"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

keşke kader öyle bişey olsa diye geçti içimden :)) ama bana hiç olmadı kaçan fırsatlar hep kaçtı:))

ama belkide ben göremiyorumdur

kızlar benim hayatımda iz bırakan bir kişi oldu böyle gözümün içine bakardı sonra ben naptım onu terkettim ondan sonra hayatıma girenlerde hep onu aradım şimdi bikaç gündür birisiyle görüşüyorum aynen öyle bikaç günde yapmadığı jest kalmadı baya evlenem teklif falan etcek sandım bir an ama hiç bişey hissetmiyorum ne yapmalıyım onuda bilmiyorum sonra pişman olcam diye korkuyorum

Nerden tanıştınız? Bazen insanlar netten tanışmaları "ilişki" olarak adlandırıyor, msn den yazılanları da "jest"... Öyle değildir umarım.

böcük bu bebeden de iş çıkmayacak anlaşılan.
Mora boyasaydın suratını onun.:KK37:

Harbi gelişme sıfır yaa, bu nedir bee!

Hadi gamzenk sen şu gruplu kantin çocuunu tavla bari!

Ben gezdim tozdum güzel bi haftasonuydu.
Artık aklıma koca kelimesi gelmiyor bile kızlar böle devam edebilmek istiyoruuum!:nazar::KK9:

böcük bu bebeden de iş çıkmayacak anlaşılan.
Mora boyasaydın suratını onun.:KK37:

Harbi gelişme sıfır yaa, bu nedir bee!

Hadi gamzenk sen şu gruplu kantin çocuunu tavla bari!

Ben gezdim tozdum güzel bi haftasonuydu.
Artık aklıma koca kelimesi gelmiyor bile kızlar böle devam edebilmek istiyoruuum!:nazar::KK9:

bakalım rapuşumm..

bi adım attım ya korkmuştur kesin bak gör kaçıcak bu da :KK1:

ben de gezdim arkadaşlarla. bu seferkiler de aynı dertten muzdarip. benim çevrem böyle bizim gibi kızlarla dolu maalesef :KK43:

neyse en azından yalnız değilim :KK37:

yani çok ince düşünceli davrandı daha ilk gün çiçek falan almış gelmiş kapıda bekliyo ve hislerini çok açık ifade etti çok heyacanlandığını benimle konuşmak için yaptıklarını ortam yaratmak için falan fialan detaylar ama daha önce hiç böylesiyle karşılaşmamıştım

bakalım rapuşumm..

bi adım attım ya korkmuştur kesin bak gör kaçıcak bu da :KK1:

ben de gezdim arkadaşlarla. bu seferkiler de aynı dertten muzdarip. benim çevrem böyle bizim gibi kızlarla dolu maalesef :KK43:

neyse en azından yalnız değilim :KK37:

Evet canım teselli olmuş en azından:)) Teselli olucak bi durum da yok aslına bakarsan.
Kaçarsa kaçsın, erkek arkadaşlarıyla gezswin. Pehh. Çok umrumuzda yani.:KK76:

yani çok ince düşünceli davrandı daha ilk gün çiçek falan almış gelmiş kapıda bekliyo ve hislerini çok açık ifade etti çok heyacanlandığını benimle konuşmak için yaptıklarını ortam yaratmak için falan fialan detaylar ama daha önce hiç böylesiyle karşılaşmamıştım

Ay ne güzel. Kapıya nasıl getirdin canım? Biz biraz o kısımda tökezliyoruz ya hani, fikrimiz olur belki diye:) Kendi geldi filan deme lütfeen.

böylesi ender bulunur zaten. kaçırma bence.

çok sevio demekki seni ne güzel :)

böylesi ender bulunur zaten. kaçırma bence.

çok sevio demekki seni ne güzel :)

anlamadım bende ondan kıvranıyorum insan olarak azıcık bu durumdan etkilenmem gerekirdi sanırım bi daha karşıma böyle bişi çıkmayabilir

ya ben hep böyle birsinden ilk anda hoşlanmışımdır yani sonradan zamanla birsinden hoşlanabilrmi insan o konuda biraz cahilim yardım bekliyorum

cnm benım benımkısıde sürekli kaçtığına inandığım bırısı ıdi.Biz 17 yaşında tanıştık 7 yıl çıktık ama ailesi istemediği ve para hırsından dolayı benı küçük gördü hep.Ailesinin karşısına çıkıpta ben bu kızı istiyorum dıyemedı.Ama ne zaman arasam yanımda bıde bana artık ınanmadıgını nefret ettiğini ve maddi durumlarımızdan dolayı olamayacağımızı benım x ile olan ilişkimde yüzüme kusmuştu.Bende arkamı dönüp bitirmiştim.ve yenı bır ılıskıye başlayıp tellerımı değiştirmiştim.Fakat tesadüfen kuzenım bırısı ıle çalışıyor tekstil işi yapıyolar orada karşılaşmış ve kuzenımden almış telimi.Aradı geldi aldı para hırsı sıfırı gördürtmüş ona şimdi hayatını toparlamaya çalışıyor ve hayatında benı almaya eskısınden daha ıyı sekılde çalışıyor.Bılmıyorum ama ben ıstemıyorum sadece sanırım boşluktayım kafam karıştı.

anlamadım bende ondan kıvranıyorum insan olarak azıcık bu durumdan etkilenmem gerekirdi sanırım bi daha karşıma böyle bişi çıkmayabilir

ya ben hep böyle birsinden ilk anda hoşlanmışımdır yani sonradan zamanla birsinden hoşlanabilrmi insan o konuda biraz cahilim yardım bekliyorum

Eskiden olsa derdimki direkt asla sonradan hoşlanılmaz ama böyle düşünmüyorum artık çünkü ilk başta hoşlandığın kişi hayatını mahvedebiliyor.Hayatını alt üst edebiliyor.
Eğer birisi gerçekten senı sevıyorsa sevebilirsin belkı aşık olmazsın ama acı çekmezsin zamanla sevmeye başlarsın çünkü onu tanırsın onun sana olan sevgısını seversin ve olur yanı şans vermek kötü bırsey degıl canım.

kuzum arkadaşlarım çıtlattı bi görüş falan diye sonra telefonumu verdiler aradı görüşelim dedi ben de ii tamam dedim beni almaya geldi kapıya yani bu kısmını mı atladım :)))

good morning süslü böcüüüüük :))
pazar pazar işyerinde miyim dedin ??? ağlamak istiyorum :))))))))))olsun olsun ,gayet neşeli ,enerjik ve iyi gibisin ,maaşallah :)))
ben de sabah sevgilimle kahvaltı yaptıııııııııım ,biraz acık havada dolandık,
nefes aldım ve evdeyim :))kaldı 4 haftaaam :) öperim hepiniziiii :) bu kemoda sevgiliyi öpmek de yasak yaaaaaaaaaa oooooooooooof :))))

Ay ne hoşsun sen yaaa, liseli aşıklar gibi dolaşıyosunuz yani öpüşmek bile yasak:))) Enişte bey de dört gözle bekliyodur buse konduram diye, bi aycık kalmış hadi hadi az kalmış:)

çok çirkin veya çok gıcık bi tip olmadıktan sonra bence hoşlanılabilir.. ben hiç bi zaman ilk görüşte hoşlanmamışımdır. hep zamanla olmuştur...

kuzum arkadaşlarım çıtlattı bi görüş falan diye sonra telefonumu verdiler aradı görüşelim dedi ben de ii tamam dedim beni almaya geldi kapıya yani bu kısmını mı atladım :)))

Hah tamam işte "ii taam" demişsin:)) Evet bu kısmı soruyodum canım teşekkü ederim çok sordum gerçi ama cımbızla da olsa aldım lafı yani:))) Ne zor kadınsın yahu:)))

katinam benım yazacaklarımı sacıuzunum yazmış:) aynı fıkırdeyım bende çok hoşsunuz liseli aşık hallerine geri dönmüşsünüz :)

cnm benım benımkısıde sürekli kaçtığına inandığım bırısı ıdi.Biz 17 yaşında tanıştık 7 yıl çıktık ama ailesi istemediği ve para hırsından dolayı benı küçük gördü hep.Ailesinin karşısına çıkıpta ben bu kızı istiyorum dıyemedı.Ama ne zaman arasam yanımda bıde bana artık ınanmadıgını nefret ettiğini ve maddi durumlarımızdan dolayı olamayacağımızı benım x ile olan ilişkimde yüzüme kusmuştu.Bende arkamı dönüp bitirmiştim.ve yenı bır ılıskıye başlayıp tellerımı değiştirmiştim.Fakat tesadüfen kuzenım bırısı ıle çalışıyor tekstil işi yapıyolar orada karşılaşmış ve kuzenımden almış telimi.Aradı geldi aldı para hırsı sıfırı gördürtmüş ona şimdi hayatını toparlamaya çalışıyor ve hayatında benı almaya eskısınden daha ıyı sekılde çalışıyor.Bılmıyorum ama ben ıstemıyorum sadece sanırım boşluktayım kafam karıştı.

hayatacım yaa senin olaylarında da hep zengin erkek fakir kız yok fakir erkek zengin kız durumları var tam Türk filmi gibi:)
Ben bi şey anlaamdım yalnız, nerden hortladı bu çocuk senin planların nasıl bu kadar değişti haftasonu için?
Sen onda paat diye nasıl kaldın, neler konuştunuz?
Ailesinin karşısına çıkamayan adam sonradan nasıl çıkacak ki?:KK19:

çok çirkin veya çok gıcık bi tip olmadıktan sonra bence hoşlanılabilir.. ben hiç bi zaman ilk görüşte hoşlanmamışımdır. hep zamanla olmuştur...

Ben de zamanla hoşlanmışımdır hep. Demlene demlene hoşlanıyorum, hatta en başta muhakkak gıcık bulduğum tiplerden hoşlanıyorum. Sonra demlene demlene nefret ediyorum:)))))))

Son düzenleme:
X