"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar ben kacıyorum galaiba malum gününde geliyo bi alev ateş durumu bi şişkinlik bi dolu sey var üzerimde bi soda içeyimde yatayım bakalım uyku amcayla aramızda u gece nasıl bir bölüm gececek malu hergece savaş halindeyiz bu ateş kes yapsak bari:))

kızlar ben kacıyorum galaiba malum gününde geliyo bi alev ateş durumu bi şişkinlik bi dolu sey var üzerimde bi soda içeyimde yatayım bakalım uyku amcayla aramızda u gece nasıl bir bölüm gececek malu hergece savaş halindeyiz bu ateş kes yapsak bari:))

iyi geceler tatlı uykular seilla

ben de oynamadım daha önce ; hatta çoğumuz da oynamamışız ama biz de deneyeceğiz bakalım :)
benim amacım patronumu vurmak ; önce umut ver sonra açıkta bırak cık cık ; hıncımı alıcam ; münasip bir yerinden vurucam :))

o zaman sizin oralaa tecrübe kazanıp geleyim ben :)

ozaman tam olayı ama insan bi heyecan yapıyo hem komik hissediyo kendini napıyom ben ya die hemde acayip bi hırs yapıyo sonra pat sebeleğin biri vuruveriyo seni ben kendimi dişi rambo zeyna falan sandım bi an tam o moda girdim düşman arıyorum sırıtığın biri vurdu benide pis tabi biz azdıkya vurulan falanda öle devam ettik saatimiz dolana kadar

ben de oynamadım daha önce ; hatta çoğumuz da oynamamışız ama biz de deneyeceğiz bakalım :)
benim amacım patronumu vurmak ; önce umut ver sonra açıkta bırak cık cık ; hıncımı alıcam ; münasip bir yerinden vurucam :))

o zaman sizin oralaa tecrübe kazanıp geleyim ben :)

bizim yerimize de fuar bebesinin hıncını da ondan al böcüüükk :) :KK52:

ozaman tam olayı ama insan bi heyecan yapıyo hem komik hissediyo kendini napıyom ben ya die hemde acayip bi hırs yapıyo sonra pat sebeleğin biri vuruveriyo seni ben kendimi dişi rambo zeyna falan sandım bi an tam o moda girdim düşman arıyorum sırıtığın biri vurdu benide pis tabi biz azdıkya vurulan falanda öle devam ettik saatimiz dolana kadar

ayy ben de güveniyorum kendime ama bakalım nasıl olacak...
hem hareketli hem de küçük bir hatun oluşum işe yarar gibi geliyor ama bilemiyorum tabiii :))

iyi geceler canım...

kızlar mutlaka ata demireri izleyin süper.Bilgisayar kapanmış gülmekten farkında bile değildim :KK1::KK1:

hangisi ?

bizim yerimize de fuar bebesinin hıncını da ondan al böcüüükk :) :KK52:

amacım o zaten canım :))))

pazar günü aylık bakımım sonrası kendimi eve kapatacağım için izleyebilirim ata demireri :)

ben de yatıyorum... iyi geceleeeer...

iyi geceler böcük
ben de yatayım şekerler hepinizi öpüyorum iyi geceler tatlı uykular AŞKlı rüyalaaarrr :KK31::KK31:

İncir reçeli güzel ; izlemediysen "Çınar Ağacı"nı da izleee...

bu arada kızlar faceteki yorumları yeni gördüm ; alemsiniz yaaaa :))
biri de geldi yalnız oyunaaa :)) ama ünv.den arkadaşım , dont panic ... :)

incir reçeli bana çok komik geliyor ya incir reçelinin senin oldugunu bilemezdin bana birisi bunu dese koparım suratına acayip saçma bir film o ya.

incir reçeli bana çok komik geliyor ya incir reçelinin senin oldugunu bilemezdin bana birisi bunu dese koparım suratına acayip saçma bir film o ya.

Sıktım zorla izliyorum, daha o repliğe gelmedim ama bu ne kadar rehavet... Gereksiz arabesk durumlar.

Son düzenleme:
X