"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuşum seni nasıl tanımışım :)
canım imkansız ben artık erkeklere inanmıyorum.Güvenmiyorum.En iyisi bile konu karşı cins olunca çok çirkin olabiliyor.Kendileri istedikleri gibi hareket ediyolar.
Görüyoruz bırcok kez işte bugunde diğer kızların yazdıkları gibi.Oyüzden canı cehenneme hepsinin.
Sen siyah kuğuyu mu izledin hangisini izledin canım benım?

becerebilsem cidden küfredecek konuma geldim bu neya öfff hiç zevk alamadım bu akşam netten

Sakinnnn seillacım sakinn.

hangi filmi iki kere izledin rapuş ?

ayy lenslerim çok rahatsız etti ; çıkardım... kör kör film izleyemem ben şimdi... :KK19:

Sev Dua Et Ye İç S.ç filmini izledim canım.

heeey buldum ne izleyeceğimi ; "aşk geliyorum demez" izleyeceğim...

Daha karar veremedin mi ben filmin yarısına geldim.

ahhh narin kuzum benimmm gözlerin mi yandı bende film havasında değilim müzük dinleyip size sarıyorum bide netime saydırıyorum ama hallettim galiba :nazar:

hayatacım bende yılbaşından sonra bakacam o şe inşallah

rapusssss bebek seslenesim geldi sana

Seslen bebeğim seslen banaaa demin aklıma geldin dedim seillama az yazım galiba dedim içime oturdu. Muckkk.

rapuşum seni nasıl tanımışım :)
canım imkansız ben artık erkeklere inanmıyorum.Güvenmiyorum.En iyisi bile konu karşı cins olunca çok çirkin olabiliyor.Kendileri istedikleri gibi hareket ediyolar.
Görüyoruz bırcok kez işte bugunde diğer kızların yazdıkları gibi.Oyüzden canı cehenneme hepsinin.
Sen siyah kuğuyu mu izledin hangisini izledin canım benım?

Nasıl tanımışsın kız?:))
Senin yazıların olay yaratıyor artık kızıımm, eskiden neler yazıyordun şimdi neler eferim ilerleme var.:nazar:

Sev Dua Et Ye İç S.ç filmini izledim canım.

yaaa canım kalpkalbe karşı olayı işte
ayyy bide hayataya verdiğin film adı ne güldürdü beni yaaa arikasın
vede katılıyorum hayatada büyük gelişme var bir tebrik de benden

yaaa canım kalpkalbe karşı olayı işte
ayyy bide hayataya verdiğin film adı ne güldürdü beni yaaa arikasın
vede katılıyorum hayatada büyük gelişme var bir tebrik de benden

ayyy ne kibar kızsın sen yaaa... hayataya verdiğin film ismi diyor ; k.ç bile yazmıyor yaaa ; hanım hanımcığım benim :KK9:

ayyy ne kibar kızsın sen yaaa... hayataya verdiğin film ismi diyor ; k.ç bile yazmıyor yaaa ; hanım hanımcığım benim :KK9:

ayy bak bunada ne güldüm annem banada söle bende güleyim diyooo içerden ona bile diyemiedim yok bişey kızlarla konuşuyoruz dedim slmı var sizeee ama hakikaten beceremiyorum ya cok komik oluyorum hiç hatırlamam agzımdan öle bişey cıktıgını inan en sinirli anımda bile ama arada demek lazım ya dur öğrenecem onuda

canlarım en büyük kazığı yedim deli divane olan adam karşımda domuz buzdolabından farksızdı ve cevremde gözlemlediğim her erkekte aynı.Buyüzden ben feminist olucam başınıza :KK52::KK76:
teşekkür ederim kızlar tebrıklerınız ıcın benı sızler yarattınız:KK53::KK53:
film adı da süpermiş rapuşum:KK16:

ayyy kızlar ya su sarkıyıda dinleyim IL DIVO dan 4 yakısıklı adam isabell bayılıyorum ben hergün dinliyorum isabel olasım geliyo valla adamların tüm şarkıları harika tabi herkes sevmiyo ama ben bitiyorum

ayy bak bunada ne güldüm annem banada söle bende güleyim diyooo içerden ona bile diyemiedim yok bişey kızlarla konuşuyoruz dedim slmı var sizeee ama hakikaten beceremiyorum ya cok komik oluyorum hiç hatırlamam agzımdan öle bişey cıktıgını inan en sinirli anımda bile ama arada demek lazım ya dur öğrenecem onuda

sen de annene selam söyle :)

valla ben sinilenince küfrederim :))) ama hiç küfür etmediğim kibarcık olduğum zamanlar da vardı... dönem dönem değişiyor tarzım :)

Ben Çirkin'i aradım bulamadım, yarın da onu izliyim bari.
Film eğlendirdiriyor beni baya bi, bitsin daha duş alıcam uykudan da geberdim yaaa.
Ya hep aynı manzara erkek koşuyor BAŞLATIYOR aşık olup gerçek hayatta böyle değil hiç de.:KK15:

Bende daha ne film adları var bi bilseniz:KK9:

ayy ben arada bir söulemeye niyetlensemde cok komik oluyo kendi söylediğime kendim gülüyorumm ama öle cok kibar aman cıt kırıldım değilim yaa yerine göre değişir tarzım

Ben Çirkin'i aradım bulamadım, yarın da onu izliyim bari.
Film eğlendirdiriyor beni baya bi, bitsin daha duş alıcam uykudan da geberdim yaaa.
Ya hep aynı manzara erkek koşuyor BAŞLATIYOR aşık olup gerçek hayatta böyle değil hiç de.:KK15:

Bende daha ne film adları var bi bilseniz:KK9:

aynen ya. filmlerde hep erkekler koşuyo kızların peşinden :KK43: kızlarda önce naz yapmıo mu uyuz oluyorum :KK4:

acaba neden kaybediyoruz neden peşimizden koşturmuyorlar kızlar allah aşkına filmlerde bile kızlar naz yapıyor,erkekler değer bilip koşturuyor.Boyle olmak lazım :KK57:anlayın artık.
Çirkinin birde ingilizce isminden bulmayı dene rapuşum Beastly.İngilizce adıda ama çok beğendim dün akşam filmi.
Ama benim favori filmim zoraki kral.Zaten filmin 4 tane oscar ödülü var.

Son düzenleme:
X