"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy rapuş anlamadım ben ne gece hayatı yaaa ; 00.00da bal kabağına dönüyorum ben :)

bu arada çocuk pek tatlı yaa eve girer girmez anne babasını bana şikayete başladı ... " böcüüük biliyor musun babam çok sigara içiyor " diye :)))

okyanusus da izmir de bildiğim kadarıyla da ondan sordum ama ama bilmiyorum royali ; laf olsun diye sormuş gibi hisettim kendimi :KK37:

pasta börekleri kendin yap geliiim :KK53:

ayy rapuş anlamadım ben ne gece hayatı yaaa ; 00.00da bal kabağına dönüyorum ben :)

bu arada çocuk pek tatlı yaa eve girer girmez anne babasını bana şikayete başladı ... " böcüüük biliyor musun babam çok sigara içiyor " diye :)))

okyanusus da izmir de bildiğim kadarıyla da ondan sordum ama ama bilmiyorum royali ; laf olsun diye sormuş gibi hisettim kendimi :KK37:

böcük gel birlikte gidelim pasta börekte götürür nispet yaparız :))

Bize takılman geç oluyo ya ondan diyorum. Annen dertlendiriyordur babanı deseydin:))) Kendim yapçam tabiii ne sandınnn.:KK35:

Şok şok şok flaş flaş flaş hiç o kadar zayıf görünmüyosun fotolarında.
O kadar da sarışın değilsin sankim.:KK52:
Amanın sen sıfır bedensindir şimdi.

yaa çaktırmasanaaa yaaa ; kazen dolanıyor madem sarışınım ben sarışınım :KK23:

ama kilom doğru cicim ; boyum da kısaaa normalim o yüzden... gece hayatı olayını da anladımm daa ahh bundan 5 sene önce sabahlara kadar danseeder sonra duş alıp işe giderdim ben :KK76:

Kazen'e mi asılıyodun ha pardon:)))) Çok sinirli biri ama o. :18:
Beklerim canım gel tabi gelin:)
Benim gece hayatım sadece öğrenciyken oldu, o yıllardan beridir ev kuşu oldum:))
okyanus ben de erken kalkıcam yau beni de götür yatağa:))

Kazen'e mi asılıyodun ha pardon:)))) Çok sinirli biri ama o. :18:
Beklerim canım gel tabi gelin:)
Benim gece hayatım sadece öğrenciyken oldu, o yıllardan beridir ev kuşu oldum:))
okyanus ben de erken kalkıcam yau beni de götür yatağa:))

yaw ne kazene asılması yahuuu ; vardır heralde arkadaşları allah allah... :KK37:

ben de yatıyoruuum... okyanusus ; sarmaları rapuş yapsın göndersin bize... biz de olnları alır hamama gideriz...
bugün çok güzel hareketlerde hamam oyunu vardı ; şarkı söyler göbek de atarız ordaki gibi ; "15 yaşında nafize de hanım kimlere aldanmış" ya daaaa
7 kocalı Hürmüzdeki gibi " üç de yetmez beş tane ver allahım verr " söyleriz :21:

Üç de yetmez beş taneyi sölücekmiş.
Gökten koca yağsa bi tenesi düşmezi söle sen bizim için. :KK9:

Bu arada Adile Naşit benzetmesi süperrr oldu var ya bi de Ayşen Gruda ekledik mi kop yani...:KK9:

İyi geceler. :KK19:

günaydın kızlarr :KK16:
haftasonu çok yoğundum giremedim.. baya yazmışsınız gene oku oku bitmior, ben de atlayarak okudum :18:
pek bi deişiklik de yok gibi..
bende de bi gelişme yok ama haftasonu görüşücez, bakalım ne olucak :26:

ana ne güzel bakalım.Hadı hayırlısı.
Bu arada miska nerelerde ya? Bizde buluşalım çilek.
Kızlar hayırlı pazartesiler.

X