"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evde kalmış hatunlarrrr bende sizden biri olaraktan yine boş boş geldim : ))
işler çok ama çok yoğun kızlar yaa, çıldıracağım valla artık,dün nasılbirgündü bir allah biliyor birde benn
başımdaki müdür deseniz tam müdür
kimler müdür olurmuş hikayesini biliyorsunuzdur, işte benimkiside tam öyle bir müdür
neysee.....

gamzennkkkk çoksevindim bebişimm, hayırlı uğurlu olsun, topik icraat gördü yaa
hiç kasmakendini, rahat olursan herşey çok daha güzel olur merak etme

cekuu sizinde bebişiniz sağlıklı sıhhatli, analı babalı büyüsün inşallahh
benim en sevdiğim isim cemre. eğer ilerde becerip evlenebilirsem birde herşey yolunda giderde kızım olursa adını cemre koymayı çok ama çok istiyorum

böcüüüükkkk gözümden kaçmadı bu arada sende seviyormuşsun cemre ismini bak : ))
ağır abi demeyin bana yahuuu, hep beni buluyor öyle tipler nedense
ben ne kadar cıvıl cıvıl olsun, modern olsun derken, ya tarzı ağır yada beyni ağır olanlar yada anacılar bulur beni hep :))) benden sana mı bulaştı kuzum

katinacım sende epeydir gelmiyorsun, iyi misin???

çileeeeekkkkkkkkkkkkkkk

seillacım sendende ses çıkmamış

bu arada kısa bir zaman sonra bende akşamları yada h.sonları bu pistlerde cirit atabilirimmmm : ))))))))))
abim dün eve dizüstü almışş, geriye kalan sadece net
bu konuda pek araştırma yapamadım, internet paketleri fiyatları anlaşmaları hakkında azıcık bilgi bekliyorum sizden kızlarr

Son düzenleme:
işler çok ama çok yoğun kızlar yaa, çıldıracağım valla artık,dün nasılbirgündü bir allah biliyor birde benn
kimler müdür olurmuş hikayesini biliyorsunuzdur, işte benimkiside tam öyle bir müdür
neysee.....

benim en sevdiğim isim cemre. eğer ilerde becerip evlenebilirsem birde herşey yolunda giderde kızım olursa adını cemre koymayı çok ama çok istiyorum

ben ne kadar cıvıl cıvıl olsun, modern olsun derken, ya tarzı ağır yada beyni ağır olanlar yada anacılar bulur beni hep :))) benden sana mı bulaştı kuzum

çileeeeekkkkkkkkkkkkkkk

bu arada kısa bir zaman sonra bende akşamları yada h.sonları bu pistlerde cirit atabilirimmmm : ))))))))))
bu konuda pek araştırma yapamadım, internet paketleri fiyatları anlaşmaları hakkında azıcık bilgi bekliyorum sizden kızlarr

saol cnmm. kasmamaya çalışıorum ama çok heycanlıyım yapı itibariyle :KK43:( aşıcam inşallah.

bugün uzaktan gördüm.

çalışma salonunda çalışıodu. bi dedim ben de kalsam mı sonra vazgeçtim :p başım ağrıodu biraz hem çok hevesli görünmiim. biraz merak etsin :p

gözlemlediğim kadarıyla çalışkan baya velet gibi tembel değil :))

bi de ben hiç tanımıorum. haftaya arkadaşıma söylicem sorsun soruştursun birazz :))

artık daha ççok girceksin nete :)) çok iyi oldu bbu..

Son düzenleme:
raapuuşşş seni bekliyoorruumm. bak yatar uyurum gül cemalimi göremezsin he :)

Canım gönderdiğin adresten ekledim.:)

neysee.....

çileeeeekkkkkkkkkkkkkkk

jeliiii demek akşamları da gireceksin, çok sevindim valla.:)) Ben TT kullanıyorum sınırsız, ayda 40 gibi bi şey, güzel memnunum.

saol cnmm. kasmamaya çalışıorum ama çok heycanlıyım yapı itibariyle :KK43:( aşıcam inşallah.

bugün uzaktan gördüm.

çalışma salonunda çalışıodu. bi dedim ben de kalsam mı sonra vazgeçtim :p başım ağrıodu biraz hem çok hevesli görünmiim. biraz merak etsin :p

gözlemlediğim kadarıyla çalışkan baya velet gibi tembel değil :))

bi de ben hiç tanımıorum. haftaya arkadaşıma söylicem sorsun soruştursun birazz :))

artık daha ççok girceksin nete :)) çok iyi oldu bbu..

Bakışmışsınızdır gene herhalde, tavırlarında var mıydı bi değişiklik?

KATİNAM; SEİLLAM; MİSKAM; ÇİLEKİM gelin artık yau. :KK19:

Canım gönderdiğin adresten ekledim.:)

jeliiii demek akşamları da gireceksin, çok sevindim valla.:)) Ben TT kullanıyorum sınırsız, ayda 40 gibi bi şey, güzel memnunum.

Bakışmışsınızdır gene herhalde, tavırlarında var mıydı bi değişiklik?

KATİNAM; SEİLLAM; MİSKAM; ÇİLEKİM gelin artık yau. :KK19:

yok bakışamadık ya :p o beni görmedi bugün hiç..

arkadan gördüm. ders çalışıodu. seyrettim azcık :))

yrn anlıcam bakalım tavirında deişiklik olcak mı :p

senin büyükbaş napıo? yarındı dimi parti :p

Son düzenleme:
yok bakışamadık ya :p o beni görmedi bugün hiç..

arkadan gördüm. ders çalışıodu. seyrettim azcık :))

yrn anlıcam bakalım tavirında deişiklik olcak mı :p

senin büyükbaş napıo? yarındı dimi parti :p

Bak bakalım nasıl davrancak, hemen gelse ne güzel olur aslında sıcağı sıcağına. Gerçi sen heyecanlısın, biraz yavaş gelmesi daha münasip olabilir:)))

Yok canım görmedim ki bugün temizlik yaptım, alışveriş vardı. Parti yarın, ben başköşeye geçmeyi planlıyorum:)))):KK37:

Bak bakalım nasıl davrancak, hemen gelse ne güzel olur aslında sıcağı sıcağına. Gerçi sen heyecanlısın, biraz yavaş gelmesi daha münasip olabilir:)))

Yok canım görmedim ki bugün temizlik yaptım, alışveriş vardı. Parti yarın, ben başköşeye geçmeyi planlıyorum:)))):KK37:

evt ya baya heycanlıyım ..

kararsızım bende.

bi diorum hemen olsa keşke. bi de yok yok hemen olmasın diorum :26:

ama bu süre çok da uzamasın tabi :KK1:

geç geç en başa otur kalsın öyle ye iç gül senin partinmiş gibi :))

evt ya baya heycanlıyım ..

kararsızım bende.

bi diorum hemen olsa keşke. bi de yok yok hemen olmasın diorum :26:

ama bu süre çok da uzamasın tabi :KK1:

geç geç en başa otur kalsın öyle ye iç gül senin partinmiş gibi :))

Uzamasın evet:))

Bakalım artık kalır mı kovalar mı:)))

Uzamasın evet:))

Bakalım artık kalır mı kovalar mı:)))

evvt erkek ne de olsa napcağı belli mi olur. bakalım bu nası bi tip :))

ben ztn bu kadar çabuk beklemiodum. çekingen biri gibi gözüküo dışardan.. acaba ark çocuktan habersiz söylemiş olabilir mi diye de aklımdan geçmio değil :KK37:

ben ztn bu kadar çabuk beklemiodum. çekingen biri gibi gözüküo dışardan.. acaba ark çocuktan habersiz söylemiş olabilir mi diye de aklımdan geçmio değil :KK37:

Canım ben o kalır mı kovalar mıyı büyükbaş için dedim. Öyyle kalır mı beni başköşede görünce yoksa kovalar mı git diye anlamında:)) Seninki,yle bi alakası yok, sen olumlu düşün şu an pliz. Topiğimizin şansını açıcaksın bak sana güveniyoz:))

Canım ben o kalır mı kovalar mıyı büyükbaş için dedim. Öyyle kalır mı beni başköşede görünce yoksa kovalar mı git diye anlamında:)) Seninki,yle bi alakası yok, sen olumlu düşün şu an pliz. Topiğimizin şansını açıcaksın bak sana güveniyoz:))

hee büyükbaşa demiştin demek. bence kalakalır bişey yapamaz..

inşallah cnm artık topiğimiizin şansı açılsın dimi ya :p

ehehe süslen püslen baş köşeye geç sonrada sallama çok eğlenceli iş yav :)

yok canım ilkokul çocuğumu arkadaşın böyle saçma bişey yapsın

yok canım ilkokul çocuğumu arkadaşın böyle saçma bişey yapsın[/QUOT

biraz deişik birisi. espri yapmayı sever. şaka mı söylüo gerçek mi dio bazen anlaşılmaz. o yüzden öyle dedim.

ama bu konuda öyle bişe yapmaz haklısın . bi de geçen hfta yeni çocuk bizi konuşurken görmüştü. sonra söylemiş heralde. bu hfta ark beni görür görmez kenara çekti anlattı işte :p

erkeklere hiçç güvenim kalmadı napim ya her türlü şey aklıma gelio artık :p

hee büyükbaşa demiştin demek. bence kalakalır bişey yapamaz..

inşallah cnm artık topiğimiizin şansı açılsın dimi ya :p

Bence de odundan hareket beklenmez ki.

Açılsın tabi artık vakti geldi de geçiyo bile, lamiadan da bi atak bekliyoruz:)

ehehe süslen püslen baş köşeye geç sonrada sallama çok eğlenceli iş yav :)

Evet valla eğlenmek istiyorum artık:))))

kızlar face de son yaptığım yorumu görebiliyorsanız benimkini de görürsünüz. yorum bekliyom bacılar :KK70:

X