"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben çok severim o filmii. en sevdiğim kemal sunal filmlerindendir :))

hakkaten konusu da tam sana uyuyo. bi yer hariç sen karşına ilk çıkanla evlenmeyi bırak. karşına çıkma ihtimali olanlara engel oluosun :KK37:

Karşıma ilk çıkanla evlenicem demiştim de adam almadıydı beni. :KK53: Ay lamia geldi aklıma nerde acaba yarıyılda yüksük takçaktı:))

Ya bi yerde koptum resmen Şener Şen diyo ki "annem ölünce gelir alırım seni ancak" kız da bunu babasına diyo, abileri de var onlar da "baba, oğlanın anasını öldürek mi?" diyolar ahahaahahaha.

Karşıma ilk çıkanla evlenicem demiştim de adam almadıydı beni. :KK53: Ay lamia geldi aklıma nerde acaba yarıyılda yüksük takçaktı:))

Ya bi yerde koptum resmen Şener Şen diyo ki "annem ölünce gelir alırım seni ancak" kız da bunu babasına diyo, abileri de var onlar da "baba, oğlanın anasını öldürek mi?" diyolar ahahaahahaha.

hahahaha :KK1::KK1::KK1::KK1:

sınavım geçsin bende izlicem ya :))

Kızlar selam niye kimse yazmamış? Nerelerdesiniz...

Arkadaşımla kahvaltı ettik, çay kahve içtik sabah hava da bahar havası gibi dışarı çıkalım dedik ama bakalım sanmıyorum onun çıkabilceğini. Evimi beğendi, beni beğendii, poğaçalarımı beğendii oğlan tarafı tuttu beni kızlar:KK9:

selam kızlar... dün uğrayamadım fazlaca asabiyet yapmışımtım full konsantre çalıştm... hatta az önce patronum nasılsın bugün daha sakin misin diye sordu ; korkutmuşum yine kendisini :)) cts olan bir sürü saçmalığı toparlamak bana düştü ; başkalarının yapmadığı herşey bana kaldı ; sonra zaten dersim zarzor yetiştim aç aç derse girdim hiçbirşey anlamadan da çıktım ... dün gelince işe terör estirdim... akşam da ödevimi yaptım :) bir de ağır abiden buluşma teklifi geldi... aslında dün için mesaj atmış da ben 3 saat sonra dönebildim malum güzelliğim herşeyden önce geliyor o yüzden yarın kurs çıkışı kahve filan içicez işte...

seilllaaam ; annenin kolu inşallah çabuk geçer... diğer yazdığınla ilgili hepsini alacakları kesin mi ? öyle anladım ama inşallah öyle olmaz... olsa da kızların da dediği gibi sağlık herşeyden önemli tabii... sen şimdilik ısrar etme... belki zamanla kendisi ister... ameliya sonrası hemen silikon takılmıyordur sanırım bir iyileşme süreci vardır değil mi?

rapuşumm inşallah dilediğin ses düzeyinde bir evlilik hayatın olur :))) yai öyle kaçmakla olmaz ; görüş sen görüş mırın kırın etme...

gamzenkcim sana şimdiden bol şans...
hayata sen de pozitif olmaya çalış ; depresyona giriyorum diye girilmez... madem farkındasın ruh halini düzeltmek için birşeyler yap :KK34:

merhaba bayanlar.. Geçmiş konulara göz attım ama kalabalığız aklımda tutamıyorum :) havalar soğuk ... ya nette de kimse yok...

hayata biraz sıkıntılı sanırım. onun haricinde herkesin sağlığı sıhhati yerindemi bayanlar..

Son düzenleme:
Haha terörist böcük gelmiş:KK9: Dokunanı yakarr!:KK36: İçimden hiç gelmiyo kızım yaa ama görüşücem görüşmüycem demiyorum, cidden heyecan bitiyomuş yaşla beraber. Bööööö. Bi aşık olamadık gitti.

selam kızlar... dün uğrayamadım fazlaca asabiyet yapmışımtım full konsantre çalıştm... hatta az önce patronum nasılsın bugün daha sakin misin diye sordu ; korkutmuşum yine kendisini :)) cts olan bir sürü saçmalığı toparlamak bana düştü ; başkalarının yapmadığı herşey bana kaldı ; sonra zaten dersim zarzor yetiştim aç aç derse girdim hiçbirşey anlamadan da çıktım ... dün gelince işe terör estirdim... akşam da ödevimi yaptım :) bir de ağır abiden buluşma teklifi geldi... aslında dün için mesaj atmış da ben 3 saat sonra dönebildim malum güzelliğim herşeyden önce geliyor o yüzden yarın kurs çıkışı kahve filan içicez işte...

seilllaaam ; annenin kolu inşallah çabuk geçer... diğer yazdığınla ilgili hepsini alacakları kesin mi ? öyle anladım ama inşallah öyle olmaz... olsa da kızların da dediği gibi sağlık herşeyden önemli tabii... sen şimdilik ısrar etme... belki zamanla kendisi ister... ameliya sonrası hemen silikon takılmıyordur sanırım bir iyileşme süreci vardır değil mi?

rapuşumm inşallah dilediğin ses düzeyinde bir evlilik hayatın olur :))) yai öyle kaçmakla olmaz ; görüş sen görüş mırın kırın etme...

gamzenkcim sana şimdiden bol şans...
hayata sen de pozitif olmaya çalış ; depresyona giriyorum diye girilmez... madem farkındasın ruh halini düzeltmek için birşeyler yap :KK34:

saol cnm.

ağrı abiyle kahve içiceksin demek :KK49:

böcük, hayal kurmadan olabilir mi? acaba mı diye sorularla yaşamak istemiyorum. Sende istemiyorsun o zaman olur mu acaba sorusunu sormayalım. Ya bu yaştan sonra olmaz cümelsi lugatımızda olmasın. O anda durum neyi gerektiriyorsa onu yap. Ama ben bundan sonra erkeklere şans vermemeyi düşünüyorum. oNlar bunu hak etmiyorlar.

Görücüde de aynı olacak ben tanımak istemiyorum kimseyi o kendini tanıtmak istiyorsa kendi çabalasın. Adım adım dibime kdar gelene sadece selam var bundan sonra kimseyi tanımaya çalışmak yok....

Ya var ya yok. Ortası yok bundan sonra arada kalmak yok. YA evet ya hayır.

böcük, hayal kurmadan olabilir mi? acaba mı diye sorularla yaşamak istemiyorum. Sende istemiyorsun o zaman olur mu acaba sorusunu sormayalım. Ya bu yaştan sonra olmaz cümelsi lugatımızda olmasın. O anda durum neyi gerektiriyorsa onu yap. Ama ben bundan sonra erkeklere şans vermemeyi düşünüyorum. oNlar bunu hak etmiyorlar.

Görücüde de aynı olacak ben tanımak istemiyorum kimseyi o kendini tanıtmak istiyorsa kendi çabalasın. Adım adım dibime kdar gelene sadece selam var bundan sonra kimseyi tanımaya çalışmak yok....

Ya var ya yok. Ortası yok bundan sonra arada kalmak yok. YA evet ya hayır.

ama benim kafam karıştı ; hem "olmaz"ı lugattan çıkaralım diyorsun hem de herşeye "yok" ; nasıl olcak :44:

canım ben şaka yaptım hem ; inşallah aşık olacağımız insanlar çıkar karşımıza ama bence artık aşktan daha önemli olan sevgi ; saygı ve uyum... aşkta bir şapşallaşıyorsun... bizi ne yapsan o kadar şapşallaştıracak biri olmaz heralde artık ; eee belli bir hayat tecrübemiz var ne de olsa :KK34:

ama benim kafam karıştı ; hem "olmaz"ı lugattan çıkaralım diyorsun hem de herşeye "yok" ; nasıl olcak :44:

canım ben şaka yaptım hem ; inşallah aşık olacağımız insanlar çıkar karşımıza ama bence artık aşktan daha önemli olan sevgi ; saygı ve uyum... aşkta bir şapşallaşıyorsun... bizi ne yapsan o kadar şapşallaştıracak biri olmaz heralde artık ; eee belli bir hayat tecrübemiz var ne de olsa :KK34:

:) aslında anlatmak istediğim şey . Çok fazla ince eleyip olur mu acaba sorusunu sormayalım. İlk aklımıza gelen doğrudur. İlk bakış ilk his önemlidir. ayrıntılar arasında boğulmadan ya evet ya hayır ... demek istiyorum. Umarım kendim başarılı olurum :KK70:

Aslında benimde zihnim karıştı. Aklımdakileri yazıya dökünce olmadı :KK70: Sevmedim ...

En güzeli hayatı akışına göre yaşamak.

en iyisi fazla konuşmamak konuşunca ordan oraya atlıyorum en iyisi susayım :KK70:

Son düzenleme:
konuyu nasıl bağlayım derken ..nereye taşıdım :KK9:

aşk her yaşda yaşanır. AŞk yakalasın seni.... beni.... topiktiki kızları :KK70:

Son düzenleme:
Valla o kadar yapmıcaktım o işareti de en az 15 karakter dedi:)

sultannn baştan hayır hayır hayır desek rahat ederiz belki de. Bak şimdi ben bu çocuun Hatay'dan ailesinin yanına gelmek için evliliği kullancanı biliyorum mesela git görüş anla dinle sinir ol gel bir ayda düzel ne gerek var dimi...

kızlar merhaba.
ben bırısınden hoşlanmaya başladım aslında bayadır hoşlanmaya başlamışımda bugun şirkette babam yaşında bırısı farketmiş karşısına alıp noluyor dıye sordu.
Ama olmayacak bırısı kendımı toparlamam gerekıyor.Altımda çalışan ınsanlardan bırısı bır ustabaşı.şaka gıbı bana kesınlıkle uygun olmayan bırısı ama onu görünce kalbım çarpmaya başlıyor yüzüne bakamıyorum yüz -yüze geldiğimiz anda sırkette zaman duruyor ve ınsanlar sanırım halımızı farkına varmaya başladılar.
Bugunkı olayı anlatıyım haftasonu ıslerım vardı onun zaten mesai saati gittim oda gelmişti bütün gün konuştuk,işlerimizi hallettık vs bugun de o bırısıne kızmış,benı gördü ben gidiyorum sana soylemeye geldım dedı nasıl yanı dedım oyle ıste dedı normalde hıc elemanların ısten ayrılmalarına falan müdahale etmem anında şefe bildirdim istifa etmiş haberın varmı engelle diye,oda saçmalama oldu bı anda konuşmaya gelırken o sırada ya yapma saçmalama ben napcam burda demişim.Depo sorumlumuz nasıl yanı dıye kalmış.İşte operasyon sorumlumuza da konuş diye söyleyince depo sorumlumuz saçmalama kızım nolur kendını toparla deyince farkettim hakıkaten onun oldugu saatlerde sırket daha güzel geliyor bana daha cok depoda vakıt geçiriyorum,veya ben depoya cıkamazsam o ofise geliyor.
Depo sorumlumuza sacmalama abım yaşında abı ne dıyorsun sadece ıyı bırısı dıye araya gırdım dedım ıyı madem dedı ama düşününce oyle gıbı degıl bı bu eksıktı bu kadar yogunlukta bu kadar sacma sapan ılıskıde yaşadıgım olaya bak.

Onun harıcınde yarın denetlemem var napcam bakalım cok korkuyorum kötü bır sonuç çıkmasından cok ugrastım cok didindim ,ergenlikte çıkmayan sıvılcelerım cıkıyor bakalım.
rapuşum tanıma kararı almana sevındım kuzum.keske yerınde olsam bende şubat ayında ıso denetımı sonrası yıllık ızınımden kullanmak ıstıyorum bakalım.
seilam annene büyük geçmiş olsun Allah beterınden korusun canım.
gamzek sınavlarında başarılar.

hayata aşık mı olduunn:KK9: Hangi arada kııızz:))) Sana uygun olmayışını işteki konumuyla mı değerlendiriyosun tam olarak anlayamadım o kısmını canım?

Evet ben görüşcem arkadaşım aradı telini verebilir miyim dedi ona, ben de ver dedim. Bakalım neler olazak.:KK53:

canım ıstekı konumu ıle degerlendırıyorum.yoksa cok zekı cok efendı cok aklı başında,giyinişide normal ama dedıgım gıbı ıste benden alt konumda o yüzden olmaz.

X