"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy rapuscum yazayım derken yorumu es gecmişim arkadsına güvenin tamasa karsına getirecegi adamdaillaki efendi kayda değer bir tiptir bence o yüzden cok ta umutsuz olmayalım bi bkamıssın asık oluvermissin ayaylara asskkk var bu sene köklü degisiklikler var hayatlarında gecen okudum bi yerde hayatlarından cıkartmak istediklerini cıkarcaklarmıs artık sadeceistediği insanlar kalacakmış ve büyük degişimlerle yeni yönler verceceklermiş hayatlarına yazmıştım hatta bu yorumu aynen sana ama msjı gönderememiştim bi türlü inşallah olcak hepsiii canım benimbenkacıyorum kızlar yirmilikk dişim şişmeye başladı ilaç alıp yatıcam bide o cıkmasa basıma bçölece geciverse gecen sen cok cektim iki gündür sızı var buda şişiyo galiba offf bi cıkamadılar hadiinnnn ii gecelrrrr

İyi geceler seillaa... Atlatınca bugünleri kendine bol ol zaman ayıracaksın canım benim. Evet ben de görmüştüm o yorumu yüklerini atacaklar yaylar diyodu. Demek ki yükle geziyoz deve gibi...:KK1:

yok kuzum zaten delı dolu hıc cekınmesı aman soyle boyle demesı yok.
ceketımı alırım çıkarım muhabetı var resmen adamda.işine gelirse ben ıstedıgımı yaparım kımsede bırsey dıyemez aa derse ısıme gelmezse gıderım modunda.

hayata dün aşık olmuştun, kalbim çarpıyor diye anlatıyordun bugün adamı tümden sapık yapmışsın yau.

gamzenk bayaa iyi bi iletişiminiz var aman maşallah. :nazar: :KK9:

böcük naptın cinlerin gitti mi kuzucuk:KK9: Gittiyse köstebek pasta tarifi versene bana yarın deniyim diyorum.:KK55:

jeli boynun nasıl oldu?

seilla sen nasılsın?

KATİNAM neredesin okuyosan lütfen online olur musun?

miska dişini çektirdin mi bebek?

lamiaaaaaa naptın kızzz?:KK1:

buna da şükür :KK1: :nazar:

slmmm bacılarrrrrr
ayy kızlar öğle yorulmuşımki erken cıktım işten bugün evev gelip dus alıp bi uyumuşum ki annecim kıyamamış teyzem gelip uyandırdı bişeyler yedim cay lahve derken acmadı bile hala cok uykum var yatmadan bi bakıyım dedimm öperin hepinizii heeeee

cekum görüşemedik nezamandır tatlım demek ses cıkmadı aiden ama doğru diyosun subata bişey kalmamış iyi dileklerin için cok saol bende vazgectim zaten ısrardan bi psikolog arkadasımdan randevu aldım yarın ona gidecek annem biraz konussunlar ii gelir ameliyat öncesi umarım menun kalırda devam eder bi süre ii olur diye düşünüyorum bize anlatamadıgı seyler vardır içinde illaki acılır ameliyat öncesi ve sonrası ii olur diye düşünüyorum
rapuss demek numaran gitti ii olmus bak buluscak olursanız önyargılı gitme lütfen ve su ankaraya gelmek için eş durumu konusunuda kuruntu yapmanasılda kurmussun hemen kafanda öle ankaralı birisi olarak hatayda ömür gecirmek istememsi doğal değilmi ve memleketinden bi kız istemesi sırf ankara için eş bulacak değilya bu adam ben öle düşünmüyorum durum neticesinde bu kanıya varabilirsin doğal ama ön yargılı olma lütfen cocuk senin varlığını bilmiyodu ki hoş arkadasın durum degerlendirmesi yapıp uygun görmüş bu cocugun değilde arkadasının düşüncesi olabilir tmm bebeğim görüşeceksen ki görüşmelisin yeni bir insan tanıyacagını anlaşabilirsen bu insanın hayatına anlam katacagını olmayacaksada bi arkadas kazanacagını falan gibi olumlu seyler düşün
böceğim ağır abime bak sen yaaaaa demek ardı baka helal sana dediği halde kendi aradı tebrik benden sanada tabi hiçbişey olmazsa arkadas olursunuz bravoooooo
gamzenkcim bak msj atmamış ama konuşmuşsunuz sonrasındada durumu takip etmiş hoş bi durum b bence sizede tebrik ve bravoooo
hayatacım ya bu aralar yine dalgalanmalar var sende iicinde buludugun boşluk durumu yaramıyo sana sürekli hareket halinde olmalısın ki bi zaman sonra bu durumda sıkıyo seni ve yeni arayışlara geciyosun sonra olmaz diyecegin insanlara ilgi duyuosun yada ilgi duyabiliyosan neden olmasın kişiliği düzgün bi insansa senden alt birimde calışması sorun olmamalı neden bu konuya bu kadar takıntılısın sen beraber paylaşımının düzgün olabileceği seni anlayabilecek kendini yetiştirmiş gecmini saglayan calışkan düzgün bir insan olduktan sonra konumuna cok takılmamak gerek senden cok üst seviyede olupta kişiliksiz insanlar da olabiliyo bu acıdan bakmayı denesen tabi bunu sölerken git o adamı degerlendir demiyorum ki yaoma bence bunu cünkü seninkiler gercek duygular değil bence dediğim gibi içinde bulundugun buhran durumu ve sosyalleşmek bile bi noktadan sonra sana yetmiyo acl önlem almalısın olur olmaz bi insana takılıp yine canının yakacaksın tam ifade edemedim sanırım ama anlatabildim umarım
suskuncum slmlar sanada istediğin gibi olur herşey umarım

evt sınavlar konusunda epey destek oluyo sağolsun :))

çok hoşuma gitti sizlede paylaşmak istedim :)

Can Yücel
‎..
Neden hayatında biri yok diye soranlara;
Hani bazen durakta belli bir otobüs...ü beklersiniz ya
On dakika, onbeş dakika, yirmi dakika beklersiniz gelmez.
Bu arada başka aLternatifler de geçer ama binmezsiniz.
Ne de olsa "beklemişsinizdir o kadar" boşa gitsin istemezsiniz.
Sormayın artık bana..
Herhangi biriyle değil,
Beklediğime “değecek” olanla devam etmeliyim bu yola!..
Durakta yaşlanmak olsa da işin ucunda...

rapuşum bende merak ettım gamzek senınle ılgılıde ? Noldu varmı bırseyler

bende yeni haber yok cnm. en son dün konuşmuştuk :p ufukta teklif yok :p

sen naptın ?

yorum yapamadım senin durumuna da. daha doğrusu ne diyeceğimi bilemedim. en iyisi kalbinin sesini dinle yada biraz zaman ver kendine.

ya bız aynı sırkette çalıştıgımız ıcın konusuyoruz bugun ben alandaydım o geldıgınde gördü o benı cok mutlu oldu.onun vardıyası ıcın haftaya verılcek eğitim listesini teslim ettim.
İşte o sırada bu kım dıye kendı adını gösterdi tanıyormusun ben tanımıyorum ama ben sunu tanıyorum dedı benım ısmımle kendı soyadını soyledı bı kaldım.Sonrasında onun vardıyasını teftis ettim.ona bağrındım kızdıgımı anladı bundan sonra ona kızmaya karar verdım ama onun gözlerine baktıgım anda dünya duruyor ya ben hayatımda kımseye boyle olmadım normal konusurken onun yüzüne bakınca kalakalıyorum offf...

ya bız aynı sırkette çalıştıgımız ıcın konusuyoruz bugun ben alandaydım o geldıgınde gördü o benı cok mutlu oldu.onun vardıyası ıcın haftaya verılcek eğitim listesini teslim ettim.
İşte o sırada bu kım dıye kendı adını gösterdi tanıyormusun ben tanımıyorum ama ben sunu tanıyorum dedı benım ısmımle kendı soyadını soyledı bı kaldım.Sonrasında onun vardıyasını teftis ettim.ona bağrındım kızdıgımı anladı bundan sonra ona kızmaya karar verdım ama onun gözlerine baktıgım anda dünya duruyor ya ben hayatımda kımseye boyle olmadım normal konusurken onun yüzüne bakınca kalakalıyorum offf...

hakikaten baya cesaretliymiş :26:

zor bi durum ne desem bilmiorum cnm :44:

canım malesef cesaretlı delı dolu hayatta kımseyı takmayan bırısı en kötüsü ceketimi alır cıkarım mantıgında bırısı .
Ama Allahtan terbiyeli insanlar sadece bakışlarından anlayabılıyor oda dıkkat ederlerse gerı kalan bana bellı etmeye çalışıyor bırseylerı ama üst sevıyeden yada benım sevıyemden bırısı oldugunda kendıne cekı düzen verıyor cok şükür.

ayy inanamıyorum yaaa, bu ne cesaret böyleee
tepkini koy canım sakın yumuşak davranma, eğer olmayacağını düşünüyosan tabiii
gamzenk seninkinin de cesareti gitti heralde ne zaman gelir kimbilir :)

ayy inanamıyorum yaaa, bu ne cesaret böyleee
tepkini koy canım sakın yumuşak davranma, eğer olmayacağını düşünüyosan tabiii
gamzenk seninkinin de cesareti gitti heralde ne zaman gelir kimbilir :)

evet gitti valla :p

okul açılınca görcem bakalım gelcek mi gelmicek mi :p

Gelişme sıfır kızlar ne arayan var ne soran, beklemiyom da zaten valla biri büyü yapmış herhalde bana:KK9:

aslında bu tanışma yöntemi bana biraz tuhaf geldi.

sonuçta çocuk seni tanımıo. tanımadığı birini aramak zor çekinir insan.

keşke 3 lü bi buluşma ayarlasaydı arkadaşın daha güzel olurdu :p

X