"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Demiş idim, dilimde tüy bitmiş idi gibi geldi bana.
Sakalım yok ki sözüm dinlensin:)))
Ayy dinlense noluyo ki demi gerçi...
Kendime hayrım var da sanki.

ne yaparsak yapalım olmuyo ya..

bekle olmuoyo harekete geç yine olmuyo

ben bıraktım artık tamamen. kim gelir de adamakıılı söylerse o zaman tmm dicem. artık çabalamak içiimden gelmio

iki sene önce bnde ispanyolca kursuna çok gitmek istemiştim..

sonra ingilizcemi ilerletiyim die ingillizce kursuna gittim. kurs ortamı çok güzel ya. bayılmıştım ben çok eğlenceli. yeni kişilerle tanışmak güzel oluyo. keşke vaktim ve enerjim olsa da bi daha gidebilsem

ben bıraktım artık tamamen. kim gelir de adamakıılı söylerse o zaman tmm dicem. artık çabalamak içiimden gelmio

Ben de bıraktım tamamen gamzenkim.
Çabalamak anlamsız ve yıpratıcı çok.
Düşüne üzüle nereye kadar...
Olmuyor işte.

yaaa evet aynı dil konuştuklarımızdan buluyoruz yaa ; ispanyol kesin bulurum artık...

Canım demek ki anadil değil gönül dili ortak olmalı.

hehe walla süper olur onlar daha düz olabilir belki yani anlaşılırr

Kesinlikle bizim erkekler karmaşık.
Modern desen değiller geleneksel desen değiller.
Görüntü var ses yok adamlarda.
Nerden tutsan elinde kalıyor.
Her yerleri elimizde kalır bunlrın bence.

erkeklerde türlere ayrılıyor seçenler seçilenler ve çoğunluk seçilenlerden oluşuyor seçilmeyi bekleyen kızlarda bekliyooo

gamzenk iyi geceler sanada

bilmem ben çevremden hep öyle gözlemliyorum sizde kız arkadaşlarınızı getirin aklınıza bi tek ben mi böyle gözlemliyorum

İyi geceler...

Bence de erkekelr ikiye ayrılıyo; abazalar ve abaza olmayanlar.
Abazaları biz beğenmiyoruz diğerleri de sorumluluk almıyo.

ayyy rapuş gece gece sana tüm bu istatistiki değerlendirmelerini ; teorilerini çöpe attıracak adam gibi bir adam karşına çıksın diliyorum en kısa zamanda...

ben de yatıyorum kızlar... iyi geceler hepinize...

gamzenk iyi geceler sanada

bilmem ben çevremden hep öyle gözlemliyorum sizde kız arkadaşlarınızı getirin aklınıza bi tek ben mi böyle gözlemliyorum

Valla çevremde hep evli barklı hatunlar var. Kız falan kalmadı:)))) Şöyle ki erkek kendi ailesine çevresine göre kız seçiyor, kız diyelim ki adamın çevresine kafa yapısına uygun değil adam asla değişmiyor kız aşkından "geberse" bile "almıyo" onu. O yüzden seçilenler hep kadınlar seçenler erkeklermiş gibi geliyo bana.

İyi geceler...

Yok yivrum istemez.
Analarının kucağına girsinler hepsi.

ahada bu kısma yeteneğe kalıyor ben beceremiyorum ama becerenleri görüyorummm

Evet yetenek konusunda hemfikiriz. Onu bi çözemedik işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…