"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

pek çok ağlamaklıymış ama o film seillam yaaa...
biliyorum ama bende anısı büyük en sevdiğim filmdir ccok aglamıştım ilk izlediğimde ama cok begeniorum bilmem kac kere izledim hala arad bir takr izlerim cdyi

3 avanak diil oooo ; 3 Idıots :)))
online izleyemiyorsun di mi ?

eylül izlemiş pek beğenmiş ; hatta Aamirime göz de koymuş :)

evet izleyemiyom wınn ya benim donuyo hemen sinir oluyom
bu arad pardon 3 idiots evet amir cok datluuuu

yaa bir de indirme linki attım ama siteye üye olman gerekebilir... keşke online izleyebilseydin...
ayy bu saatten sonra film de izlenmez mi nee :)

ayy bi acmadıki tatlım sayfayı bakıyım gerekirse üyede olurum sorun yok ayy olmadı cdcileri dolanacam valla hiç üşenmiycem yani

yaw niye izlenmesin.
sizin hepiciğinize film önerisinde bulunmaya geldim
seilam sen hangover 1 ve 2 yi izle .
böcüküm sen cadılar zamanını veya zoraki kralı izle.
sacıuzunum sen benım kafadansın ya sev,dua et 'i izle yada dün akşam izlediğim çirkin 'i izle.
Bende siyah kuğuyu simdi izlicem.Hadı ben kaçar kızlar tüm erkeklerin canı cehenneme.
Ha ben unutmadan salsa kursuna yazıldım bugun salı ve perşembeleri gidicem
salı kurs perşembe latin gecesi olacak benım ıcın bır farklılık olacak çok mutluyum buyüzden.
Bu çarşambada benımkıylen bırlıkteyken yasak olan gitmem international gecesine gidicem.
Hayat boş,eğlen coş.

Aaay ben o filmi iki kez izledim süperrr, bi kez daha izleyebilirim ama şimdi değil.
Kursta birini bulunca sorarım sana kimin canı cehenneme diye:)))

hayatacım saol ama ben izledim o filmleri canım ya

cdcilerde yoksada derim indirsinler artık :) net fakiriyim derim ben siz indirin

hangi filmi iki kere izledin rapuş ?

ayy lenslerim çok rahatsız etti ; çıkardım... kör kör film izleyemem ben şimdi...

ahhh narin kuzum benimmm gözlerin mi yandı bende film havasında değilim müzük dinleyip size sarıyorum bide netime saydırıyorum ama hallettim galiba

hayatacım bende yılbaşından sonra bakacam o şe inşallah

rapusssss bebek seslenesim geldi sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…