"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kazen okudu okudu gitti, ne düşündü acaba hakkımızda, insan bi çözüm sunar da gider:))

Son düzenleme:
kızlar ben geldim.bütün gün annemle dedikodu yaptık.Benımkısıyle bıtmesını konuştuk yenı aday varmı dıye sordu yok dedim hakıkaten düşününce benım cevremde bellı ınsanlar var onlarda arkadaşlarım yenı aday olabilecek bir ortama uzun zamandır girmedim.Eee arkadaşlarım arasındanda sevgılı yapamayacağıma göre sanırım benım yenı ortamlara girme zamanım geldide geçiyor .Napsamki dans kursuna yazılsam dıyorum ama ondada işe yarar bırsey bulamadım.
Bende o taytlardan dün iki tane aldım hemde kalın süper.Giyebilirim bende son zamanlarda kılo aldım ve acilen vermem gerekiyor sanırım.
Kızlar ya bır arkadaşımla konuştum erkek arkadaşıyla parise yılbaşında gidiyorlarmış değişiklik için belki çocuk evlenme teklifi edecek bence kesın edecek parıse bır cıft değişiklik için niye giderki o kadar kıskandım ki.
İnsanların hayatları ne güzel bende yerımde sayıyorum.Allahtan bugün annem geldi,yanımdada yanlızlık psıkolojisi gene sarmadı beni.

paris mi ne şanslı kızlar var (

evet bende cok kıskandım ıkısıde çalışıyor.Ucuz uçak bileti bulmuşlar gidip orada hostelde kalıcaklarmış ama düşünsene sevgilinle yılbaşına başka bır romantık ülkede gireceksin.Bızde burada derdimize yanalım.
Ya ben gerçekten kafayı yıcem artık cevremdekılerle muhatap oldukca içim sıkılıyor.Insanların mutlu mesut ilişkisi var.Benıde bır dikiş tutturamayan insan olarak görüyorlar.Sevgi özürlüsü gibi ortalıkta geziyorum resmen.

bende kilo aldım ya kış gelince yağlanıyorum resmen kaç gündür dikkat ediyorum pasta börek demişşiniz ya okurken canım çekti yarım kilo verebilmişim spora falan mı başlasam diye düşünmekteyim

cnm senin yaş kaçtı? ben senin hakkında hiç bişe bilmiorum

:) ben 25 i geçeli çok oldu canım malesef tadını çıkar sen 29 yaşımdayım ama her yaşın ayrı güzelleği var dimi kendimide teselli edeyim arada

yine mi taşıcak topiiği yoksa

Geyikten daha fena neresi var ki:))
Çöpe mi atcak:)))

Ya benim de belim kalınlaşmış sıkıyorum böle yağlar var:))))))) :26:
Pasta börek muhabbeti yapan benim günlerdir, erkeklerden vazgeçtim hamur işlerine sardım:)))
Beraberce spora başlıyoruz o zaman.

beeen geldim... napıyorsunuz ; alışverişler filan ohhh... ben bu ay batmış durumdayım; fuar öncesi bol bol harcadım paraları tabii... ee malum güzelliğime de bir sürü para bayılıyorum ; ee ne de olsa güzellik zor zanaat :)

bugünüm evli ve çocuklu bir arkadaşımla geçti ama nerdeyse 1 aydır görmüyordum... keyifliydi ; kendimi kötü hissetmedim hiç... çok fazla yapışık değiller çünkü karı koca :)

yaaa kazen uğrayıp gitmiş demek ; bence de rapuşum bir çözüm sunsaydı ya... ya da belki okumuş da bize çözüm aramaya gitmiştir :)))

ay aklıma düşürdün walla spor değil altın günü fantazisi yapıyorum şu an :))

hoşgeldiin çok sevdiğin insanlarda olsa durum husursuz edebiliyo bazen sırf bunun için evlenesi gelio insanın orda masada otursun temsilen falan

Böcük bu gece hayatı alışkanlığın nolucak senin bilmem valla... Yarın evlenince kocan komaz seni dışarı vah vah.
Hamamda karşılaşma ihtimaliniz mi oldu?
Altınları alın gelin benden size 10 çeşit pasta.

Bence çözümsüz bunlar diye kaçtı:))) Kazen bile kaçtı düşün yani.
Güzellik zor mor değil kızım, ayda bir bakım yap ya da yaptır tamam işte.
Evli görünce kötü olmamaız gerekmiyo elbet de muhabebet sardı mı bari çocuk yaramaz değildir umarım ben hiç dayanamıyorum çocuk sızlanmasına filan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…