"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kıymetimizi bilmeyenler utansıınnn :)

kıymetimizi bilmeyenler utansıınnn :)

Aminn.

boşalttımm ..

face ten de yazabilirsin. offline olduğuma bakma her daim oralardayım ben :))

Tamam canım.

utanmaz onlar be canım biz yakınırız anca kıymetimizi bilmiyolar diye

Katılıyorumm.

ahh ahh sorma. Rabbim bunları neden bu kadar kaba akıllı yaratmış bilmiyorum ki. odunlar

Katılıyorumm:))

gooood morniiing vietnaaam :)

bilin bakalım nerdeyim ? yok yok güzellik salonu değil ; işteyim
kardeşim dedi ki ; maden sizin orda tadilat var sana da bir yatak odası yapsınlar ; aaa dedim süper fikir ; pzt hemen patronuma söyleyeyim :)

en son tuvalete boy aynası koyalım ve büyük olsun demiştim... eee numuneleri deniyoruz...
o da istersen bir de tuvalet masası yaptıralım dedi ; olur dedim ama makyaj malzemeleri de alır mısınız ; sen yap listeni ben alırım dedi sağolsun ,

yaa evde olduğumdan daha huzurluyum; huzurlu değil belki ama faydalı ya da verimli diyeyim...

özledim sizi ; biraz yazıp sonra çalışmaya başlayacağım eee pazar pazar boşuna gelmedim yaaa ...
geçen hafta ingilizler mahvetti beni en son cuma günü iki ayrı müşteri vardı aralarında pinpon topuna döndüm akşam saat 7 sularında da dağılmış durumda patronumu fırçalar hale gelmiştim...
yazık adamcağız da tamam sen sakin ol diye alttan alıyordu beni... beni paintballda vurmaktan da vazgeçmiş
cuma işten çıktım ayakta duracak halim yoktu ama anneme hediye almam gerekiyordu ve gitmem gereken alışveriş merkezine kulağımda jelinin sesiyle yarım saat yürüyerek gitmiştim...
sağolsun eşlik etti bana yolda ; o olmasa bir adım bile atamazdım valla... daha iyiymiş ama yine de ağrısı var biraz ; birikmiş işlerden girememiş ama ben özet geçtim sizden...
hoş özetlik bir halimiz yok hiçbirimizin de ama olsun

dün de erken çıktık işten paintball oynadık ; keyifliydi ama benim takımım yenildi eee malum patron takımı kazandı
bu arada arkadaşımın arkadaşı da geldi ; aynı takımdaydık... güzel çocukmuş ama pek öyle muhabbet ortamı olmadı... bilirsiniz erkekler bu tarz oyunlarda tamamen kazanmaya odaklanırlar ya pek oyun odaklıydı arkadaş ; oyundan sonra da hemen dağıldık zaten... benim de eve gidip anneme pasta yapmam gerekiyordu... ben de ilgi göstermedim ama dediğim gibi oyun odaklıydık... o kazanmak için küçük hileler yaptı ben de gayet kurallara uygun hareket ettim... bir ara bana "sen kırmızı ışıkta da geçmezsin" dedi... ben de "niye geçeyim ki" dedim ... en son giderken de ben arkadaşıma görüşürüz dedim ; çocuğa da uzaktan görüşürüz dedim... başka arabalarla gidecektik zaten... yani belki yanına gidip tanıştığıma memnun oldum filan diyebilirdim ama demedim... ne bileyim çok üzerinde durmadım ; birşeyler beklemekten pes etmiş halimle... ilgisini çektiysem söylesin arkadaşına; yoksa uğraşamayacağım... zaten zamanım da yok hatta kafa yormak için bile zamanım yok şu aralar... sendenim rapuşummm... çalışalım ; koşturalım her işe... mutsuz olacağımıza çalışmaktan bitkin olalım

neyse öpüyorum hepiniziiii... ara ara bakarım uğramış mısınız diye...

good morning süslü böcüüüüük :))
pazar pazar işyerinde miyim dedin ??? ağlamak istiyorum :))))))))))olsun olsun ,gayet neşeli ,enerjik ve iyi gibisin ,maaşallah :)))
ben de sabah sevgilimle kahvaltı yaptıııııııııım ,biraz acık havada dolandık,
nefes aldım ve evdeyim :))kaldı 4 haftaaam :) öperim hepiniziiii :) bu kemoda sevgiliyi öpmek de yasak yaaaaaaaaaa oooooooooooof :))))

evdeyim artık :) yapmak istediğimin hepsini yapamadım ama fena değildi... off sipariş girdiğim sistem yavaş ; benim kadar hızlı olsa bitirmiştim hepsini :)
neyse bu hafta da sık çalışmaya devam ; yapacak birşey yok...

güzel bir pazar açılışı olmuş katinam... pazar kahvaltısı yapmak sevgiliyle :)))
yaaa niye öpemiyorsun ; hassas bağışıklık sistemi gibi bir durum mu var? ama olsn bak en azından biliyorsun ki 4 hafta sonra öpeceğin bir sevgili mevcut

demek sonunda tanıştın haa. hoş çocuk demek :))

bakalım inş harekete geçer . face i var mı acaba :)

demek sonunda tanıştın haa. hoş çocuk demek :))

bakalım inş harekete geçer . face i var mı acaba :)

facete yokmuş canım... tanıştık ama sanki oyun oynamak için tanıştırılmış gibi olduk... toplasan 2 saat aynı ortamdaydık...
güzel çocuk ; beyaz tenli renkli gözlü filan... boyu uzun değil ama bende uzun tabii :)
bilmiyorum ; üzerinde de düşünmek istemiyorum açıkçası...

bncede cnm hiç üzerine düşme..

geliceği varsa gelir zaten..

ben de öyle dedim :)
senin üst sınıftaki çocukla tekrar karşılaştınız mı?

anlattığım meraba demem olayı perşembe günü olmuştuç o gün kütüphane de bi kaç kere göz göze geldik.

cuma günü de uzaktan gördüm. yanında hep bi sürü arkadaşı oluyo. baya büyük bi grubu var sanırım

yok öyle popüler filan değil..

kendi halinde bi çocuk..

belli kişilerle takılıo zaten. 4-5 kişilik bi grup sanırım. erkek hepside. beraber görüorum hep.

film izliyordum ; dalmışım canım yaa... nihaye izleyebildim "Black"i... dram ama yine de iyi ki izlemişim...

bu arada sen yazdıkça birşeyler hep üniversite yıllarım aklıma geliyor :)
öyle gruplar ; kalabalık arkadaşlıklar filan... umarım güzel şeyler olur :)

kızlar ben geldim.Safranboluya gıdemedım arkadaşımın nöbeti vardı ama değişik bır haftasonu oldu hıc beklemedıgım olaylar gelişti.Cuma günü benım 7 yıldır beraber oldugum kısı ıle görüştük yemek yedık,sohbet ettık gerçekten ınanılmaz derecede değişmiş ve herseyın kıymetını anlamış durumda ve cuma onda kaldım çalıştıgım yere yakın başka bır sehırde yaşıyor ve o sehırden ıstanbula geçmem imkansız dıye bır suru seyden konustuk cok farklıydı ama eskı halımden benım hıcbırsey kalmamış sevgı anlamında zaten onda kalacağımdan dolayıda o karşı cins olarak davranmadı eskılerden konu açılsada farklıydı hersey.Dün 2 gıbı guzel bır kahvaltı yaptık.Sonra bırlıkte istanbula döndük dedesi,ablası aramasına ragmen eskıden geç kaldım dıye gerilen adam onlara yalan soyleyıp benım yanımda bıraz daha fazla kalmaya çalıştı.Garipti onun üzerine annemle babamın yanına gittik.Pazar onlarla kahvaltı ettım onlara zaman ayırdım.Şimdide kendımı acayıp rahatlamış şekilde hissediyorum.

Kızlar size birşey sorcam kader dediğimiz olay gerçekten hayatta yaşamamız gereken şeyleri yaşayıp bızı o dönemlerde farklı gördüğümüz olayları tekrardan sıfırdan yaşamamız için bir fırsat olabilirmi?

keşke kader öyle bişey olsa diye geçti içimden :)) ama bana hiç olmadı kaçan fırsatlar hep kaçtı:))

ama belkide ben göremiyorumdur

kızlar benim hayatımda iz bırakan bir kişi oldu böyle gözümün içine bakardı sonra ben naptım onu terkettim ondan sonra hayatıma girenlerde hep onu aradım şimdi bikaç gündür birisiyle görüşüyorum aynen öyle bikaç günde yapmadığı jest kalmadı baya evlenem teklif falan etcek sandım bir an ama hiç bişey hissetmiyorum ne yapmalıyım onuda bilmiyorum sonra pişman olcam diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…