"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Aklımda kalanlara cevap veriyoruum:))

böcük bu çocuk gıcık mı acaba yaa "beni aradı" demeler filan.:KK20:

miskacan demek kaslı canlı manlı bi adam çizdin seen, ay ben çizdim Cin Ali ne bileyim yaa, artık çizesim de yok boşver. :KK37:

katinam canım büyük geçmiş olsun İnşallah en kısa zamanda tamamen unutacaksın bu günleri, güzel günlere yelken açacağız hepberaber. Yalnız sana yapılanları en ince ayrıntısına kadar aklında tutmuş incinmişsin canım yapma etme kendine edersin, herkesin ayrı ayrı karakteri yapısı var, bu kadar önemseme nolursuun, anlamaya çalışıyorum tabi ki zor gününde yanında olsun istemişsin o insanlar ama artık kimseden destek beklememek lazım canım öyle bir çada yaşıyoruz maalesef.:26::KK19:

seilla yaşadıklarından sonra yavaş yavaş kendine gelme sürecine girdin sanırım, ayrıntılarda oğulman bu yüzden. Demek ki tam anlamıyla iyi hissetmeye az kaldı canım.:KK19:

gamzenk senin veletten söz etmiyorsun napıyor?:44:

cekucum geçmiş olsun kendine iyi bak canım.

velette napsın cnm bildiğin gibi işte. bu hfta göremedim zaten..

dün gördüm işte. yanımıza geldi. ben de başkalarıyla konuşuodum bakmadım buna. öyle gerisin geri gitti :))

sınıftan bi çocukla kanka olduk. hep onla takılıyorum. bu da bakıo öyle. çocuk akşam facete konuşuruz filan dio bana. bu da orda çaktırmadan dinlio .

öyle bişe olduğu yok aynı yani..

bu haftasonu sınıfça baya planlarımız var. bi hocamızda eşlik edecek. inşallah gerçekleştirirz ya çok eğlenceli olcak :))

senin büyükbaşla küçükbaş napıo?? ilişkileri nasıl gidiyo :KK1:

velette napsın cnm bildiğin gibi işte. bu hfta göremedim zaten..

dün gördüm işte. yanımıza geldi. ben de başkalarıyla konuşuodum bakmadım buna. öyle gerisin geri gitti :))

sınıftan bi çocukla kanka olduk. hep onla takılıyorum. bu da bakıo öyle. çocuk akşam facete konuşuruz filan dio bana. bu da orda çaktırmadan dinlio .

öyle bişe olduğu yok aynı yani..

bu haftasonu sınıfça baya planlarımız var. bi hocamızda eşlik edecek. inşallah gerçekleştirirz ya çok eğlenceli olcak :))

senin büyükbaşla küçükbaş napıo?? ilişkileri nasıl gidiyo :KK1:

Hmm eğlen coş modunda yaşa be güzelim en güzel günlerin gerçekten... Hayata diyor ya "eğlen coşş!!!":KK24:
Kankalar çoğalıyor ama beklenenler gelmiyor hayat böyle işte.:KK53:
Napsınlar canım, küçükbaş oralı olmamay gayret ediyor da büyüğün onun peşini bırakacağı yok. Bugün telle konuşuyordum büyük baktı bana gıcık gıcık şüphelendi embesil gibi kalktı koşa koşa küçüğün yanına gitti, onunla mı konuşuyorum diye kontrol etti, geldi.:KK52::KK37::KK19: Bilgisayar oyunlarından bahsediyolardı çıkışta, galiba playst.filan oynuyorlar:)) Gerçi onların zekasına anca Mario yakışır.:KK9:

Hmm eğlen coş modunda yaşa be güzelim en güzel günlerin gerçekten... Hayata diyor ya "eğlen coşş!!!":KK24:
Kankalar çoğalıyor ama beklenenler gelmiyor hayat böyle işte.:KK53:
Napsınlar canım, küçükbaş oralı olmamay gayret ediyor da büyüğün onun peşini bırakacağı yok. Bugün telle konuşuyordum büyük baktı bana gıcık gıcık şüphelendi embesil gibi kalktı koşa koşa küçüğün yanına gitti, onunla mı konuşuyorum diye kontrol etti, geldi.:KK52::KK37::KK19: Bilgisayar oyunlarından bahsediyolardı çıkışta, galiba playst.filan oynuyorlar:)) Gerçi onların zekasına anca Mario yakışır.:KK9:

evt beklenenler gelmio maalesef.

napalım kankalarla idare edicez artık :p

demek baya baya beraber takılıo bunlar. oyunlar filan... hay yarabim ya çok ilginç :))

başkalarıiçin üzülecek onlar için zaman kaybedecek kadar uzun değil ömrümüz malesef.Hep dediğim gibi eğlen coş.
Kızlar ilk defa bu akşam çok mutsuz oldum gerçekten hayatımda ilk kez ya sen ne istiyorsan benım ıcın o önemli diyecek birisine ihtiyacım oldugunu farkettım.İnsanlar çünkü konuşurken hayatında birisi varsa ona göre konuşuyor malesef.En basiti salsa olayı bıle kendımı ,çok afedersiniz erkeklere sallamak için gittiğim yer yorumunu aldım bu akşam annemle hep gıttıgım kuaförüme gittim.Ve ordakı bayan spora gıdelım dıyordu hep bugun gene dedı dedım ben dansa salsaya başlıcam aldığım cevap bu oldu çok üzüldüm malesef.
Ben cuma akişamı bır arkadaşımda kalcam sabaha karşı safranboluya gıdıcez.Cumartesı-pazar safranbolu pazar gene arkadaşımda kalırım pazartesi eve gelirim ve sonunda başlayamayan bir türlü salsa kursum başlayacak ınsallah.Şu safranboluda bırısını tanısam gıttıgımız grupta ve aşık olsam nolurkı sankıi.4 erkek 2 kız gitcez 1 erkeği tanıyorum belkıde çıkar ne dersiniz.

başkalarıiçin üzülecek onlar için zaman kaybedecek kadar uzun değil ömrümüz malesef.Hep dediğim gibi eğlen coş.
Kızlar ilk defa bu akşam çok mutsuz oldum gerçekten hayatımda ilk kez ya sen ne istiyorsan benım ıcın o önemli diyecek birisine ihtiyacım oldugunu farkettım.İnsanlar çünkü konuşurken hayatında birisi varsa ona göre konuşuyor malesef.En basiti salsa olayı bıle kendımı ,çok afedersiniz erkeklere sallamak için gittiğim yer yorumunu aldım bu akşam annemle hep gıttıgım kuaförüme gittim.Ve ordakı bayan spora gıdelım dıyordu hep bugun gene dedı dedım ben dansa salsaya başlıcam aldığım cevap bu oldu çok üzüldüm malesef.
Ben cuma akişamı bır arkadaşımda kalcam sabaha karşı safranboluya gıdıcez.Cumartesı-pazar safranbolu pazar gene arkadaşımda kalırım pazartesi eve gelirim ve sonunda başlayamayan bir türlü salsa kursum başlayacak ınsallah.Şu safranboluda bırısını tanısam gıttıgımız grupta ve aşık olsam nolurkı sankıi.4 erkek 2 kız gitcez 1 erkeği tanıyorum belkıde çıkar ne dersiniz.

inşallah cnm ya neden olmasın..

ben de bu ara birisinden hoşlanmak istiyorum :p inş olur ama bu sefer ki karşılıksız olmasın lütfen :)) bi de adam gibi biri olsun dimi ama.

evt beklenenler gelmio maalesef.

napalım kankalarla idare edicez artık :p

demek baya baya beraber takılıo bunlar. oyunlar filan... hay yarabim ya çok ilginç :))

He ya beni kıskandırıyorlar bir olup. Eh ne de olsa iksiyle de olmayacağımı anladılar. Selam bile vermiyorum düşün ortak çalışmamız olduğu halde jilet gibi kestim selamı küçükle de. Gıcık etti beni napayım. Doğal bir süreç yaşanmayınca olmuyor ki güzelim. Zorlasan da olmuyor, en iyisi en baştan anlayıp hiç şımartmamak bu uyuzları.

Olursun umarım aşık, tabi karşındaki de olsa iyi olur. Var mı gözüne kestirdiğin biri?

selam kızlar :))
nasıl sıkıldım, nasıl sıkıldım, boş boş oturmaktan anlatamam.tv desen hiçbirşey yok izlemiyorum,net desen hiç oyalamıyor.facede sadece oyun oynuyodum o da sıktı.twittera girdim bugün bakayım nasıl birşeymiş :) 2 tane kavanoz sileyim dedim buzdolabında bişi dökülmüş,bir yerlerim ağrıdı ,gerçekten kaldırmıycakmısım demekki birşey :)

ah cekucum,nazlı eniştemiz kaçmadan evlennelim evlenmesine de ,adam işkolik ,feci bir durum.bildiğin işkolik,canı çıkana kadar çalışıyor,canı sağolsun :) evlilik korkusunu geçtik de işlerden fırsat bulur mu bilemiyorum :) ama ileriye dönük konuşmalrı hep var,ve sağolsun hep her zaman yanımda.bazen dışarı çıkıyoruz ,esofmanlı,pasaklı hallerime bile ben seni her halinle seviyorum diyor :)) düşün ki mikrop kapmayım diye kaşlarımı ve bıyıklarımı almıyorum ,kemo bitene kadar almıycam :)şimdilik bu konuda hiç hayal kurmuyorum bile zaten ,şu hastalığı bir atlatayım inşallah sonra düşünücem onları.

gamzenkcim ,amanın gözünü seveyim uzak dur öyle tiplerden ,gençliğin gider valla..

miskacıııım,sağol canım.rahmimin kalması ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum ki :)) tedaviden sonra işe yarıycak mı onu da bilmiyorum.bi kere adetlerin bir süre kesilmesi olasılığı var.gerçi bir yumurtalığım sağlam emanette :) ayrıca ışından dolayı yapışıklıklar olma olasılığı var.gerçi ilk dr um ben taburcu olacağım gün de gelmişti ziyaretime ve '' şunu bir atlat gerisine bakıcaz'' demişti ben birşey demeden .tüpçü kendisi:)rahmim kaldı diye nazlım da ilerdeki çocuklarımızdan falan bahsediyor ama ,rahmin kalmasının esas nedeni,diğer organlarımı ışının zararlarından korumak ve bu şekilde ışının daha çok işe yarıyor olması :) bebek için bırakmadılar yani onu orada :) yine de Allah büyük ,belli olmaz neler olacağı..sana çok çok çoook sonsuz mutluluklar diliyorum :)

sacıuzunum gözün aydın :)
herşeyi en ince ayrıntısına kadar öyle tutarım ben içimde ama dıştan baksan aman ne gamsız kız dersin :) benim de böyle bir yapım var işte :) istiyorum ama bir karşılaşayım,nasıl olsa arka binam benim, eninde sonunda yüzyüze gelicez, bakalım nasıl bakacak yüzüme sevgili arkadasım :))) kızıyorum böyle insanlara.ama kanser ölümüçağrıştırıyor belki ondan korkmuştur,acı şeylerle yüzleşmek istememiştir.bilemem keşke hayatıma almasaydım böyle bir insanı,çok ayıp çok..

hayata o kadına da yuh diyorum başka bir şey demiyorum.popo benim istediğim gibi sallarım deseydin !!!!!!!

neyse kızlar hepinize iyi geceler,muccccccccck :)

günaydın kızlar ; hızlı hızlı okudum... ve hızlı hızlı yazıcam...
cekucum geçmiş olsun ; rapuşum gözünaydın; seillam küçük şeylriçin üzmemeye çlış kendini, katinam bi süre hamaratlık yapma lütfen, miskam dont panic herşey oluuur , gamzenkcim bence ekleyebilirdin çocuğu sen verseydin kararını başkalarının dediğini birkenara bırakarak, hayata başla sporaa iyi gelir :)

bu araa jelim hastaa yaa :KK43: bugün bitiyordu raporu... çabuk iyileş kuzu daha haftaya eğlencez senle :)

az sonra müşterilerim gelecek ; bu akşa yine başka bir müşteri ile yemeğe gidicez...

sağolun ingilizler bile iş yemeğinde niye yalnızsına getirince konuyu canım sıkıldı biraz... kendimi işe vermek istesem de demek ki milliyet farketmeksizin yalnız olmam garip bir durummuş diye düşünmek zorunda bırakıldım... off be yaa... sevgilim olsa sanıyormusunuz ki bu kadar çalışıcam ee o zaman nasıl yapıcam sizin işlerinizi onu düşünsenie allah allah... :)

neyse kaçtıım ben... güzel bir gün dliyorum hepinize...

Kızlar dün okul çıkışı alışveriş için markete girdim o sırada annem aradı, sana gelmek istiyorum dedi, ben de ben dışarda yiycem biraz da alışverişim var sen sışarı çıksan dedim yok olmaz eve gelmek istiyorum dedi:))) bi anlam veremedim gelme denmez tabi, tamam eve geçeyim o zaman bi şeyler hazırlarım evde dedim sen ye filan da demedi neyse ben eve geçiyodum baktım karşıdan annem geliyo yanında uzun boylu biri karanlıkta seçemedim, biraz ilerleyince yanında abicimi gördüüüm bana geliyolarmıışşşşş nasıl sevindim anlatamam kızlar. Abicimi çoook özlemişim, iki gündür gezmekten ayaklarımıza kara sular indi, yılbaşı için izin almış bizden habersiz. Yılbaşını yalnız geçirmiycem yaşasın:))

yaa yazının başını okuyunca heyecan yaptım. dedim annen kaptı bi yakışıklı tanıştırmaya getiriyo :KK70: Ne güzel yılbaşında aile saadeti keşke bizde yapabilsek :KK43:

günaydın kızlar ; hızlı hızlı okudum... ve hızlı hızlı yazıcam...
cekucum geçmiş olsun ; rapuşum gözünaydın; seillam küçük şeylriçin üzmemeye çlış kendini, katinam bi süre hamaratlık yapma lütfen, miskam dont panic herşey oluuur , gamzenkcim bence ekleyebilirdin çocuğu sen verseydin kararını başkalarının dediğini birkenara bırakarak, hayata başla sporaa iyi gelir :)

bu araa jelim hastaa yaa :KK43: bugün bitiyordu raporu... çabuk iyileş kuzu daha haftaya eğlencez senle :)

az sonra müşterilerim gelecek ; bu akşa yine başka bir müşteri ile yemeğe gidicez...

sağolun ingilizler bile iş yemeğinde niye yalnızsına getirince konuyu canım sıkıldı biraz... kendimi işe vermek istesem de demek ki milliyet farketmeksizin yalnız olmam garip bir durummuş diye düşünmek zorunda bırakıldım... off be yaa... sevgilim olsa sanıyormusunuz ki bu kadar çalışıcam ee o zaman nasıl yapıcam sizin işlerinizi onu düşünsenie allah allah... :)

neyse kaçtıım ben... güzel bir gün dliyorum hepinize...

İngilizler de Türk asıllıymış ondandır:))))) Neden yalnız olduğunu soracakalrına arkadaşlarıyla tanıştırsınlar, görücü usulü de biliyodur onlar. :))) Canım onların hayatında biri yok mu aa demelerindeki amaç farklı biraz, filmlerinde de geçiyor ya "tam altı aydır kimseyle beraber olmadım" filan deyince kadın, adam şaşkına dönüyor:)))

yaa yazının başını okuyunca heyecan yaptım. dedim annen kaptı bi yakışıklı tanıştırmaya getiriyo :KK70: Ne güzel yılbaşında aile saadeti keşke bizde yapabilsek :KK43:

Ay yok istemiyorum yakışıklı filan kimsecikleri istemiyorum. :KK50:

kızlar napıyosunuz ben iyim bu haftasonu ki planımı iple çekiyorum.
Haftaya için şimdiden bir plan yaptık kartepeye gidicez.
Kar olursa iyi olacak kanımca ama en azından dağda bile yürürüz buda birşeydir.Salı -perşembeyi iple çekiyorum herkese inat gitcem dans edicem deli gibi.:KK52:
Ben yılbaşında annemlerle olmak istiyorum hep arkadaşlarımla oluyorum sene içinde arkadaşlarımla ailemden daha fazla oluyorum belki ailemle olursam sene içinde daha fazla görüşürüz.Canım babacım da hem bu sene boyle istedi.

Böcüküm boşver sen ingilizleri bencede saçıuzunumun dediği gibidir.
Kızlar ya benim nedense içimde yarına dair hayatıma birisi girecek diye ümidim var bakalım.

Kar olursa iyi olacak kanımca ama en azından dağda bile yürürüz buda birşeydir.Salı -perşembeyi iple çekiyorum herkese inat gitcem dans edicem deli gibi.:KK52:
Ben yılbaşında annemlerle olmak istiyorum hep arkadaşlarımla oluyorum sene içinde arkadaşlarımla ailemden daha fazla oluyorum belki ailemle olursam sene içinde daha fazla görüşürüz.Canım babacım da hem bu sene boyle istedi.

Kızlar ya benim nedense içimde yarına dair hayatıma birisi girecek diye ümidim var bakalım.

Bana da öle geliyor. :KK9:

canım ya sen çok ani kararlar alıyorsun, lütfen öyle bişey olursa uzun uzun düşün ona göre adım at olur muu? Üzülmeni istemediğim için söylüyorum dikkatli ol ok?

slm kızlarr. bugün ne yaptıma inanamıcaksınız..

üst dönemden bakışlarını hissettiğim bi çocuk vardı. ama hiç muhabbetimiz yoktu. bi kaç kere fotokopicide kağıt filan uzatmıştım. çok kibar çok çıtkırıldım bi tip.

bugün de kahve makinesinden kahve almaya gittiğimde bi baktım o da orda. gördü beni bakıo . ben naptım ? meraba dedim :)) o da meraba dedi. tam o sırada kahvesi oldu. arkları da vardı kahveyi aldı ve gitti.. gün içinde bi kaç kere daha gördüm bakıodu yine :)

umarım çekingen bi tip deildir bu da yaa. uzaktan öyle gözüküo gerçi ama inş deildir. :KK37:

veletede gıcık gıcık davranıorum. kütüphanede çarparak geçtim yanından. çarprazına oturdum kaldı öyle. bi de üst dönemden arklarımı toplamış çevresine. arkadaşımla geçerken arkadaşımı da çağırdı. ben de gittim doğal olarak. bu bi de okulda dandirikten bi grubun başkanı bunların odası filan var. masanın başına oturmuş sanırsıniz ki çok önemli bi yerin müdürü. havasını yesinler. sen önce bi stajlarını geç dimi ama :) iyicene gıcık oldum bugün ona.

Geçmiş olsun dilekleriniz için tşk ederim arkadaşlar.

Rapuşş gözün aydıınn, yeni yıla güzel başlayacak olanlardan biri de sensin galibaa.
Katinam biraz tembellik yap şu tedavi bitene kadar yahu, bırak kavanozu filan. Enişte de senin gibi çalışkan desene :) siz balayı yapmadan çalışmaya başlarsınız herhal :KK1:
Böcüküm bi erkek arkadaşını al da öyle git yemeklere bundan sonra, onlar da rahatlasın sen de :))
seillam nerelerdesin iyisin di mi

biz de okulda bilgi yarışması yaptık bu hafta boyunca, yoğun geçti zaten hastaydım. Raporluydum ama bilgi yarışması sorularını yazmak, slayt hazırlamak ve yarışmada slaytı oynatmak için gittim okula onlarla uğraştım. 2. yazılıları yapamadım geç kaldı haftaya onları yapcam, veli toplantısı yapılcakmış bi de o var inşallah haftasonu olmaz.Sosyal kulüp çalışmam var onu da halletmeliyimm,bu dönem hep koşturmacayla ve yoğun geçti hiçbişey anlayamadım zaten 5 hafta kaldı bitiyor.

Rapuşş gözün aydıınn, yeni yıla güzel başlayacak olanlardan biri de sensin galibaa.
Katinam biraz tembellik yap şu tedavi bitene kadar yahu, bırak kavanozu filan. Enişte de senin gibi çalışkan desene :) siz balayı yapmadan çalışmaya başlarsınız herhal :KK1:
Böcüküm bi erkek arkadaşını al da öyle git yemeklere bundan sonra, onlar da rahatlasın sen de :))

biz de okulda bilgi yarışması yaptık bu hafta boyunca, yoğun geçti zaten hastaydım. Raporluydum ama bilgi yarışması sorularını yazmak, slayt hazırlamak ve yarışmada slaytı oynatmak için gittim okula onlarla uğraştım. 2. yazılıları yapamadım geç kaldı haftaya onları yapcam, veli toplantısı yapılcakmış bi de o var inşallah haftasonu olmaz.Sosyal kulüp çalışmam var onu da halletmeliyimm,bu dönem hep koşturmacayla ve yoğun geçti hiçbişey anlayamadım zaten 5 hafta kaldı bitiyor.

hakkaten ne çabuk geçti ya. benimde 6 haftam kaldı bitirmeme bu dönemi. hiç bişe anlamadım valla :p

Ay beş hafta mı kaldı kıııızzz, ben daha ikinci yazılıları yapmadım haftaya yapıcam konuları yetiştiremiyorum be yav:)):KK50:

slm kızlarr. bugün ne yaptıma inanamıcaksınız..

üst dönemden bakışlarını hissettiğim bi çocuk vardı. ama hiç muhabbetimiz yoktu. bi kaç kere fotokopicide kağıt filan uzatmıştım. çok kibar çok çıtkırıldım bi tip.

bugün de kahve makinesinden kahve almaya gittiğimde bi baktım o da orda. gördü beni bakıo . ben naptım ? meraba dedim :)) o da meraba dedi. tam o sırada kahvesi oldu. arkları da vardı kahveyi aldı ve gitti.. gün içinde bi kaç kere daha gördüm bakıodu yine :)

umarım çekingen bi tip deildir bu da yaa. uzaktan öyle gözüküo gerçi ama inş deildir. :KK37:

veletede gıcık gıcık davranıorum. kütüphanede çarparak geçtim yanından. çarprazına oturdum kaldı öyle. bi de üst dönemden arklarımı toplamış çevresine. arkadaşımla geçerken arkadaşımı da çağırdı. ben de gittim doğal olarak. bu bi de okulda dandirikten bi grubun başkanı bunların odası filan var. masanın başına oturmuş sanırsıniz ki çok önemli bi yerin müdürü. havasını yesinler. sen önce bi stajlarını geç dimi ama :) iyicene gıcık oldum bugün ona.

Eferimmmmmmm, böle devam et bebişkooom:)

rapuşum nasılsın ?

benim yemek iptal oldu ne üzldüm ne üzüldüm :)
evimde oturmuş biraz depresif halimle çalışıyorum...

gamzenk ve lamia siz de burdaymışsınız :)

gamzekcim iyi yapmışsn bence de..

yaa bişi sorucam ben msj yazarken bazı harfler çıkmıyor ama bu sadece kkda oluyor nie ki?

X