"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

geçmiş olsun canım yeni burnunla mutluluklar :) iyidir insanın kendini güzelleştirmesi ya sen bendensin :)

geçmiş olsun canım yeni burnunla mutluluklar :) iyidir insanın kendini güzelleştirmesi ya sen bendensin :)

teşekkür ederim canım. ama ben sırf güzellik için kalkışmazdım bu işe yaa, o kadar cesur değilim :)) sağlık için mecburen bıçak altına yatacaktım, doktorum görsel olarak da düzelteceğini söyledi, olur dedim. yoksa akıl karı iş değil bence :)

Eeee başka başkaaa? Listeye kimleri yazıyoruz bakalım, miska gelin oluyor, lamia nişanlanıyor, gamzenk yakında sevgili sahibi olacak inşallah, katinamın sevgilisi var, jeli görüşmelere devam ediyorr, böcük toz oldu ağır abiyle geziyor:)))eh iyi yaa fena değil durumlar kızlar ne dersiniz?!

günaydın kızlarr.

benimkinden buluşma teklifi geldi dünn.. okul açılmadan görüşelim m dedi. pazar günü işin var mı diye sordu.

ben de önce okula da az kaldı gerçi ama işim yok olabilir dedim. tmm yrn konuşuruz o zaman dedi :))

sizler napıosunuzz??

kimseler uğramamış yinee.

böcükk nerelerdesinn yaşam belirtisi verr artttıkkk

yaa jelim anlatmış zaten ; iş yerine hiç giremiyorum hem çok yoğunum hem de oturduğum yer itibari ile giremiyorum... bu hafta da hiç direkt ee gelmediğim için laptopu da taşıyamadım... önümüzdeki hafta da böyle olacak... :)

3 hafta boyunca pztleri dişçiye gidicem ; salı güzellik salonu ; çrş - prş ders ; cuma da kısmet :)
bu cumam ağır abiyle geçti ama haftaya cuma jelime rezerve edildi dünden :)))

ama özledim sizi yaaa :)

öncelikle seillaaam çoook geçmiş olsun şimdiden... sonra hiç girememişsin inşallah daha iyidir anneciğin... gamzenkcim tekrar konuşursanız ben de selam söyle kızların dediği gibi :)

katinam da pek iyiymiş maşallah ; birkaç kere de gelmiş belli gittikçe daha iyi oluyor :)))
miskacaaan ; fındık burunlu geliiiin sana da geçmiş olsun :))

rapuşşş ve jeliii ben de boğaz ağrıdı ve burun akıntıs ile aranızdayım ; hepimize geçmiş olsun :)

gamzenkciiim ; ayyy yarın buluşuyorsunuz demek ; güzel güzel :) hoş keyifli bir pazar günü olsun... eee saat kaçta bululacaksınız?

bu arada rapuş senin face sayfana bayıldım ; koymuşsunuz fotoları ; ben de ağır abinin beğendiğim bir fotosunu yollayayım onu da koy bari :)
cekucum yaa ; görüşseydin diycem ama kafanda birşey oluşmuşke hayatta görüşmezsin sen ; o yüzden bir daha ki sefere birileriyle tanıştırılma muhabbeti olursa lütfen foto diye ısrar etmeee ; hiçbir fikrin olmadan git ve şansını dene :)

hayata yaaa ne atraksiyonlu insanlarla karşılaşıyorsun yaaa ; uzak durmayı başarman gerek bu sefer... sana sabır diliyorum...

rapuuş ; küçükbaş kahve mi yaptı sana; eee başka ne oldu ? sınavlar haftaya mı bak hızlı hızlı okurken onu kaçırmışım... daha kağıt-kalem muhabbeti olmadı sanırım :)

hoşgeldinn böcükk :))

nasılsın??

hoşbuldum canım :) gribin ilk safhalarındayım ; hatta ilaç saatim gelmiş içtim ; birazdan sersemleşirim artık :)
yarın da işe gitmeyi planlıyordum ama servis ayarlayamadım ; 2 dolmuşla da gitmek istemiyorum ; evde dinlenirim artık... bir ara güzellik salonuma giderim ; biraz da ders çalışırm biter günüm ; senin ki kadar keyifli olmayacak ama fena da değil gibi :)

Ayy hoşgeldin bizi unutmaya başladın filan sandım valla artık:)
Yok hayatım kalem kaat faslımız geçti bu hafta, bbaş konuşmuyor benimle çay filan söylerken kendine, bana da söylemek zorunda kaldı ama bikaç cümle konuştuk onca sınav zamanında. Mecburi bir şey olursa konuşuyoruz, ben espri bile yaptım cevap-tepki vermedi.

Kbaşla evet öyle oldu, ilgisi değişti gibi bana karşı bu arada ben de iki gündür onu düşünüyorum iyi mi, demek ki önceden ilgim filan yokmuş:))) Bilmiyorum ne olacaki biraz bu konuya eğilicem bakalım.

Fotoyu yolla tabi bakalım:))

Son düzenleme:

henüz belli değil kaçta buluşcamız.

ne kadar yoğunsun. ama fırsat buldukça akşamları filan uğra topiğe merak ediyourz sonra

ağır abiyle nası gidio? gelişmeler nasıl. bahsetmemişsin hiç :26:

evett fotoyu yolla bakalım. görmüştük ama olsun yakından görelim bi de

Son düzenleme:

maşallah benden de çalışkan çıktın böcüküm :))

ayy unutur muyum sizi yaaa ; ama işten çıkıp yorgun yorgun bir de laptop taşımak istemiyorum sonra başım çok ağrıyor... gamzenkcim o kadar çok şey var ki yapmam gereken yetişemiyorum... odam da değişti ; küçücük oda da 3 kişiyiz hem yer küçük rahat çalışamıyorum bir işten diğerine geçmek için sürekli masamı toplamam gerekiyor :) bir de çok gelen giden oluyor ; konsantre olamıyorum... patrondan da uzak olunca muhabbet güzel de çalışamıyorum :)

rapuşum demek düşüncelere daldırdı ufakbaş :))) haydi eğil bakalım bu konuya ; bol şansss :)

dur fotoyu yollayayım sonra ağır abiyi anlatayım da birşey olduğu yok sinema günlerine; tokalaşmalara devam :)

Bu geçici odanız mı?
Tokalaşmalara devam hı

film izlemek de güzel :))

anlat bakalım neler konuştunuz

ayy ağır abiyi anlatıcaktım ; göndere basıverdim :)

durumlar aynı ; hafta da bir kere görüşme ; hafta içleri arada bir mesajlaşma ; buluşunca sinemaya gitme ; selamlama faslına komik komik tokalaşma halleri devam ediyor :)
bugün itibari ile ingilize kursuna başladı ağır abi ve de akşam yemeği yemeyerek yaptığı diyetine gevrek ; hamur işini de çıkartarak devam ediyor... dün yanımda geçirdiği yaklaşık 5 saatte sigara içmedi ; anlamadığım bir kelime kullanmadı :)

ama annesi ile bağları biraz kuvvetli sanırım ; jelim ve rapuş size tüyleriniz ürpertecek bir şey ; kolunda annesinin dövmesi var
sanırım babasıyla biraz problemleri var ; anlatmadı ama birkaç birşe söyledi o yüzden öyle düşünüyorum evin en küçüğü de olduğu için annesiyle pek sevşiyorlar galiba :)
ama bağımlılık mı jelinin dediği gibi derseniz o konuda fikir yürütebileceğim birşey olmadı...

annesinin dövmesi mi var

sayende ağır abi baya bi deişcek heralde güzel valla çabalaması bile çok hoş aslında

Anne dövmeli çocuk tam temamıza uyuyor, ben hiiç şaşırmam bundan sonra anneli hikayelere canım:)) Seninkininki en azından görünüyormuş, keşke ben de zamanında görebileceğim bir yerde anne dövmesi görseydim bu kadar uğraşmazdım anlamak için olayı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…