"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gerçekten çok ayıp etmiş ama belki çok önemli bir iştir.yinede bir kaç atlatmadan sonra bir buluşma ayarlanabilir bence ya. belki çok yakışıklı ve iyi biriir. insan meraktan buluşur yine buluşur

O zaman eğlen coşşş canım

iyi geceler kızlar...

cekucum yeni gördüm ; boynunda birazcık sorun var... bir süre aksesuar olarak boyunluk kullanması gerekiyormuş
bugün konuşamadık hiç... sanırım yarın akşamdan önce de konuşamayız...
o da birikmiş işlerini bitiricem diye uğraşıyordur kesin...

haklısınız kızlar. ben yine de dikkatli oluyim. ne de olsa erkek milleti. adımlarımı sağlam atıyim..

böcükcüm iyi geceler
ben gelene kadar gitmiş herkes (
bende depresyondayım sanırım doktoru bile inandıramadım ama:) evim çöplüğe dönmüştü hiçbişe yapmak gelmedi uzunca zamandır bi güzel temizlik yaptım terapi niyetine

slm kızlarr. kimseler uğramamış bugün topiğe. naptınızz bakim :)

ben yorgunum yine ufak bş sınav ddemiştim ya. o sınav baya zordu. hocalar bizi baya şaşırttı.

zar zor da olsa geçtim neyseki . artık bi kaç hfta rahatım çok şükür :)

:) valla istesem de yapamıyorum hamaratlık öyle boş boş oturup yatıyorum evdeyken agır kaldırmam yasak hem de 6 ay :)))ben hiç birşey kaldırmıyorum :) zevzek ingilizler diyorum :) talip yoksa boş konuşmasınlar :))

:) sık dişini canım bitiyor okul ,zaten bitsin hemen ,tatil olsun :) valla dedim enişteye zaten biriyileşeyim,direkt tıbbi malzeme işine girelim.artık ne yapabilirsek.her şeyi ithal ediyoruz valla,kıytırak banttan,serum hortumlarına kadar.bunları yapamayacak halde değiliz ki !!! direkt araştırmalara başlıycam.enişteye de dedim al sana para kazanacak bir proje,zaten seviyorsun çalışmayı ,yalnız ben yarım gün çalışırım ona göre dedim :))) tabii ben de proje çok da icraat hiç yok tembelim o ayrı :)))

ticaret zekası başka bişey yav :)

Selam hatunlar...

Bu haftayı da bitirdik oh oh ne güzel.:)
Kendimi biraz boşlukta hissettim bugün.
Reglin de etkisi vardır herhalde.
Böle alt alta yazasım var:))
Yarın kozmetik alışverişim var.
Kalan bütün paramı yatırmayı düşünüyorum kozmetiğe.
Bilmiyorum işte, bi yandan her şey yolunda diyorum.
Bi yandan da dağ başında terk edilmiş bi ağaç gibi hissediyorum.
Ehehe.
Aşırı koşturmacam varken başıma yeni yeni işler çıktı okulda.
Artık itiraz edecek halim bile kalmadı.
Sen en iyisini yaparsın dediler bana yığdılar işleri.
Ben de artık dinlenmeyi hayal etmek yok diyorum, buna alış.
Kafam dolu oluyor belki de böylesi daha iyidir.

jeli iyileşsin bi an önce.
katinam ticarete atılıyosunuz enişteyle, bakıyorum da ipin ucunu tutan sensin:)
Her şeyin hayırlısı tabi...
böcük en son nolmuştu, ne yapıyodun canım en son?:)
strawda gelişme var mı acaba?
gamzenk geçmiş olsun sınavını atlatmışsın.
Herkesi öptüm.

saol cnm

evt hftalar gelip geçiyo bu seneyi de bitirdik

ben de çok alışmışım yoğun olmaya. boş kalınca sıkılıorum.

aaa ne kadar geç kalmışsın kozmetik alış verişine. ben 15inden 16 sına zor bekledim sabahın köründe düştüm yollara bissürü cici aldım kendime annem de diyo ki kızım o maaş bari bi gün hesabında kalsaydı :)

saol cnm

evt hftalar gelip geçiyo bu seneyi de bitirdik

ben de çok alışmışım yoğun olmaya. boş kalınca sıkılıorum.

Seneyi bitirmedik dur yivruum naptın, dönem bitiyor gibi henüz:))
Ha 2011 bitiyor ve bitsin de zaten, fena bir yıl değildi gerçi de, gönül kederi yaşamadığım bir yıl olsun istiyorum artık.
Yani kimseden hoşlanmadan, kimseden beklentiye girmeden geçen bir yıl olsa fena mı olur be gamzekimm?!

Kuzuuum ne güzel yapmışsın hemen harcayıp ohh canına değsin valla:))
Ben de harcıycaktım da vakit bulamadım bi de aklımda bi koltuk vardı kırmızııı:119:, onu aldım hesap kitap derken anca yani.
Bu kadar bakımlı olmaya da yalnızlık yakışmıyo dimi yau:))

,

ama kimseden hoşlanmadan da olmaz ki ya.. gönül bu illaki konacak bi yere

dileğim bu sene doğru yere konsun artıkk lütfen yaaa ...

,

ama kimseden hoşlanmadan da olmaz ki ya.. gönül bu illaki konacak bi yere

dileğim bu sene doğru yere konsun artıkk lütfen yaaa ...

Aaaah ahhh, nerde canım nerde.
Artık bekleyemiyorum öyle güzellikler.
Noldu bana anlamadım yani bunca olmayan şey arasında beklemek bile yanlış aslında da.
Kabullenmek konusunda sıkıntılarım vardı biliyorsun ağlayıp sızlandığım bile oluyordu bir aydır rahatım.
Allah'tan tek istediğim bu kıonuda verdiği kabullenme ve beklememe duygusunu almasın bende.
Yoksa cidden çok üzülüyorum.:2:

bende iki uçta yaşıyorum..

bazı günler aşırı üzgün oluyorum..

bazı günler de aşırı mutluyum...

noluyo lan bana !! dengem şaştı iyicene.. normale dönmeyi bekliorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…