"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar hayatımın en berbar gecesini yaşıyorum içip,ağlıyorum suanda kafayı yemek üzereyim.
Üniversitedeki en yakın arkadaşımın aslında benı sımdıye kadar hep kıskandıgını ,arkamda kuyumu kazmış oldugunu,sevgililerim üzerime titrerki çok baska açıdan baktırıp ılıskılerımı mahvetmeme sebep oldugunu farkettim.Farketmemde : aradım telinden bu akşam bır arkadaşımızın dogumgünüydü açmadı,peşinden evden telımden aradım dedemle kaldıgım ıcın bu evın telını bılmıyor pat dıye açtı.Ve gayet hıcbır sey yokmuş gibi konuştu.Goya teli bozuktu aramalarımı duymuyor veya görmüyordu.Dedimki lütfen arkadaşımızın doğumgünü için gitceğimiz mekanda yapmcık olma bı sıkıntın varsa konusalım ama yapmadı buna verdıgı cevap ben yapmacık değilim istemiyorsan gelmeydı.Gittim bır cocukla cıkmauya başlamış cocuk kendınden kat be kat daha aşağı sevıye de hıc ona yakışmayan bır tıp neymış efendım onun hayatında hıc olmazsa bırısı varmış bunu kıskanırmışım dıye benımle görüşmüyormuş.Ya benım ılıskım senın dolduruşlarınla bıttı be ınsaf netıcede üniversitedeki arkadaşımı,sırdaşımı kaybetmış oldum.
Ve bugun yenı evlenen bır arkadaşıma gittim ne güzellerdi bir görseniz hallerini,bugun bu arkadaşımın bıle hayatında bırısı var ben cokmu çirkin,aptal birisiyim dıye kendımı sorgulamaya başladım .
Ayrıca kızlar cevremdekı herkes cok iyi yerlere geliyor ama ben yerımde sayıyorum sanırım ben gerçekten aptal,tembel,işe yaramayan bırısıyım.

kızlar bunun harıcınde muhteşem bır gün geçirdim.Acayip güzeldi hersey ve çokda eğlenceli(komikti)
Sabah kalktım spaya gıttım.Masaj,hamam,sauna yenı doğmuş gibi rahatladım.Ayak üstü arkadaşıma hemen hedıye alıp evıne gittim.
Süper tam hayalındeki gibi bir evi var .Küçük ve sade.Kahvaltı ettık eski anılardan konuştuk güldük.
Sonra yarın için bı gece kıyafeti alması gerekıyor dıye kıyafet aradık.Ararken enişte bey geldi bıde onla yemek yemedik dıye yemek yedık. :) süperdi.Akşam bunlar olmasa gerçekten güzel bir gün olacaktı benım ıcın.

ya maillerimde var telefon numarası ama onu da silmem an meselesi zaten :)
ama iletişimi başlatan hep ben oldum ; artık birşey yapması gereken ; ararsa en kötüsü onun olduğundan emin olmayarak açacağım telefonunu... onun dışında onu aramak; mesaj atmak için bahane bulacak kadar yaratıcı olursam da yapamayacağım...

yani sorun onun programının olması değil... sadece benim birşeyleri pembe göreceğim diye çabalayıp durmam ama gerçeklerin hiç de öyle olmayışı... kendime kızıyorum ben aslında...

sen bilirsin cnm. böylesi daha iyi belki de. insan bekledikçe umutlanıo çünkü

yaa bu güzel anları düşün işte ; boşver...
arkadaşının bir ilişkisi olması ; iyi bir ilişkisi var demek değil ; sen de bunun çok farkındasın... ayrıca da böyle arkadaşın olacağına olmasın daha iyi... ama tabii canı sıkılıyor insanın ister istemez...

sen bilirsin cnm. böylesi daha iyi belki de. insan bekledikçe umutlanıo çünkü

aynen öyle canım... hayır zihnim durmuyor ki yaaa sürekli düşün dur ; off yaaa...
bugün o havalimanında durumunu gördüğümde bu "sandığım" fuarla ilgili birşeyler yazmayı bile düşündüm... güya beklemedeyim yaaa... yani kısaca bana böyle kazıklar lazım ki ben anlayayım ; salağım ben yaa valla... takmışım koca pembe gözlükleri şu hatun gibi :103: burnumun ucunu dahi göremiyorum...

bence böylesi daha iyi sen elinden geleni yap plmassada olmasın insan hiç bişi yapmadığı zaman daha çok kızıyor kendisine o zamaaaan eniadaylara diyelimm

böcük bız erkekler gıbı yada dıger ınsanlar gıbı olamıyoruz.Herkesi kendımız gıbı saf,iyi niyetli zannediyoruz.İnsanları şımartıyoruz kendımızı ezilmeye mahkum hale getiriyoruz.

Ya aman böcük yaa inan ki üzülmeye canını sıkmaya değmez. Değer versen de vermesen de iş adamda bitiyo o yüzden hiç yorma kendini diyorum ya hep kızıyosunuz bana sonra.

kızlar ben yatıyorum herkese hayırlı geceler yatıyımda kendımı bıraz toparlıyım yarın adam gıbı dınlenıcem çok şükür ya :)

hayatacım arkadaşının sana yaptığını sen de onun hakkında düşünüyosun. Kendinden kat kat düşük arkadaşı var filan nedir bu düşüklük yükseklik merakınız anlamadım gitti, insan insandır yau.

Onun dışında, sakin olmaya çalış ben de görüşmüyorum kimseyle artık görmek istemiyorum duymak istemiyorum koca muhabbetlerini işte bu yüzden. Salla yaa... Benim yerime de iç.

bence böylesi daha iyi sen elinden geleni yap plmassada olmasın insan hiç bişi yapmadığı zaman daha çok kızıyor kendisine o zamaaaan eniadaylara diyelimm

yoruldum ben yaaa...

Ya aman böcük yaa inan ki üzülmeye canını sıkmaya değmez. Değer versen de vermesen de iş adamda bitiyo o yüzden hiç yorma kendini diyorum ya hep kızıyosunuz bana sonra.

off yaaa...

kızlar ben yatıyorum herkese hayırlı geceler yatıyımda kendımı bıraz toparlıyım yarın adam gıbı dınlenıcem çok şükür ya :)

iyi geceler...

canım demek istediğim sey su hanı benımkısı kötüydü bana uygun değildi.Oydı buydu ya aynı sekılde bırısını bulması benı dehsete düşürdü.Ya nasıl bır ınsan bır ınsanın ilişkisini bozmak için elinden geleni yapar.Arkadaşını doldurur sonrada karşısında sankı hıcbırsey yapmamış gibi yapmacık olur.Ben kımseyı küçük görmüyorum asla.Görmemde güvenme güzelliğine tek sivilce yeter,güvenme zenginliğie tek kıvılcım yeter demiş atalarımız ama bana hep dedıgı kendınden kat be kat düşük bırısı o kendıne gel derken nasıl boyle bırısı ıle olabiliyor.Sevdiğine de inanmıyorum .Keşke ınansam da ben haksız olsamda ,ben mutlu olsun ısterım başka bırsey degıl benımkısı arkadaşımın kişiliğine ama boyle ınsanlar olucagına hıc olmasınlar,hıc görüşmeyelım daha ıyı haklısınız.

evt iş adam da bitio kesinlikle

vee biz bu adamları beklemeye kaldıysak oo halimiz baya kötü demektir

bende çok sıkıldım bizde mi bi beceriksizlik var anlamadım ki yada bende mi deyim kendi adıma ya benim bu ara bişeye sarasım var yani başka bişeye kafamı dağıtmak ufakta olsa biraz değişiklik yapmak istiyorum ama napcamı bilmiyorumm

Kızlar olay adaysızlık veya başka şey değil bence sorun bizim çok istekli görünmemiz. Kendimizi ağırdan satıyor da olsak ne bileyim bunu yapmıyorum ben deseniz bile karşı tarafa istekli davranıyoruz bence fazlasıyla. Benim görebildiğim sorun bu. Adama merhaba dedin mi olay bitiyor kardeşimmmm. Ki bizler neler neler yaptık yaa. Kendi adıma yapmayacağım her şeyi yaptım, bundan sonrasını sormayın ama.

yoruldum ben yaaa...

off yaaa...

iyi geceler...

erkekler bızım gıbı degıller.belkıde adam şuanda ılıskı bıle ıstemıyor patronunun yapması oldu belkıde cocukta ıstıyor ama suaralar farklı seylere yönelmiş durumda.Bence bekle.Yoruldunsa bu sırada dınlen sana bırsey anlatıcam bu benım babamla-annemin hıkayesı belkıde sızınde boyle olur kım bılır.
Babama amcam ve babamın sırketten bır arkadaşı baskı yapmışlar.Babam gıtmış annemı görmüş evleneceğim kadın demiş ama o sırada bır suru tatil,eğlence planı oldugundan dolayı annemden ses cıkarsa konusuyor yoksa tınmıyoruş .Tatiline 2 hafta gıtmış gelmiş Annemi aramış görüşelim diye annem sınır oldugu için olmaz hem evlenmek için kız bakıyorsun hemde tatile gidiosun demiş.Babamda tınmamış gene bır sure geçmiş aracılar olmayacak heralde ama yüzyüze söylesinler bari demişler bır araya getirmişler bızımkıler oturup bır odada konuşup söz kararı almışlar. babamın son gidişi insanlara ayıp olmasın dıye olmuş.Aklında evlılık fıkrının esı bıle yokmuş belkıde adamda boyle önceden planları var.Ve onları gerçekleştiriyor.Evlenmek yada bırısıne sudönemde zaman ayıramayacağını düşünüyor .Bilinmez ama bence senın patron aracılık yapacak sıze.

Evet canım anlıyorum seni de hani bu muhabbeti başlatan arkadaşla görüşmemen daha hayırlı evet. Kimsenin sevgilisi olmasın bi tek benim olsun diye düşünüyor herhalde o kızcaaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…