"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ne yüzsüz ve rahat adammış yaa, heryerde beğendiği görüştüğü bir kadın olacak heralde beyefendinin

tedavinin bitmesine çok sevindim cnm.

çok geçmiş olsun tekrar. inşallah bi an önce biter yan etkiler..

sağol gamzenkcim :)) inşallah :)

ben de 4 gözle bekliyorum enerjimin geri gelmesini valla miskacım :) evet ,herşey yolunda,ama çok uzun zamandır görüşmüyoruz yüzyüze ,çünkü ben hastane dısında dısarı hiç çıkmıyorum.en son bir tedavim sırasında hastaneye gelmişti ,orada gördüm ( ama telefonlarıyla ,varlığıyla o kadar çok destek oldu ve oluyor ki anlatamam.etrafımdakiler için de çok zor bir süreç sonucta biraz daha toparlanayım,ilk işim sevgilimi görmek olacak.

kacırmıs seni yani psikoloğun ankarada çok iyi birini tavsiye edebilirim :) o adama da diyecek laf bulamıyorum,buluyorum da yazmayım :)

inşallal canım sağol :) ben de seni öpüyorum.

Katinam çok çok geçmiş olsun, zor günlerdi ama geçti bitti. Yan etkileri de çabucak bitsin ve bu hastalık birdaha uğramasın sana inşallah

inşallah cekucum,inşallah uğramaz ve tamamen biter :)

katınam geçmiş olsun cok zor bır süreçten geçtin enişteyi artık rahat rahat öpebilirsin artık süslenip püslenebilirsin cok mutlu oldum gerçekten

yaa ödeve dalmışım muhabbeti kaçırmışım ; katinamı da kaçırmışım
üstelik daha bitmedi çalışmam gereken yer...

herkes de iyi gceler demiş ; benden deiyi geceler o zaman...

bu arada ben bu ay da 1 hafta önce regl oldum niye böyle oldu ki , geçen ay da böyle olmuştu ; gittkçe öne geliyor hem de hiç belli etmeden ilginç... ne ağrı ne depresif haller ; iyi mi oluyor ne :)

ağrıların ve depresif sinirli hallerin olmaması güzel de, 1 hafta erken regl olmak pek iyi gelmiyo bana 4 ay sonra 1 ay öne gelmiş oluyo zarardaymış gibi hissediyorum kendimi :))

katinama seslencektim unutuşmuşum ; saflaştım galiba :)

tedavinin bitmesine çok sevindim katinammm ; son kalan zor günler de bitecek inşallah... dikkat et kendine; bol bol dinlen ... :)

ağrıların ve depresif sinirli hallerin olmaması güzel de, 1 hafta erken regl olmak pek iyi gelmiyo bana 4 ay sonra 1 ay öne gelmiş oluyo zarardaymış gibi hissediyorum kendimi :))

değişik bir bakış açısı olmuş bu :))
ama dediğin gibi geçen ay nerdeyse 10 gün ; bu ay da 1 hafta... pek de bozulmazdı düzeni ; sadece yazın başında biraz gecikir sonra yine düzene girerdi ama bu sefer anlayamadım...

hava değişikliği, stres, beslenme herşey etkiliyor
bi doktora git istersen hormonlarına baktırırsın

canım benim :)) az kaldı çok az, azcık daha sabır, sonra her şey çok güzel olcak.

bu arada ben bu ay da 1 hafta önce regl oldum niye böyle oldu ki , geçen ay da böyle olmuştu ; gittkçe öne geliyor hem de hiç belli etmeden ilginç... ne ağrı ne depresif haller ; iyi mi oluyor ne :)

kuzucum bi şey olmaz bi haftadan, 21-30 gün arayla olması çok normal, hiçbir anormallik yok. ben de adet düzenleyici olarak kullandığım doğum kontrol hapını, daha hafif olanıyla değiştirdiğimden beri acayip rahatım, hiçbir ağrı sızı olmadan, tam 28 günde bir,saati bile belli bi şekilde oluyorum, bu benim için bulunmaz bi nimet :) çok güzel bi şeymiş bu hap valla, yan etki de yapmadı bende, eğer böyle giderse evlendikten sonra da kullanırım, artık çocuk isteyene kadar götürür beni. :))

Çıtır hatunlar naptınız...

Ben msn de konuştum ufaklıkla:)) Çok çekinik bi tip, az konuşuyor, temkinli sanırsam. Anneciği burdaymış, yalnız yaşıyormuş, kortum açıkçası duyunca b.baş olayına dönmesin diye. Neyse pek içim ısınmadı miska beklediğin tepkiyi verdim bak

yanıltmaz hiç beni tatlı arkadaşım :)) önyargılardan bir demetsin yemin ediyorum yaa, bi de eğitimli, aydın, görmüş geçirmiş bi kadınsın, arın biraz şu önyargılarından aaa! sakın kestirip atma bak, azcık zorla, tanımaya çalış nolur noooluurr

Katinam geçmişler olsuunn, bitti sonundaa, kendine çok iyi bak, iyi olur olmaz gel bize kooş!:)

Bir hafta önce oluyorsan 21 günde bir oluyorsun demektir, otuzdan sonra fazla yumurtlamaya başlıyor bazı hatunlar mesela ben! Doktora gidip kendini hormonlara boğma hemen, bi şey yok ben biliyorum

İşte onun için biliyorum başıma gelecekleri canım.

katinama seslencektim unutuşmuşum ; saflaştım galiba :)

tedavinin bitmesine çok sevindim katinammm ; son kalan zor günler de bitecek inşallah... dikkat et kendine; bol bol dinlen ... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…