"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Senin talipler de kol kola halay çekme kıvamına geliyolar yavaştan eh herkes istemeye başlayınca öle olur tabi:))
Denenebilir diye düşündüm ben ama uzak diyosun canım, hayırlısııı.
Ben de balkondan foto çektim:)) Kar çok güzel.

Becerebilirsiem yapıcam canım

fotoyu gördüm şok oldum zaten arkadaş olduklarını bilmiyodum, ben asıl ilerde bu beni isteyen çocuklarla bir şekilde akraba çıkmaktan korkuyorum. Evlenecekleri kız kesin benim tanıdığım biri veya akrabam filan çıkar :))
yarın kar tatili yapıldı bizeeee

sana söylüyorum bende pek yapamam ama etrafımı birazcık incelediğimde öyle kadınlar varki, yatağa girmeden bütün işvelerini yapıyorlara maşallah : ))))))
gözünün içine bak mesela herzaman

Tamam söz bakcam:)) Sadece benden mi bitiyor ki yaa keşke benden bitse olay ahh:)

Gözünaydın canım haftasonu uzamış ohh:)) Kim ne çıkarsa çıksın boşver böle şeylere takılmamak lazım gönlün isterse durma koş:))

cekuu gözlüklü olan dimi diğeri, o daha yakın senin tarzına
acaba onamı el atsan diyorum, hazır ötekini beğenmedin eledinde zaten

valla ben fikrimi söyledim tatlım, sen nasıl istersen öyle yap yinede : ))))
neyse ben yataım kızlar yavaş yavaş, sizin için girdim bu akşam nete ama duramıyorum boynum çok kötü
öpüyorum hepinizi, iyi bakın kendinize

cekuu gözlüklü olan dimi diğeri, o daha yakın senin tarzına
acaba onamı el atsan diyorum, hazır ötekini beğenmedin eledinde zaten

yok canım gözlüklü olan değil diğer tarafındaki yani bize göre sağ. gözlüklü fena değilmiş evet dur bi bakıyım o kimmiş belki yakında da onun bi akrabasından haber gelir :)

yok canım gözlüklü olan değil diğer tarafındaki yani bize göre sağ. gözlüklü fena değilmiş evet dur bi bakıyım o kimmiş belki yakında da onun bi akrabasından haber gelir :)

şuan yakından bakamıyorum fotoya ama yarın işyerinde daha net görebilirim
ama gözlüklü daha modern duruyor diğerlerine göre, sen o zaman onu araştır : ))))

:) İyi gecelerr, öpüldün.

iyiyim nolsun.

martta dil sınavı varmış ta ark larla onu tartışıoduk girsek mi diye

yoğun olcamız için girmemeye karar verdik. güz dönemindekine gircez..

sen nasılsın? yarın okul var dimi ?

Yarın okul var evet. Kar yağıyor gerçi ama tatil filan yok gibi:))
Bence de o kadar yoğunluk arasına bi de dili sıkıştırmayın sonra başlarsınız.
İştahım açıldı gene yedikçe yiyorum gamzeeenk:18:

bende bendee

cips yedim önce.

şimdi de bisküvi yiyorum yaa..

iyi ce salladım diyeti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…