"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

twilight nasıldııı ?

yaaa ; ben bir türlü gidemedim ama çok istiyorum gitmek...

bu arada hayata ; belki 4-5i çekilir de onları yalnız izlemezsin :)

twilight nasıldııı ?

bnde izledim twilightı. çok beendim ben çok güzeldi..

yaaa ; ben bir türlü gidemedim ama çok istiyorum gitmek...

bu arada hayata ; belki 4-5i çekilir de onları yalnız izlemezsin :)

ben cok beğendim zaten benim için ayrı bi önemi var tüm filmleri onunla izlemiştik kitap serisinide o hediye etti bana dedimya arkadaş gruplarımızda ortak olunca bozmuyoduk ortamı zaten durum gereği hır cıkarmak ne ona nede bana yakışmazdı ama ilkini yani benimle filmle tanıştıran o oldugu için pc den birlikte izlemiştik ilk ikisinde beraberdik zaten sanırım nese işte bu yüzden biraz kötü oldum izlerken etiledi beni baya başataan beri severek izlediğim için kötü demem asla izlenmeli bence

Yok böcüğüm pek bi şey olmadı sadece merdivenin demirine kolumu fena çarpmışım ağrı var hafif morarmış hatta.
Kızlar ben gene ağlayarak alışveriş yaptım geldim:)) Regl de değilim Allahım nolucam böyle yau.(
gamzenk arkadaş olma yöntemi iyi hoş da büyükbaş geçen gün benim tam çalılşma saatimin molasına gelmişti tam 5 dk yalnız kaldık bişi konuşmadık, ben tv izledim o da bilgdaydı küçükbaş da bi tuhaf zaten bi konuşuyor bi konuşmuyor bilmiyorum gene kendimi suçluyorum ben. Normalize edemedim ki bi türlü.

niye aglıyosunk kuzu niye kendini sucluyosun sacma sapan durumlar için boşversene sadece kendinönemse ve değer verbu dünyada herşey olacağına varıyo bu arada da cok gecmişolsun canım

niye aglıyosunk kuzu niye kendini sucluyosun sacma sapan durumlar için boşversene sadece kendinönemse ve değer verbu dünyada herşey olacağına varıyo bu arada da cok gecmişolsun canım

Teşekkür ederim canım. Hayal ve istekler uzakta kaldıkça üzülüyorum işte. Yalnızlığı kabullenme süreci zor. Umutlarını yok etmeye çabalamak daha zor. Umutsuz kaldığın anlar daha daha zor. Ne yapacağımı bilmiyorum inan ki. Boğazımda bir düğümle geziyorum, 10 yıldır aynı muhabbet, değiştiremiyorum hayatımı ruh halimi...

Neden yazıyorum ki bunları, beni boşver sen:)

geçmiş olsun cnm merdiven olayı için. topuklularla merdiven inmek çıkmak eziyet cidden

büyükbaş baya darılmış sana anlaşılan. ama çıtıra pek bi anlam veremedim. çok iyi anlıorum üzülmeni. ben de geçen hfta tam depresyon halindeydim bu hfta iyiyim ama. ne bilim ark olma ben de baya işe yaradı. sizin kadar bişe geçmedi aramızda bi kırgınlık falan olmadı ondan belkide

nediyim bilemedimki şimdi ruh halimin verdiği durumla yazdıklarını ayyy malesef evet ama napalımmm falan gibi tepkilerle okuduguma göre aynı durumlardayım herşeye karabasan çökmüş gibi evet durumlar iç açıcı değil hemde hiç değil ama bu sadece bizim tekelimizde bi durum olmadıgı için değiştirmek zor yoksa elimzden kurtuluan bişey biliyomusun sen yok ki buda elbet birgün olacak dimi rapuss er yada gec artık hepsi bilindik cümleler biliyorum zaten yazacak farklı süsükü bi cümlede bulamıyorum gercekler ortada bu hiçbişey değişmeyecek demek değilki

Sağol. Çok yüksek de değiller aslında benim kafa gidik olduğundan oldu galiba:)) Darıldın mı cicim bana diye türkü mü tuttursam böö... Aman yaa ne yapıyorum ne düşünüyorum o bile belli değil artık. Tavuğunua kışt dedim galiba, konuşmazsa konuşmasın napayım yaa. Küçükbaşı ben de anlamadım, azıcık ilgileniyor geliyor sonra büyükbaş onun odasına bir dalış yapıyor çocuk korkuyor ne diyorsa artık ona. Onunla olması mümkün diil zaten bu şartlarda, bu kadar müdahale eden bir "abisi" varken. Sen iyi ol, ben de düzelmeye çalışıyorum.

Canım gelgit yaşayıp duruyorum bana bakma sen, kendini toparlamaya çalış ben sana destek olacağıma sen bana destek oluyorsun hale bak yaa, ne kötü arkadaşım ben. Evet hep bu dış şartlardan oluyor bizde sorun yok, diyelim ne diyelim başka ki:)

gamzenk ve hayata ben neden kızdım çocuğa böyle birşeyin öğrenciye söylenmesi çok kötü. Düşünün bi öğrenciniz birinin sizi beğendiğini biliyor ve aracı olmaya çalışıyor, bu çok çirkin değil mi sizce de.
Bankacı çocuk başka bahanelerle numara isteyebilirdi öğrenciden veya arkadaşın işlemini yaparken numarasını filan alsaydı, ne biliyim başka yapılacak bişeyler bulabilirdi.

olurmu öle sey aşkolsun rapussss:))ayyy keşke olsa yaaaa biraz daha sabır diyelim ne diyelim başka taşıda gectik fosilleşecez de artık napalım sorun bizde değil:))

olurmu öle sey aşkolsun rapussss:))ayyy keşke olsa yaaaa biraz daha sabır diyelim ne diyelim başka taşıda gectik fosilleşecez de artık napalım sorun bizde değil:))

Hah ben de tam fosil gibi hissediyorum bugün zaten, sanki üstümden tır geçmiş. Sabır versin Allah ya da şu dileklerimi silsin kafamdannnn(

cekum yaa ; o kadar incelik bekleme erkeklerden :))

senin numaranı istemiş olsaydı öğrencin tabii daha farklı olurdu yorumum ama başka biri ; kızma bu kadar... yardımcı ol bankacı çocuğa yaaa :)))

ara ara bana da vuruo o hüzün

umarım bi an önce düzelirsin cnm kolay olmuo maalesef

Bütün okul biliyodur şimdi o öğrenci sayesinde:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…