"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben iyi yapmışsın derken üst sınıftaki çocukla ilgili olanlar için demiştim :)
veletl ilgili yorumsuz kalayım... ama bir nedeni yok :)

uuuvvv salsa ççok eğlenceli bi dans ve süper arkadaşlıklar kurabilirsin. salla insanları onların içleri fesat. şiddetle tavsiye ediyorum. ben dans özürlü olduğum halde çok eğlenmiştim ve de çok eğlenceli arkadaşlar edinmiştim

evet görücez tabii ama ben vakit kaybetmeyişini beğendim :)

evt ben de şaşırdım kendimdeki cesarete :))

ama bunda çocuğunda payı var hani. çok mütevazi ve kibar bi tip. öyle bi bakışı var ki hiç çekinmedim meraba derken gayet rahat söyledim.. ben de anlamadım nası oldu :))

rapuşum nasılsın ?

benim yemek iptal oldu ne üzldüm ne üzüldüm :)
evimde oturmuş biraz depresif halimle çalışıyorum...

İyiyim be yivruumi sen niye depresyoniksin yemek iptal oldu diye mi? Ne yemeği bu bu arada?:44:
Abim burdaydı, o gitti ben de yarın yazılıya girmeyen gıcık veletler için soru hazırlıycam şimdi.

selam kızlar uzun zamandır takip edemiyordum ne çok şey yazmışşınız okuyamadım :)

Selam ne var ne yok okyanus?

burdayız kader arkadaşlığı yapıyoruz:)

Aynen öle yapıyoruz.:)))
Seninki napıyor yüzük beğendiniz mi?

Bu devirde kibar ve mütevazı bir adam, süpermiş valla kaçırma.

o kendi kendine beğeniyo. bugün kuyumcuya gitmiş :) Annemde diyo sözlen kır şeytanın bacağını anlaşamazsan ayrılırsın. çatlak ayol benim annem

yani velete soğuk davranıyim, dier çocuğa sıcak dimi :))

Taktik faslında sınıfta kaldı biliyosun velet, artık nasıl istiyosan öle davran canım:)) Çocuğa sıcak davran tabi, fazla diil.

o kendi kendine beğeniyo. bugün kuyumcuya gitmiş :) Annemde diyo sözlen kır şeytanın bacağını anlaşamazsan ayrılırsın. çatlak ayol benim annem

Aynı benim annemin kafadanmış. Kafana göre takıl diye diye özgürlük bağımlısı yaptı beni:)) Denesen mi ki yav.

evt haklısın dediğin gibi yapıcam.

okyanusun ; keyifler nasıl ?

lamia ; annenin yaklaşımı doğru aslında... amaç tanımak, biraz daha iyi tanıdığında olmayacağını anlarsan ona göre davranırsın...

gamzenkcim ; umarım mütevazi olduğu kadar da akıllı bir çocuktur :)

rapuşum ; kolay gelsin sana da bana da o zaman... yemek müşteri ile yemekti ama çok yorgunmuş oteline gitmek istemiş... biz de patronumla nasıl üzüldük anlatamam :)
depresifim çünkü reglim yaklaşıyor bir de ben düşünmek istemedikçe sürekli birileri yalnızlığımı hatırlatıyor... tabii ben geyiğe vurduğum için üzüldüğümü düşünmüyorlar ama böyle bir konuda da ne hissettiğimi nasıl anlatabilirim ki herkese... ben de artık "çok boş boş konuşuyorsunuz ; faaliyet görelim" diyorum napayım... yani regl öncesi ruh halim ve insanların densizlikleri diyelim depreşmemin nedeni :)
bu arada paintball olayından sonra program yapalım diye ısrar ediyor iş arkadaşım ; şu meşhur arkadaşıyla tanıştırmak için... annemin doğumgünü dedim ; birgün önce kutla yok eve biraz geç git... yok dedim olmaz ; kardeşimle işim var hediye bakıcaz... oldu beyefendi için başka bir programımı daha değiştireyim o da teşrif etmesin yine... ona da "belediye başkanının doğum gününe katılacakmış dersin" dedim :) işin özü pek suratsızım ben bu ara...

inşallah cnm. düzgünü beni bulmazda bakalım bu sefer ki akıllıdır inşallah..

sen de naza çekme artık . buluş şu çocukla. çok merak ettim belki de çok hoş biridir :))

Yalnızlığımızı yüüzümüze vurmakta üstlerine yok, Allah herkesi bildiği gibi yapsın. Planını değiştirme elbette canım, kesinlikle haklısın, ya gelir ya gelmez daha fazla sinirlenme bari. Ben de Muhteşem Yüzyıl izliycem birazdan, bu haftayı kaçırdım her zaman olduğu gibi, bi hafta ne zaman geçmiş anlamadım o da ayrı konu tabi:)

inşallah cnm. düzgünü beni bulmazda bakalım bu sefer ki akıllıdır inşallah..

sen de naza çekme artık . buluş şu çocukla. çok merak ettim belki de çok hoş biridir :))

naza çekmek değil ki hayatım ; bir öncekinde onunla tanışmam için yapılan bir organizasyondu teşrif etmediği.. cts gec yarısına kadar belediye başkanı ile işi varmış... evet ben de 18lik saf hatunum inanıcam ; yahu gerçek olsa bile inanmazsın buna... üstelik o zaman da bir arkadaşın düğün eğlencesi vardı ve ona gitmemiştim tamam çok da gitmek istemiyordum ama gidip fazla kalmadan dönebilirdim... yani onun için iptal edilmiş organizasyon sayısını 2ye çıkarmak istemiyorum hiç...

boğazım da acımaya başladı.. mızmız da oldum tam oldu...

izle bakalım ben biraz daha çalışıp sonra yatarım...

bu cts en yakın arkadaşlarımdan biri nişanlanıyor... veee ben gruptaki son hatunum ; evde kaldım yaaa... evlilik bir kenara biri olsaydı yaa biri...
resmen bir arkadaşımı daha kaybediyorum

Son düzenleme:
Gamzenk sen de büyük gelişmeler görüyorumm bu seferki çabalar boşa çıkmaz inşallah :)
Eveeet rapuşş 5 haftamız kaldı son 2 haftayı da sayma 3 hafta ders işleyebilcez sadece valla ben de 1 derste geri kaldım 3 haftada toparlamam lazım. 2. yazılıları ben de yapmadım daha, haftaya yapcam.
Böcüğüm sen doğum günü organizasyonunu erteleme hiç o çocuk için, madem bu kadar meraklıydı eklesdi belediye başkanını da senin yanına gelseydi Kaderinde varsa tanışırsınız zaten salla gitsin Yalnızlığımızı gözümüze sokmak isteyenleri de napıyoruz kafamıza takmıyoruz, biz mükemmeli beklediğimiz için yalnızız onlar gibi aza kanaat etmedik etmeyeceğiz (desemde inanmayın) ama gerçekten üzülmeyin öyle şeylere kuzucuklar. Ben gayet relaxım hiçbişeyi kafama takmıyorum artık

kızlar selam.
Cekum merak etme gerçekten çok iyi saf bır arkadaşım ve onun arkadaşları ile gidiyorum değişik bir haftasonu olacak benım ıcın buyuzden cok mutluyum.
Lamia bende boyle düşünüyorum benım ıcım fesat olmadıgı ıcın ben o niyetle gitmicem.
Böcük boşver canım o kendı kaybettıgı ıle yansın.
Gamzek cım sen yıne de erkek oldugunu unutma şimdiden daha ilk görüşlte mütevazi ve kibar deme bence önce bak gör eğer olabiliyorsa tanımaya çalış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…