"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kızlar olay adaysızlık veya başka şey değil bence sorun bizim çok istekli görünmemiz. Kendimizi ağırdan satıyor da olsak ne bileyim bunu yapmıyorum ben deseniz bile karşı tarafa istekli davranıyoruz bence fazlasıyla. Benim görebildiğim sorun bu. Adama merhaba dedin mi olay bitiyor kardeşimmmm. Ki bizler neler neler yaptık yaa. Kendi adıma yapmayacağım her şeyi yaptım, bundan sonrasını sormayın ama.:KK19:

işte bu bencede sorunumuz başka bırsey degıl erkek kovalamak istiyor.
Bu onlara cazip geliyor.
Hayır herseyde ben en ıyı oluyım başkası ıyı olmasın,işi ,ailesi,ilişki olmasın ıstıyor.Odak noktası olabılmesi için bunlar bıtek onda olmalı.Görüşmeyeceğim zaten artık.

Son düzenleme:
bende çok sıkıldım bizde mi bi beceriksizlik var anlamadım ki yada bende mi deyim kendi adıma :KK37: ya benim bu ara bişeye sarasım var yani başka bişeye kafamı dağıtmak ufakta olsa biraz değişiklik yapmak istiyorum ama napcamı bilmiyorumm:KK76:

Canım senin neyin var? Son durum neydi ben anımsayamadım? Giyim konusunda değişiklik yapabilirsin.

hayata çok güzel bi örnek vermişşşin bence erkekler aceleci değil belki bizim kadar yada fedakar değil sonuç olarak aynı düşünemiyoruz ama ağır satma mevzuuuna katılmıyorum ben de tam tersiyim mesela çok istiyo olsamda hiç hissettirmiyorum en yakın arkadaşalrım bile anlamıyoo o da işe yaramıyo yani

işte bu bencede sorunumuz başka bırsey degıl erkek kovalamak istiyor.
Bu onlara cazip geliyor.
Hayır herseyde ben en ıyı oluyım başkası ıyı olmasın,işi ,ailesi,ilişki olmasın ıstıyor.Odak noktası olabılmesi için bunlar bıtek onda olmalı.Görüşmeyeceğim zaten artık.

Canım benim bi kuzenim var 20 li yaşlarının başında çocuk, kız gelicek yapışcak yok evlenmek istiycek yok ilişki istiycek diye ödü kopuyor ve daha şşimdiden kızların her hareketini çözmüş. Bizim çaktırmadan yaptığımızı sandığımız her davranışı onlar yorumlamış anlamış oraları çoktaan geçmiş oluyorlar. Biz de hayal pilavı yiyoruz.:KK47:

hayata çok güzel bi örnek vermişşşin bence erkekler aceleci değil belki bizim kadar yada fedakar değil sonuç olarak aynı düşünemiyoruz ama ağır satma mevzuuuna katılmıyorum ben de tam tersiyim mesela çok istiyo olsamda hiç hissettirmiyorum en yakın arkadaşalrım bile anlamıyoo o da işe yaramıyo yani

İşte sen hissettirmiyorum sanıyosun bebeğim.:KK33:

hayata yaa ; şu an son ihtiyacım olan zaten pembe pembe bakmak :KK37: ama baban da az gıcık değilmiş yani :KK1:

yaaa modele sardım bugün ;

Herkes yalnızdır kendi buzdan şatosunda,
Biri gelip duvarları eritsin ister.
Herkes denizci fırtınalı okyanusta,
Bir limana yelkenleri indirmek ister.

Herkes bir savaşçıdır kendi savaşında,
Birisi için gardını indirmek ister.
Herkes yorgundur yaşamaktan bu hayatta,
Dizine yatıp birinin uyumak ister.

ama bu daha uygun şu anki ruh halime;

çok istedim bu gece kendimi asmak
ellerimle kendi mezarımı kazmak
elimden gelen oturup evimde sana şarkılar yazmak... :KK35:

Canım benim bi kuzenim var 20 li yaşlarının başında çocuk, kız gelicek yapışcak yok evlenmek istiycek yok ilişki istiycek diye ödü kopuyor ve daha şşimdiden kızların her hareketini çözmüş. Bizim çaktırmadan yaptığımızı sandığımız her davranışı onlar yorumlamış anlamış oraları çoktaan geçmiş oluyorlar. Biz de hayal pilavı yiyoruz.:KK47:

hayal pilavı ne yaaa ?

Canım senin neyin var? Son durum neydi ben anımsayamadım? Giyim konusunda değişiklik yapabilirsin.

canım aslında pek bişi yok durum değişikliği yok bende bundan sıkıldım sanırım ve bi başkasının hayatıma girip bi mucize yaratmasını beklemektense kendim bişi yapayım bi renk katayım diyorum ama bulamadım henüz o şeyi öyle giyim falan kesmeyebilir şu an beni :KK37:

hadi ya :KK37:

ben bi de çaktırmak için çaba sarfediodum hiç gerek yokmuş desene :))

hayata yaa ; şu an son ihtiyacım olan zaten pembe pembe bakmak :KK37: ama baban da az gıcık değilmiş yani :KK1:

yaaa modele sardım bugün ;

Herkes yalnızdır kendi buzdan şatosunda,
Biri gelip duvarları eritsin ister.
Herkes denizci fırtınalı okyanusta,
Bir limana yelkenleri indirmek ister.

Herkes bir savaşçıdır kendi savaşında,
Birisi için gardını indirmek ister.
Herkes yorgundur yaşamaktan bu hayatta,
Dizine yatıp birinin uyumak ister.

ama bu daha uygun şu anki ruh halime;

çok istedim bu gece kendimi asmak
ellerimle kendi mezarımı kazmak
elimden gelen oturup evimde sana şarkılar yazmak... :KK35:

bende çok sevdim bunu

canım aslında pek bişi yok durum değişikliği yok bende bundan sıkıldım sanırım ve bi başkasının hayatıma girip bi mucize yaratmasını beklemektense kendim bişi yapayım bi renk katayım diyorum ama bulamadım henüz o şeyi öyle giyim falan kesmeyebilir şu an beni :KK37:

dil kursuna git ; ben ilk fırsatta onu yapacağım...
ispanyolca öğreneceğim...

olaaa :)

Mucizevi bi sorun yaratabilir.:KK53:
İmaj değişikliği yapmalısın bence.
Hani bikaç kıyafet almak şeklinde değil de, tazr duruş bakış değişikliği vs.

Son düzenleme:
iyi fikir aslında ama ders kitap falan ıyyyy:KK52: ama yinede yeni bi ortam iyi olabilir

ya ben çok istiyorum ispanyolca öğrenmeyi bir de en büyük müşterimiz ispanyol ; o yüzden hani pratik de yapabilirim...
sen de kitap filan istemiyorsan ; fotoğrafçılık , dağcılık filan düşünsen ?

X