"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

iyi akşamalr kızlar nasılsınız...

ben briptim pek falz girmedim nete... kendimi başak yönlere kaydırdım... cekum ya.. İstemekle olmuyor ki..aşk da evlilikde sen istemediğin zaman oluyor. sen istediğinde olası varsa da olmuyor... Şans kader....

Hep bahtımız açık olsun.. Allah çirkin şansı versin...

merhaba kızlaar...

yine bir kısa film festivalinden geldim , azcık çalıştım burdayım.... sabahtan beri ilk defa oturdum valla... sabah kahvaltı sonrası ; ortalığı topladım, temizlik yaptım, yemek yaptım, köpekleri sırayla çıkardım, sonra da jeliyle alsancağa gittik :) ayy güzel bir pazardı kısaca...

bu haftam yine yoğun ; müşteriler gelecek filan... umarım bir de "uzun" film seyrederim fuar çocuğuyla

çileğim yaaa kötü bir tesadüf olmuş... insan ister istemez etkileniyor ama sen yine de çok üzülmemeye çalış... ben eski sevgilimi ayrıldıktan sonra sadece 1 kez gördüm onda da siluetinden tanıdım ve hiç bakmadım halbuki aynı cafede o içerde ben dışardaymışım ama karşılaşma denmez işte ; yine de etkilenmiştim... zaten hep karşılaşmamak için dua ederdim o zamanlar... aynı şehirde olmamıza rağmen hiç görmedim ; görsem kötü olurum muhtemelen... niye anlattıysam şimdi :26:

cekuuuuu yaaa şu görmezden geldiğin adayları teker teker bir dökülsen yaaa sen ; var da bize söylemiyorsun demiiii

rapuuş ; arkadaş onları fuarda iken ben yemeğe gelmeyeyim filan dediğimde... hatırladın mı?

geçmiş olsun canım... başka şeylere zaman ayırmakla en doğrusunu yapıyorsun...

kızlar selam .benım ile ilgili yorumlar yapmışsınız kapatsak bu konuyu daha ıyı olur.Evet haklısınız unutmak zaman alıcak ama unutacağım mutlaka.Ve ıyım gercekten ıyım belkıde hıc olmadıgım kadar.Cuma günü gittim belkıde yüzleşmem kafamdakı son soruyu da cevaplamam gerekıyordu cevapladım ve bıttı artık düşünmüyorum.Gerçekten dogru olan buymuş ama en sınırı ne bılıyormusunuz herseye ragmen onun facesıne az önce gırıp baktım ve ne gördün derseniz gördüğüm sey suydu: bana normal erkek arkadaşlarımı sildirmeye çalışan adam ayrıldığımız günden ıtıbaren hıc tanımadıgım belkıde kendısınınde hıc tanımadıgı 10 tane kızı facesıne eklemiş.Şaka gibi.bu bıle evet bır karar verdı benım ıcın doğru olanı Allah verdırttı demem ıcın bıle yeterlı bırsey.Artık canım acımıyor ama neyı anladım bu sayede bılıyormusunuz anne gıbı yar bağdat gıbı dıyar olmazmış.Canım acıyor dıye anneme gıttım ve annemın kucagında uyudum.Anneme sarıldım bütün hersey geçti.Ailemden daha once gelmeye başlamıştı onun yanına gıdıcem dıye aılemın yanına gıtmıyordum ,o ıstanbula geldıgınde annemı bırakıp görüşüyordum ama aılem sımdı yanımda o ise kız peşinde.Hayırlısı buymuş demekki benım ıcın suanda huzurluyum.
böcüğüm randevu koparmışsın cok sevındım.
Kızlar ben bı halt yedım cuma gecesı ama çok kötü iyi bır arkadaşım vardı her zaman yanımda olan ona cuma gecesı o sınırle ılanı aşk ettim.Senı daha yakından tanımak istiuorum dedım.Ertesi gün(dün) özür diledim fakat cocuk ne cuma gecesı ne de 2 gundur bırsey dıyor bugun evden aradım özür dilemek durumu anlatmak ıcın ama evın telefonunuda bılmemesine ragmen açmadı.Yanı kendımı rezıl ettım o ankı durumumla.Nasıl durumu kurtarabılırım arkadaşımı geri kazanırım bılmıyorum.Çokta sevdıgım ıyı bırısı ıdı.

güzel bır pazar olmuış ne güzel .Senın köpeklerinin cinsine benımde var:) köpeklerim onları dolaştırmak süper oluyor.

kızlar nabersinizz, özlüyorum sizi yaa

benim için tuhaf ve kötü bi haftasonuydu. cumartesi günü çok sevdiğim ve sürekli görüştüğüm yakın bi arkadaşım, bana aşık olduğunu, yıllardır aşık olduğunu, hep aşık olduğunu söyledi... çok kötü bi durumda kaldım. ne diycemi bilemedim, yakın dostumu kaybetmiş olmaktan üzgündüm ve ihanete uğramışım gibi hissettim, çok kötüydü çok. sadece "neden söyledin" diye sordum, "bunca zamandan sonra, birlikte olmamızın hiçbir yolu yokken, bunu bana neden söyledin?.." dayanamadım dedi, sen evlendikten sonra tamamen içime gömmek zorunda kalacaktım ve bu beni ömür boyu yiyecekti dedi. beni hayatından çıkartacaksın biliyorum ama, seni kimseyi sevmediğim gibi, kimsenin seni sevemeyeceği gibi sevdim dedi. tabi ki artık görüşmiycem ama içim acıdı resmen, ben onu 10 gün görmesem özlerdim, öyle iyi anlaşırdık, kendimi boşluğa yuvarlanmış gibi hissediyorum

dün gece de benimkiyle yine uzun süren, şiddetli tartışmalar yaşadık, üstelik ortada hiçbi şey yokken, eften püften konulardan ötürü.. kötü kötü kötü kötü bi haftasonuydu

size gelince kuzular :)) böcük süpersin bebeğim, işte özlediğimiz böcüüükkk!!! allahını seversen şu rapuşu mesaj atar hale getir, çok keyifli olcak çook :)
rapuşum, bak doğru yol bu, inan buna :) kendini çekerek, göz süzerek, adım atmadan,naz yaparak, "ay bilmem ki nasıl olur" diyerek elde edicen adamlar; muhtemelen kadın-erkek ilişkileri üzerinde de tarışılmayacak cinsten, bu konuya sığ yaklaşan adamlar olacak ki, inan sana keyif vermeyecek :) girişken ve cesur kadınlardan hoşlanan adamlar daha bi kendine güvenli, daha bi aydın görüşlü oluyolar bence, tabi bunlar genellemeler değil, istatistiki verilerdir :))

hayata keşke gitmeseymişsin be canım.. neyse artık, senin için de tamamen kapanmasına sevindim, hayırlısı olsun.

cileeeekkkk, bu cekuyla gamzenk bizim çöpçatan ajansına rakip mi olcak nedir, önlem almalıyız acil tarafından :)

seillam bebeğim, nerdesin, nasılsın, okuyosan yaz bize nolur, merak ediyoruz

katinam seni de öyle, en azından iyi olduğunu öğrensek çok sevinicez. lütfen yaz bize.

hepinizi öpüyorum kuşlar, süper bi hafta olsun!

güzel bır pazar olmuış ne güzel .Senın köpeklerinin cinsine benımde var:) köpeklerim onları dolaştırmak süper oluyor.

kardeşimin köpekleri aslında ama o askerdeyken anneye ben baktığım için çok seviyorum ; doberman canım cinsleri... hayatımda "aşkım" dediğim tek canlı... yavruyla dolaşmak bana biraz zor geliyor çünkü beni sahibi gibi görmüyor eşşek sıpası... bir de anneden daha iri ; dana yavrusu olduğu için o beni gezdiriyor gibi oluyor... anneyle çok keyifli ama ; ayy aşkımmm benim...

seninkilerin resimlerini görmüştüm ; biri rot sanırım... diğeri neydi ?

bu arada arkadaşınla ilgili de bir süre sessiz kal; ısrarcı olma ulaşma konusunda... sonra bir şekilde özrünü dilersin...
çok merak ediyorum senin burcun ne ; hep ani atraksiyonlarda bulunuyorsun... :44:

miskacım yaa... arkadaşını anlayabiliyorum aslında ; kendisi için en doğru olan şeyi yapmış aslında... ama tabii sen de yapman gerekeni yapıyorsun ; uzak durmayı tercih ederek... maalesef bazen hayatımızda yaptığımız seçimlerin bir bedel oluyor... enişteye de nazarımız mı değdi yaaa... ama evlilik öncesi stres normal değil midir ; çok takılmamaya çalış... kötü kötü kötü diyeceğine sadece kötü desen mesela

bu arada katinamı biz de jeliyle bugün konuştuk ; naptı acaba diye... haftaya bomba gibi gelcek bence

Böcüğüm yok aday filan yaa, ama bundan sonra biri gelirse görüşcem :) kendime söz verdim. Şimdi de kimseden haber gelmez kesin
Seni de medeni cesaretinden dolayı kutluyorum, fuar bebesi de sözünü tutar inşallah ve güzel şeyler olur aranızdaa
Rapuş msnye veya face e gel de göstertiyim, gamzenk çok beğendi senin tabirinle sündü çocuğa

canım ya erkekler ne yazıkki boyle tipler belkıde onunda söylmesinin kendınce bır mantıgı vardır kım bılır ama bende senın adına çok üzüldüm.
enişteylede kesın o psıklojı sonucu kavga etmişsindir çok kötü olmuş.Ben acıkcası bu gune kadar hıc gırışken ve cesur kadınlardan hoşlanan erkeğe ne yazıkki rastlamadım.Çevremde modern ıolarak geçen cok ınsan var ama hepsı erkek önce gitmeli mantıgındalar.Erkeklerin çogu ne yazıkki bu mantıkta .
Bencede çeku sıze rakıp olacak gibi ve katına ,seila bende sızı cok meraktayım kızlar en azından arada bır gırın nolur.İyi oldugunuzu bılelım.
bızde 3 tane rot var canım babam tam bır rot manyağı
Benım burcum boğa yükselenimde balık normalde benım mantıklı ve duygusal bırısı olmam gerekiyor ama nedense çok tez canlıyım gönül işlerinde ve buyüzden herseyı berbat eden bır yapım var.

çeku bende merak ettım.
evet böcüğümüz bekledın ama sanırım muradına ericen ınsallah fuar bebesı sözünü tutarda gelişmeler yaşarsınız.

iyi bari ; söz vermişsin... valla içim rahatladı
görüşmekle hiçbirşey kaybetmezsin sonuçta ; ama güzel şeyler olabilir... o yüzden riske girmeye kesinlikle değer

beni medeni cesaretimi kullandırmak zorunda kalanlar utansın biraz artık yaaa

aaa pek hızlısınız bu arada gamzenkle ; hadi bakalım

kızlar bırsey sorucam bır adam mühendis ,twittera giriyorsa cep telefonuna bakmaması yada ne bılım faceıne bakmaması günlerdir normalmidir?(2 gündür )
yoksa ben gerçekten arkadaşımı miskanın durumundakı gıbı kaybetmışmıyımdır? Ama ev telımı bılmıyor bakması gerekmezmıydı?

bakmıştır bence ve görmüştür... ama demek ki bu konuda konuşmak istemiyor...
seni de tanıyorsa evden de arayabileceğini düşünmüş olabilir...

çocukla samimiyetim olsaydı tanıştırırdım da uzun zamandır görüşmedim, yeniden görüşme imkanım olursa hemen samimi olmaya çalışacağım gamzenk için :)

hayata gösteriyim sana da canım

miskacım sen de üzülmemeye çalış, enişte yine özlemeye başladı sanırım ondan tartışıyosunuz siz Düzelir inşallah herşey

öyle çok da beenmedim cnm tmm hoş çocuk ama velet daha hoş tabi

Evet canım hatırladım. Sanat dolu bi haftasonu olmuş, ben de dün tiyatro oyunu izlemiştim. :)
hayata bundan böyle yorum yok tamam o sayfayı kapatmana sevindim. Diğer konudaysa bi şey diyemiyorum canım aklım durdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…