"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kahkakadan mimik çizgilerin beli olana kadar gül inşallah :)
benim ki de iyi bi dilek mi kötü mü anlamadım ama :)

ayyy ben daha fazla dayanamıycaam ; iyi geceleeeer...

Amin canım gülelim de yeter ki çizgiler mühim değil.
Senin için de en hayırlısını diliyorum, hoşlanma konusunda karar verirsin zamanla:)
gamzenk seninki gececi benim gibi, gelir birazdan:))

ben geldimm.

kızlar size bomba gibi haberlerim varr. neler oldu hemen anlatıyorum.

bu sefer avm de buluştuk. oturduk kahve içtik. sohbet ettik baya. 2 saat kadar.

kalktık sonra filmlere baktık. ben gitmek istemedim sinemaya

sonra bu oyun oynamayı severmiş. masa tenisi , bowling filan. onlara baktık. çok kalabalıktı sonra geliriz dedik.

sonra bu basket maçına gidiomuş. sever misin istersen seni de götüriyim beraber de gidelim dedi. ben de olur dedim :))

sonra mağazaları gezdik baya sohbet ettik güldük. esprili filan, hoş çocuk .

asıl bombaya gelince. kimi gördüm tahmin edin veleti arkadaşıyla karşıdan geliolar. ben gördüm uzaktan. bu görmedi.

hararetli bişe anlatıodu. tam yanımızdan geçerken farketti. çocuğa baktı gözleri fal taşı gibi açıldı. kaldı öyle. bana hiç bakmadı.

ark ı selam verdi. ben de iyi akşamlar dedim geçtik. sonra naptı bilmiyorum bakalım okulda nası davrancak çok merak ediyorum

sonuç olarak günüm güzel geçti kızlarr

ayyy süpeeer olmuş gamzenk yaaa :)

hem birlikte güzel vakit geçirmişsiniz hem de veletle karşılaşmışsınız... ayy içimin yağları eridi ; o kaybettiğine yansın :)
ve evet aynı şeyi büyükbaş da yaşasın bence de :)

ben bütn gün yattım yine ; bu ilaçlar bana hep ağır geliyor... bir ara güzellik salonuna gittim epilsyon da cilt bakımı da yaptılar ; aaa bi baktım maskeyle uyuyakalmışım :)

ee gamzenk siz karşılaşınca napıyorsunuz tokalaşıyor musunuz :)))

Amin canım olur inşallah valla o kadar çok isterim ki Allah büyük.

Ne ilacı bu kuzum, antibiyotik değildir inş?

Cilt bakımına önem vermene gıpta ediyorum vallahi, ben de okul açılıyo diye dün kendime yaptım bişiler hemen değişiyor cilt ah bu üşengeçlik.

tokalaşıyoruz yanaktan da öpüşüyoruz

olur ; olacak :)

eee verdik paraları baştan gitmeyeyim mi :))) ama iyi hissediyorum oraya gidince ; birileri seninle ilgileniyor filan... epilasyonda da fena değiliz yaza kadar bitcek inşallah da bu yazı çıplak geçirmeyi planlıyorum :))

grip ilacı içiyorum ama ağır geliyor ; antibiyotik içsem hepte dağılıcam...

tokalaşıyoruz yanaktan da öpüşüyoruz

haa öyle de iyiymiş ; bi dahaki sefere biz de mi denesek :)))

Kızım dalsana adama yanaktan öpüver belki çekiniyodur haha.

Ay ne güzel tüylerin bitiyoo, benim de tüylerimi almam lazım da nasılsa kış diye uzatıyorum:)))

deneyin bencedee :))

sadece tokalaşmakk resmi oluyo biraz. böylesi daha iyi.

çok geçmiş olsun bu arada cnm. grip illaçları uyku yapar derler evet.

gerçi ben de hiç olmadı öyle bi etkisi

yaa olmuyor öyle ; genelde arabayla alıyor beni öyle arabanın içinde uzanıp da öpmek istemiyorum ; yanlış pozisyonlara mahal veremem :)))

Evet kellik ilacından tut da tüp bebeğe kadar ne ararsan var... Ara sıra da pembe panjur diye bi şe görüyorum miska yapcam diyodu onun sitesi mi acaba diye düşünmeden edemiyorum:))

Tokalaşırken gözüne bak uzun uzun, farklı bi toka ekolü oluştur bari. Çok mu mutaassıp ki acaba bu adam?

Son düzenleme:

şu an solda "havada aşk kokusu var" sağda ise "yaş %15 indirim" ayy ne salak şeyler bunlar :)))

mutaasıp olduğundan diil o biraz benden kaynaklanıyor... genelde odun olduğumu söylerler de :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…