"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar bana film önerin yarın 9 tane film değiştircem.Evde neye elimi atsam hepsini izlemişim.Yeni filmler almam lazım.

ee imdi sorun bizdemi oldu biz mi sorunluyuz ki peşimizden koşmuyolarr???
aman boşverin ya kim kimin peşinden koşarsa koşsun rapus haklı gay heps en azından bize denke gelenler boşverinnnnnnnn

Evet sorun bizde bence ben bunu hep söylüyorum çok fazla beklenti içindeyiz ve bence bunu hemen anlıyorlar tilkiler, itici oluyor bu durum. Ne kadar ağır davransak da anlaşılıyor bence karşı taraf tarafından. Bi sevgili bulamadan ölürsem gözüm açık gidicek

Ben gittim kızlar. İyi geceler hepinize...

offf ne şarkılar dinledim ya besledim ruhumu valla bol bol ya ben bi ton film izledim ama aklıma hiç bişey gelmiyo şimdi hayatacım
umudunu kaybetmeyi al izlemediysen dün izledim ya yine bi o aklımda :)

günaydın kızçelerrrrr : )

:44: alla alla nie böle yaptıki şimdi bu adam
dakika bir gol bir durumu olmuş resmen
geçiştirmemiş en azından, doğruyu sölemiş
ne bilimbi bu geldi aklıma avuntu olarak çileğim

Canım geçmiş olsun cereyanda mı kaldın acaba...
Saldın mı salmadın mı anlaşılmıyor ki bi şey anlatmıyosun hiç sen:))
Gaza getireyim seni biraz
..

sağol rapuşum, bilmemki neden böle oldum

ayy bebeğim ne anlatiimm anlatçak bişi yokki, dertleniyorum arada bir ama hep aynı cümle hayatımda biri YOKKK diye (((
yoruldum şu sıralar, olsun diye ümitlendikçe dahada kırılıyorum olmadığını gördükçe
Allah'a bıraktım şu sıra bende :)
eski bir arkadaşım var, illaki benimle birlikte olmak istiyor
ben olmayacağını defalarca söyledim ama onun içinde yinede umut bitmiyor sanırım
ama olmaz, olamaz, çok farklıyız birbirimizden
uygun değiliz yani birbirimize,
denk geliyor işte böyle ama hiç oluru yokki, azcık olsa valla beklentilerimi kısıp değerlendirmeye alcam ama öle işte
şimdide biri daha aradı cepten, açmadım sinir oluyorum ona çünkü
bişey söylüyor ama arkası gelmiyor, gelsede pat diye kesiliyor
onun elinin altında yedeği değilim ben, çok arar daha ulaşamıycak bana
doğum günüm geliyor ya aklısıra şaşalı bir çıkış yapacak fark yaratacak
ben onun elinde patlatayım planlarınıda görsün nasıl fark yaratılırmış :)))

hayatai gamzenk, seillacım sizlerede teşekkür ederim kızlarr

böcük patron bişi demişmi dün fuar çocuna, merak ettim de

Son düzenleme:
Günaydınlar, hah şöyle dökül jeliiii:)))) Yazıktır adama neden plan yapıyosun elinde patlıycakmış falann, belki de ilgisini tam belli edemiyodur yeniyse bu durumlar.

Valla jelicim ben de Allah'a bıraktım işlerimi en ufak bir şey yapacak durumda değilim, erkek için çabalamayı gururuma yediremiyom:)))) Şu an en güzel yıllarımızı yaşıyoruz, şimdi olsa ne güzel olur ama kaderde ne varsa onu yaşıycaz elde mi sanki! O yüzden rahatlamak lazım salla gitsin, gelen zaten koşa koşa gelir.

Benim bundan 4 sene önce netten görüştüğüm biri vardı iki sene konuşmuştuk, bana eski sevgililerini filan anlatırdı aramızda bir şey olamaz gibiydi, en azından ben öyle düşünmüştüm, sonrabikaç defa görüştük, tipi çok müthiş değildi ama ben sohbetini çok beğeniyordum, sohbet edebilmek sıkılmamk ve bir şeyleri bitirememek çok önemli geliyordu bana neyse işte görüştük de olmadı orası ayrı, geçen gün bi sitede yazıyor bu vatandaş, aklıma geldi bi bakayım dedim neler yazmış "4 sene önce başlamak üzere olan bir ilişkiyi bitirdiğime duyduğum pişmanlık kadar hiçbir şeye pişmanlık duymuyorum" demiş ve daha bir sürü şey... Hayatıma giremeyen erkeklerin pişmanlıklarına da şahit olmuşumdur, ne işe yarar o ayrı, zamanında beni o kadar yaradı ki bu durum ama şimdi başlayım desem gene kaçar belki de. Çözemiyorum ben bu olayları.

Yani demem o ki beğenmediğin adamı beğenebiliyorsun onun için gözyaşı bile dökebiliyorsun, belli olmaz diyorum ben.

ama bazıları için geçerli bazıları için ise kesınlıkle geçersiz benım mesela üniversiteden bir arkadaşım var evet desem yarın nikah masasındayız ama olmaz.Kafamda onunla hiçbir şekilde olmuyor.Aaa keşke olsa çok iyi birisi ama benım ıcın onun yerı apayrı.Ama adam eğer bır çıkış yapmak istiyor ise izin ver jeli ya sen bırsey yapma ondan bekle belkıde çaba sarfeder.

kuzular jelinin bahsettiği kişi çabalayacakmış gibi davranıp sonra 1,5 ay ortadan kaybolan tutarsız biri o yüzden ben destekçinim jelim ; patlatabildiğin kadarını patlat artık neresinde olursa

jelim patronum birşey demedi ; gidip sorayım mı
şaka şaka ciddiye alırsınız şimdi beni... valla bende aynı ruh halindeyim yaaa ; uğraşamayacağım hiç...

rapuşum yaa; geriden geliyor bu erkeklerin akılları zaten... başka ne yorum yapalım ki ; hep bir yıllar sonra pişmanlığı yaşıyorlar...

hepimiz pes etmiş durumdayız sonumuz hayır ola.
Jeli ozaman boşver o kendine yedek tutuyor demekki yada gerçekten ne istediğini bilmeyen ,tutarsız birisi öyle birisinden kimseye hayır gelmez bende destekçinim canım.
Emir bebek gibi yuvarlansın aklı başına gelsin kuzum.

Son düzenleme:

Demekle değil kuzum oturt bakalım nikah masasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…