"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Beni takip etme katinam boşver benim iş yaş:KK9:

Bakın yine pealr77 arkadaşımız gelmiş konuyu okuyor bir yorum yazsa ne sevinicem ama:)
seillacım pearl77 ile aramızdaki ilişki şundan ibaret ki ben onu pek merak ediyorum sürekli takip ediyor da neden yazmıyor diye:KK9:

kızlar kafayı yıcem ya ben cok mu çirkinim,çok mu aptalım ya bırcok arkadaşım yok eşiyle /sevgılısıyle kardan adam yapıyor,yok karlarda yuvarlanıyoru ben yanlızım kafayı yıcem ya ben kar yağmasından bıle nefret etmeye başladım cok mutsuzum coook..

Valla hayata ben de bugün kendimi pek çirkin hissediyorum tam üstüne kondun yani. Regl olucam zaten saçlarım matlaştı, üşütmüşüm ve boğazım da ağrıyor, işin kötüsü erkeklerden soğumuşum heyecan sıfır benim de içim geçmiş kızlar:KK43:( Heyy kader oyun mu oynuyorsun bizimle?

Çıtır hatunlar naptınız...

Ben msn de konuştum ufaklıkla:)) Çok çekinik bi tip, az konuşuyor, temkinli sanırsam. Anneciği burdaymış, yalnız yaşıyormuş, kortum açıkçası duyunca b.baş olayına dönmesin diye. Neyse pek içim ısınmadı:KK9: miska beklediğin tepkiyi verdim bak:KK9:

demek konuştunuzz :))

görüntülü konuştunuz dimi :p

çekingen olması iyi aslında.. çekingen olması dışında nasıl ?

nie için ısınmadı .. annesini duyunca mı soğudun yoksa :d

aynen cnm bende ben hasta oldum bu ay gecıktı bde nasıl ağrım var vede saçım başım cok kötü durumda ..
bugun ıse gıtmedım hava kötü dıye dışarı doğru dürüst çıkmadım dedeme yemek yaptım vs.
kalkıp duş alması bıle cok zor gelıyor.kader kesın bızımle kafa buluyor.herkes bu kadar mutluyken bız neden bu kadar mutsuzuz ya :KK43:

demek konuştunuzz :))

görüntülü konuştunuz dimi :p

çekingen olması iyi aslında.. çekingen olması dışında nasıl ?

nie için ısınmadı .. annesini duyunca mı soğudun yoksa :d

Evet görüntülü konuştuk:)) Çekingen olması bana iyi gelmiyor, bilmiyorum efendilik açısından iyidir de, belli bi yaştan sonra çekilmez, o kadar çekingen değil zaten demek istediğim hep benden bekliyor gibiydi adımları, konuları açmayı vs. Neyse ben de son derece açık davrandım:)) Sordukça sordum. Hani nasıl desem karşımda bi çocuk varmış da onunla konuşuyomuşum gibi hissettim. Sırf annesi olayı değil tabi ki mevzu.

aynen cnm bende ben hasta oldum bu ay gecıktı bde nasıl ağrım var vede saçım başım cok kötü durumda ..
bugun ıse gıtmedım hava kötü dıye dışarı doğru dürüst çıkmadım dedeme yemek yaptım vs.
kalkıp duş alması bıle cok zor gelıyor.kader kesın bızımle kafa buluyor.herkes bu kadar mutluyken bız neden bu kadar mutsuzuz ya :KK43:

Kendi adıma mutsuz sayılmam bu konuda dertleri zevk edindim diyebilirim haayata:KK9:

Eline sağlık ne pişirdin acabaaa? Bne tahinli çörek yaptım kızlar çok güzel oldu acemi şansı galiba:)

Evet görüntülü konuştuk:)) Çekingen olması bana iyi gelmiyor, bilmiyorum efendilik açısından iyidir de, belli bi yaştan sonra çekilmez, o kadar çekingen değil zaten demek istediğim hep benden bekliyor gibiydi adımları, konuları açmayı vs. Neyse ben de son derece açık davrandım:)) Sordukça sordum. Hani nasıl desem karşımda bi çocuk varmış da onunla konuşuyomuşum gibi hissettim. Sırf annesi olayı değil tabi ki mevzu.

hımm anladım.

heycan yapmıştır.

ben de tanımadığım insanla konuşurken zorlanırım mesela konu bulmada. neyse ki sen iyisin bu konuda :))

bi ara face ten link at da bakıyim fotosuna. ısınamadım diosun ama ben yine de merak ettim :))

Güzelsiniz, zekisiniz, girişkensiniz… Peki neden hala yalnızsınız? Hataları bir de kendimizde aramaya ne dersiniz?

Uzun zamandır hayatınızda biri yoksa veya ilişkileriniz bir türlü uzun soluklu olmuyorsa, aşağıdaki ihtimallerden birinin sizde bulunup bulunmadığını düşünmeye ne dersiniz?

Umut yok, pes var

Belki geçmişte yaşadığınız olumsuz olaylardan dolayı; ya da deneyip deneyip istediğiniz mutluluğu bulamamış olmanızdan dolayı yitirmiş olabileceğiniz umudunuz da yalnızlığınızın önemli sebeplerinden biri olabilir. Pes etmiş olabilir, evinize kapanmış hiçbir davete katılmıyor, yeni çevrelere girmiyor olabilirsiniz. Peki böyle nereye kadar? Hiçbir yere kadar…

Hemen şunu düşünün: bu hayatta herşey pozitif ilerleseydi, yaşamanın ne gibi bir heyecanı olurdu? Ağlamak, üzülmek gibi kelimeler var olduğuna ve bir anlama sahip olduklarına göre; bunları yaşamanın da bir anlamı var demektir. Hayalkırıklıkları yaşanmadığı sürece bazı şeylerden ders almak ve daha güzelini yaşamak imkansız. Bunları hiçbir zaman unutmayın ve umudunuzu asla kaybetmeyin! Pes etmeyin ve kendinizi yalnızlığa mahkum etmeyin…

Erkeklere itici gelen bazı davranışlara sahipsiniz

‘Bir Erkek On Günde Nasıl Kaybedilir’ filmini hatırlayın. Kate Hudson’ın canlandırdığı karakter kadın-erkek ilişkisini biraz genellediğimizde erkeklerin hangi kadın davranışlarından koşarak kaçacağını özetliyordu. Bu davranışlar neler mi? Erkeksavar diyebileceğimiz bu davranışlar filmdeki gibi sürekli çocuk gibi konuşma, evi baştan aşağı pembeyle dekore etmeye çalışma, onu Celine Dion konserine götürmek için çabalama, aile albümleri hazırlayıp çocuk baskısı yapma olabilir…

Veya daha gerçekçi baktığımızda sürekli nerede ne yaptığını sormak, sıkça onu sevdiğiniz söylemek veya mesaj atmak, aşırı kıskançlık yapmak, ona sürekli eski defterleri açtırmak, bazı konularda baskı yapmak… Siz siz olun bu tip davranışlarınız varsa onları törpülemeye bakın!

Fazla arkadaş gibisiniz

Nasıl ki birçok kadın karşısında hafif maço bir erkek görmekten hoşlanır; aynı şekilde erkekler de karşılarındaki kadının dişiliğini görmekten etkilenir. O yüzden neden yalnız olduğunuzu bulmaya çalışmadan önce durup bir geçmişe dönün. Daha önceki ilişkilerinizde şunları yapıyor muydunuz? Sevgilinize eski ilişkilerinizden bahsetmek, onun eski ilişkilerini dinleyip bir dost gibi yorum yapmak, onunla erkek muhabbeti yapıp ‘kanka’ moduna bürünmek, vs… Bu davranışlar ilişkinizi aşk boyutundan çıkarıp dostluk boyutuna sokacak ve her şeyi bitirecektir. Elbette ilişkinizin temelinde dostluk da olacak; ama bu dostluğu ‘erkeksi’ tavırlar yerine dişiliğinizi koruyacak şekilde kurmanızı tavsiye ederiz.

Birlikte olmaya değecek bir erkek olmadığını düşünüyorsunuz

Burada iki ihtimal olabilir. Birincisi; yaşadığınız bazı tatsız deneyimlerden dolayı karşı cinsten ve ilişkiden soğumuş olmanız… İkincisi ise kendinizi fazla üstün, karşı cinsi ise fazla aşağıda görmeniz ve bir arada olmak için hiçbir çaba harcamamanız… Birinci durumda yapmanız gereken her zaman geçmişi geçmişte bırakıp, yaşananlardan elbette ders almış şekilde, yepyeni bir sayfa açmanız. Unutmayın, geçmişinizdeki bir ilişkide yaşadıklarınızı bir sonraki sevgiliniz aynen uygulayacak diye bir şey yok. Siz dersinizi aldığınız müddetçe, bir sonraki ilişkiniz çok daha sağlıklı ilerleyecektir zaten. Eğer durum ikincisi gibiyse, bu kadar yukarıdan bakmamanızı tavsiye ederiz ve hatırlatırız: Nerede yaşarsanız yaşayın, hayata nasıl bakarsanız bakın sizin de bir ruh eşiniz var ve sizi bir yerlerde sizi beklemekte…

*çalıntıdır

Kendi adıma mutsuz sayılmam bu konuda dertleri zevk edindim diyebilirim haayata:KK9:

Eline sağlık ne pişirdin acabaaa? Bne tahinli çörek yaptım kızlar çok güzel oldu acemi şansı galiba:)

hayata burda da hava çok soğuk. acaip bi rüzgar var. şimdi de kar yağıo :KK43:(

sinuzit oldum sanrım :p

tahinli çörek mi. nası yaptın bi ara tarifini versene. ben çok severim tahini :)

hımm anladım.

heycan yapmıştır.

ben de tanımadığım insanla konuşurken zorlanırım mesela konu bulmada. neyse ki sen iyisin bu konuda :))

bi ara face ten link at da bakıyim fotosuna. ısınamadım diosun ama ben yine de merak ettim :))

Konu bulmaya çalışmak ayrı mevzu kuzuuum, naptın sen davet etmedin dimi hâla? Neyi bekliyosun gripten sinüzite de geçmişsin bakalım hayırlısı gidişat kötü:))

Taam.

ay ben de reglim, ne görsem ne duysam canım istiyo, şimdi de tahinli çörek dediniz, canımı istettiniz işte :) ay dur hürrem başlıycak ben kaçıyorum :)

Kızlar bi de bi şey sorcam eski ev sahibinin kiracısının hastane borcu gelmiş bugün benim adrese, napmam lazım sizce beni bağlar mı?:18:

ay ben de reglim, ne görsem ne duysam canım istiyo, şimdi de tahinli çörek dediniz, canımı istettiniz işte :) ay dur hürrem başlıycak ben kaçıyorum :)

Gel hayatım bol protein lazım şu soğukta benim de gözümde tüttü de yaptım, Hürrem izleyelim beraber:)

Konu bulmaya çalışmak ayrı mevzu kuzuuum, naptın sen davet etmedin dimi hâla? Neyi bekliyosun gripten sinüzite de geçmişsin bakalım hayırlısı gidişat kötü:))

Taam.

yok etmedim ama cidden hastayım.

bugün dışarı 5 dk lına çıktım. hemen burnum akmaya suratım sızlamaya başladı :p

ona da dedim ben dayanıksızım die. napıosun die soruo evde oturuorum diorum kaç gündür. tabi bu havada yapcak bişe yok dio :)) gezilmez de dimi bu havada dio. ben de yok yok ne gezmesi ben hastalanırım dedim :)

bende istiorum buluşmak. perşembe ısıncak diolardı. şimdi de tipi çıktı kar yağıo :KK43:

böyle de iyi bi yönden face te konuşuoruz. yazıo artık her gün..

amanın kasvet sarmıs ortalığı :)) klasik muayyen gün çirkinliği o kızlar,stres yapmayın :) hayatacım ,herkes göründüğü gibi değil ki canım.bazıları mutluluk pozları vermeyi severler.bakmıssın karda gülücükler sacmıslar, ama iceri girince sac saca tutusmuslar :)) gercekten mutlu olanlara da Allah daim etsin diyelim.mesela sor beni herkese şu halimde ne diyecekler :)) kimsenin dış görünüşüne aldanmamak lazım.zaten bence çok fazla mutluluk pozları paylaşanlar aslında gerçekten mutlu olmayıp öyle görünmeye çalışanlardır.zaten mutlu mesut olan adam bunu illa göstermeye çalışmaz :)) sıkmayın canınızı.
sacıuzunum niye öyle diyorsun?? belki olumlu olur canım belli mi olur :)
miskaaa :))
hürrem vardı di mi ben de kacayım :) öperim hepinizi :)

yok etmedim ama cidden hastayım.

bugün dışarı 5 dk lına çıktım. hemen burnum akmaya suratım sızlamaya başladı :p

ona da dedim ben dayanıksızım die. napıosun die soruo evde oturuorum diorum kaç gündür. tabi bu havada yapcak bişe yok dio :)) gezilmez de dimi bu havada dio. ben de yok yok ne gezmesi ben hastalanırım dedim :)

bende istiorum buluşmak. perşembe ısıncak diolardı. şimdi de tipi çıktı kar yağıo :KK43:

böyle de iyi bi yönden face te konuşuoruz. yazıo artık her gün..

Ee evde oturuyo rahat rahat da söylüyo bu kız benle gezmiyo demek istemiyo filan demesin sonraa:KK9:

seni bağlamaz da. yine de haber ver istersen kiracına. önemli bişeye benzzio.

Eski ev sahibinin kiracısı canım yaa nerden bulayım eski ev sahibini bile bulamam... İcraya verilecektir yazmışlar ki tarih de geçmiş verilmiş olabilir, icra memurları dikilirse yarın bir gün kapıya ayy ay her gün bi şey çıkıyo ya.:18:

Ee evde oturuyo rahat rahat da söylüyo bu kız benle gezmiyo demek istemiyo filan demesin sonraa:KK9:

Eski ev sahibinin kiracısı canım yaa nerden bulayım eski ev sahibini bile bulamam... İcraya verilecektir yazmışlar ki tarih de geçmiş verilmiş olabilir, icra memurları dikilirse yarın bir gün kapıya ayy ay her gün bi şey çıkıyo ya.:18:

:)) öyle düşünürmi ki acep. ama çok soğuk napim ya :18:

belki açarım bu akşam görüşme konusunu..

ödemiişlerdir belki. her türlü seni bağlamaz boşver.

X