"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

katılıyorum sana :)
şimdiye kadarhiç telefonda konuştuklarını duymamıştım ; ama maşallah bu sabah patronumun avazı çıktı nerdeyse...

aa bu arada bizim iş yerinde değişiklikler olacak... oda sistemi kaldırılıp açık ofis olacak... patronla filan aynı odada olacağız yani...
oda arkadaşım hiç sevmedi bu fikri ; ayy ben de pek bayıldım ama :KK9: fesat mıyım neee :26:

Ne açıdan beğendin canım fikri? Patronla dip dibe olmak iyi olmaz gibi görünüyor ama sen iyi anlaşıyorsun o yüzden sorun olarak görmedin hehalde:) Artık tüm tel konuşmalarına şahit olursun:KK9:

rapuş sen ; yapman gerekenleri yaptın mı müfettiş amcalar için ?

Ayy yaptım üstümde bi rehavet var, çok rahatım bu sefer başıma gelecek mi var acaba yau.:44:

ayy ben iyiyim böceğimde netimde sorunum var bi msj atacam die göbüşüm catlıyo yani alıştım ortamlara ayak uyduruyorum ama içimde hala boşluk var gecermi bilmem aman zaten gecmesin daha bi gercekci bakıyorum herşeye artık iyi taraflarını görmeye calışıyorum acısıyla tatlısıyla cok güzel bi aşk yaşadım cok sevdim sevildim efsane oldu diyorum şimdi de onu da bana verdiği güçle dik durmaya calışıyorum işte nese bu konuyu artık yavaş yavaş içime gömmeye çalışıyorum patlamalar yaşaıncada yazıyorum döküyorum içimi
ama sizin işler nie böle oldu ya hey allahım adam mac izleyecekmiş cok sinirlendim
bide böcük arkadasın niye dememiş sana onun kahvaltıya ccagırdıgını anlamadım

ahhh jelim benim sanada cok gecmiş olsun

ayy ben iyiyim böceğimde netimde sorunum var bi msj atacam die göbüşüm catlıyo yani alıştım ortamlara ayak uyduruyorum ama içimde hala boşluk var gecermi bilmem aman zaten gecmesin daha bi gercekci bakıyorum herşeye artık iyi taraflarını görmeye calışıyorum acısıyla tatlısıyla cok güzel bi aşk yaşadım cok sevdim sevildim efsane oldu diyorum şimdi de onu da bana verdiği güçle dik durmaya calışıyorum işte nese bu konuyu artık yavaş yavaş içime gömmeye çalışıyorum patlamalar yaşaıncada yazıyorum döküyorum içimi
ama sizin işler nie böle oldu ya hey allahım adam mac izleyecekmiş cok sinirlendim

Noldu senin blog işi seilla? Efsane oldu harbi, bu durum onun anısı için güzel...
Her ne kadar senin için sor da olsa zaman her şeyin ilacıymış seillam.

Ben de film arıyorum kızlar, romantik komedi seçmeye çalışıyorum gene.
Başka bi şey izleyemiyorum sıkılıp kapatıyorum yoksa:KK9:

Ne açıdan beğendin canım fikri? Patronla dip dibe olmak iyi olmaz gibi görünüyor ama sen iyi anlaşıyorsun o yüzden sorun olarak görmedin hehalde:) Artık tüm tel konuşmalarına şahit olursun:KK9:

Ayy yaptım üstümde bi rehavet var, çok rahatım bu sefer başıma gelecek mi var acaba yau.:44:

aferin sana çalışkan hatun :) ben de yapmadığını itiraf edeceksin sanmıştım... bak utandım şimdi... :))

yaa amaan zaten odalar dipdibe ; her konuşulanı duyuyoruz ki ; kapılarımız da genelde açıktır... valla benim çekineceğim birşey yok ; başkaları düşünsün :KK9:
yaaa doğrusunu istersen bu arkadaşım sürekli özel telefon görüşmeleri yapıyor ; ailesiyle ; arkadaşlarıyla ; kuzenleriyle ; sevgilisiyle... ben tuvalete gidecek vakit bulamazken onun bu rahatlığı beni rahatsız ediyor... yani ben eşşek gibi çalışıyorum ; jeli de bilir aradığında hiç bir zaman tak diye açmamışımdır telefonunu çünkü ya yerimde değilimdir ya başımda birileri vardır filan... aslında patronum da bunun farkında ama ; arkadaşım belki biraz çekinir filan... kısaca fesatım işteeee :KK33:

canım benim geçmesin tabii ; hep hatıranda kalsın bu yaşadığın aşk... kılavuzun olsun hayatta... çoğumuz biten ilişkilerimizi her anıyla unutmak istiyoruz hem de yaptığımız hataları bile... sen unutma ki ; hep doğruyu güzeli yaşa :KK34:

bu arada arkadaşım arayıp kahvaltıya çağırdığında saat 12ydi zaten ; ben hemen işim var dedim ama o da demedi yani yaa tüh keşke gelseydin bak o da gelcek diye... zaten bu kahvaltı programı vardı aslında ; ben de pazar günü işim var katılamam demiştim önceden... yani bani biraz arkadaşım bu sabah salladı gibi geldi... inanmadım yani...

Noldu senin blog işi seilla? Efsane oldu harbi, bu durum onun anısı için güzel...

ben de bakınıyorum film de sanırım bunu izleyeceğim ;

Mucizeyi kadınlar yaratır :Komedi türündeki bu filmin konusunda Kocası ve iki çocuğu için evi geçindirmeye çalışan finans yöneticisi Kate Reddy’nin hayatı üzerine kurulu komedi yüklü müthiş bir konuyu ele alıyor.

ayy yok bebeğim blog işinde ciddi değildim arada bir öle yanlız kalmaya fırsatım oluursa yazıyroum kendimce bişeyler hatırladığım aklıma gelen parcaları oturttuyorum yerine bir bir bbu bana kendimi daha iyi hissettiriyo neyin ne için yapıldıgını anlamama içimdeki kırgınlıkları azaltmama yardımcı oluyo

filmde bi bakıyım hitch var aşk doktoru eglenceli güzel bi film elli ilk öpücük var mag rayn filmleri var mesaj kutusu adını hatırlamadıgım bitane daha vardı onu terk eden sevgilisini eviini gözetliyo onu terk ettiği kadının sevgilisiyle birlikte sonra bu adamla aşık oluyolar birbirlerine falan eski klasik filmler ama ben sıkkın oldugum zamanlarda bunları izlerim genelde aklıma başka gelirse yazarım

Ay o filmi şu an eledim böcük, çocuğu varmış ev sorumluluğu filan diyor:))
Aşka Şans Ver'e şans vericem değiştirmezsem.

Bu aradaaa iş benden korkar pehh:)))

yaa komedi izlemek istiyorum ama çok basit de olmasın istiyorum...
dün hangover 2 izledim ; Hint filmimden sonra çok vasat geldi...

şimdi de acaba biraz dram olacak ama " yeryüzünde son aşk " mı izlesem diyorum... merak ediyordum ama nasıl olur acaba ; bezgin ve gergin ruh halime nasıl bir katkısı olur acaba ?

aslında duygusala bağlamanız da korkmasam ;

"remember me" ya da " dear john" izleyin derim... çok beğenmiştim ikisini de...

X