"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

tuhaf bi tesadüf olmuş cidden

ben de alışveriş yaptım yine. bi çizme bi etek aldım kendime. depresyona girdikçe alışverişe veriyorum kendimi bi de bigudi alaydım tam olcaktı

öyle mi diosunn inş cnm. benim hiç umudum yok nedense

Benim de yok ama içimde güzel hisler var, salak salak sırıtan bi tip şeklindeyim bugün.
Bn de yemekler yaptım ütü bulaşık çamaşır. Hafta içi zorlanmamak için pazarlarımı bu şekilde geçirmem mecburi oluyor önceden annem yapardı ben gezerdim, ne güzelmiş meğer.

ben de alışveriş yaptım yine. bi çizme bi etek aldım kendime. depresyona girdikçe alışverişe veriyorum kendimi bi de bigudi alaydım tam olcaktı

:))) En güzelini yapıyosun canım güle güle giy, ben de bi sürü bakım sitesi dolaştım videolar izledim, iyice coştum, ne yapsam nerden başlasam bilmiyorum.

Güle güle kullan canım ben de çizme istiyorummm, dün bir bot beğendim çok zarif kibar bişeydi ama topuğu bana göre yüksekti alamadım

Güle güle kullan canım ben de çizme istiyorummm, dün bir bot beğendim çok zarif kibar bişeydi ama topuğu bana göre yüksekti alamadım

evt ya çoğu güzel ayakkabılar yüksek topuklu maalesef..

yüksek topuk giyemiorum bnde. bugün şanslı günümdeydim sanırım istediğim topukta ayakkabıyı buldum hemen :))
hemen dediğime bakma bi 3 saat gezdim yine de :))

saol cnm. oo bakımamı başlıosun ne güzel :))

Ara sıra giyersin içinde kalmasın al cekucum, dersinin az olduğu günlerde mesela...
Ya da dışarda kullanırsın...
Ben de orta topuklu bişi aldım rahat olsun diye ama yine de az diil topuğu:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…