"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

seillam ne kadar mantıklı ve güzel anlatıyorsun içinin rahat olması, isyan etmeyip şükretmen sen zoru başardın çok sevdiğin insanı kaybettin ama bu acı durumu atlattın. Gerçekten çok güçlü bir insansın Allahım sana daha acı yaşatmasın yüzünü de şansını da hep güldürsün inşallah.

katinam görecek tabi her halini, hem şimdi görmesi ilerde görmesinden daha iyidir. annen hala yanında mı canım

böcük çok büyük bir mantık hatası yapmışsın :))

evet zaten ben de mantığını anlayamamıştım :)))

bu arada iletim yaptım şarkı sözünü ; ama kendime ithafen ; gözlerimi beğenirim de :)))
bak rapuşum şimdi insanlar sanacak ki birinin gözlerine vuruldum :) ama ne bilsinler kendimi beğenmişim biri olduğumu :)))

valla görsün tabi her halimi :) annem yanımda cekucum ,zaten o olmasa ne yapardım,bebek gibi bakıyor bana ,yardımı olmdan kalkamıyordum bile yerimden :KK43:((
sacıuzunum ben de izleyim onu zaten bu ara kompleks şeylere kafa yoramıyorum :)seni de görmek çok güzel :)

saolun canlarım ya rahatlıyorum sizinle inanın okurken yüzüm gülüyo iilk zamanlarda bahsetmiyodum ondan size cünkü işin iç yüzünü bilmeden yargılıyodu herkes eski sevgiliyle görüşülmez arkadaş olunmaz falan zaten arkadaş değildikki sevgilide değildik önce kendi toyluğumuzdan sonra elimizde olmayan nedenlerden biraraya gelemeyen birbirine aşık iki insan dık sanırım neyiz biz die konuştugumuz olurdu o her fırsatta dile getirrdi seni cok seviyorum ben die ben susardım istemezdide cvp vermemi cok güzel bi hayatın olacak derdi kafamı karıştırdıgını düşündüğü yada hayatıma birini gireceğini hissettiği anlarda uzak dururdu benden kaybolurdu sadece sağlıyla iligili msj atardı ayda bir dua ederdi bana hep karsına seni benim sevdiğimin ucu kadar sevecek biri cıksın ozaman zaten cok mutlu olursun bende huzurlu olurum derdi falan filan böle bir ton gün bir ton telefon konuşması msj ama son dönem öle bir durum olduki anılarımızı sildik hep birlikte olan bütün resimlerimiz yok oldu ikitane zor buldum ünideki arkadaşlardan ben taşındım o taşındı herşey cok garip oldu kimseyi yormadan sıkmadan herşeyi rayına sokup herkese yeni hayatlar bırakıp gitti
şimidi bende önüme bakmaya calışıyorum mevburum bana umut bağlamış bir ailem var cünkü ve de ona verdiğim sözler

bide aynı şehirlerde olsaydık cok süper olacaktıya nese bunda şükür
katinam en iyisi değilmi ya hakikaten luzumsuz ne cok şey var hayatımızda boşuna bizi yoran enerjimizi alan bende saldım kendimi ya sadeleştim daha doğrusu ama okadar rahatım ve mutluyumki bu halimden

sadece ailen ve verdiğin söz için değil canım ; kendin için de seveceksin yeniden ama zamanı geldiğinde ve doğru insan karşına çktığında...
onun o kişi olduğunu da anlayacaksındır sen :)

valla görsün tabi her halimi :) annem yanımda cekucum ,zaten o olmasa ne yapardım,bebek gibi bakıyor bana ,yardımı olmdan kalkamıyordum bile yerimden :KK43:((
sacıuzunum ben de izleyim onu zaten bu ara kompleks şeylere kafa yoramıyorum :)seni de görmek çok güzel :)

hint filmi izleeeee :)))
dans sahneleri biraz kompleks olabiliyor ama ; ordan burdan fırlayan hoplayan zıplayan insanlar :21:

saolun canlarım ya rahatlıyorum sizinle inanın okurken yüzüm gülüyo iilk zamanlarda bahsetmiyodum ondan size cünkü işin iç yüzünü bilmeden yargılıyodu herkes eski sevgiliyle görüşülmez arkadaş olunmaz falan zaten arkadaş değildikki sevgilide değildik önce kendi toyluğumuzdan sonra elimizde olmayan nedenlerden biraraya gelemeyen birbirine aşık iki insan dık sanırım neyiz biz die konuştugumuz olurdu o her fırsatta dile getirrdi seni cok seviyorum ben die ben susardım istemezdide cvp vermemi cok güzel bi hayatın olacak derdi kafamı karıştırdıgını düşündüğü yada hayatıma birini gireceğini hissettiği anlarda uzak dururdu benden kaybolurdu sadece sağlıyla iligili msj atardı ayda bir dua ederdi bana hep karsına seni benim sevdiğimin ucu kadar sevecek biri cıksın ozaman zaten cok mutlu olursun bende huzurlu olurum derdi falan filan böle bir ton gün bir ton telefon konuşması msj ama son dönem öle bir durum olduki anılarımızı sildik hep birlikte olan bütün resimlerimiz yok oldu ikitane zor buldum ünideki arkadaşlardan ben taşındım o taşındı herşey cok garip oldu kimseyi yormadan sıkmadan herşeyi rayına sokup herkese yeni hayatlar bırakıp gitti
şimidi bende önüme bakmaya calışıyorum mevburum bana umut bağlamış bir ailem var cünkü ve de ona verdiğim sözler

bide aynı şehirlerde olsaydık cok süper olacaktıya nese bunda şükür
katinam en iyisi değilmi ya hakikaten luzumsuz ne cok şey var hayatımızda boşuna bizi yoran enerjimizi alan bende saldım kendimi ya sadeleştim daha doğrusu ama okadar rahatım ve mutluyumki bu halimden

seillacım sen o kadar büyük bir şey yaptın ki onun yanında olarak nasıl anlatsam bilmiyorum.ben hastanedeyken sevgilimin gelmesini çok istiyordum,hep neşeli olduğum için belki ne hissettiğimi anlamamış olabilir ama o yanımda olunca nasıl mutlu oluyordum anlatamam.dakikaları sayıyordum gelsin diye,yollamamak için elimden geleni yapıyordum.bir yandan da acaba beni bu halde görmek onu ne kadar üzüyordur kimbilir diye düşünüyordum.ama can tatlı hep ilgilensin istiyordum.sağolsun yaptı da.sen de gönül rahatlığıyla önüne bak ,çok güzel şeylerin seni beklediğine eminim :))

annelerimiz için hala bebeğiz zaten bizler ve hiç değişmeyeceğiz de onların gözünde. Allah razı olsun hepsinden :)

cok özel cok farklı ama kimse yaşamasın ya boşverin o bakışlarını gözlerini göz yaşlarını unutamıyorum hiç güçsüz elleriyle beni yanından cıkarmasınlar diye tırnakarını elime gecirerek beni yanında tutmaya calışmasını hatta izi bile kaldı küçücük ama dua ettim nolur iz kalsın gecmesin die son anlarında bile hiç belli etmedi acısını konuşamıyodu zaten gözüyle anlatmaya calışıyodu icanın yanıyomu agrıyan bi yerin varmı die sordugumda hep yok iyiyim dedi agzından son duydugum kelimelr seni seviyorum oldu ayy nese kızlar bunlar acı cok acı ama o bakışlarda öel şeyler görüyosunuzzki yada bilemiyorum o öleydi ki ameliyattan önceki kouşmamızdada hazırladı beni bu son olacak die ama hastanede doktorlar hemşireler gidişindeki arakadaşalrı akrabalrı tanımadıgım onca insan herkes beni tanıyodu x,in seilası die karşıladı beni herkes yanıma hergelen bana seni anlattı dedi herkesle bi haber bi msj yollamış bunlar tuttu beni ayakta sanırım bide o işte

tamam bu kadar duygusala bağamak yetti ban sulugözün teki oldum zaten omzumda bir melek var artık kızlar yani güzel olacak herşey bundan sonra eminim
böceğim yaaa benide güldürdüm gözünü oyan adam haa bide hakikaten bilmeyen bu kız gözlere vuruldu diyecek haberin ola:)
katinam ya bak sende sanslısın yanında sevdiğin insan birlikte bu zor günleri atlatıp cok mutlu olacaksınız canım benim
cekumm güzel düşüncelerin destegin için cok saol canım

valla ben de duygusala bağladım bağlıycam :)) yatayım ben artık kızlar,yarın hepimiz için çok güzel bir gün olsun ,sevgiler,iyi geceler :)))

tamam bu kadar duygusala bağamak yetti ban sulugözün teki oldum zaten omzumda bir melek var artık kızlar yani güzel olacak herşey bundan sonra eminim
böceğim yaaa benide güldürdüm gözünü oyan adam haa bide hakikaten bilmeyen bu kız gözlere vuruldu diyecek haberin ola:)
katinam ya bak sende sanslısın yanında sevdiğin insan birlikte bu zor günleri atlatıp cok mutlu olacaksınız canım benim
cekumm güzel düşüncelerin destegin için cok saol canım

ayy sen meleksin zaten :KK34:

iyi geceler katinam ; benim de uykum geldi ama ben duygusala bağlamadım...
paintball araştrması yapıyorum nette ; adrenaline bağlıcam yani :))

aslında pek oynadık denemez denedik diyelim sayımız azdı bide tecrübeli yoktu aramızda pek beceremedik ama zevk aldık yine eğlendik sonra karar aldık bunu kalabalık bi grupla tekrar denemeliyiz die ama havalar o bu derken hala denicez sebebimiz olursun işte:))

aslında pek oynadık denemez denedik diyelim sayımız azdı bide tecrübeli yoktu aramızda pek beceremedik ama zevk aldık yine eğlendik sonra karar aldık bunu kalabalık bi grupla tekrar denemeliyiz die ama havalar o bu derken hala denicez sebebimiz olursun işte:))

ben de oynamadım daha önce ; hatta çoğumuz da oynamamışız ama biz de deneyeceğiz bakalım :)
benim amacım patronumu vurmak ; önce umut ver sonra açıkta bırak cık cık ; hıncımı alıcam ; münasip bir yerinden vurucam :))

o zaman sizin oralaa tecrübe kazanıp geleyim ben :)

X