"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

böcükcan teşekkür ederim. tuttum kendimi tuttum tuttuumm, sonra dayanamadım burun ameliyatı olan insanların şikayetleri falan filanıyla ilgili topiklere daldım, korkuttum iyice kendimi, ne de güzel oldu di mi. neyse fındık burunlu geline kanalize oluyorum şu an.

miska geçmiş olsun şimdiden..

eylül nişanlanmış kızlarr

bayadır yazmıodu hiç haberim yoktu benim..

ayyy sen yazınca hemen face'e koştum ben de :)) çok sevindim yaa, sessiz sedasız gelinciğe bak sen, hiç bize söylemeden nişanlanmış :)) ayrıntıları nassı merak ettim nassıııı :)

canım hoşgeldin. çok teşekkkür ederim, ikimiz adına da :) evet, bu uyumumuzu ben de çok seviyorum ama tesadüf değil. benim yıllardır arkadaşım olduğu için çok iyi tanıyodum onu, bilinçli bi eş seçimi benimki :) gerçekten ortak zevkler, hayata aynı yönden bakabilmek, birbirinin keyif aldığı şeylerden keyif alabilmek çok önemli, yoksa çok zor... mesela bizim tiyatro zevklerimiz hiç uyuşmuyo, daha bi kere bire birlikte bi oyuna gitmedik. hep ayrı ayrı arkadaşlarımızla gidiyoruz. düşünsene bunun hayata yayılmış olduğunu.. zor olurdu. o yüzden siz siz olun çook iyi arkadaş olabiliceniz adamlarla evlenin :)

bu arada tablolarımızı beğendiğine çook sevindim, beğeni amatörün ekmeği ne de olsa :) büyük bi zevkle sana istediğin tabloyu yaparım, sen bana istediğin renk tonlarını söyle yeter :)

yaa seilla gördün mü eylülcüğü :) meraktan çatlıycam hee ama gelmez ki, bıraktı o buraları çoktan

sana da yaparım resim minik kuşuumm, sen iste yeter ki :) müstakbel hokka burnum da ödümü koparıyo valla, tıkancak mı, nefes alabilcem mi, koku almamda bi problem olcak mı (meslek korkusu bu), ifadem çok değişcek mi derken kendi kendimi yedim. olsa bitse de kurtulsam.

anneciğin için de dua ediyorum miniğim, umarım bi an önce operasyon olur biter hayırlısıyla da, hızla sağlığına kavuşur.

aferin sana miskaa :))) fazla merak başa bela diye boşuna dememişler...
ama neyse sen fındık buruna ayy hokka buruna konsantre ol :)

yaa rapuş eskişehire mi gitti acaba ; haber de vermeden ne ayıp aaaa...

ağır abiden cumaya sinema teklifi geldi ama güzellik salonumu randevum var ; ne bahane söyliycem şimdi :)

Son düzenleme:

böcüküm adamların dışarı çıkma tekliflerini reddedeceksen niye gidiyosun o güzellik salonlarına yaa :))) bize mi süsleniyosun kızzıaam? :)

böcüküm adamların dışarı çıkma tekliflerini reddedeceksen niye gidiyosun o güzellik salonlarına yaa :))) bize mi süsleniyosun kızzıaam? :)

iyi de yavrucuuum güzelliğim herşeyden önce gelir ; iptal edemem randevuyu :)
zaten de cuma olmaz ama istersen prş olur dedim :)))

bu arada yazdığım alakasız bir şey üzerine de "ön yargılı" olmamam konusunda bir cevap aldım... mesajı aldım :))

gitmeyi önerdiği film de beni biraz korkuttu ama sesimi çıkarmadım ; "berlin kaplanı" biraz korkunç bişeye benziyor ama ön yargılı olmayayım madem :)))

miskacım ; iyi geceler sana... yarın ben olmam sanırım ; çrş da eniştemiz dönecekse boool şans diliyorum sana... sorunsuz bir ameliyat olur inşallah ; sonrasında da rahat bir iyileşme süreci ve güzel bir burun olsun :)))

evett rapuşş eskişehire gitti heralde böcükk...

ağır abiyle yine sinema keyfi var demek

ben ondan da bi açılma hareketi bekliyorum artık :))

Şu anda mesleği almayıp da, gelecek vaadeden bir üniversitenin iyi bir bölümünde okuyan hatunlar da için da geçerli mi başlık, şayet öyleyse geldim :)

Şu anda mesleği almayıp da, gelecek vaadeden bir üniversitenin iyi bir bölümünde okuyan hatunlar da için da geçerli mi başlık, şayet öyleyse geldim :)

geçerrli cnm geçerli. bende öyleyimm :))

hoşgeldinn :))

kendinden bahsetsene biraz :26:

Bocukum tesekkur ederim. Ben yine arada telden falan girer yazarim size :) reklam yildizi muhabbeti de, dun su alisveris yapmayi coook sevip bu sayede koca bulan arkadasin reklam kokan mesajina atifti :)

Ugrarim ara ara, gerci bu aksam da buralarda olurum, seni goremesem de face falan haberdar oluruz birbirimizden :) opuklerim :**

kızlar yaşasın eve erken geldim ay bende arıyım bakalım lazer ıcın randevu alıyım unutmadan..
Eylülüm nişanlanmış çok mutlu oldum.Böcüküm berlin kaplanı sonucta ata oynuyor komıktır ya kuzum ön yargılı olma kurs nasıl gıdıo bakalım?
hava dışarda berbat bu akşam dans gecesı ama gıdemeyecegım ben aşk tesadüfleri severi izleyeceğim.
Aşık olmak istiyorum deli gibi taparcasına aslına bakarsanız eskı sevgılımle görüşmeye başladık sadece pazar görüştüğüm kız arkadaşlarımdan bırısı Allah bır sekılde sızı yakın kılıyor tekrar şansı haketmıyormu dedıgınden dolayı görüşmeyi düşünüyorum gercekten de oyle o suanda kocaelinde okuyor benım işyerım kocaelinde istanbuldekı evının önünden servisim geçiyor yazlıklar aynı yerde vs gibi.Facebook hesabını,tweetini değiştirmiş gayet normal bırısı olmuş azcık çaba sarfettiğini görürsem görüşmeyi sürdürcem yarın bütünlemesi var bütünleme sonrası bakalım ne hava estırcek ben hala haftasonundan berı yazılmak ıstedıgım kursa yazılmadım hep bı sorun cıkıyor kalıyor var bır hıkmetı bakalım.
ve daha 6da evdeyım bugunde erken çıktık cok mutluyum

Ay kızlar siz benim yazdıklarımı okumuyosunuz anladım ben. Aşkolsuun! Dedim ya Eskişehir'e gidicem diye, hem gamzenk de biliyodu o da yazmış zaten.

Şu çocuk konusunda da Hatay'da çalıştığını, Ankara'ya gelmek için mi evlilik istiyor şeklinde konuştuğumuz hatırlıyorum, neyse yoğunuz tabi hepimizin üçer beşer tane işe yaramayan adamları var kafa karışıyor.

Güzel geçen birkaç günün ardından efenim evimdeyim ve tatile mi gittim yoruldum mu anlamış değilim, evim evim güzel evim diye döndüm, kaldığım yakınımızın evi kuzeydi hem dondum hasta gibiyim. Eskişehir'deki ilk günümde hararetli ilk sohbet sırasında muhterem şahıs beni aradılar, bu işlerde zamanlama süperdir her zaman benim. Neyse ses tonu gayet güzel biri konuşuyor, ses benim ilk kriterim biliyosunuz Direkt konuya girdi, arkadaştan bahsederek, konuştuk gayet güzeldi olgun birine benziyor. Face msn filan fişmanlar alındı verildi şimdi baktım eklemiş, ekledim incelemedim henüz profilini, fotoda fena durmuyor. Konuşcaz bakalım... İlk izlenim iyi yani.

miska fındık burun oluyormuşşş aman da aman iyileşsin de sıkalım o burnuuu Aaa eylül nişanlanmış ha, aman da aman topikçenek toplu düğün yapalım hadi coşun kızlar böcük de krosuna alışmış mı oh oh maşallah jeli de görüşmelerdeymiş, aman da aman hadi hadi iyi gidiyoruz:): Ve gamzenk, hahaha kaçış yok artık buluşma vaktiii.

Herkesi öptüm, heeeerrkesi.

hadi bakalım hayırlısı olsun rapuşumm :))

ilk izlenimin iyi olmasına sevindimm:)

ben de merak ettim bi ara gösterirsin artık :))

Son düzenleme:

hoşgeldin bebek :) eskişehir iyidir iyi, biz de ayın başında orda okuyan erkek kardeşimize sürpriz yapıp gitmiştik. hava buzdu ama nassıl eğlendik, nassıl eğlendik :) bi ara toplaşıp gidelim topikçe.

kuşum sen ve "ilk izlenimim iyi" cümlesi bi araya gelince benim gözlerim doluyo, duygulanıyorum resmen :)) hadi bakalım inşallah bu sefer ikinci,üçüncü, dördüncü izlenimlerin de iyi olur. yakışıklı mı kızım, bana ondan haber ver :) yakışıklı değilse o zaman diğer iyi özelliklerine eğiliriz :)

rapuş gelmişşş hoşgelmiş :)

yavrucum iyi de haber verdin mi ne zaman gideceğini... okuyoruz tabii ki de allah allah...
çocukla ilgili de biliyoruz başka şehirde olduğunu ; senin ankaraya tayin hakkındaki komplo teorilerini deeee çocuğun 3-5 günlüğüne ankaraya geleceğini sanmışız hepimiz :)))
demeeek sesi beğendikkk ; faceee ekledik... eklediğimiz face de bizim olmadığımız diğer face olsa gerek de biz de görmek istiyoruz yaaa...

ayrıca da pek neşeli gördüm seni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…