"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ne dıyon yaw ne mıncıklaması, ne elini tutması sakin sakin anlat.
Ayrıca ben sana demedimmi geçmişleri temizleyelim diye hala küçükbaş,büyükbaş diye sayıklıyorsun hepsi örgütsüz deve işte nolcak.Adam yerıne bizler koyuyoruz.
Yaw şöyle düşün değer veren kim sen,üzülen kim sen,ee üzülceğin halde çabalayan kim oluyor burda gene sen.
Kendine üzülmeye başladıgınn anda kendimi üzmekten zevk mi alıyorum dıye sor ınan ben bu sekılde güçlüyüm.Umrumda değil kimse hatta çok güzel planlar yapıyorum.Kendimi mutlu etcek,değer verecek insanlar ile görüşüyorum.Bıraktım örgütsüz develeri gitsinler kendi başlarını yesinler.
Sende yap bunu kuzum inan bana.Boyle daha mutlu olacaksın.

Kızlar şok olmakta son derece haklısınız valla ben de kaldım şöyle bi baktım inanamadım gözlerime tekrar baktım. Hani samimiyettendir ya da salak bi durumdur her ne şekilde olursa olsun "mıncıklamak" doğru bir ifade buraya uyuyor yemin ederim ki. Omzuna dokun, sarıl tokalaş, elini anlık da olsa tut filan da eli elinin içinde 3-4 dk konuşmaz insanlar değil mi kızlar yaa. Bakın yine söylüyorum ben şüpheci olabilirim kötü düşünüyor olabilirim filan ama her ne olursa olsun normal bi davranış gibi gelmiyor gözüme.

Neyse işte film izliyorum ben de.:KK37:

kızlar ben çok kötüyüm gerçek anlamıyla güçlüyüm diyorum.Ağlamıyorum ayakta olup sızlere güçlü olmaya çalışıyorum ama bugun olan sey benı yıktı resmen.
Halası benı aradı ve göya merak etmiş.Dediği şey ya bizimkisi boyle işte maymun iştahlı senden öncede evlenmek istediği birisi vardı benı suclamıştı ama kızı ansızın bıraktı bıde mutlu oldunmu dıye mesaj atmıştı ama bak sendede aynısını yaptı diye göya moral verecek güçlü olup olmadıgımı sorgulayacak ama bakın sahneye ne güzel değilmi halası benı arıyor ve dediği lafa bakın evet düşününce maymun iştahlı olarak geldi hayatıma çok istedi göya çabalar gibi gözüktü sonrada filmlerde olucak olaylar yaratıp hayatında benı suçlu gösterip çıktı neden arıyordu ancak bunları bulabilirdi.Sevmemişti sadece heyecandı ve heyecanı bıtınce çekip gitti.İlişkiler bugun bu kadar kolaymı ya.Erkekler bu kadar adilermi gerçekten ya.Yada bır hala 50-60 yaşındakı bır kadın arayıp kendı cınsınden olan bırısıne bu cümleyi neden kurar benım aklım almıyor.Allah dağına göre kar verirmiş ama benim dağım bu kadar da yüksek deil .Oturdum bu saatte bunları düşünüyorum yok kızlar ben gerçekten salağım bı ilişki yaşamayı haketmeyecek kadar saf ve süzme salağım.

günaydın kızlar...

cekucum geçmiş olsun ; baban iyidir umarım şimdi... araban için de ayrıca geçmiş olsun ; onu halletmişsin zaten... fuar çocuğundan da haber yok ; beklemiyorum da artık... hatta nezaketen arasa bile görüşmemeyi düşünüyorum ama dediğim gibi arayacağını sanmıyorum... kapattık bu sayfayı da napalım... biz defteri toptan mı kapatsak ne :KK37:

rapuşum yaa ne yapıyor o şaşkınlar... ama büyükbaşın gay olduğu konusunda güçlü sezilerimiz vardı ; bak doğruymuş :KK53: yaa tatlım boşver yaa ikisinden de bir fayda yok anlaşılan... sen de kapat bakalım 2 sayfayı birden ; hatta yapıştır ikisini birbirine ; birini açmaya çalışırsan ikisi birden yırtılsın :KK34:

hayatacım ; bazen olur öyle anlar... biten ilişki ardından güçlü olmak isterken ; bazende kendini çok güçsüz hissedersin... onunla ilgili gelişmeler ister istemez etkiler seni... üzerinde çok düşünmemeye çalış ; bak bu kadar zamandır haber almadığın için gayet iyiydin... bu akşama kadar unut sen bu konuşmayı da aynen yoluna devam et... ama tabii böyle iniş çıkışların da olması normal... sen güçlü olmak istemekten vazgeçme :KK34:

bu arada jeliyi aradım ; sesi cidden hasta sesiydi yaaa... çabuk iyileş kuzuuum.... :KK19:

neyse kaçıyorum ben ; hepinizi de öpüyorum...

Jeli burdan geçmiş olsun diyorum.
Böcüğüm,rapuşum ve ben toptan kapatalım bir süre bence daha iyileri çıkacak.
Böcüğüm aynen oyle ben güçlüyüm kimse için değil kendimi üzmeye hakkım yok.Herkes kendını değerli kılarken ben niye değersiz kılıyım o kaybeder diye düşünmeye başladım.Ama dün akşam bir ara cidden kötü oldum ya neyseki geçti.
Cekucum geçmiş olsun.
Günaydın kızlar her doğan günümüzün daha iyi olması dileğyle bende kaçar.Öpüldünüz.

Herkese selam, böcük jeliye söyle az sigara içsin. :KK57:

Bugün evdeyim evde olduğum günler iyiyim bi tek, dışardaki pis dünyaya açılmazsam süper. Defteri kapatıyorum cidden kapandı yani hatta Face imi açtım oraya ilişkisi var yazmayı düşünüyorum eskiler yeniler hepsi görsün istiyorum herkes ilişkisi var bilsin. Yapayım mı sizce? Lütfen tarafsız düşünün:))

kuzum sende bendensin.Bende kalpli ayı koydum.Sanki aşık olmuşum gibi düşünsünler diye :)
bence sende oyle birşey yap canım.İlişkisi var yaparsan kim kim diye başının etini yiyebilirler.

hayata halasının tek derdi eski ilişkide suçlandığı için baaak ben suçlu değilmişim duygusunu yaşamak. Çok bencilce senin yaranı deşmesi. Boşver.

Slm kızlarr
Öğle yemeği için geldim eve size bakayım dedim. Rapuş nası mıncıkladı yaa neresini mıncıkladı. Benim inanasım gelmiyor hala
Hayata canım halasının yaptığı kötü bişey gerçekten ayrıldınız bitti geri dönüşü yok neden seni arıyor ki. Anlam veremedim ben koskoca kadın ne yapmaya çalışıyor
Ama senin güçlü duruşunu takdir ediyorum hep, dans kursuna ne zaman başlıyodun canım hayatının erkeğiyle tanışacaksın orda olumlu düşün hep :KK31::KK12:
Ben kaçıyorum kızlar bişeyler yiyim de okula gideyim tekrar öptüm hepinizi güzel bir gün olsunnn :KK76::KK76::KK76:
Jeliiimm sana da çok çok geçmiş olsun biran önce iyileş dön aramıza
Miska sana da kolay gelsin ama özledik seni de gel artık

cekum önüzmdeki salı başlıcam.Salı kurs perşembe akşamı bir mekanda kursun latin gecesi olacak.Büyük değişiklik olacak haftada 2 gün .
Haftanın 1 günü film izleyeceğim ve 2 gün online dil kursu ile dil öğreneceğim.
Hayatımda birisini bulmak almak değil şuanda derdim 1 senedir yapmak isteyipte geciktirdiğim şeyleri yapacağım.

böcüküm, cekucum, rapuşum, hayatacım teşkekürler iyi dilekleriniz için

aldığım sprey kremden daha iyi geldi,
akşam birde sabah sıktım öğlene kadar bişeyim yoktu çok şükür boynumdan
şimdi biraz biraz ağrı var yine
bademciklerimde ilacımı aldığım sürece iyi sayılır ama çok uyku yapıyor gözlerime hakim olamıyorum bugün
ayakta bile uyuyabilirim :)))

rapuuuuuuuuuşşşşş ben çok içmiyom zati bebem, birde 2 gündür bu hastalıktan hiç içmiyorum
ama bahaneyle bıraksammı diyorum, epeydirde düşünüyordum :))

ceku canımçok geçmiş olsun ailecek.. Allah beterinden korusun inşallah kuzumm

kızz rapuşşş ne geldi aklıma hani hayatında biri varken talipler çıkar ya,
yada gelmez gelmez geldimi ikilemde bırakacak sayıda kişi gelirya karşına
şimdi sen facede öle bişi yaparsan, bide senden hoşlanıp yaklaşmaya cesaret edemeyenlerin paçaları tutuşup sırnaşmalar başlarmış sana karşı
acaba işe yararmıkiii : )))))

ben kaçayım artık, bugün perşembe çok iş varr çokkkk :KK43:(((

rapuşum ;

bence ilişkisi var yapma da sanki ilişki başlangıcındaymışsın tarzda iletiler filan yaz ; şarkılar paylaş eğer birilerinin kafasın karıştırmayı istiyorsan...
ama ben olsam gerçekten defterin kapandığını hissetmeye çalışıp öyle davranırdım sanırım...

Hayrı hayır amacım kafa karıştırmak değil, arayış halindeymişim görüntüsünü daha doğrusu bu düşünceyi silmek istiyorum kendimden ve insanalrdan. Profilime sempatik bi aşk resmi kodum. :KK1: Ne kadar büyük bi adım dimi:))) Duvarım açık diil.

rapuşum canım ama ceku haklı elimizde olmasada hayatında birisi olan kişi erkeklere göre cazip geliyor ve dolayısıyla o süreçte bir adım atıyorlar.
Bu başkasının oyuncağını elinden almak isteyen küçük çocuklardaki hareket gibi birşey.Erkekler işte elde edilmesi zor şeyi elde etme isteğinden kaynaklanıyor canım.Çekuda belkide bu şekilde açılmak isteyen açılabilir demiş.Bunu da kastetmiş.Dışardan bir erkek mantığı ile düşünerek,ama bizim amacımız bu değil bizden bile birisi bunu düşünüyor ise demekki dogru yoldayız. :KK1: :KK1:
O zaten ne demek istediğini yazmamış yanı anlamamakta haklısın.
Resmını görmedim ama merak ediyorum.

X