"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ne kadarda çok kişinin aynı derdi varmış.insan belli bir yaşa geldiğinde acaba bende mi problem var diye düşünüyor.ama bu sanırım biraz şanssızlık olsa gerek öyle değil mi.çevre pek bekar yok.eskisi gibi okul arkadasları dersane arkadasları kurs arkadaslarımız yok.iş arkadaslarımız var ama artık çoğunluk evli.bende merak ediyorum.benim nasibim nerde diye..

lamia34 ve gulverenp ; hoşgeldiniz :))

kızlarrr nabersiniz ; kimsecikler yok ama olsun ben yine de sesleneyim dedim :)

haftaa burayı yine italyanlar ve ingilizler basacak... son rahat günüm ; biraz yavaştan çalışıyorum ama aslında masamı toplasam süper olcak...

Aa lamia hoşgeldin sanki seni buna benzer bi konudan hatırlıyorum. Olmadı mı bi gelişme?

yok canım kimse yok artık. birine aşık oldum 4 sene bir küs bir barışık bugün yarın evlenecez devam ettik. o bitti yeni biri oldu eğitim farkı nedeniyle ailem istemedi. üstelik bir süre çocuğu olduğunu sakladı. ne yaptı etti gönlümü aldı. ocak sonu söz yapacaktık ama 2 gün önce yalanını yakaladım bu da bitti. ne yapalım yenisine sağlık :)

lamia34 ve gulverenp ; hoşgeldiniz :))

kızlarrr nabersiniz ; kimsecikler yok ama olsun ben yine de sesleneyim dedim :)

haftaa burayı yine italyanlar ve ingilizler basacak... son rahat günüm ; biraz yavaştan çalışıyorum ama aslında masamı toplasam süper olcak...

hoşbulduk :) bundan sonra daima burdayız :)

Ne kadarda çok kişinin aynı derdi varmış.insan belli bir yaşa geldiğinde acaba bende mi problem var diye düşünüyor.ama bu sanırım biraz şanssızlık olsa gerek öyle değil mi.çevre pek bekar yok.eskisi gibi okul arkadasları dersane arkadasları kurs arkadaslarımız yok.iş arkadaslarımız var ama artık çoğunluk evli.bende merak ediyorum.benim nasibim nerde diye..

ben bu konularda hep büyük konuştum sanırım. ince eleyip sık dokuyan, ayrıntılara gereksiz fazla takılan kadınların geç evlendiklerini ya da hiç evlenemediklerini düşünürdüm hep. hani daha açık olmak gerekirse burnu biraz havalarda olanların :KK17: oysa durum öyle değilmiş :KK1: sorun yanlış ata oynamaktan kaynaklanıyormuş :KK9:

Hoşgeldin... Etrafta bekar olsa da olmuyorsa ne demeli? :))

yok canım kimse yok artık. birine aşık oldum 4 sene bir küs bir barışık bugün yarın evlenecez devam ettik. o bitti yeni biri oldu eğitim farkı nedeniyle ailem istemedi. üstelik bir süre çocuğu olduğunu sakladı. ne yaptı etti gönlümü aldı. ocak sonu söz yapacaktık ama 2 gün önce yalanını yakaladım bu da bitti. ne yapalım yenisine sağlık :)

Daha yeni bitmiş belşki barışırsınız...

ben bu konularda hep büyük konuştum sanırım. ince eleyip sık dokuyan, ayrıntılara gereksiz fazla takılan kadınların geç evlendiklerini ya da hiç evlenemediklerini düşünürdüm hep. hani daha açık olmak gerekirse burnu biraz havalarda olanların :KK17: oysa durum öyle değilmiş :KK1: sorun yanlış ata oynamaktan kaynaklanıyormuş :KK9:

Yanlış ata oynamak deyimini tuttum. :KK9:

yav yanlışlıkla face de bu konuyu beğendim böylelikle evde kaldığımı cümle aleme duyurmuş oldum :) sildim beğeniyi ama çok geç

Yok canım ya güven bitince hayır gelmez bu işten. yeni aşklara yelken açmalı, sıraya girdiler ya lamia gelsede alsak diye:)

Doğru sölüyosun valla sıraya girdiler ya hani. Nerde bu millet nerde bu erkekler? :KK9: Nolucak ben de bilmiyorum hiç, artk pes ettim, bu sefer ciddi ciddi ettim canım yaa, cins cins adamlar tanıdım daha fazlasını tanımaya yer kalmadı, senin konularını hatırlamak için baktım da, annesiyle oturmak isteyen bir de dul çocuklu adam var, aynılarını ben de yaşadım canım. :KK43:(

yav yanlışlıkla face de bu konuyu beğendim böylelikle evde kaldığımı cümle aleme duyurmuş oldum :) sildim beğeniyi ama çok geç

Önemli değil bence görmemişlerdir hemen, görseler de nolucak ki aman bin çeşit şey var beğenilen edilen nolmuş.

kızlar mrb.. nasılsınız? kaç gündür yazamadım, moralim bozuktu, özür diliorum sizden..
bu iş de olmadı, görüştük ve konuşurken beni eve çağırdı, amacını anlamış oldum bu sayede.. kızdım, bana o kadar iyi niyetli görünüp bu kadar hain olabildiği için ona çok kızdım, artık görüşmüoruz..
sizi bilmem ama ben artık pes ediorum kızlar, pozitif düşünceye filan da inanmıorum.. bu olay şans olayı başka hiçbişey deil..
bugün dışarı çıkacak birini bile bulamadım, herkesin ya sevgilisi var ya da evli, ev işleriyle ilgilenior..
hiçbirşeyin yoluna gireceği yok, artık şansımı zorlamaktan, hep çabalamaktan, bugün yrn herşey yoluna girecek demekten yoruldum..
oturdum ağlıorum şu an, hayat bana bu kadar adaletsizce davrandığı için de çok öfkeliyim çok :KK14:
neyse herkes iyi haftasonları...

Son düzenleme:
strawım sakin ol, kendi ahlaksızlıklarında boğulsunlar canım benim. Niyeti eve atmaksa başka yerlerde başka arayışlara girsin, ne diye seninle muhabbet kurmaya çabalıyor kişiliksiz adam. Belli bi yaşa geldiğimiz için bu yaşta oturup pişpirik mi oynuycaz diye düşünüyolardır canım bu tipler. Evlilik zaten hak getire. Ben hayata küsmek diye adlandırmıyorum ama elimi eteğimi çekiyorum canım artık cidden yorgunum. Aklımızdan tamamen çıkarmamız gerek evlenmek yok artık, yalvarsalar da yok öyle düşün. Ben bunu samimiyetle düşünüyorum, kadını yük olarak gören erkeklere çatıyoruz hep. Sorumluluıktan kaçan tipler. Nerde ezikliği kabul eden tip var evli zaten, inan ki bi şey kaybetmedik.

cnm zaten ona dedim ki madem niyetin buydu neden benimle görüştün.. cvp yok, cvp veremior.. bu nasıl bişi anlamadım ki tatlım ben yaaa, ara ara böyle herşeye çok kızıorum, bazen de boşver ya diorum..
ben de evlilik fikrinden vazgeçtim cnm, kesinlikle vazgeçtim, sevgilim olsun istiordum, o da olmuor, boşverdim onu da olmasın, beni üzmek için geleceklerse defolsunlar, onlar eğlenior bizse üzülüoruz, öff yaa bu nasıl adalet..
iyi ki sizler varsınız, bu konuda yalnız olmadığımı sorunun benden kaynaklamadığını bilmek bile güzel.. çünkü ben kendimde de çok sorun arıorum, ben mi yanlış davranıorum diorum çoğu zaman ama sizin de yaşadıklarınızı görünce diorum ki "hyr dünyanın düzeni çoook deişmiş, adam gibi erkeklerin sayısı çoookk azalmış"..
bu arada seninkiler cidden elele mi tutuştu yaaa :KK53:

oturdum anneciğimle çay içiorum, neyse ki onlar var...
bundan sonra geleceğimle ilgili hep yalnız kalıcakmışım gibi plan yapıcam, zaten bugüne kadar evlenicem die plan yaptım da ne oldu :KK1:

X