"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

böcüküm, cekucum, rapuşum, hayatacım teşkekürler iyi dilekleriniz için

aldığım sprey kremden daha iyi geldi,
akşam birde sabah sıktım öğlene kadar bişeyim yoktu çok şükür boynumdan
şimdi biraz biraz ağrı var yine
bademciklerimde ilacımı aldığım sürece iyi sayılır ama çok uyku yapıyor gözlerime hakim olamıyorum bugün
ayakta bile uyuyabilirim :)))

rapuuuuuuuuuşşşşş ben çok içmiyom zati bebem, birde 2 gündür bu hastalıktan hiç içmiyorum
ama bahaneyle bıraksammı diyorum, epeydirde düşünüyordum :))

ceku canımçok geçmiş olsun ailecek.. Allah beterinden korusun inşallah kuzumm

kızz rapuşşş ne geldi aklıma hani hayatında biri varken talipler çıkar ya,
yada gelmez gelmez geldimi ikilemde bırakacak sayıda kişi gelirya karşına
şimdi sen facede öle bişi yaparsan, bide senden hoşlanıp yaklaşmaya cesaret edemeyenlerin paçaları tutuşup sırnaşmalar başlarmış sana karşı
acaba işe yararmıkiii : )))))

ben kaçayım artık, bugün perşembe çok iş varr çokkkk :KK43:(((

Hâla yaklaşmaya çalışıp cesaret edemeyenler mi diyorsun onlara kızım sen?! Bence onlar beni iplemeyenler. Biliyorum Türk erkeğinin bu fantezisi var, elimizden gaçırdık gızı gurban getti gül gibi gız sendromu. Ama ben onun için değil, kendimi de engellemek için bi şeyler yapmak istiyorum artık.

Sigarayı bırak tabi, bahenen de davul gibi bademciklerin olsun.:KK19:

Son düzenleme:
rapuşum canım ama ceku haklı elimizde olmasada hayatında birisi olan kişi erkeklere göre cazip geliyor ve dolayısıyla o süreçte bir adım atıyorlar.
Bu başkasının oyuncağını elinden almak isteyen küçük çocuklardaki hareket gibi birşey.Erkekler işte elde edilmesi zor şeyi elde etme isteğinden kaynaklanıyor canım.Çekuda belkide bu şekilde açılmak isteyen açılabilir demiş.Bunu da kastetmiş.Dışardan bir erkek mantığı ile düşünerek,ama bizim amacımız bu değil bizden bile birisi bunu düşünüyor ise demekki dogru yoldayız. :KK1: :KK1:
O zaten ne demek istediğini yazmamış yanı anlamamakta haklısın.
Resmını görmedim ama merak ediyorum.

Evet canım cazip geliyor çünkü adiler. Zor kadın sanıyordum kendimi ben ama değilmişim demek ki.:KK37:

slm kızlar ben yine çok yoğunum ölüüyorum hatta :KK43:(

yazamadım bi kaç gündür.

rapuşş gay diye diye sonunda gay yaptın yani büyükbaşla küçükbaşı :))

napıolar sana nasıl davranıolar peki ??

böcük haber yok mu fuar çocuğundan yada maç çocuğundan :)))

ceku cok gecmiş olsun canım dikkat et kendine
hayatacaım sende takma kafana düşünme iyi ol iyi olsun herşey bende yılbaşından sonra bakınıcam bu kurs işlerinde şubattada dersane son tembel ayım olacak inşallah aralık hayırlısıyla su yıl bi bitsin artık hayatımın en kötü yılıydı
gamzenkcin sanada kolay gelsin canım cok yormamaya bak kendini
miskaaa hazırlıklıar şimdiden bukadar aldıysa seni bizden vay halimize
rapus ya one öle mıncıkladı elini tuttu falan neoluyo anlamadım hiçbişey valla adamlar konuşuyolardan belkide farkında bile değiller yaptıklarının zaten bence senin büyük başın akıl yaşındada sağlık yaşındada bi problem oldugu için o normal davrandığını sanıyodur
böceğim bencede boşver artık sen o fuar bebesini şımarık sey bişey sandı kendini
ah jelimm cok gecmiş olsun sana canım benim ya öfff su yılbaşı gelsib artık kalksın üstümüzden bu rehavet
çilekten haber yook muuuuuu
katinam canım sen de cok dikkat et kendine aman diyim nolur zor sürecler yasayacaksın gerci sen hepsini atlatacakasın en iyi şekilde bu garantide yien endişeleniyoruz senin için canım habersiz bırakma bizi
ayyy bu arada filmi indirdim böcüğümmmmm parti vercem kendime haftasonuuu

ceku cok gecmiş olsun canım dikkat et kendine
hayatacaım sende takma kafana düşünme iyi ol iyi olsun herşey bende yılbaşından sonra bakınıcam bu kurs işlerinde şubattada dersane son tembel ayım olacak inşallah aralık hayırlısıyla su yıl bi bitsin artık hayatımın en kötü yılıydı
gamzenkcin sanada kolay gelsin canım cok yormamaya bak kendini
miskaaa hazırlıklıar şimdiden bukadar aldıysa seni bizden vay halimize
rapus ya one öle mıncıkladı elini tuttu falan neoluyo anlamadım hiçbişey valla adamlar konuşuyolardan belkide farkında bile değiller yaptıklarının zaten bence senin büyük başın akıl yaşındada sağlık yaşındada bi problem oldugu için o normal davrandığını sanıyodur
böceğim bencede boşver artık sen o fuar bebesini şımarık sey bişey sandı kendini
ah jelimm cok gecmiş olsun sana canım benim ya öfff su yılbaşı gelsib artık kalksın üstümüzden bu rehavet
çilekten haber yook muuuuuu
katinam canım sen de cok dikkat et kendine aman diyim nolur zor sürecler yasayacaksın gerci sen hepsini atlatacakasın en iyi şekilde bu garantide yien endişeleniyoruz senin için canım habersiz bırakma bizi
ayyy bu arada filmi indirdim böcüğümmmmm parti vercem kendime haftasonuuu

saol cnm şu yarını da bi atlatıyim da rahatlıcaam inşallah..

hepsinin defterini dürdüm diosun yani.

çok iyi yapıosun. bizi hiç iplemeyen adamları nie düşünelim ki dimi ya . gerçi iplemio değiller bencede neyse bu işlerden çakmadığım kesin fazla yorum yapmasam iyi olcak :KK37:

Ay onnar dürdü dürümümüüüü. :KK52:
Zorla mı ilişki başlatcam yau istemiyolar işte.

kızlar ben bı halt yedim hemde oyle böyle değil malesef.
Hanı su ona senı yakından tanımak istiyorum diye bir mesaj attgım arkadaşım vardıya ortak arkadaşlarımız var onunla ve bıtanesı benı bebeğim diye seven bir arkadaşım.İste ona olayı anlattım ben böyle bırsey yaptım sonra özür dilerim diye mesaj attım ama cevap vermıyor dedim.Önce arkadaşımdan güzel bir azar işittim arkasındanda çok iyi birisi o falan dedi.İşte bu arkadaşım yaklaşık 1 ay önce falan evlenmişti .Sizi yemeğe alıyım çıkışta mecbur centilmen bi erkek olarak bırakcak orada konuşursun özür dilersin dedi.işte dün x'in halasının beni aramasını falan anlattım ses tonumdan kesinlikle artık sevmiyorsun sadece gururuna yediremediğin için bana nasıl böyle davranır beni bu kadar değersiz kılar dediğin için üzülmüşsün dedi.Ve konuşmamızda konu bir anda ortak arkadaşımıza geldiğinden dolayı kafasında benım duygusal durumum ile ilgili şüpheler oluştu.Şaka gibi eğer çocuk kabul ederse yarın hep birlikte arkadaşımızda yemekteyiz.Benim gideceğimden haberi olmadığından dolayı kesın kabul edecek fakat karşılaştığımızda ben napcağımı gerçekten bilemez durumdayım.Ayrıca telefonlarını çocugun açmamasından yenı ayrıldıgım için boşluğu doldurmuş gibi olmasın dıye açmamıştır,görüşmemiştir dedi.Kızlar kafam durdu resmen ben nerden boş bulunupta böyle birşeyi anlatma gereği duydum bilmiyorum.

oo herkesler burdaymıs :) naber kızlar :)) mesajlarınızı ara ara okuyorum,hepinize çok teşekkür ederim:) merak etmeyin kendimi hiç yormuyorum,hayatımda hiç bu kadar bomboş yaşadığım bir dönem olmamıştı :) tüm ıvır zıvır dizileri izledim.çabuk geçsin zaman ve ben normale döneyim istiyorum,çok sıkıldım:KK43:sağlığım iyi,hala o kemo etkilerini görmedim hafif bir başağrım sersemliğim oluyor bazen o kadar.haftaya salı da radyoya baslıyorum,böyle böyle 8 haftayı geçiricem artık.hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim,seillacım,sacıuzunum,strawcum,süslü böcüküm,gamzenkcim,sm793üm,cekucum,hayatacım,göremesem de miskacım.unuttuğum olduysa sersemliğime verin hepinizi çok öpüyorum.:))))))))))

Hayatım ben anormaller demedim ki normaller onlar zaten.
sanırım haklısın normaller:p
saol cnm şu yarını da bi atlatıyim da rahatlıcaam inşallah..
atlatırsın canım hayırlısıyla şüphem yok
oo herkesler burdaymıs :) naber kızlar :)) mesajlarınızı ara ara okuyorum,hepinize çok teşekkür ederim:) merak etmeyin kendimi hiç yormuyorum,hayatımda hiç bu kadar bomboş yaşadığım bir dönem olmamıştı :) tüm ıvır zıvır dizileri izledim.çabuk geçsin zaman ve ben normale döneyim istiyorum,çok sıkıldım:KK43:sağlığım iyi,hala o kemo etkilerini görmedim hafif bir başağrım sersemliğim oluyor bazen o kadar.haftaya salı da radyoya baslıyorum,böyle böyle 8 haftayı geçiricem artık.hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim,seillacım,sacıuzunum,strawcum,süslü böcüküm,gamzenkcim,sm793üm,cekucum,hayatacım,göremesem de miskacım.unuttuğum olduysa sersemliğime verin hepinizi çok öpüyorum.:))))))))))
iyi olmana cok sevindim canım ya mutlu oluyorumsenden güzel haberler alınca

sanırım haklısın normaller:p

atlatırsın canım hayırlısıyla şüphem yok

iyi olmana cok sevindim canım ya mutlu oluyorumsenden güzel haberler alınca

sağol seillacım :) ben de sizle yazıstıkca mutlu oluyorum :)) seni de daha iyi görüyorum,zaman her şeyin üstesinden geliyor,geçmişte ne çok şey yaşamışızdır,bundan daha büyük acı olamaz dediğimiz.bazen bir bakıyorsun hiç beklemediğin bir anda daha büyüğü çıkıveriyor,unutturuyor eskisini ;bazen de acıların çoktan hafiflemiş oluyor.hayatta herşey hepimiz için,dilerim sen de çok mutlu olursun ve unutursun bunları :)

katinam ; ne güzel yaaa sen de gelmişsin... ayy geçsin hemen 8 hafta ; sonra sen normal düzenine dön :)

hayata ; boşver yaa yemek olayını da... anlam arama bence yarın arkadaşının hareketlerinde... öyle güzel güzel yemeğinizi yiyin ; sonra da sen istersen özrünü dilersin...
birşeyler de bir mana aramaya başlarsak ipin ucu kaçıyor...

gamzenkcim kolay gelsin sana da... fuar çocuğunu sormuşsun ; o mevzuyu kapattık kuzum :)

rapuşuuum ; demek istedim ki kimseye mesaj vermeye çalışmazdım... belki senin amacım mesaj vermek değil ama mesaj olarak algılanabilir... ben böyle durumlarda tepkisiz ama bildiğin "tepkisiz" kalmayı seçiyorum... o yüzden bazen bana duygusuz ruhsuz da diyorlar ama hiç de öyle değilim :KK34: şimdi anlatabildim mi acaba ?
kendi açımdan da nasıl olacağına gelirsek ; durumu kabullenip ona göre önce bir boşluk hissi ; acı sonrası huzur ve sonra birşeylerin dürtmesiyle tekrar heyecan arayışı şeklinde oluyor süreç :)

X