"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gönder çekucum gönder :)) yookluktan napcamızı şaşırdık:KK9:

gamzenk tam sana göre bir doktor arkadaşım var ama çocukla çok samimi değiliz 1-2 yıldır görüşmüyoruz, faceden haberlerini alıyorum sadece çalışmaya da başlamış. Samimi olsaydım gelirdik trabzona ziyaretine :KK1:

gamzenk tam sana göre bir doktor arkadaşım var ama çocukla çok samimi değiliz 1-2 yıldır görüşmüyoruz, faceden haberlerini alıyorum sadece çalışmaya da başlamış. Samimi olsaydım gelirdik trabzona ziyaretine :KK1:

cidden mi:KK1: işini gücünü de kurmuş oh oh iyiymiş baya:KK53:

ben de hiç akıllanacağa benzemiyorum
ama kendime söz verdim bundan sonra ilk görüştürmeye çalıştıkları kişiyle görüşcem :KK1:

Çok iyi bir gelişme, yakında cekunun da adayı olucak demektir buu:)

gamzenk o kadar dr arasında dr bulama git cekunun adayına sün olacak iş mi.:KK1:

Son düzenleme:
Çok iyi bir gelişme, yakında cekunun da adayı olucak demektir buu:)

gamzenk o kadar dr arasında dr bulama git cekunun adayına sün olacak iş mi.:KK1:

inşallah inşallah benim de bir adayım olsun yahu artık :))
öyle deme rapuşum o benim adayıma sünmedi ben o adayı ona buldum faceden gösteriyim gelin. Samimi olursak sevgilisi de yoksa çatarım çöpünüzü :KK1:

öyle deme rapuşum o benim adayıma sünmedi ben o adayı ona buldum faceden gösteriyim gelin. Samimi olursak sevgilisi de yoksa çatarım çöpünüzü :KK1:

göstert bakim merak ettim :KK53::KK53:

Olsun tabiii artık. Sündü sündü bal gibi sündü okuldan bulamamış bak kendi de di,yor:))
Ben film izliyorum siz bakın ben de bakarım sonra gamzenke uygun mu bakalım:)))

he ya koskoca okulda bulamadımya birini :KK5: bu seneye kadar istemiodum. bu sene de deli gibi istiyorum ama yok yok olmuyo :KK43:(

Ben de bu sene çok istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm. :KK16:

Hadi bana da göstertinnnnnn!!!:KK52:

Yaaa Gelin Ateşi'ni izledim ağladım sonunda yaa...:KK24:
Tam bizlik bi film kızlar başlarda resmen bizi gördüm sonunda klasik mesajı verdi gerçi; mühim olan evlenmek değil aşık olduğun kişiyi bulmaktır.:KK24:

Hadi bana da göstertinnnnnn!!!:KK52:

Yaaa Gelin Ateşi'ni izledim ağladım sonunda yaa...:KK24:
Tam bizlik bi film kızlar başlarda resmen bizi gördüm sonunda klasik mesajı verdi gerçi; mühim olan evlenmek değil aşık olduğun kişiyi bulmaktır.:KK24:

izliyim hemen. film arıodum izlemek için bende..

İzle canım hoşuma gitti benim.
Zaten romantik komedi severim bu da öle bi şey.
Kartona yapılan düğün haritası vardı yapmayı bile düşündüm.:KK1:

X