"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben mercimek yemeği ile tarhana çorbası yaptım tam kış yemekleri ..
banyomu yaptım geldım dogru söylüyorsun katınam ama ıste Allah nazarlardan saklasın dediğim tipler gerçekten mutlu olan insanlar şaka gibiyim ya resmen bunalıma girdim.
Rapuşum sende olumlu bakmaya çalış bak benım cevremdekıler adamı kaçırırım dıye yada 2 gün sonra sepet havası çekerim diye araya gırmek ıstemıyorlar.Paylaştıgın yazıdakı kıstaslar ıse ben eskı erkek arkadaşımı sımdıye kadarki her ılıskımde taşıdım ılıskıyı resmen 3 kısı yasıyormuş gibiydık ben -sevgılı beyfendı ve benım su 7 yıllık olanın hayaleti.oyuzden yanlız kaldım hep yada fazla ukala gözüm yüksekte oldugundan kaybettım sımdı farkındayım hatalarımın ama bakalım.bıde benım ssorunum su ben bırısıne sarılmak,öpmekten haz almıyorum ya aradıgım seyler delı dolu seyler paylaşmak oyuzden tuhaf gelıyor ınsanlara heyecan bıttıgı andada sıkılıyorum bakalım dogru ınsana daha var demekkı.Bende hürremi izliycem ve kestane yapıyorum onu yıcem bende kaçtım hurrem sonrası burda olursanız görüşürüz.öptüm şimdilik.

offf kızlarrr 2 gün girmedim işlerden herşey almış yürümüş yaavvv
iyiki faceye girip bakmışım, burayıda açtım aynı zamanda ama faceyi görünce daldım resmen :KK60::KK60:
kızzzzzzz rapuuşşş annesiylemi yaşıyomuş nolmuşşş yaaaa:KK52:

ayyy bi okuyım dedim herkes hürreme kaçmış yaaa :)) bu arada bende bugün asansöre bi bindim aynada kendimi görünce"ıyyy dedim ne çirkinsin bu ne beee" yeminle iç sesim bunu söledi herkes erken olmus ben aha olamadım abur cubura sardım sivilcelendim çirkinleştim sonra şiştim patlıyorum olsamda rahatlasam ya hernese gamzenkcim gecmiş olsun canımda avmlerden birine gidersiniz canım cok vakit gecirme cok nazlı bu der bide bakarsın rapuss demek sohbet ettiniz ama sen bu iş ciddiye almadıgın için hiç heyecan yapmadan ölesine rahat rahat takılmışsın ne diyim bilemdim yaniii

offf kızlarrr 2 gün girmedim işlerden herşey almış yürümüş yaavvv
iyiki faceye girip bakmışım, burayıda açtım aynı zamanda ama faceyi görünce daldım resmen :KK60::KK60:
kızzzzzzz rapuuşşş annesiylemi yaşıyomuş nolmuşşş yaaaa:KK52:

Kızım çocuk hatayda ankaraya eş durumuyla gelmek istiyor çünkü annesi tek başına ankarada yaşıyor. Sen naptın görüşmüşsün haber yok hiç aşkolsuun.

ayyy bi okuyım dedim herkes hürreme kaçmış yaaa :)) bu arada bende bugün asansöre bi bindim aynada kendimi görünce"ıyyy dedim ne çirkinsin bu ne beee" yeminle iç sesim bunu söledi herkes erken olmus ben aha olamadım abur cubura sardım sivilcelendim çirkinleştim sonra şiştim patlıyorum olsamda rahatlasam ya hernese gamzenkcim gecmiş olsun canımda avmlerden birine gidersiniz canım cok vakit gecirme cok nazlı bu der bide bakarsın rapuss demek sohbet ettiniz ama sen bu iş ciddiye almadıgın için hiç heyecan yapmadan ölesine rahat rahat takılmışsın ne diyim bilemdim yaniii

Valla odun gibi hissediyorum kendimi ben bu ara içimde hiçbir kıpırtı olmuyor seilla yaa:KK43:((

Gel hayatım bol protein lazım şu soğukta benim de gözümde tüttü de yaptım, Hürrem izleyelim beraber:)

ay kuzum benim, ben ankaraya gelim de, haftaya birlikte seyredelim :) ağzım yüzüm biraz kayık olcak ama idare edersin beni di mi :)

lan yaşlanıyo muyuz acaba ya, hepimize bi kendini beğenmezlik çöktü. ben de bugün uzuuun uzun düşen sağ gözkapağımı seyrettim. resmen gözüme çektiğim kalem siliniyo akşama, sarkmış böyle aşağı doğru gözkapağım sanki biraz. sinir geldi valla soldan soldan

Kızım çocuk hatayda ankaraya eş durumuyla gelmek istiyor çünkü annesi tek başına ankarada yaşıyor. Sen naptın görüşmüşsün haber yok hiç aşkolsuun.

Valla odun gibi hissediyorum kendimi ben bu ara içimde hiçbir kıpırtı olmuyor seilla yaa:KK43:((

ayyy rapuusss taktın cocugun eş durumundan ankaraya gelmek isteyisine sanki oturma izni alabilmek için yabancılarla zorunlu evlilik hikayesi ayyy bi kere bu yaklasım direk yanlışş oluru varsa bölesineden olmasın durumundadır cocuk sırf bu konu için hadi tanışalım anlaşalım evlenelim oraya geliyim demez hiçbir adam

işte böle sacma sapan ayrıntılarda kendini bogarsan öğle hissedersin canım benim ya olaya pembe bakmaya calış yeni biriyle tanısıyosun eli yüzü düzgün meleği güzel üstelik ciddi bir adım atmak istiyor hayatına yeni tatlar katacak hem oda ankaralı uyum problemi yaşamayacaksınız belkide gitmeyi cok sevdiğin bi mekanı oda cok seviyor falan filan işteeee

Son düzenleme:

insanın memleketine gelmek istemesi kadar doğal ne olabilirki kuzumm
napsın yani ömrübillah hataydamı yaşasın: ))))

görüştüm kuzum ben, valla ne olacağını bende bilmiyorumki
ama kestirip atmıyorum şimdilik, benimde içimi kemiren şeyler var tabi bir yay olaraktan ama bikaç sefer daha görsem fena olmaz diyorum
nasılsa şuan ikinci bir alternatifim daha yok : ))))

ama kestirip atmıyorum şimdilik, benimde içimi kemiren şeyler var tabi bir yay olaraktan ama bikaç sefer daha görsem fena olmaz diyorum

seilla jeliyi begendi :)

görüş tabi canım ya acıldı kısmetler bak güzel seyler oluyo

seilla jeliyi begendi :)

görüş tabi canım ya acıldı kısmetler bak güzel seyler oluyo

teşekkürler seiilacımm ; ))
dimi ama hazır hareket varken değerlendirmeye almak lazım
bişey olmadığı zaman aday adayı bile yok diye sızlanıyoruz çıktımıda tırsıyoruz, bahaneler buluyoruz. Sadece rapuş için söylemiyorum kendimde böyleyim ama bu huylarıma kulaklarımı tıkamaya çalışıyorum
iyi dediğin kötü çıkar, kötü dediğinde iyi çıkar. Hiç belli olmaz bu işler, yeterki Allah hayırlısını nasip etsin kuzum
şans tanımadan bilemeyiz, dimi ama : ))

bişey olmadığı zaman aday adayı bile yok diye sızlanıyoruz çıktımıda tırsıyoruz, bahaneler buluyoruz. Sadece rapuş için söylemiyorum kendimde böyleyim ama bu huylarıma kulaklarımı tıkamaya çalışıyorum
iyi dediğin kötü çıkar, kötü dediğinde iyi çıkar. Hiç belli olmaz bu işler, yeterki Allah hayırlısını nasip etsin kuzum

kesinlike katılıyorum :KK9:

ay kuzum benim, ben ankaraya gelim de, haftaya birlikte seyredelim :) ağzım yüzüm biraz kayık olcak ama idare edersin beni di mi :)

lan yaşlanıyo muyuz acaba ya, hepimize bi kendini beğenmezlik çöktü. ben de bugün uzuuun uzun düşen sağ gözkapağımı seyrettim. resmen gözüme çektiğim kalem siliniyo akşama, sarkmış böyle aşağı doğru gözkapağım sanki biraz. sinir geldi valla soldan soldan

Regl olduğundan yüzün gözün şeyolmuştur kapaktan değildir o. Olsun canım yeni burnuşunu yakınen görmem isterim valla görüşelim.

ayyy rapuusss taktın cocugun eş durumundan ankaraya gelmek isteyisine sanki oturma izni alabilmek için yabancılarla zorunlu evlilik hikayesi ayyy bi kere bu yaklasım direk yanlışş oluru varsa bölesineden olmasın durumundadır cocuk sırf bu konu için hadi tanışalım anlaşalım evlenelim oraya geliyim demez hiçbir adam

işte böle sacma sapan ayrıntılarda kendini bogarsan öğle hissedersin canım benim ya olaya pembe bakmaya calış yeni biriyle tanısıyosun eli yüzü düzgün meleği güzel üstelik ciddi bir adım atmak istiyor hayatına yeni tatlar katacak hem oda ankaralı uyum problemi yaşamayacaksınız belkide gitmeyi cok sevdiğin bi mekanı oda cok seviyor falan filan işteeee

Saçma ayrıntı mı ayy seilla bu tayin olayı yüzünden evleniyor memurların yarısı be güzelim yaa.

Ne kemiriyo birazcık çeyapsan çıtlatsan ha ne dersin:))

ya bende ıstıyorum ya bırısı benım ıcın bırseyler yapsın bırısı ıle adam gıbı görüşüyim sıfırdan tanımaya çalışıyım...
aylın bak kıymetını bıl en azından kımse yok dıye sızlanmıyorsun...

vallaaa ben yaşlandım çöktüm resmen taze kan lazım bana :KK47:

kesinlikle katılıyorum san cicimm

Regl olduğundan yüzün gözün şeyolmuştur kapaktan değildir o. Olsun canım yeni burnuşunu yakınen görmem isterim valla görüşelim.

Saçma ayrıntı mı ayy seilla bu tayin olayı yüzünden evleniyor memurların yarısı be güzelim yaa.

şunu söylemeye calışıyorum sana bitanem direk bu gözle bakma olaya farklı acılardan görmeye calış evet bu oluto ama sırfa tayin cıksın diye bi es edinmez kimse kendine böyle düşünüp negatifleştirme durmu

peki rapuşum birde şöyle düşün, bizimde düşündüğümüz birsürü ayrıntı var bu konularda
yok öyle olsun, yok böyle olsun, şunu düşünsün, bunu düşünmesin diye birsürü ayrıntıyla belirlemiyormuyuz isteklerimizi
karşındaki kişide ayrıntılarla belirliyor işte isteklerini, kaldı ki karşındaki kişide kör cahil değildir heralde sadece ankaraya gelebilmek için istemediği yada sevemediği birisiyle evlenmez heralde
birde böyle düşünsen olmazmı ki : ))

benim kemirgenleri konuşuruz sonra yine şimdi o uzun ve detaylı, yazmaya kalkarsam uzun sürer
yarın anlatırım bol bol : ))

Bikaç sohbetten sonra az çok belli olur zaten genel durum için diyorum sırf tayin olayı için değil. Bilmiyorum içimde bir huzursuzluk var ki anlatılmaz yaşanır.

Yarın bekliyoruz jeli hanım nedenlerini anlat bize bi zahmet.:))

Son düzenleme:
Bikaç sohbetten sonra az çok belli olur zaten genel durum için diyorum sırf tayin olayı için değil. Bilmiyorum içimde bir huzursuzluk var ki anlatılmaz yaşanır.

haayırlısı diyelim canım dediğim gibi nedir ne olacak falan die bogma kendini içinden geldigince konuş akışına bırak

anlıyorum canım seni, o genel huzursuzluk bende de var biraz
ama işte zaman gösterecek neyin ne olacağını diyelim : ))

sözz anlatıcam yarın uzun uzun : )) bide şimdi seni konuşuyoruz, bölünsün istemedim : ))

kızlar ben kaçıyorum artık, boynum çok ağrıyor benim yine 2 gündür
hem soğuk hem işler çok yoğun boyun gene hortladı benim
öpüyorum hepinizi çok çok iyi bakın kendinize, kısmetlerinizi tepmeyin sakııınnnn, bende dahillll : ))))))

X