer kısım daha kolay anlaşılır:))

Ya hayır onu demiyorum, ortada evlilik teklifi yokken evlenince ailesiyle mi yaşıycak ayrı mı bunu nasıl sorabilirim demek istemiştim, diğer kısım daha kolay anlaşılır:))

niye öncelikle bunu merak ediyorsun ; bu senin için çok mu önemli bir kriter? yani sana olan duygularından; tavırlarından filan daha mı önemli... sizin aranızda zaten bir iletişimsizlik kaynaklı yanlış anlamalar var bence bu konuyu daha sonraya bırak çünkü yanlış anlaşılmaya çok açık bir konu... önce aranızdaki şey ne bir netleşsin sonra detaylar zaten yakınlık kurulduktan sonra daha rahat ve açık bir şekilde konuşulur...

Önemli tabi. Beraber yaşayabileceğimi sanmıyorum ailesiyle. Eğer durum buysa duygusallığı ilerletmenin ne gereği var şeklinde düşünmekteyim.

Önemli tabi. Beraber yaşayabileceğimi sanmıyorum ailesiyle. Eğer durum buysa duygusallığı ilerletmenin ne gereği var şeklinde düşünmekteyim.

ama bence yarın bunu konuşmak için erken... tamam belli yaştayız artık ; mantıklı düşünmek en doğrusu ama ailesini tanımıyorsun değil mi? bu biraz ön yargılı davranmak gibi sanki... en azından bu konuyu açarsan o öyle düşünüp savunmaya geçebilir... ev aldı ve ailesiyle oturuyor gibi birşey hatırlıyorum ama belki evlenmeden yalnız yaşamak onların ailesinde normal karşılanmıyordur... bunlar biraz detaylı konular bu kadar bekledin biraz daha bekleyebilirsin belki bunu konuşmak için :)

Evet çok erken olduğunun farkındayım, planı nedir bilemem eğer bi planı varsa tabi:)) Ne bileyim çok aralıklı görüştüğümüz için tutmuşken bi şekilde sorsam mı dedim de. Bakalım zamanla anlayalım eğer zamanla anlaşılcak bi durumumuz olursa, haklısın. :79:

ya da öncelikli konuşacağın konu bu olmasın ; çocuk neye uğradığını şaşırır valla :) belki konu konuyu açar ev konusuna da değinirsiniz... o zaman üstü kapalı sorman daha uygun olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…