"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım o beni beğenmez diyen başkasıydı onu direk elemiştim zaten :)
aceleye gerek yok olursa olur

yine bahanen hazır gamzenk :)
yakında hepimiz oraya gelip tutup kolundan buluşturcaz sizi

en kısa zamanda buluşalım seillacım

yapalım ben varımmmmm.eskişehire gidelim hem ben 3 yılı once falan gıtmıştım bu aralar gene gıtmek ıstıyorum sızle gıtmek daha süper olur :)

yine bahanen hazır gamzenk :)
yakında hepimiz oraya gelip tutup kolundan buluşturcaz sizi

geçen sefer ki biraz bahaneydi ama bu sefer cidden hastayım

hasta falan dinlemicem buluşcam ama perşembe yada cuma buluşcam.

havada güneşli olcakmış baktım şimdi :)

işyerindeki çocuk evli ve 7 yaşında cocugu olan bırısı ımış.SGK kaydından tcsını bulupta baktım sen evlıymışsın deyınce kendısı ıtıraf etti. :)

:) ben geldim.ne güzel herkes buradaymış,merheba herkese :)
kendimi en iyi hissettiğim gün bugündü kızlar.tedavim bitti.ama oldukça rahatsız edici olan yan etkileri bir süre daha devam edecek.çok yorgum,halsiz ve ağrılı olduğum için yatmaktan baska hiçbirşey yapmıyorum.hastane işleri de bitti,sadece wc için kalkıyorum.zaman zaman sizleri okuyorum telden.bugün iyiyim ama.yarın bir kontrolüm var yan etkilerle ilgili.nornal hayata dönmem 2 ayımı falan bulurmuş.bitti ya şükürler olsun.çok çok zor dönemler geçirdim ama bitti, detay verip üzüp korkutmayım sizi :) inşallah kimsenin basına gelmez bu işler,gelenler de en kolay en kısa şekilde atlatırlar.
seillacım,benim acı veren tedavim memede yapılmıyor için rahat olsun.en kısa zamanda en rahat şeki,lde sağlığına kavusur inşallah annen.protez okumustum biryerlerde ,bence ısrar etme canım,kendini nasıl rahat hissediyorsa öyle davransın.inan estetik kaygılar o kadar geri planda oluyor ki bu durumda,sağlığına kavustuktan sonra canı ne ısterse yaptırır.sen de üzme kendini,zaten güçlüsün :)
miskacım sana da kolaylıklar diliyorum,finduk burunlu gelinimiz :)
gamzenkle böcük gayet iyi gidiyorlar,agır adımlarla,en güzeli,çok öpüyorum sizide :)
cekucum,rapuşum,jelim sizi de çok öpüyorum:)
hayatacım,bir yardım mı alsan ne ,çok çabuk kapılıyorsun birilerine gibi geldi bana,pek hızlısın kendine izin ver :)
şimdilik benden bu kadar,sevgiler hepinize :))

strawberry ve miska duyun benı bızde buluşacaktık yalan oldu..

canım benim en yakın arkadaşlarımdan biri doğum yaptı, bebeği iki aylık oldu, doğumdan beri görmedim ne kızı be bebeğini... öyle tuhaf bi yoğunluk içindeyim ki, kimseyle yeterince vakit geçiremiyorum. o yüzden sizle buluşmayı da bi türlü ayarlayamadım farkındayım. ameliyat olayları bi bitsin de tekrar masaya yatıralım bu konuyu :)

tedavinin bitmesine çok sevindim cnm.

çok geçmiş olsun tekrar. inşallah bi an önce biter yan etkiler..

canım benim, çok geçmiş olsun. bitmesine çok sevindim, inşallah en kısa zamanda tüm o yan etkiler de biter gider de, sen de eski hayat ve enerji dolu günlerine dönersin. senin ilişkin ne alemde bu arada, her şey eskisi gibi yolunda mı?

evet ya o kadar yüzsüzki anlatamam yanı merak ettım nereli vs dıye arıştırmak için tcsine baktım bendekı belgelerin içinden.
buldum ve ınternette baktıgımda sok oldum artı bendekı belgelerin bırısınde zaten asgarı geçim indirimi olması gereken yerde cocuk ındırımı yazıyordu kişisel vergisinde ve doğal olarak oradan anlamam lazımdı ama evlıymışsın deyınce yüzsüzce evet ama hıc görüşmüyoruz oda bende çalıştıgım ıcın gün içerisinde görüşemiyoruz dedi lönk kaldım çok şükür ki şirket içerisinde hiçbirsey bellı olmadan konu kapandı.

katınam aslına bakarsan cevremdekı herkes evlenmeye başladıgından dolayı kendımde bır sorunmu var arayışına girdim.ya yanlış ilişki yaşıyorum yada ilişki yaşayamıyorum bır süre sonra elde ettikten sonra vazgeçiyorum vazgeçemeyeceğim insanlarıda elde edemıyorum garip bır durum var yada cok ıstedıgım bır ınsandanda sıkılabılıyorum.
Psıkologa gıttım daha once bu konu ıle aslına bakarsan bır kez babamla bır problemım oldugunu söylediğinden dolayı bır daha gıtmeme kararı aldım cünkü ben babama aşık bır ınsanım resmen ve babam mükemmel birisi hiç sorunlu bır tıp değil dediğim gibi bu yüzden yardım almıyorum sadece söyle bır sey var kendı içimde ilk ilişkimle ilgili kalanlar var ve o insan cok değişmiş durumda bakalım sımdı görüşmeye başlayacağız kafamda bırseyler çözülür ise ve bırcok sey ortak dıye kendı ıcımde onu affetmeyı ve kendımıde affetmeyi denicem bakalım başarabilirsem ondan sonrasında karşıma doğru ınsan cıkcakmış gibi geliyoru.

katinacım cok gecmiş olsun canım tedavini bitmesine sevindim umarı en kısa zamanda tammen kavusursun sağlıgına hepimiz için güzel seyler olur annemde hayırlısıyla atlacaka bıraktım zaten istemiyor ısrar etmiyorum bende nasıl rahat edeceksen öle olsun dedim iyi hissettiğin günlerde yaz bize tatlım öpüyorum seni kızlar sizede ii gceler pc nin sarjı azaldı kopabilirim heran

Katinam çok çok geçmiş olsun, zor günlerdi ama geçti bitti. Yan etkileri de çabucak bitsin ve bu hastalık birdaha uğramasın sana inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…