"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

katinam ; ne güzel yaaa sen de gelmişsin... ayy geçsin hemen 8 hafta ; sonra sen normal düzenine dön :)

:) inşallah ,süslü olmayı özledim :))) ömrüm pijama ve hastane geceliği giymekle geçti bu ara,acaba ben hep esofman mı giyiyordum ?? elbiselerim eteklerim falan vardı sanırım :))) kıskanıyorum seni böcük :))))şaka şaka,süslen süslenebildiğin kadar sağlığın,gençliğin yerindeyken.ruj bile sürmüyorum valla :)

katinam ; ne güzel yaaa sen de gelmişsin... ayy geçsin hemen 8 hafta ; sonra sen normal düzenine dön :)

:) inşallah ,süslü olmayı özledim :))) ömrüm pijama ve hastane geceliği giymekle geçti bu ara,acaba ben hep esofman mı giyiyordum ?? elbiselerim eteklerim falan vardı sanırım :))) kıskanıyorum seni böcük :))))şaka şaka,süslen süslenebildiğin kadar sağlığın,gençliğin yerindeyken.ruj bile sürmüyorum valla :)

az kaldı sen de süslü süslü gezeceksin :))
bişi sorcam ruj niye sürmüyorsun ; hani kimyasal birşey dikkat etmen gerektiği için mi?
yoksa sür kırmızı rucunuu yaaa :)))

sağol seillacım :) ben de sizle yazıstıkca mutlu oluyorum :)) seni de daha iyi görüyorum,zaman her şeyin üstesinden geliyor,geçmişte ne çok şey yaşamışızdır,bundan daha büyük acı olamaz dediğimiz.bazen bir bakıyorsun hiç beklemediğin bir anda daha büyüğü çıkıveriyor,unutturuyor eskisini ;bazen de acıların çoktan hafiflemiş oluyor.hayatta herşey hepimiz için,dilerim sen de çok mutlu olursun ve unutursun bunları :)

canım benim saol iyi olmaya calışıyorum ama nezaman eski halime dönerim bilmem unutmak gibi cabaya irmedim hiç aksine gecmişe dair ne varsa inatla hatırlamaya calışıyorum unutmak istemiyorum da zaten cok acı seyler yasadım ama cok güzel şeylerde bakış acımı değiştirdim yıkılmak yerine daha dik durmak gayretim ne sacma seylere can sıktıgımı anladım giderkende cok sey öğrendim ondan diyelim ama bazen ufacık bi durum bile beni benden etmeye yetiyo cok sevildim ben cokda sevdim belkide bundan cok canımı yaktı belkide bundan vok canını yaktım affettim kendimide onuda yani konuşarak hallettik gecmişi iyikide yapmışız ki yoksa cok daha yıkılırdım aramaızdaki ilişkinin boyutu cok farklı bi şekil almıştı boşluk o yüzden bu kadar büyük şanslıyım ki onu tanıdım diyebiliyorum sadeceacıları unutarak sadece güzel anıları hatırlıyorum ki acısı bile güzelmiş aslında :)) nekadar geniş pencereden bakarsak bakalım gec algıladımız pişmanlıklarımız olacak hep önemli olan en aza indirgeyebilmek biz bunu yaptık huzurluyum

ayyyy dökülüveriyorum arada böle işte olsun iyi geliyor başınızı şişirmiyorum umarım ondan bahsetmek ii geliyor hep gelirdi..

rapuss ya bende böcüğe katılıyorum tepkisizlik en güzeli yapma öle seyler bence

hayata sende git güzelce yemeğini ye hoş bir akşam daha ekle günlüğüne hepsi bu

ayy ne cok katılıyorum sana böceğimmm bennnnnnnnnnn

hepinizi Aamir hayranı yapıcam ama o benim kalacak :)))
hakikaten güzel adam bu aamir ya ama yan bakamıyoz işte arkadaşımızın manitası

süslen bebeğim ya sen o halinlede süslü oluyosundur zaten eminim

seila canım gerçekten çok güçlüsün yerinde olsam nasıl ayakta dururdum bilmiyorum bile ama ne güzelki konuşmuşsun ,ne güzelki anılarında hep onunla ilgili hersey olumlu kalacak.

seillam yaa naptın sen şarkı adlarıyla özdeşleştirdin kendini de içeriği biraz farklı :))

bu arada şişmiyor kafamız emin ol :KK34: bence de çok şanslısın canım... elbette keşkelerin vardır ama düşündüğün an içini parçalayan keşkelerin olmadığına eminim çünkü saygınız bitmemişti sizin anladığım kadarıyla... ve en önemlisi de bu... zaten senden başka türlüsü de beklenemez ki :)

az kaldı sen de süslü süslü gezeceksin :))
bişi sorcam ruj niye sürmüyorsun ; hani kimyasal birşey dikkat etmen gerektiği için mi?
yoksa sür kırmızı rucunuu yaaa :)))

alıştım galiba böyle olmaya,böyle sade geçireyim istiyorum bu zamanı.dr öyle bir kısıtlama getirmedi,maske takmana da gerek yok,sadece daha temiz davran özenli ve kalabalık yerlerde bulunma,dışardan yemek yeme dedi.ama kullandığım tüm malzemeleri hafta sonu gelecek hanıma vermek gibi bir niyetim de var :) belki şimdi bağışıklığım zayıflayınca,normalde hasta etmeyen mikrop hasta edebilir beni.stoktaki yenileri açarım süslenmeye başlayınca diyorum.zaten o kadar çok almışım ki her şeyi,neyim var neyim yok elbiseyle,makyaj malzemesine yatırmışım,dağıt dağıt bitmedi,artık daha sade yaşamaya karar verdim yetecek kadar:) kalabalığından kurtulmuş olurum :)

seila canım gerçekten çok güçlüsün yerinde olsam nasıl ayakta dururdum bilmiyorum bile ama ne güzelki konuşmuşsun ,ne güzelki anılarında hep onunla ilgili hersey olumlu kalacak.

canım dedimya biz ayrılmıştık ama hep hayatımdaydı o cıkaramadım yoluma devam ettim ama bi yanım hep onunla kaldı belkide kendimede itraf edemeden içten içe hep onu bekledim her aradagında konuştum her istediğinde yanında oldum iyikide yapmışım bunu keşke daha cok yapsaymışım lk buluşmamızda bu şekilde oldu zaten hastalıgını öğrenince karşılıklı günah cıkarttıkdiyelim sora sı cok farklı bi hal aldı aramızda ve sonucu bize bu nooktaya getirdi cok değerli bi insanı kaybettim hayatımda cok büyük boşluk kimse yaşamasın bunu cok zorluyo ama beni ayakta tutan da yien o hazırladı beni hep bugüne cünkü gelecegini biliyodu bundan sonrası nasıl gelişiri hayatımın bilemiyorum ama kimseyi böle ne severim nede sevilirim artık cok sevio sevilebilirm ama aynı paylaşımı yakalayamam bunu biliyorum isyan yerine şükretmeyi tercih ettim ki onun tarafından sevilen kişi oldum son anında yanında görmek istediğ kişi oldum ve iyiki onu tanıdım bunu hep söyliycem

hakikaten güzel adam bu aamir ya ama yan bakamıyoz işte arkadaşımızın manitası

süslen bebeğim ya sen o halinlede süslü oluyosundur zaten eminim

seillacım kafamız hiç şişmiyor emin ol.ama bazen ben de diyorum ki kızlar kendi dertlerinde,bu hasta dertlerimle üzüyor muyum diyorum :)
süslü olmaya gelince valla hiç süs püs yok hayatımda.bugün sevgilim biraz dısarı cıkardı beni ben de pijamamı cıkarıp esofman giydim.diyo ki bana sen üstünü değiştirdin mi:))) gıxıklığına yapıyor güleyim diye,ama durum ne kadar vahim anla yani,pijamalı,eşofmanlı halim hiç farketmiyor,zaten hastanede de o kadar kötü hallerimi gördü ki :))

ayyy çok komik birşey farkettim şimdi :))

sabahları kreşe bıraktığımız ikziler ferhat göçerin "oya gibi" diye bir şarkısını pek seviyorlar diye brkaç gündür sabah açılışı bangır bangır onunla oluyor...
daha ayılamadığımdan ve yüksek sesten olsa gerek şarkıyı yanlış anlıyormuşum ; zaten mana da verememiştim şarkıya ; boşuna değilmiş :)))

şarkı sözü şöyle ;

Nasıl da işlemiş seni ;Oya gibi gözlerini o yaradan
Hala inceden kan sızar Bende habersiz açtığın o yaradan

ben ise; " nasıl da işlemiş seni oya gibi gözlerini oyan adam " anlıyorum :KK37:

sonra da düşünüyoruum eee kadını başka adam mı etkilemiş acaba de ferhatın canı yanıyor diye :)))

Merhabalar herkeslereeee
Hepimiz burdayız ne güzel
Seillam bence sen eski haline döndün şeker. Ne zaman istersen anlatabilirsin onu biz dinleriz yeter ki sen mutlu ol.
Katinam günler çabuk geçsin ve sen de hemen kurtul şu tedavi aşamalarından, daha güçlü olacaksın inşallah. Hem eminim sen pijamalarla da süslüsündür ama sana sade geliyordur :)
Hayata ben senin yerinde olsaydım gitmezdim öyle bir yemeğe. Adam havalara girdi resmen, şimdi yemek olayını da senin bir çaban olarak değerlendirip daha da çok kalkcak bi tarafı
Ama çok iyi arkadaşımdı kaybetmek istemiyorum dersen de sen bilirsin tabi.
Gamzenkim sana da kolay gelsin

Günler su gibi geçiyor 1 dönem bitecek nerdeyse öğretmenliğimin ilk yıllarında günler geçmezdi şimdi de zaman yetmiyor :) Mutluyum bugünlerde özellikle bugün çok güzel bir huzur vardı içimde derslerim de çok güzel geçti. Hergünüm böyle geçsin diyorum hepinisi öpüyoruuummm

canım dedimya biz ayrılmıştık ama hep hayatımdaydı o cıkaramadım yoluma devam ettim ama bi yanım hep onunla kaldı belkide kendimede itraf edemeden içten içe hep onu bekledim her aradagında konuştum her istediğinde yanında oldum iyikide yapmışım bunu keşke daha cok yapsaymışım lk buluşmamızda bu şekilde oldu zaten hastalıgını öğrenince karşılıklı günah cıkarttıkdiyelim sora sı cok farklı bi hal aldı aramızda ve sonucu bize bu nooktaya getirdi cok değerli bi insanı kaybettim hayatımda cok büyük boşluk kimse yaşamasın bunu cok zorluyo ama beni ayakta tutan da yien o hazırladı beni hep bugüne cünkü gelecegini biliyodu bundan sonrası nasıl gelişiri hayatımın bilemiyorum ama kimseyi böle ne severim nede sevilirim artık cok sevio sevilebilirm ama aynı paylaşımı yakalayamam bunu biliyorum isyan yerine şükretmeyi tercih ettim ki onun tarafından sevilen kişi oldum son anında yanında görmek istediğ kişi oldum ve iyiki onu tanıdım bunu hep söyliycem

yaa cidden çok şanslısın... birinin son anında seni yanında istemesi ne kadar özel hissettirir insanı ; ne kadar önemli hissettirmiştir...
ve senin de o an orda olman... gerçekten özel bir şey bu seillam ; evet mutlaka çok zordur ama bence herkesin de yaşayabileceği bir an değil...

seillacım kafamız hiç şişmiyor emin ol.ama bazen ben de diyorum ki kızlar kendi dertlerinde,bu hasta dertlerimle üzüyor muyum diyorum :)
süslü olmaya gelince valla hiç süs püs yok hayatımda.bugün sevgilim biraz dısarı cıkardı beni ben de pijamamı cıkarıp esofman giydim.diyo ki bana sen üstünü değiştirdin mi:))) gıxıklığına yapıyor güleyim diye,ama durum ne kadar vahim anla yani,pijamalı,eşofmanlı halim hiç farketmiyor,zaten hastanede de o kadar kötü hallerimi gördü ki :))

:))) espiri de mi yaparmış eniştemiz... görsün tabiii yaa hayatı paylaşabiliyorsunuz işte ; yoksa dışarda ye iç gez olmaz yani... geçtik o devirleri :)))

seillam ne kadar mantıklı ve güzel anlatıyorsun içinin rahat olması, isyan etmeyip şükretmen sen zoru başardın çok sevdiğin insanı kaybettin ama bu acı durumu atlattın. Gerçekten çok güçlü bir insansın Allahım sana daha acı yaşatmasın yüzünü de şansını da hep güldürsün inşallah.

katinam görecek tabi her halini, hem şimdi görmesi ilerde görmesinden daha iyidir. annen hala yanında mı canım

böcük çok büyük bir mantık hatası yapmışsın :))

çekucum arkadaşım normalde oyle bırısı degıl oyle konularada normalde hiç girmez,adamın kaçmasıda bundan zaten.Ben olmayacak bır ınsana gıttım pat boyle dedim bide mesajla adam şok kalmıştır.Kız azdı heralde kımın üstüne atlayacagını bılemıyor dıye kaçmıştır.Bu hayatında ilişkiden daha önemli işleri olan bırısı hayatım boyunca nerdeyse cogu olayını bılıyorum adamın hıc kız arkadaşı oldugunu duymadım.Görmedim.Uzakta bırısı vardı hep olup olmamasıda şüpheliydi hatta kaba tabır olacak aynı yatakta yat arkasını dönüp uyuyacak tipte bır adama bunu dedım.
Dolayısıyla toparlamam gerekiyor dıle kolay 6-7 senelık arkadaşlık var ortada.Muhabbet var.Kızlar ata demirer 2 'yi izliyorum süper herkese tavsiye ederim.

saolun canlarım ya rahatlıyorum sizinle inanın okurken yüzüm gülüyo iilk zamanlarda bahsetmiyodum ondan size cünkü işin iç yüzünü bilmeden yargılıyodu herkes eski sevgiliyle görüşülmez arkadaş olunmaz falan zaten arkadaş değildikki sevgilide değildik önce kendi toyluğumuzdan sonra elimizde olmayan nedenlerden biraraya gelemeyen birbirine aşık iki insan dık sanırım neyiz biz die konuştugumuz olurdu o her fırsatta dile getirrdi seni cok seviyorum ben die ben susardım istemezdide cvp vermemi cok güzel bi hayatın olacak derdi kafamı karıştırdıgını düşündüğü yada hayatıma birini gireceğini hissettiği anlarda uzak dururdu benden kaybolurdu sadece sağlıyla iligili msj atardı ayda bir dua ederdi bana hep karsına seni benim sevdiğimin ucu kadar sevecek biri cıksın ozaman zaten cok mutlu olursun bende huzurlu olurum derdi falan filan böle bir ton gün bir ton telefon konuşması msj ama son dönem öle bir durum olduki anılarımızı sildik hep birlikte olan bütün resimlerimiz yok oldu ikitane zor buldum ünideki arkadaşlardan ben taşındım o taşındı herşey cok garip oldu kimseyi yormadan sıkmadan herşeyi rayına sokup herkese yeni hayatlar bırakıp gitti
şimidi bende önüme bakmaya calışıyorum mevburum bana umut bağlamış bir ailem var cünkü ve de ona verdiğim sözler

bide aynı şehirlerde olsaydık cok süper olacaktıya nese bunda şükür
katinam en iyisi değilmi ya hakikaten luzumsuz ne cok şey var hayatımızda boşuna bizi yoran enerjimizi alan bende saldım kendimi ya sadeleştim daha doğrusu ama okadar rahatım ve mutluyumki bu halimden

X