"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy rapuş anlamadım ben ne gece hayatı yaaa ; 00.00da bal kabağına dönüyorum ben :)

bu arada çocuk pek tatlı yaa eve girer girmez anne babasını bana şikayete başladı ... " böcüüük biliyor musun babam çok sigara içiyor " diye :)))

okyanusus da izmir de bildiğim kadarıyla da ondan sordum ama ama bilmiyorum royali ; laf olsun diye sormuş gibi hisettim kendimi

pasta börekleri kendin yap geliiim

böcük gel birlikte gidelim pasta börekte götürür nispet yaparız :))

Bize takılman geç oluyo ya ondan diyorum. Annen dertlendiriyordur babanı deseydin:))) Kendim yapçam tabiii ne sandınnn.

Şok şok şok flaş flaş flaş hiç o kadar zayıf görünmüyosun fotolarında.
O kadar da sarışın değilsin sankim.
Amanın sen sıfır bedensindir şimdi.

yaa çaktırmasanaaa yaaa ; kazen dolanıyor madem sarışınım ben sarışınım

ama kilom doğru cicim ; boyum da kısaaa normalim o yüzden... gece hayatı olayını da anladımm daa ahh bundan 5 sene önce sabahlara kadar danseeder sonra duş alıp işe giderdim ben

Kazen'e mi asılıyodun ha pardon:)))) Çok sinirli biri ama o. :18:
Beklerim canım gel tabi gelin:)
Benim gece hayatım sadece öğrenciyken oldu, o yıllardan beridir ev kuşu oldum:))
okyanus ben de erken kalkıcam yau beni de götür yatağa:))

yaw ne kazene asılması yahuuu ; vardır heralde arkadaşları allah allah...

ben de yatıyoruuum... okyanusus ; sarmaları rapuş yapsın göndersin bize... biz de olnları alır hamama gideriz...
bugün çok güzel hareketlerde hamam oyunu vardı ; şarkı söyler göbek de atarız ordaki gibi ; "15 yaşında nafize de hanım kimlere aldanmış" ya daaaa
7 kocalı Hürmüzdeki gibi " üç de yetmez beş tane ver allahım verr " söyleriz

Üç de yetmez beş taneyi sölücekmiş.
Gökten koca yağsa bi tenesi düşmezi söle sen bizim için.

Bu arada Adile Naşit benzetmesi süperrr oldu var ya bi de Ayşen Gruda ekledik mi kop yani...

İyi geceler.

günaydın kızlarr
haftasonu çok yoğundum giremedim.. baya yazmışsınız gene oku oku bitmior, ben de atlayarak okudum :18:
pek bi deişiklik de yok gibi..
bende de bi gelişme yok ama haftasonu görüşücez, bakalım ne olucak :26:

ana ne güzel bakalım.Hadı hayırlısı.
Bu arada miska nerelerde ya? Bizde buluşalım çilek.
Kızlar hayırlı pazartesiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…