"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

cekucum büyükbaşı sormuşsun sağol canım duvar gibi oldu işte zoraki bi kaç kelam edebiliyoruz o kadar.

Küçükbaş baya ilgili gibi bu aralar bakalım.

rapuşum teşekkür ederim :) minik burunlu olcam inşallah, şu anda dev gibi şişlikten. bi de hokka burunun büyüğü de daha çirkin oluyomuş be bacım, dev bi kalkık burun düşün suratının ortasında :)) neyse geçecek, geçecek, sabır sabır sabır.

cekucum ben adayının detaylarını bilmiyorum, kaçırdım oraları ama fotolarına bakınca tarzını pek beğenmedim açıkçası. kro demek ağır kaçar da, pek tarzımız değil diyelim :) bilmiyorum sen ne düşünüyosun ama?

cekucum büyükbaşı sormuşsun sağol canım duvar gibi oldu işte zoraki bi kaç kelam edebiliyoruz o kadar.

Küçükbaş baya ilgili gibi bu aralar bakalım.

kızz rapuuşş ben senin bu büyük ve küçük başları görmedim
onların resimlerinide paylaşsan facede : )))

geçmiş olsun miska sanada, sizin düğün ne zamandı, 1 yıla kadar tam şekil alcak demişsin ya, hemen aklıma o geldi benim

seiillacımm, telin olsaydı arardık seni canım yaa, nasılsın annen nasıl diye

canım valla benim de ilk ilgilendiğim husus oydu ameliyata karar verme aşamasında :)
doktor geçecek dedi, kardeşimin de 5-6 ay oldu, ondan da görüyorum, son derece güzel görünüyo, bi sorun yok. 3 ayda baya baya normale dönüyomuş zaten, şişlikler de gitgide inip yokolcak 1 yıl içinde inşallah.

hımmm anladım tatlım, sevindim buna
düğün öncesi müdehaleler de olduğuna göre adaptasyon sırası başka şeylere geçti desene : ))

Ayyy ekliyorum hemen:))))

bende hasta olucam sanırım çok üşüyorum, boğazım acıyor
ve bugün eğilerek iş yaptım yazı falan yazdım, boynum çok feci ağrıyor yaa, birde burası çok soğuk
rapuşş sende hastayım demiştin dimi, geçmiş olsun bu arada
hani facede bişi yok ya, eklemicenmi????? seni bekliyorum, erken yatıcam bugün, ilaç aldım sersem gibi oldum bide bu boyunla durulmuyorr
sen şimdi tavuk dicen ya, savunma yapıyom öncesinde

kızlarr seilla yla konuştumm.

annesi ameliyattan çıkmışş. biraz ağrısı varmış sanırım. iyi olucak inşallah..

hepinize çok selamı varr

kızlaarrr nerdesiniz ayoll : ))))))
yorumlar duvaramı burayamı, ben yazdım bişiler ama hareket bekliyorum sizden de : )))))))))

kar yağıyor buraya çoookk güzelll çıktık dolaştık fotoğraf çekindik kuzenimle
şimdi geldim yorumlara cevap vermeye çalışıyorum
miskacım ben de giyim tarzını yüzük bilekliklerini hiç beğenmedim bana göre değil pek.
samsunda türkçe öğretmeni burda çalışsaydı veya tatildeyken söylemiş olsalardı görüşebilirdim ama şimdi nasıl görüşcem ki ben arada aracı olunca böyle şeyler nasıl olur ne bileyim zaten hiç istemiyordum bu şekilde biriyle görüşmeyi, o yüzden eledim gitti. Bir ayrıntı daha vereyim arkadaşlarıyla olduğu fotoda sağ tarafında bulunan çocuk da kuzenime benimle tanışmak istediğini söyleyen çocuk. ikisi arkadaşlarmış biraz da bu yüzden istemedim görüşmeyi.

rapuşş büyükbaş daha havalı evt ama saçları bi kaç seneye dökülür havasından eser kalmaz bence

ama küçüğün maş. gür saçları var

gamzenk birdahakine söylersin canım ; ))

rapuuuşşşş sende şu k.başa eğilsene biraz kızım, fırsat verme şu b.başa
o bu zamana kadar nasıl yaşadıysa öyle yaşasın anasıyla : ))))
k.başa şöööyyle işve cilve yap birazcık, kırıt, muhabbet aç biraz ayoll, hep erkekten bekleme : ))))))))
diyene bakk)

bncede rapuşş.

küçüğe güven ver biraz da açılsınnn :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…